Co kupic dziewczynie na gwiazdke ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 20:30

Mam wielki problem nie wiem co mam kupic 13 letniej dziewczynie na gwiazdke i z tym problemem zglaszam sie do was co mozna takiej dziewczynie kupic ?? Prosze o szybkie odpowiedzi :pray:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 20:48

Kolejny oryginalny problem :prochno:

Na pewno nie kupuj jej bielizny :D Najlepiej jakiegos misia :)


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 21:10

Simi pisze:Mam wielki problem nie wiem co mam kupic 13 letniej dziewczynie na gwiazdke i z tym problemem zglaszam sie do was co mozna takiej dziewczynie kupic ?? Prosze o szybkie odpowiedzi :pray:
Telefon z wibratorem :D w Plusie teraz są za 1 zł calkiem fajne :shock:.

Nie no tak na serio to stary jakieś fajne rękawiczki czy czapka do tego, taka kolorwa. Lepiej skromnie, a fajnie :). No chyba, że masz kasy troszkę to weź ją do kina przed świętami napewno wyjdzie jakiś ciekawy film warty obejrzenia :wink:.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 22:46

Lepiej nie kieruj sie przy zakupie telefonu siła wibratora, taka osobista rada... :wink:

A co do tematu, tutaj raczej mojej kochanej dziewczynce naleza sie podziekowania za nakierowanie mnie na dobra mysl. Wiec, jesli ja dobrze znasz to moze powinienes pokierowac sie jej zainteresowaniami? Np lubi sluchac jakiegos zespolu to kup jej jakas plyte tej grupy(tylko sie dowiedz wczesniej koniecznie, czy juz przypadkiem jej nie ma :wink: ), jezeli np kupujesz jakies ubranie to dowiedz sie, jaki kolor najbardziej lubi i wpasuj sie w jej upodobania.

To tak jak z klockami lego, odpowiedni pasuje do odpowiedniego i jak je wszystkie dobrze polaczysz to wyjdzie cos fajnego. :wink:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:24

pisze:[...]nie wiem co mam kupic 13 letniej dziewczynie na gwiazdke [...]
Telefon z wibratorem :D w Plusie teraz są za 1 zł calkiem fajne :shock:.
:D

A tak na serio to mi się osobiście podoba pomysł z czapka itp ale podobno dziewczyny nie lubią "praktycznych" prezentów (ciekawe, czemu??) i podobno wolą dostać jakiś kwiat... no ale to banał, na pewno na gwiazdkę potrzebujesz czegoś lepszego :twisted:

Dobry pomysł z kinem (bo rozumiem, że to Twoja dziewczyna...). Podobno extra jest Borat ale nie wiem, od ilu lat. Ewentualnie może Happy Feet? Wybór należy do Ciebie... Jeżeli już kompletnie nie będziesz wiedział, co zrobić, poradź się rodziców - oni w miarę możliwości zawsze umieją pomóc :wink:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 18:33

Lord_ Juve pisze:Lepiej nie kieruj sie przy zakupie telefonu siła wibratora, taka osobista rada... :wink:
Zrobiłeś tak i rozczarowałeś się? :P

Co do prezentu.
Standard:
- perfumy
- kosmetyki
- maskotka
- płyta ulubionego zespołu
- książka
- szlafrok
- czapka/rękawiczki
- srebrna biżuteria
- sztuczna bizuteria
- film na DVD
- gra komputerowa
- bluzka/koszulka
- zegarek
- balsam do ciała
- jakiś drobiazg do ozdoby pokoju
- może romantyczną kolacje? :)
- bilet do teatru
- obraz na ścianę
- jej własną karykaturę
- poduszkę (może z jej zdjęciem? łatwo dostępne na allegro)
- kubek (jak wyżej)
- etui na telefon (bądź pokrowiec do niego)
- może coś z niezbędnych gadżetów łazienkowych (suszarka, prostownica do włosów, itp.).

Mogłeś napisać coś na temat jej zainteresowań - sport, może jeździ na nartach, może lubi wycieczki, może jest zapaloną humanistką?
Wbrew pozorom pomysłów na prezent jest całkiem sporo.


Dirty mind
Veronika

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 49
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 19:41

Dziewczyna jeśli jest to ta Twoja wybranka to powinna docenić sam gest...przecież nie to się liczy czy będzie jakiś super drogi czy powalający na ziemie ale liczy sie że podarowany szczerze, chociaz nie wiem to chyba od panny zależy bo tyle ile ich na tej ziemi to każda swoje upodobania ma...
I oczywiście przychylam się tu do zdania tych którzy twierdzą że należy iśc w kierunku jej zainteresowań.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 20:14

Venomik pisze:
Lord_ Juve pisze:Lepiej nie kieruj sie przy zakupie telefonu siła wibratora, taka osobista rada... :wink:
Zrobiłeś tak i rozczarowałeś się? :P
Wiesz, nie kupowałem komorki jako prezent jeszcze, ale jak bede mial okazje, to wibracje tez wezme pod uwage, ale jako dodatkowa opcje...ot co, przydatna, praktyczna opcja, choc nie najwazniejsza.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 20:58

Venomik - próbowałeś juz wszystkich tych rozwiązań które podałeś ? Ile masz dziewczyn ?:P
Lord_ Juve pisze:wibracje tez wezme pod uwage, ale jako dodatkowa opcje...ot co, przydatna, praktyczna opcja
I może jej zastąpić CIebie :prochno:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 21:05

Rolf pisze:I może jej zastąpić CIebie :prochno:
Hmm...kiedys byla taka reklama z dosc konkretnie wibrujacym telefonem, o ile dobrze pamietam te wibracje wystarczyly pannie na niewiele i byly tylko zakaska...obiad dopiero wracal do domu na wlasnych nogac... :wink:


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 23:59

Kup jej roczna prenumerate Bravo Girl. Z pewnoscia sie ucieszy 8)


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 10:03

Dziewczyna jeśli jest to ta Twoja wybranka to powinna docenić sam gest...przecież nie to się liczy czy będzie jakiś super drogi czy powalający na ziemie ale liczy sie że podarowany szczerze
Nie mówimy o 1% dziewczyn, które naprawde potrafia to docenić :P
A swoją drogą to coś oryginalnego czego napewno nie będzie się spodziewać ;)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 13:09

Jasiek-x pisze:
Dziewczyna jeśli jest to ta Twoja wybranka to powinna docenić sam gest...przecież nie to się liczy czy będzie jakiś super drogi czy powalający na ziemie ale liczy sie że podarowany szczerze
Nie mówimy o 1% dziewczyn, które naprawde potrafia to docenić :P
Hmm, a skad ta pewnosc u ciebie? Choc, skoro kolega sie pyta to rzeczywiscie chyba ta dziewczyna nie nalezy do tego 1 %. Swoja droga tylko 1 %? Eee, nie wierze, na pewno takich dziewczyn jest wiecej...moze nie potraficie ich znalezc :?: :wink:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 13:25

Na swoim forum zadałem kiedyś pytanie czy ludzie wolą prezent praktyczny czy sympatyczny (jakiś niepotrzebny bibelot) i większość dziewczyn wybierała opcję 'sympatyczny'.
Ale w takim przypadku lepiej zdać sięna radę innej kobiety (koleżanki, siostry, nawet mamy) niż kupować samemu.


Dirty mind
Veronika

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 49
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2006, 17:15

Jasiek-x pisze:Nie mówimy o 1% dziewczyn, które naprawde potrafia to docenić
Nie przesadzajmy tych "normalnych" panien napewno na tej nieszczęsnej Ziemi jest więcej, nie zamieszkują jej same sztuczne, różowe lalunie które myślą tylko o tym żeby swój tyłek posadzić w luksusowym samochodzie, obwiesić się drogimi świecidełkami i wbić się w martwe zwierze (czyt. futro ) :roll:


ODPOWIEDZ