Książki

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 16:49

Ja ostatnio jestem pod wrazeniem ,,Linii Czasu'' Crichtona. To autor Parlu Jurajskiego. Ksiązka jest naprawde swietna w dwie noce przeczytalem cala. A nie lubie sie spieszyć czytajac. Ale ta ksiazka naprawde mnie przyciagnela do siebie. A co do Waszych wypowiedzi, to az mnie serce zaczyna boleć. Ten Obcy?? Jezu... 8)


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 17:35

1. Wszystko Toma Clancy'ego!!!! To się nazywa mistrzostwo świata. Czytał ktoś "Dekret'?
2. "Sto lat samotności" Gabriela Garci Marqueza, zresztą inne jego książki też są rewelacyjne.
3. "Dyplamacja" H. Kissinger
4. Harry Potter, a zwłaszcza ta ostatnia część, "Harry Potter and the orde of the phoenix". Już nie mogę się doczekać 6 części...


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 18:03

Ja książek nienawidze, ale wszędzie szukam książki pod tytułem: "Iron Maiden - Running Free: The Official Story Of IRON MAIDEN.", lub jakiejś innej o IRON MAIDEN, a narazie najfajniejsza książka jaką przewczytałem to była historia NIRVANY, i jeszcze co tydzień czytam najlepszą gazetę w POLSCE: "NASZA LEGIA" :D


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 18:08

Oj ale fajny temat. Zgadzam się z Medi, że Grisham jest swietny. Czytałem "Firme", "Testament" i jaszcze kilka innych.Bardzo lubie Ludlum'a. Przeczytał kilkanaście jego książek-wszystkie kapitalne. Z podobnych pisarzy lubie też Forbesa, Forsytha i Kena Folleta . Oczywiście "Władca pierścieni" tyż jest super. Jestem też maniakiem książek o tematyce II wojny św. Dlatego lubie czytać Wołoszańskiego i Suworowa ( "Dzień M", "Specnaz" itd ). Ale zdecydowanie moim numero uno jest książka G.Orwella "Rok 1984". Kto nie czytał niech żałyje !!!


JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:40

U mnie jest problem z tym abym zabrał sie do przeczytania jakiejś książki,ale kiedy się jusz za to zabiore to najczęściej bardzo sie wciągam.


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
TomiJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 grudnia 2002
Posty: 32
Rejestracja: 04 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2003, 20:45

[quote="Medi"]Ja jestem wybitnym molem książkowym. Czytam co mi wpadnie w ręce.
Do moich ulubionych autorów należy zdecydowanie John Grisham (szczególnie podobały mi sie Firma, Testament i Raport Pelikana) ale wszystkie są świetne.


Widac Medi ze nie tylko juve nas laczy:), Grisham the best!!!
Ps. nie wiedzialem ze mozna tutaj znalezc takie tematy, musze jednak czesciej tu zagladac....


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2003, 21:24

No Aga, kupiłem tą książke, przeczytałem juz 120 stron i musze powiedziec ze jest MASOWA.
Biggi, bardzo przepraszam że dopiero teraz ale jakoś umknął mi ten temat. Teraz na pewno już skończyłeś... Jakie wrażenia? Heh, jest tam nawet coś o Juve, szkoda tylko że w tak przykrych okolicznościach :cry:

Agnieszka


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 04:18

Mnich87 pisze:
Medi pisze:
Do moich ulubionych autorów należy zdecydowanie John Grisham (szczególnie podobały mi sie Firma, Testament i Raport Pelikana) ale wszystkie są świetne.

tak Testament był dobry, ale ja polecam macleana (szczególnie " siła strachu")
No, qrde, co za pech, mam 19 książek MacLeana a tej akurat mi brakuje :(

Trza se odbić na Grishamie 8) , właśnie kupiłam "The Summons" (nie wiem jakie jest tłumaczenie polskie tytułu) i zabieram sie do czytania :P

To super , że jest tu tylu zwolenników Grishama, może założymy fan club? :D


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 08:38

Kazimierz Górski - Jak zostać mistrzem świata


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 11:53

moja ulubiona książka to zdecydowanie Władca Pierścieni ale nie będe ukrywał że za dużo książek to ja nie czytam :-D


Obrazek
Hiob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2003
Posty: 37
Rejestracja: 07 września 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 13:42

Zdecydowanie Harry Potter (Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia i Zakon Feniksa) :-D


Jest tylko jeden klub dla którego warto żyć - JUVE i nie zmienia się nic!!!!!!
www.worldfootball.w.pl
marul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 14:01

moje ulubione ksiazki to TRYLOGIA TOLKIENA, SAGA o WIEDZMINIE i TRAINSPOTING WELSHA


juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 14:34

Martin pisze:I to mi sie podoba. Sorry panowie ale jak slysze ze ktos nie lubi czytac to po prostu nic tylko lac :D Ksiazki rozwijaja. Ludzie ktorzy teraz dorastaja popelniaja straszny blad siedzac calymi godzinami przed kompem, lub czytajac tylko o juve. A potem jak widze te bledy.... szkoda gadac...
Martin musze cie zmartwić bardzo lubie czytać i to nie "tylko o juve" :wink: a błedy wstrentne wredne dalej się mnie trzymają, a moja ulubioną ksiażką jest chyba cała trylogia Sienkiewicza. :D


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 15:01

azzurra pisze:1. Wszystko Toma Clancy'ego!!!! To się nazywa mistrzostwo świata. Czytał ktoś "Dekret'?
2. "Sto lat samotności" Gabriela Garci Marqueza, zresztą inne jego książki też są rewelacyjne.
3. "Dyplamacja" H. Kissinger
4. Harry Potter, a zwłaszcza ta ostatnia część, "Harry Potter and the orde of the phoenix". Już nie mogę się doczekać 6 części...
No prosze, nie jestem sam.Jak juz pisalem wczesniej Clancy jest moim ulubionym pisarzem."Polowanie na Czerwony Październik" przeczytałem w 3 dni, a potem przez nastepne 3 dni spalem, bo musialem odsypiac zerwane noce :D


gandalf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 120
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 15:34

nookie pisze:Tolkien rulezzzzzzzzz..a najlepsze ksiazki to "Hobbit-czyli tam i z powrotem" i "Lord of the rings"..jeeeeee.. :D :D :D :D
Dokładnie jeszcze Sirmarilion :D :D Tolkien the best


Forza Grande Juve
Obrazek
ODPOWIEDZ