Bajki, bajeczki i kreskóweczki - czyli powrót do dzieciństwa

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 18:28

Większość wymieniała już tytuły kultowych bajeczek , jednak ja dodam jedną bajkę. Boska, fenomenalna , cudowna , wręcz idealna kreskówka pt. Family Guy ! Póki co nic jej nie przebije :lol: . Moim zdaniem zdecydowanie lepsza od The Simpsons :wink:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 19:23

Juventinha pisze:
Railis pisze: (Muki czy coś tam).
Żadnej Muki, tylko Buki :doh: Jak można to pomylić :P
Buki nadal straszą, tylko że teraz kuponami... :smile:

A tego potwora to się strasznie swego czasu bałem :twisted:

W młodości byłem szaleńczo zakochany w twórczości Disneya, a dokładniej w Kaczorze Donaldzie i jego grupie 8) Komiksy to kochałem. No i jeszcze Zorro, Tsubasa, co tam nam TV zaserwowała.

A do dziś siadam przed South Parkiem. Jak byłem mały to też to lubiłem, ale za cholerę nie kapowałem połowy żartów :smile:


minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 21:09

Hehe super temat :) moim faworytem nie jest ani DB ani Pokemony, lecz cos naprawde zabojczego (lol2) - Xiaolin Showdown - super kreskowka lecaca na jetixie chyba (?) z innych nowych bajek wymiata Jackie Chan. Oczywiscie nie mozna zapomniec o Sasiadach, Muminkach (do dzis pamietam jak wychodzilem z pokoju w wieku 6 lat jak tylko sie w dolinie muminkow zima robila - to byl znak ze nadchodzi BUKA), smerfy, gumisie, kaczor donald, krolik bugs, beyblade, yu-gi-oh ( tak, wiem, zal :D o.0) a tak wymieniac by mozna jeszcze bylo na 10 linijek... :D

Buka - wspomnienie jak najbardziej traumatyczne dla dziecka w wieku przedszkolnym :D

PS. A z He-manem byla tez Sheera :D


Juve Forever !!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 17
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 22:44

Jeśli nie oglądaliście to polecam serie ELFEN LIED!
Jedne z najlepszych i najbardziej krwawych Anime jakie Widziałem!


ODPOWIEDZ