Samochody

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2007, 22:10

Obecnie jestem jeszcze młody, ale takim marzeniem (realnym oczywiście) na początek mojej kariery z samochodami jest Golf IV, ewentualnie młoda trójeczka z mocnym silnikiem. Golfy są autami kultowymi, bezawaryjne, czerpie się frajde z jazdy, dynamiczne, po prostu mają to coś. A przy okazji stosunkowo niedrogie. Za jakieś 2 lata może czwórki będą tańsze i się trafi na naprawdę ciekawy egzemplarz. Najchętniej bym dosiadł Golfa 3 2.9 vr 6 190 koni mechanicznych w tak niewielkim samochodzie to jest potęga... ahh rozmarzyłem się...

Pewnie dla wielu z Was marzeniem są super samochody, sam też chciałbym mieć np. BMW 6 w przyszłości, ale tutaj mówię o stosunkowo realnych marzeniach :)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 12:44

Moim takim cichym marzeniem jest kupienie sobie w przyszlosci takiego wozika : Ford Mustang GT Concept a wyglada on tak :
http://photocarsonline.com/images/fulls ... pt-009.jpg


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 12:48

Zawsze marzylem o Lamborghini , ale co sie będziemy oszukiwać :P Nie w tym życiu :) Nie stac mnie.
Natomiast gdy zrobię prawko liczę na kupno Mitsubishi Eclipse z 1995-1998.Można je kupić za naprawde niezłą cenę.Cena sie wacha od 16 tyś zł do ok. 26 tys. zł. Jak za taki samochód to naprawde cena warta uwagi.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 15:55

Deyvid pisze: Natomiast gdy zrobię prawko liczę na kupno Mitsubishi Eclipse z 1995-1998.
Ostatnio widziałem takie autko na żywo. W ruchu jak i bezruchu. Powiem tak, przykuwa wzrok, ale jeśli chodzi o samochody typowo sportowe to można znaleźć piękniejsze maszyny. Noo i to jest takie...takie...małe. :prochno:


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2007, 16:00

Mnie by w pełni zadowolił :) Ma silnik w miare mocny i naprawde wydajny.Sylwetka bardzo mi sie podoba a za tą cene to naprawdę opłaca się kupić.Można go też nieźle zmodyfikować tak żeby był nieco inny od pozostałych eclipsów.Zawsze może być w alternatywie Honda Prelude , ale osobiście wolałbym Eclipse.Bo z takich aut Coupe do ok. 25 tyś, zł to ciężko znaleźć coś co było by mocne i ładne.Aa no i utrzymane :)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 18:14

Hyh, auta coupe maja jednak to do siebie, ze nadaja sie najlepiej dla młodych panów, którzy lubią wozić się z równie młodymi paniami. :wink:

Mnie osobiście ostatnio zauroczył inny samochód - którego niestety już od 6 lat nie produkują, a szkoda bo piękny - włoskiego FIATa, dokładniej chodzi mi o LANCIE Kappa To piękny i ekskluzywny samochód a i osiągów nie powstydziłby się żaden samochód, Lancia K w wersji 2.0Turbo posiada 220 KM i pędzi ponad 240 km/h - robi wrażenie, prawda? Do tego dochodzi niska awaryjność, pobór paliwa w granicach zdrowego rozsądku i jeszcze jedno...taki niespotykany często czar, który powoduje przyciąganie wzroku ludzi, którzy mają szczęście zobaczyć na żywo to cudo. :)

Szkoda, że już nie produkują, ale taki samochodzik, z rocznika 00' lub 01' myśle, że da się znaleźć(chodź yo ciężkie zadanie) i cieszyć się swoją małą i dynamiczną limuzyną prosto z Włoch przez długi okres czasu.

Piękna, prawda? :wink:


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 18:53

Zacna ta Lancia ale źle mi sie kojarzy xD Zawsze jak widze Kappe to odrazu na myśl mi przychodzi że to jakiś kolo z Sejmu wraca :)

Ale z takich 5 drzwiowych limuzyn to zaawsze podobało mi się jedno auto :D
Obrazek
Cudo ! Szkoda tylko że tak szybko traci na wartości i jest dość awaryjne :/


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 19:26

Tylko jak ja bede wracał to nie obrzuć mnie kamieniami? Ok? Wystawie herb Juve pod przednia szybe jakby cos... :lol:

Ta Alfa Romeo jest chyba 3 drzwiowa a nie 5-cio? Chyba ze zdjecie pomylone.


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 20:07

Lord_ Juve pisze:Tylko jak ja bede wracał to nie obrzuć mnie kamieniami? Ok? Wystawie herb Juve pod przednia szybe jakby cos... :lol:

Ta Alfa Romeo jest chyba 3 drzwiowa a nie 5-cio? Chyba ze zdjecie pomylone.
Zdjęcie nie jest pomylone, to 5-cio drzwiowe auto.

Klamka jest ukryta w słupku.

Deyvid pisze:Szkoda tylko że tak szybko traci na wartości i jest dość awaryjne :/
Zgadzam się, że szybko traci na wartości, ale jeśli chodzi o awaryjność to są to kompletne bzdury. Moi znajomi już od kilku lat mają Alfy (mieli również 156), nie są bardziej awaryjne niż inne auta.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 21:11

Nie chce ublizac tym Alfą Romeo, piękne samochody, ale co do tej jednej Lanci Kappa nie mogą się równać, mimo tego, że Kappy to rządowe samochody.:smile:

A tak swoja drogą, wiem, że kiedyś polscy rządzący jeździli Kappa'mi, jak jest teraz, widuje się jeszcze jakąś rządową Kappe? Czy już całkowicie z nich zrezygnowano? Wiem, że niektórzy posiadacze tych aut kupili je właśnie od rządu - czyli zrezygnowano z nich całkowicie?


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 01:33

Lord_ Juve pisze:Nie chce ublizac tym Alfą Romeo, piękne samochody, ale co do tej jednej Lanci Kappa nie mogą się równać, mimo tego, że Kappy to rządowe samochody.:smile:

A tak swoja drogą, wiem, że kiedyś polscy rządzący jeździli Kappa'mi, jak jest teraz, widuje się jeszcze jakąś rządową Kappe? Czy już całkowicie z nich zrezygnowano? Wiem, że niektórzy posiadacze tych aut kupili je właśnie od rządu - czyli zrezygnowano z nich całkowicie?
Teraz się przerzucili na BMW Serii 7 :P Ale są jeszcze przypadki że śmigają Kappami.

Alexa Del Piero
Co do awaryjności to w sumie zależ chyba od rocznika .Bo mój wujek też miał 156 z 1999 r i dość sporo musiał w nią inwestować.Co prawda nie tak sporo jak np. niektórzy w swoje Fiaty ale no zawsze to jakiś wydatek był :P Dlatego uwielbiam japońskie samochody za ich niezawodność:D One są naprawdę wytrzymałe :)


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:26

http://moto.allegro.pl/item211463591_fa ... 125_l.html
Utopijne marzenie moje, i moich kolegów :prochno: Może kiedyś uda nam się zakupić takie cacko :dance:


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 12:56

Michał`fcj pisze:http://moto.allegro.pl/item211463591_fa ... 125_l.html
Utopijne marzenie moje, i moich kolegów :prochno: Może kiedyś uda nam się zakupić takie cacko :dance:
Zajefajna :smile: :D Wiesz, niedawno też myślałem żeby taką kupić, odmalować w biało-czarne pasy i się wozić po mieście, ale by był szpan 8)
Lord_ Juve pisze:Hyh, auta coupe maja jednak to do siebie, ze nadaja sie najlepiej dla młodych panów, którzy lubią wozić się z równie młodymi paniami. :wink:
hehe racja racje ;] Ja bym taką młodą pannę przewiózł w samochodzie moich młodzieńczych marzeń czyli: http://www.car-vs-car.de/images/resized ... a-QbhO.jpg

mmm tygrys :P w sam raz na kawalerke :smile:
A jeśli chodzi o autko bardziej rodzinne to zawsze chciałęm mieć Peugeot206. Piekne autko i w zasięgu finansowym myślę, bo nie mam utopijnych marzeń typu Ferrari ;]
Chociaż czymś takim to bym się przejechał:
http://etudiant.univ-mlv.fr/~jbraun01/P ... ugatti.jpe :D


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 13:24

leniup pisze:
Michał`fcj pisze:http://moto.allegro.pl/item211463591_fa ... 125_l.html
Utopijne marzenie moje, i moich kolegów :prochno: Może kiedyś uda nam się zakupić takie cacko :dance:
Zajefajna :smile: :D Wiesz, niedawno też myślałem żeby taką kupić, odmalować w biało-czarne pasy i się wozić po mieście, ale by był szpan 8)
Całkiem jak Rampulla :D :dance:
A jeśli już chodzi o samochód do którego miałbym zaprosić moją ukochcną, to są tylko dwie możliwości :
http://home.c2i.net/shelbygt500/shelby/ ... age001.jpg
albo :
http://www.hobby.ekrakow.pl/vw1200/287_ ... garbus.JPG


Obrazek
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 13:57

Nic dodać nic ująć...

http://www.artekaos.com/images/Ford_Mus ... Loopus.jpg

Ludzie trzymajcie bo pójde okraść bank żeby sobie TO kupić :D


Oczywiście zwykłą, nie aż tak odbajerowaną wersja też zaliczam do mych marzeń... ale ten silnik robi mocne wrażenie...


ODPOWIEDZ