Matura...

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
dżony

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2011
Posty: 13
Rejestracja: 02 marca 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 11:48

No muszę przyznać, że matura z angielskiego była łatwa, może nawet łatwiejsza od próbnej


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 12:14

dżony pisze:No muszę przyznać, że matura z angielskiego była łatwa, może nawet łatwiejsza od próbnej
zależy kto miał jaką próbną :wink:
(ja na próbną też nie miałem znowu takiej trudnej ... ani takiej łatwej)

...
ale tak, matura z angielskiego była prosta, chciało by się powiedzieć nareszcie :whistle:


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 12:39

Nom, matura z angielskiego to banał. Z czytania i słuchania jestem 1pkt w plecy, także muszę powiedzieć że nareszcie jestem zadowolony :D
List też mi dobrze napisałem, wiadomosc tym bardziej, spodziewam sie ponad 90% albo przynajmiej w granicach


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 16:20

beka pisze:Jak tam po rozszerzeniu?
Mnie rozwalil poziom. W porownaniu do tamtego roku o wiele trudniejsze, niby wiekszosc doprowadzilem do wyniku, ale i tak mam obawy. Zeby bylo 60% to bede zadowolony. :?

http://www.cke.edu.pl/images/stories/00 ... matyka.pdf
Tu arkusz jakby ktos chcial popatrzec. Nie wiem, gdzie sie podzialy zadania z wartoscia bezwzgledna czy wielomianem ... :think:
No co Ty? Ja właśnie uważam, że prostsza była tegoroczna :) Ale może to zasługa tego, że tym razem wziąłem się za maturę porządnie :) W 9 zadaniach zgadzają mi się wyniki i ogólnie tok rozumowania, 2 totalnie źle a jednego nie jestem pewien. Jestem cholernie szczęśliwy.

Ale jak mówicie, że trudniejsza była to dobrze dla mnie bo wyniki będą gorsze (?) i łatwiej będzie mi się dostać na wymarzone studia.
pan Zambrotta pisze:
Ouh_yeah pisze:Polski jest chłopie po to, żeby się ludzie nauczyli odpowiadać na pytania dotyczące tekstu, którego nie przeczytali [lektury] bo bez tej umiejętności to nie dadzą rady na studiach :smile:
bez matmy podstawowej nie policzysz sobie średniej lub deficytu punktowego na uczelni.

hejterzy matmy, jesteście po prostu za głupi, przyznajcie się lepiej :lol:
No coś w tym jest. Ja, jako matematyk, nie stękałem zresztą, że muszę pisać jakieś denne, schematyczne wypracowanie nie sprawdzającego niczego poza tym, czy dokładnie przestudiowałem streszczenia lektur :) A humanistów narzekających na matmę jest całkiem sporo......


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 17:55

Mietson pisze: No co Ty? Ja właśnie uważam, że prostsza była tegoroczna :) Ale może to zasługa tego, że tym razem wziąłem się za maturę porządnie :) W 9 zadaniach zgadzają mi się wyniki i ogólnie tok rozumowania, 2 totalnie źle a jednego nie jestem pewien. Jestem cholernie szczęśliwy.
To gratulacje ;)
Ogolnie u mnie w klasie (w szkole w sumie tez) opinie dosc negatywne. Jak patrze po rozwiazaniach, to w sumie rozumowanie mialem w wiekszosci dobrze. Ogolnie progi na uczelnie raczej pospadaja, na roznych forach widze raczej tez pesymistyczne wypowiedzi.

Teraz wrocilem z rozszerzonego angielskiego i jestem w sumie zadowolony. Pisalem opowiadanie :prochno:

BTW brawo OKE. Nie wiem, kto dopuscil tych ludzi do ukladania tych matur :angry:


Obrazek
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 00:41

I w podstawie i rozszerzeniu słuchanie i czytanie calutkie dobrze. Gramatyka w roz. także. Jak się nie czepią wypracowania to powinno być 98 - 100% z podstawy i koło 95% z roz. Pierwsze łatwe, nie wymagające myślenia arkusz w tym roku.
PS. Przerwa między pisaniem a słuchaniem i czytaniem w rozszerzeniu to głupota.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 10:49

Mam pytanie odnośnie listu z języka angielskiego . . .

czy zwroty typu: Dear Tom (na początku) i See you/Love (zakończenie) są liczone do liczby wyrazów w liście (min.120) ? ? ?


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 11:23

wagner pisze:Mam pytanie odnośnie listu z języka angielskiego . . .

czy zwroty typu: Dear Tom (na początku) i See you/Love (zakończenie) są liczone do liczby wyrazów w liście (min.120) ? ? ?
raczej tak :wink:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 12:14

mateelv pisze:
wagner pisze:Mam pytanie odnośnie listu z języka angielskiego . . .

czy zwroty typu: Dear Tom (na początku) i See you/Love (zakończenie) są liczone do liczby wyrazów w liście (min.120) ? ? ?
raczej tak :wink:
uf to dobrze :wink: to napisałem list na 124 słowa :prochno:


kedzior1392

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2008
Posty: 73
Rejestracja: 21 września 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 14:09

wagner pisze:
mateelv pisze:
wagner pisze:Mam pytanie odnośnie listu z języka angielskiego . . .

czy zwroty typu: Dear Tom (na początku) i See you/Love (zakończenie) są liczone do liczby wyrazów w liście (min.120) ? ? ?
raczej tak :wink:
uf to dobrze :wink: to napisałem list na 124 słowa :prochno:

124 słowa to luzik, nawet te 120 starczy, bo było napisane że od 120-200 słów +/- 10% więc myślę że nawet za te 110 słów miałbyś zaliczone. :-D


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 14:24

kedzior1392 pisze:
wagner pisze:
mateelv pisze:
raczej tak :wink:
uf to dobrze :wink: to napisałem list na 124 słowa :prochno:

124 słowa to luzik, nawet te 120 starczy, bo było napisane że od 120-200 słów +/- 10% więc myślę że nawet za te 110 słów miałbyś zaliczone. :-D
:dance:
to dobrze, bo już zacząłem się trochę bać że mogę mieć nie zaliczonego listu o 1, 2 słowa :wink: :P a 10ptk piechotą nie chodzi :whistle: :D


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 16:09

Podchodzi ktoś do rozszerzonego wosu w poniedziałek? Może jakies przecieki, czy coś? Bo kompletnie nie wiem czego sie spodziewać.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 16:51

Ja podchodzę :D, ale żadnych przecieków nie mam :)


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 19:01

We wtorek mam ustny polski.. jakie pytania zazwyczaj zadaje komisja ? Jeden dotyczy biografii jakiegos autora, to prawda ? jak to wyglada wie ktos ?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2011, 19:29

Robert 10 pisze:We wtorek mam ustny polski.. jakie pytania zazwyczaj zadaje komisja ? Jeden dotyczy biografii jakiegos autora, to prawda ? jak to wyglada wie ktos ?
Bardzo często się pojawia pytanie "Dlaczego wybrałeś ten temat?", chociaż jak akurat nie miałem.


ODPOWIEDZ