Schowaj Babci dowód

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2007, 20:45

Moim zdaniem obowiązkiem Kosciola jest to by walczyc o moralność społeczeństwa oraz o powszechność jak najbardziej słusznych wartości, które sam propaguje. Nie widze wiec nim w tym dziwnego.
Którą sam utracił...

Homoseksualizm... nie rozumiem jak można stawiać homoseksualizm i pedofilię na równi...ludzie homoseksualiści to nie pedofile, którzy ganiają za dziećmi w celach seksualnych...oni chcą być po prostu traktowani z szacunkiem...

Pedofilii zamykać na jak najdłużej...a przy okazji kastracja...tego nie można tolerować...

Eutanazja...to jest temat kontrowersyjny...z jednej strony chory który traci nadzieję na normalne życie...z drugiej strony rodzina etc...tu nie mam swojego skrystalizowanego zdania...

Bukol A ja myślę że nikt z tych, którzy teraz rządzili...i mają zamiar rządzić(PO, LiD) nie zmienią tego co zostało zepsute przez ponad 44 lata komunizmu...a zostało dobite przez prawie 18 lat nieudanej polityki...najlepszym rozwiązaniem byłaby koalicja PiS i PO...ale wiadomo jednym i drugim nie chodzi o dobro Polski ale jedynie o ciepłe posadki i pieniądze...ja jednak wierze że kto nie wygra nie będzie gorzej niż jest teraz...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2007, 22:45

rastapastor pisze:
Moim zdaniem obowiązkiem Kosciola jest to by walczyc o moralność społeczeństwa oraz o powszechność jak najbardziej słusznych wartości, które sam propaguje. Nie widze wiec nim w tym dziwnego.
Którą sam utracił...
A to Ci dopiero... Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób Kościół stracił moralność?


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2007, 23:03

VariaTH pisze:
rastapastor pisze:
Moim zdaniem obowiązkiem Kosciola jest to by walczyc o moralność społeczeństwa oraz o powszechność jak najbardziej słusznych wartości, które sam propaguje. Nie widze wiec nim w tym dziwnego.
Którą sam utracił...
A to Ci dopiero... Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób Kościół stracił moralność?
No cóż, mam zacząć od początku? W Kościele, na NAJWYŻSZYCH szczeblach były już związki zdrady, oczywiście związki z kobietami, był już homoseksualizm, biseksualizm, ZOOFILIA, kazirodztwo, zabójstwa, korupcja. Stołek papieża przechodził z ojca na syna, z rodziny na rodzinę.

Luter nie bez podstawy odwalił całą rewolucje i tezy. I kiedy to było? W średniowieczu, gdy papieże takie rzeczy robili a po świecie Święta Inkwizycja hulała i paliła "czarownice".

W dziejach Kościoła jest wiele czarnych plam. Słyszy się od czasu do czasu o księżach, którzy mają dzieci, HOMOSEKSUALISTACH, GWAŁCICIELACH, sam miałem w rodzinie księdza, nie poznałem go nigdy osobiście, ale z opowiadań mojej babci wiem, ze był człowiekiem okropnym i niestety nie był wyjątkiem.

Ostatnio było głośno choćby o abp. Wielgusie, jakie to cyrki były, raz mówił tak, potem tak. Nawet papież, który ma być nieomylny został wprowadzony w błąd - pomylił się.

Kościół oczywiście robi masę dobrego
, ale trzeba przyznać z ręką na sercu, czarnych plam też jest wiele, bo Kościół to ludzie, którzy starają się żyć wg trudnej moralności i często im nie wychodzi.

Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób Kościół stracił moralność?

Kościół tylko ubliża swojej własnej moralności i temu co przekazuje. Pomyśl czy Jezus gdyby zstąpił teraz na Ziemie to jeździłby świecącymi się limuzynami jak Rydzyk itp. :|


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2007, 23:19

Lord_ Juve pisze: No cóż, mam zacząć od początku? W Kościele, na NAJWYŻSZYCH szczeblach były już związki zdrady, oczywiście związki z kobietami, był już homoseksualizm, biseksualizm, ZOOFILIA, kazirodztwo, zabójstwa, korupcja.
Masz jakieś dowody na rzeczy o których piszesz, czy Twój pogląd ukształtował się po przeczytaniu książek ludzi pokroju Piekary? A może moda na krytykę Kościoła aż tak wpływa eeeee?
Lord_ Juve pisze:Luter nie bez podstawy odwalił całą rewolucje i tezy. I kiedy to było? W średniowieczu, gdy papieże takie rzeczy robili a po świecie Święta Inkwizycja hulała i paliła "czarownice".
Było to mój drogi ponad "pińcet" lat temu! Za swoje grzechy Kościół wielokrotnie przepraszał! Co jeszcze ma zrobić żeby to zostało wybaczone. Zawsze jak trzeba pojechać po Kościele to wraca się do Średniowiecza! Nie widzę w tym najmniejszego sensu...
Lord_ Juve pisze:W dziejach Kościoła jest wiele czarnych plam. Słyszy się od czasu do czasu o księżach, którzy mają dzieci, HOMOSEKSUALISTACH, GWAŁCICIELACH, sam miałem w rodzinie księdza, nie poznałem go nigdy osobiście, ale z opowiadań mojej babci wiem, ze był człowiekiem okropnym i niestety nie był wyjątkiem.
Pozdrów babcie... Racją jest, że są "czarne plamy", ale stwierdzenie, że jest ich wiele jest grubą przesadą! Dlaczego nikt nie zauważa dobrych rzeczy które robi Kościół, zawsze ktoś musi wytknąc ten jeden przypadek na milion. "Ten jeden na milion, lalalala"
Lord_ Juve pisze:Ostatnio było głośno choćby o abp. Wielgusie, jakie to cyrki były, raz mówił tak, potem tak. Nawet papież, który ma być nieomylny został wprowadzony w błąd - pomylił się.
Nie ma ludzi nieomylnych, nawet papież się myli więc nie rób z tego jakiegoś halo...
Lord_ Juve pisze:Kościół tylko ubliża swojej własnej moralności i temu co przekazuje. Pomyśl czy Jezus gdyby zstąpił teraz na Ziemie to jeździłby świecącymi się limuzynami jak Rydzyk itp. :|
Zawsze ten Rydzyk. Jak się trzeba przyczepić do Kościoła pisze się o Rydzyku, bo innych się znaleźć nie umie... Z tym ubliżaniem moralności też pojechałeś i do tego bezpodstawnie...


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2007, 23:58

gdy papieże takie rzeczy robili a po świecie Święta Inkwizycja hulała i paliła "czarownice".
Nazwiska, daty, adresy :lol: palonych czarownic. W ktorym to filmie widziales te stosy? Nie masz zielonego pojecia czym byla Święta Inkwizycja i czym sie zajmowala, dlatego daj sobie spokoj.
Ostatnio było głośno choćby o abp. Wielgusie, jakie to cyrki były, raz mówił tak, potem tak. Nawet papież, który ma być nieomylny został wprowadzony w błąd - pomylił się.
Nie masz tez zielonego pojecia o tym czym jest dogmat o papieskiej nieomylnosci...

Lord_Juve- z calym szacunkiem, ale jezeli Twoja wiedza na dany temat wynika z jednego artykułu/filmu/tekstu babci, to nie wypowiadaja sie na dany temat w tym topicu, bo tylko marnujesz nasz wzrok.

Co do uzytkownika "rastapator" to jego nalezy zupelnie w dyskusji pominac. Powody same sie rzucaja w oczy.

Wrocmy jednak do wypowiedzi kogos, kogo zdanie szanuje 8) :
Kościół: Krótka piłka. Nie interesuje mnie, że od wieków kościół był związany z polityką. Odcięcie czarnej stonki od spraw politycznych rozwiązałoby, nie tylko w Polsce, 80% problemów. Ja chcę chodzić do kościoła modlić się i znaleźć spokój, a nie wysłuchiwać na kogo mam głosować. Księża nie są od tego.
Bardzo to ciekawe Martinie, ale prosze rozwin. Jakie to 80% problemow panstwa mozna rozwiazac, przez "odciecie od spraw politycznych" Kościoła (swoja droga, jak mialoby to wygladac??)?
Modlic sie i znalezc spokoj mozesz w domu, a Kosciol ma dac wiernemu conieco wiecej niz coniedzielne czytanie Pisma. Nic dziwnego, ze katolicka organizacja przekonuje do glosowania na katolickie partie. Kosciol ma do tego prawo i nikt mu tego prawa nie odbierze. Jezeli nie chcesz glosowac na partie proponowana przez Twojego proboszcza, to na nie glosuj... proste.
PiS i wybory: PiS rządzi fatalnie i są zaprzeczeniem, że nieprawdziwe jest powiedzenie "gorzej być nie może". Bo może. Niestety także jeśli wygrają inni nie mamy gwarancji, że będzie lepiej. Bo teraz to już chyba tylko dno może odpaść.
To wszystko dosc puste slowa, ktore zaleznie od punktu widzenia, mozna skierowac do kazdej wladzy na swiecie.
Układ: Czy był czy go nie było prawda jest jedna - na najwyższe stołki bez znajomości się nie dostaniesz... A skoro masz znajomości, to każdy na każdego ma haka. Nie ma na ciebie haka nie masz prawa wstępu do rządu...
Pierwszy lepszy przyklad: Radosław Sikorski. Byl czlonkiem rzadu Jarosława Kaczyńskiego, przestal nim byc, poklocil sie z premierem, zostal czlonkiem partii opozycyjnej, a mimo to istnieje w polityce. Czyzby cudowna teoria przestala miec sens??


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 00:16

Lord_ Juve pisze:Więc widać, że PiS wygra pewnie znów wybory, ma poparcie wsrod takich jak Bukol i wyznawcy o.Rydzyka nie mówiąc jeszcze o innych naiwniakach. Zobaczymy za parę lat, jak się znów nic nie zmieni to będę mógł przynajmniej z czystym sercem powiedzieć, że to wasza wina, czyli tych, którzy pójdą głosować na PiS.

PiS pokazał już co umie, teraz dałbym szanse PO.
Ok jesli tylko PIS w normalnych warunkach bedzie mogl rzadzic przez kolejne 6-7lat to sam pokryje Ci szkody, ktorych przyczyna bedzie polityka tego ugrupowania. Dlaczego PO? Moglbys mi wyjasnic tylko nie pisz o ich "inteligencji" i proeuropejskim nastawieniu bo jedyne co zrobie to Cie wysmieje. Znasz wogole dokladnie ich pogram? Wiesz o tym ze w 70% przypadkach glosowan nad waznymi sprawami dla Poslki glosowali identycznie jak PiS. Co w nich jest tak wspanialego? Oprocz tego ze jeszcze nie mieli przyjemnosci rzadzenia.
Lord_ Juve pisze:

Pedofilia legalna - to już byłoby czymś przesadnym, pedofilia jest traktowana jako przestępstwo i to ciężkie, homoseksualizm nie, do legalizacji przestępstw nawet zachodniej Europie daleko, więc bez przesady.

Czy przyklady ktore podal bodajze Dionizos badz Abdul nie sklaniaja Cie do myslenia?
Lord_ Juve pisze: Bukol87 a co myślisz o o. Rydzyku, o księzach, którzy jeżdżą najnowszymi brykami? O tym, że żyją sobie jak dawniej szlachta? To jest moralne i etyczne? Tak powinno być?
Jesli bukol jest slabym compmakerem czy swiadczy to o tym, ze slabymi kompilatorami sa rowniez Lord, Mateusszek czy Mlody? Przyklad u gory to jednym slowem krzywdzaca generalizacja. Osobiscie znam kaplanow dla ktorych parafianie i ich dobro sa priorytetami zyciowymi. Niestety o takich wspanialych przedstawicielach kleru nie uslyszysz w zadnym komercyjnym medium. A szkoda... Co do historii Kosciola to znam naprawde wiele niewygodnych dla tej instytucji faktow, znam historie i mam swiadomosc tego jak wielu ksiezy dziala w sposob niegodny tej pozycji, ale osobiscie nie mam prawa by tak kategorycznie oceniac cala wspolnote koscielna. Co wiecej znam fakty po przedstawieniu ktorych polowa forumowiczow zalamalaby rece i odstapila od wiary. Sam mam wiele watpliwosci i naprawde bardzo trudno jest mi uwierzyc w Kosciol i Boga, ale zdaje sobie sprawe, ze bez Kosciola i wartosci gloszonych przez jego przedstawicieli doznalibysmy moralnej kleski. A co do ojca Rydzyka to powiem tylko tyle - jesli poznalbys sytuacje z troche innej strony, mial dostep do niezaleznych mediow to wowczas zmienilbys swoje zdanie na jego temat. Osoba tego czlowieka jest bardzo kontrowersyjna, ale w duzej mierze jest demonizowana przez media, ktore staraja sie zlaicyzowac spoleczenstwo. Uwazam, ze niektore jego dzialania sa niegodne, ale potrafie jednoczesnie szanowac go za zaslugi, ktorych wbrew pozorom nie ma tak malo.
rastapastor pisze: Homoseksualizm... nie rozumiem jak można stawiać homoseksualizm i pedofilię na równi...ludzie homoseksualiści to nie pedofile, którzy ganiają za dziećmi w celach seksualnych...oni chcą być po prostu traktowani z szacunkiem...
Wedlug badan seksuologow procentowo przypadki pedofilii wsrod osob homoseksualnych sa czterokrotnie wieksze niz w przypadku heteroseksualistow. Osobisice wiec wole dmuchac na zimne zwlaszcza gdy widze jak ten temat rozwija sie w panstwach zachodniej Europy.


Dionizos fajnie ze rozwinales argumenty, ktore przedstawilem Martinowi, ktorego badz co badz zdanie rowniez wysoce szanuje :-D [/b]


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 06:55

Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób Kościół stracił moralność?
To pobawię się w PiS...otóż Kościół zaczął tracić moralność już w czasach średniowiecznych...krucjaty, zabijanie w imię Boga...czym to się różni od dzisiejszych islamskich ekstremistów? Którzy rządni władzy zasłaniają się religią by zabijać innych...Kościół tolerancyjny? hola hola...czy kościół tolerował inne odłamy religii w przeszłości? walczyli z nimi...i to nie zawsze słownie...dzięki JPII stosunki z innymi wyznawcami poprawiły się diametralnie ale to nie zmienia faktu co Kościół katolicki robił w przeszłości...

Dzisiejsze czasy...ileż to było spraw kiedy Watykan ukrywał pedofilię wśród księży, pomijając związki homoseksualne etc...czemu Watykan nie piętnuje o. Rydzyka? czemu nie piętnuje wielu księży którzy swoje powołania nie odnajdują w Bogu...a jedynie we władzy i pieniądzach...jak wspomniał wcześniej Lord_Juve czy Jezus żył wygodnie i rozpustnie? Nie on żył w biedzie...a czy księża nie powinni brać z niego przykładu...Nikt tu nie mówi o skrajnym ubóstwie ale mogą żyć skromnie nie eksponując swojego wielkiego majątku...

Niestety w moich oczach Kościół stracił...moja wiara nie jest zachwiana a jedynie zaufanie do duchownych i instytucji kościelnej...

Nie przeczę że istnieją prawdziwi duchowni(prawdziwi z powołania) ale jest ich garstka
Wedlug badan seksuologow procentowo przypadki pedofilii wsrod osob homoseksualnych sa czterokrotnie wieksze niz w przypadku heteroseksualistow. Osobisice wiec wole dmuchac na zimne zwlaszcza gdy widze jak ten temat rozwija sie w panstwach zachodniej Europy.
Takie jest Twoje zdanie i nie neguję tego...ja jednak mam swoje odczucia co do tego tematu


Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 11:58

no to i ja dorzucę swoje dwa zdania:
DLACZEGO NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA PiS :?:
Kaczyński nas okłamał - powiedział że nigdy nie będzie premierem (i prawdopodobnie dlatego wygrał wybory przed dwoma laty) a gdy późneij się okazało że Marcinkiewicz ma duzo większą popularność niz on poprostu delikatnie mówiąc usunął go ze stołka i sam na nim zasiadł - trzeba podkreślić jeszcze raz - OKŁAMAŁ NAS

Swój elektorat zdobywał głównie u Rydzyka co mi jako wierzącemu człowiekow nie mieści się w głowie :!: jak on moze się uważać za człowieka religijnego a miesza politykę z Kściołem i jeszcze czerpał z tego ogromne korzyści :!:

niektórzy tu już szydzą z jeszcze niepowstałej koalicji PO z LiD, a co zrobił Kaczyński robiąc koalicję z samoobroną i Giertychem- nie lubię tego określenia ale go użyję - normalnie zal.pl. O tym że Wasz premier (mój nie) nas okłamał po raz kolejny chyba wspominać nie muszę


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 14:17

Lord_Juve pisze:Homoseksualizm? Jeśli nie dobierają się do dzieci i nie naprzykrzają - niech żyją sobie w ten sposób jeśli chcą.
Jezu... Widzisz i nie grzmisz. Co ma wspólnego homoseksualizm z pedofilami?? NIC. Aby ci to udowodnić pozwolę sobie podać dwa przykłady.
Przepis (oczywiście uproszczony):
Homoseksualizm - dwoje dorosłych ludzi TEJ SAMEJ PŁCI, MAJĄCY ŚWIADOMOŚĆ na co się powołują.
Pedofilia - dorosły człowiek i dziecko. Nie jest wymagana ta sama płeć. Pedofilią jest zarówno molestowanie DZIEWCZYNKI/CHŁOPCA przez dorosłego FACETA jak i dorosłą KOBIETĘ. W dodatku dziecko nie wie, że jest wykorzystywane i czasami orientuje się za późno.

Podsumowanie: żaden homoseksualista nie zacznie "flirtować" z dzieckiem. Żaden pedofil nie zacznie "flirtować" z dorosłą osobą!

Ja, będąc ojcem, zabiłbym własnymi rękami, nie patrząć na konsekwencje kogoś kto próbowałby skrzywdzić mojego syna. W taki czy inny sposób. Ale jeśli będize już dorosły i zdecyduje się na oddanie swojego serca facetowi to nie będe miał nic do gadania. Oczywiście marzy mi się wnuk, ale co zrobić. Liczę, że mój Wojtek będzie wychowany na szczęśliwego człowieka, a swoje szczęście nie będize musiał osiągać poprzez krzywdzenie innych.

A co do tych wyników i dmuchania na zimne. Nie przesadzajmy. W ten sposób można pozamykać wszystkich.
bukol pisze:Jesli dopuscimy do akceptacji homoseksualizmu czyli jednej z dewiacji seksualnych do glosu beda rowniez mogli dojsc pedofile.
Patrz wyżej. Bo ręce czasami opadają.
VariaTH pisze:Pozdrów babcie... Racją jest, że są "czarne plamy", ale stwierdzenie, że jest ich wiele jest grubą przesadą! Dlaczego nikt nie zauważa dobrych rzeczy które robi Kościół, zawsze ktoś musi wytknąc ten jeden przypadek na milion. "Ten jeden na milion, lalalala"
Tylko, że nie na tym polega problem. Problem stwarza sam Kościół, który twierdzi, że WSZYSTKO jest ok. Nie ma społeczeństwa, grupy społecznej i innych związków w których są same idealne osoby. Wszędzie zdarzają się czarne owce. Sztuką jest z tym walczyć a nie zaciemniać ludziom oczy, że wszystko jest cacy... Społeczeństwo nie jest już takie ciemne jak w średniowieczu i widzi, że jest to kłamstwo w żywe oczy.
Dionizos pisze:Bardzo to ciekawe Martinie, ale prosze rozwin. Jakie to 80% problemow panstwa mozna rozwiazac, przez "odciecie od spraw politycznych" Kościoła (swoja droga, jak mialoby to wygladac??)?
Modlic sie i znalezc spokoj mozesz w domu, a Kosciol ma dac wiernemu conieco wiecej niz coniedzielne czytanie Pisma. Nic dziwnego, ze katolicka organizacja przekonuje do glosowania na katolickie partie. Kosciol ma do tego prawo i nikt mu tego prawa nie odbierze. Jezeli nie chcesz glosowac na partie proponowana przez Twojego proboszcza, to na nie glosuj... proste.
Większość wojen bierze się z religii, która sama w sobie nie potrafi zaakceptować odmienności. Zarówno islamiści jak i katolicy nie potrafią zaakceptować, że ktoś może mieć odmienne zdanie, odmienne poglądy. Chyba tylko buddyści potrafią być przyjaznymi w stosunku do świata. Każda inna religia za podstawy ma pogląd, że jeśli ktoś wyznaje coś innego jest zły, głupi i opętany przez belzebuba, diabła i inną odmianę szatana.
A od tego się wszystko zaczyna, cała nienawiść. To samo tyczy się polityki. Nie jesteśmy z tym w stanie walczyć bo co łeb to inna koncepcja naprawy narodu. A im więcej tych łbów tym trudniej dojść do wspólnego zdania. Wystarczy spojrzeć na fora internetowe. Początki zawsze są piękne. Mało ludzi, przyjazna atmosfera. Ale im dalej w las tym więcej drzew. Liczba kłótki i niesnasek rośnie wprost proporcjonalnie do ilości osób. Niestety kościół, który powinien scalać zwaśnionych ludzi, który powinien łagodzić całą tą sytuację, dolewa oliwy do ognia. Głosi słowo Boże w pustych frazesach, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Przykładów można podawać wiele, ale nie o to chodzi. Bo to by było niczym "wojna w karty" ;)
Bo nie sztuką jest zaproponować idealne rozwiązanie - sztuką jest dojść do kompromisu.
A jeśli ludzie czasami mają z tym problem w małżeństwach (czyt. 2 osoby) to tym bardziej jest ciężko aby znaleźć złoty środek wśród 40 mln. społeczności.

A co do tego układu. Źle mnie zrozumiałeś. W polityce niestety trzeba być cwanym, trzeba wiedzieć kiedy podłożyć nogę, świnie i kiedy kogo opluć. To jest smutne. Bo od paru lat tak naprawdę obserwujemy walkę o stołki. Jakoś nie widziałem, aby dwie partie usiadły i rozpoczęły rozmowy o próbie wspólnego naprawienia państwa (i nie mówię tu o pseudokalicjach). Jeśli jedna coś zaproponuje, to zasadą jest, że czy to jest dobre czy złe i tak trzeba stanąć po drugiej stronie barykady - dla zasady.
Odpowiedz sobie na pytanie jakimi drogami polityk, który zaczyna od swojego okręgu trafia do sejmu. Jak osiąga wyżyny społeczne. Na pewno nie poprzez mądre zarządzanie, działania społeczne czy też chęć naprawy narodu. Tacy nie mają siły przebicia. Ot co...
bukol pisze:Wedlug badan seksuologow procentowo przypadki pedofilii wsrod osob homoseksualnych sa czterokrotnie wieksze niz w przypadku heteroseksualistow.
Nie bądź śmieszny. Tylko dlatego, że gdzieś jest większe prawdopodobieństwo masz zamiar ograniczać im prawa? To ja w takim razie wnioskuję aby alkoholicy mieli zakaz wychowywania dzieci. A zwłaszcza swoich. A co za tym idzie płodzenia ich... Myślę, że właśnie problemem alkoholizmu bardziej powinniśmy się zająć niż tym czy homo może być pedofilem!

Aha i jeszcze jedno. Każdy łamie prawo bez względu na to kim jest, homo, hetero czy spidermanem, jeśli tylko krzywdzi innych bądź zmusza ich do robienia czegoś wbrew ich woli. Wystarczyłoby to respektować to nie mielibyśmy do czynienia z wieloma problemami.
Bo pedofile jeśli zakładają partię jednoznacznie przyznają się do łamania prawa. Chyba, że prawo w Holandii akceptuje kogoś kto łamie prawo.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 15:24

Jesli dopuscimy do akceptacji homoseksualizmu czyli jednej z dewiacji seksualnych do glosu beda rowniez mogli dojsc pedofile.
Patrz wyżej. Bo ręce czasami opadają.
Bukol ma trochę racji:

"(...)pedofile z Holandii(NVD) odkryli na swojej stronie internetowej, że jest im blisko do homoseksualistów i że czerpią z nich pewien wzór do naśladowania, bo to właśnie geje jeszcze do niedawna nie mogli działać legalnie w wielu krajach, ale gdy tylko zaczęli się twardo dopominać o swoje "prawa", to parlamenty niektórych państw ustąpiły i zezwoliły im na korzystanie z szeregu przywilejów, których dotąd nigdy i nigdzie nie posiadali."

Nie chodzi o to, żeby walczyć z gejami "bo każdy gej to pedofil", ale o to, by zachować ostrożność i nie przeholować z pro-gejowską propagandą(nie lubię tego określenia, ale jak inaczej można nazwać to).


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2007, 16:20

Martin pisze:
Lord_Juve pisze:Homoseksualizm? Jeśli nie dobierają się do dzieci i nie naprzykrzają - niech żyją sobie w ten sposób jeśli chcą.
Jezu... Widzisz i nie grzmisz. Co ma wspólnego homoseksualizm z pedofilami?? NIC.
Martin, chciałem tylko sprostować to co napisałem, bo nie wyraziłem się precyzyjnie. W stwierdzeniu "nie dobierają się do dzieci" chodziło mi o to, że wg mnie pary homoseksualne nie powinny mieć prawa do wychowywania dzieci a nie o możliwe ich związki z pedofilią.

Osobiście także uważam, że homoseksualizm ma tyle wspolnego z pedofilią co heteroseksualizm, dlaczego? Ponieważ i to i to, to tylko orientacja seksualna, a pedofilia to pewne zboczenie seksualne, które może dotyczyć jednych jak i drugich.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 00:26

Większość wojen bierze się z religii, która sama w sobie nie potrafi zaakceptować odmienności
Jakie to wojny ostatnio wywolala religia katolicka? Ma to jakis zwiazek z 80% problemow Polski?
Problem stwarza sam Kościół, który twierdzi, że WSZYSTKO jest ok
Publiczne zlinczowanie Wielgusa, to dowod na to, ze kosciol nie przyznaje sie do swoich bledow??
Podsumowanie: żaden homoseksualista nie zacznie "flirtować" z dzieckiem. Żaden pedofil nie zacznie "flirtować" z dorosłą osobą!
To akurat bez sensu. Pedal zawsze moze byc pedofilem, a pedofil miec doroslego partnera.


Juve Forever !!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 17
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 13:33

Jak dla mnie to hasło powinno się potraktować dosłownie bo ''Moherowa Armia'' zrobi dokładnie to co powie im ''Ojciec Dyktator'' a mieszanie się kościoła do polityki i w ogóle wykorzystywanie do tego prywatnej telewizji jest nie fair!

To tak jakby w telewizji TVN nagle zaczęli mówić że należy zagłosować Na PO...


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2007, 13:46

Nie było mnie parę dni, trochę postów przybyło:
Lord_ Juve pisze:
Abdul_BN.pl pisze:
Ein pisze:
Brawo ( :bravo: ) za sposób myślenia ! :lol:
Daj spokój, pozostaje mieć nadzieję, że więcej takich jak on pojedzie do Anglii szorować gary :wink:
:rotfl:

Jadą ci, którym "władza" nie daje szansy na lepsze jutro. Jakby było dobrze, to ludzie siedzieliby w kraju, pomyśl, ilu ludzi wyjeżdża z krajów lepiej rozwiniętych a ile z takich jak Polska za chlebem :?:
Nie będe, tłumaczył ci tego, po prostu przeczytaj to i wyciągnij wnioski:
http://www.zlotemysli.pl/?c=4main&idEbook=368
I władza w danym kraju nie ma tu nic do rzeczy, każdy może być bogatym. W Polsce są przeciez bogaci ludzie!!

Lord_ Juve pisze:Iść głosować na PiS - lepiej nie iść. Mieć jakąś inną wizję niż rządy Wielkich Braci - iść na wybory, żeby w Polsce było lepiej,
Zapoznajesz się z programem partii. Potem głosujesz na tą której program jest najlepszy lub taki, na podstawie którego twoja grupa społeczna zyska najbardziej i tyle. Takich ludzi niestety nie ma. I chyba nigdy nie będzie. Demokracja jest to w dużej mierze konkurs na najlepszą reklamówkę (dotyczy tych, którzy nie interesują siepolitykom, a głosować idą). A ci, którzy się interesuja zamiast iśc głosować bawią się w strategów.


Lord_ Juve pisze:bo gorzej już nie będzie(jeśli do władzy nie dostanie się LPR i Samoobrona).

No taaak. Gorzej juz być nie może. Wyobraź sobie, że mógłbyś mieszkać na Białoruski, w Mołdawi, Rumuni, Kani, albo Etiopi. Sytuacje w Polsce wbrew pozorom poprawia się, ale trzeba na to czasu. A jeśli macie walić teksty, typu "Gorzej już byćnie może" to lepiej sie nie wypowiadajcie, bo zbiera mnie na wymioty.

Bukol87 pisze:
Martin pisze:
Kościół: Krótka piłka. Nie interesuje mnie, że od wieków kościół był związany z polityką. Odcięcie czarnej stonki od spraw politycznych rozwiązałoby, nie tylko w Polsce, 80% problemów. Ja chcę chodzić do kościoła modlić się i znaleźć spokój, a nie wysłuchiwać na kogo mam głosować. Księża nie są od tego.
Moim zdaniem obowiązkiem Kosciola jest to by walczyc o moralność społeczeństwa oraz o powszechność jak najbardziej słusznych wartości, które sam propaguje. Nie widze wiec nim w tym dziwnego.
Kościół powinien uczyć moralności itd, ale poprzez Boga i wiarę w niego, czyli dekalog, biblia i reszta.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2007, 00:19

http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html

Wyszlo mi :

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 98% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Prawo i Sprawiedliwość - 57%
* Samoobrona RP - 53%
* Platforma Obywatelska - 48%
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 38%
* Polska Partia Pracy - 33%
* Lewica i Demokraci - 23%

Ciekaw jestem Waszych wynikow. Dla wiekszosc to moze byc pierwszy kontakt z polityka opierajaca sie na problemach panstwa, nie na bredniach z TVN-u :D


ODPOWIEDZ