Samochody

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2006, 21:02

jeśli chodzi o mnie, to rządzi ten samochód:
Audi A4
to jest wersja z 2oo5 roku...
a tu zdjęcia nowego:
1, 2
cudeńko!!!
_____________
drugim samochodem, który bardzo mi się podoba jest:
Nowy Ford Focus
i jeszcze kilka zdjęć:
1, 2, 3
to na tyle...


Obrazek
EXCALIBUR DH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 25
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2006, 22:37

Też maże o Mustangu z 70-tych lat lub Subaru Impreza WRC z 2004 roku. Oczywiście złote alufelgi :)


Pale, ale nie stale, bo ten co pali stale ma tylko jedno na świat spojrzenie, jak ten co nie pali wcale! :D
malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2006, 23:08

Jesli chodzi o samochody to mam dwa marzenia :D

Pierwsze to piękna Shelby:
1,2,3

Drugie to najnowszy TT:
Audi TT

Ostatnio w Spodku widziałem go na żywo :D Do dziś jestem pod wrażeniem :D Zostałem zaproszony na jazde próbną do Rybnika i chyba skorzystam :D


bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2006, 12:55

Moze polecilibyscie mi jakis ciekawy samochod za powiedzmy 10-15tys? :wink: wiem że to malo ale na drozszy mnie narazie nie stac :cry:


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2006, 16:22

Moim wymarzonym samochodem jest BMW M6. Sportowa wersja limuzyny BMW serii 6. Do tego można jeszcze spotkać M6 stuningowaną przez firmę AC Schnitzer czy też Hartge czy Hamman. Stuningowane M6 są wspaniałe i często nie mogę się napatrzeć na ich wspaniały charakter i wygląd. Zwykle M6 posiada silnik o mocy 507 KM.

Podstawowa wersja :
http://www.psxextreme.com/wallpapers/psp/BMW-M6.jpg

Po tuningu:
http://hvtm.totalcar.hu/car/m/bmw/094877.jpg

http://www.buscatuning.com/blog/wp-cont ... -LSD-2.jpg

Może innym razem podam więcej linków.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
wickerman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2006, 20:12

A moim marzeniem jest Porsche, a konkretnie 911 Turbo. Generalnie jestem zakochany w tej marce. Doskonałe osiągi, luksus i ten ponadczasowy kształt. Z bardziej realistycznych cenowo modeli wybrałbym Boxtera S - słabsze osiągi, ale za to otwierany dach... :wink: A już z niższej półki cenowej bardzo mi odpowiada Mazda MX-5. Świetne prowadzenie no i znów otwierany dach... Lubię kabriolety hehe 8)
Niestety (albo i stety...) moje marzenia "zabije" rodzina, a więc czwarte marzenie: Land Rover Discovery. Wygodna limuzyna, która wszystko pomieści i w dodatku wszędzie wjedzie. No i jeszcze bezpieczeństwo jak to w dużym samochodzie.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 11:21

Juz wypowiadalem sie w tym temacie, podajac swoje autko marzenie... no wlasnie, BMW serii 3 Limuzyna = marzenie :prochno: Otoz, za niedlugo zaczynam robic prawko i coraz czesciej przygladam sie roznym autom na ulicy, zastanawiam sie nad moim samochodem w przyszlosci. I patrzac juz zupelnie realnie, to zastanawiam sie nad jakims modelem FIATa :wink: Po pierwsze, jest to cenowo przystepna marka, z trzeba przyznac dosc ciekawymi modelami. A po drugie, przeciez FIAT to Fabbrica Italiana Automobili Torino 8)


nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 16:02

Piłka nożna i motoryzacja to coś wspaniałego. Chyba każdy chłopak czy mężczyzna to przyzna.

Co to samochodów to dla mnie najlepsze auta są we Włoszech. Takie marki jak Ferrari, Lamborghini, chyba zna je każdy. A do tego przecież Fiat, może niektórzy śmieją się z Fiata, ale paptrzcie, są to tanie, bardzo solidne samochody. Zazwyczaj auta dla średnio zamożnych rodzin. Ale ja lubie Fiata, sam takiego posiadam (Siena). Ma juz 7 lat, trzyma się bardzo dobże, auto bez awaryjne.

Oprócz włoskich aut świetne firmy są także w Niemczech.

Moim autem marzeń jest jednak auto Niemieckie. BMW seri 3.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Koziołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 72
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 12:31

Przedstawiam kolejny samochód marzeń:

Mercedes McLaren SLR

5,5 litrowy silnik V8 o mocy 626 KM potrafi rozpędzić to cudo do prędkości 334 km/h. Do 100 km/h SLR przyśpiesza w 3,6 s, a po 10 sekundach licznik wskazuje 200 km/h. Po 28 sekundach od startu SLR osiąga prędkość 300 km/h. Do hamowania służą ceramiczne tarcze z 8mio-tłoczkowymi zaciskami.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Karoseria z włókna węglowego, płaskie, aluminiowe podwozie, dyfuzor i regulowany hamulec powietrzny to nie jedyne "gadżety" nowego SLRa.

Cena: 444 tys. Euro. Do tej pory wyprodukowano ponad 1000 egzemplarzy.

Źródło: http://extrafurki.com/samochody/001/


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 14:32

bartekoo2 pisze:Moze polecilibyscie mi jakis ciekawy samochod za powiedzmy 10-15tys? :wink: wiem że to malo ale na drozszy mnie narazie nie stac :cry:
DamKam pisze: Otoz, za niedlugo zaczynam robic prawko i coraz czesciej przygladam sie roznym autom na ulicy, zastanawiam sie nad moim samochodem w przyszlosci. I patrzac juz zupelnie realnie, to zastanawiam sie nad jakims modelem FIATa :wink:
Nie zastanawialiscie sie czasem nad VW Golf 3? :P Bardzo fajne autko, ładnie sie prezentuje no i czesci sa nie drogie. Według mnie dość ekonomiczne. Cena takiego Golfa 3 w zaleznosci od parametrow 9-11tys, nie jest to wprawdzie mała suma ale jak za taki samochód mysle ze warto :wink:


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 15:13

Ja zawsze lubialem samochody i nadal lubie z nieco wiekszymi gabarytami. Z takich realnych, mieszczacych sie w tych przedzialach propozycji to podobaja mi sie bardzo dwa, juz starsze Ople, mianowicie Vectra i zbudowany na jego podwoziu Calibra, nie sa to nowe samochody(oczywiscie chodzi mi o starsza Vectre), ale maja ciekawy, ostry(szczegolnie Calibra) wyglad i na pewno bedzie mozna latwo znalezc do nich czesci.

DamKam chce Fiata, osobiscie mi z tej stajni niewiele sie podoba.


wickerman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 23:02

Nie zastanawialiscie sie czasem nad VW Golf 3? Razz Bardzo fajne autko, ładnie sie prezentuje no i czesci sa nie drogie. Według mnie dość ekonomiczne. Cena takiego Golfa 3 w zaleznosci od parametrow 9-11tys, nie jest to wprawdzie mała suma ale jak za taki samochód mysle ze warto Wink
Jak dla mnie samochód rewelacyjny. Można powiedzieć, że jeżdżę nim na codzień i mimo ponad 10 lat na karku sprawuje się rewelacyjnie!! :D Bezawaryjny, 100-konny silnik (no może już troche słabszy, 100 to on ma w papierach... :wink:) daje naprawde przyzwoite osiągi, prowadzi się po prostu pieknie. Jazda tym autkiem to jak czysta przyjemność. Jesli ktoś potrzebuje samochodu w okolicach 10 000 to chyba nie ma innej opcji jak Golf 3, przunajmniej jak dla mnie :)


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 08:36

Co do samochodow ja pdobnie jak kolega wyzej lubie samochody duze gabarytowo ale nie kombi, np bardzo podoba mi sie Skoda SuperB i przymierzam sie do kupna takiej, mysle ze na jesien 2007 bedzi emnie stac na taka. Co do samochodw sportowych lub kompaktowych typu Golf, nowa Astra czy jakies Mazdy owszem ladnie wygladaja ale jednak lubie samochody duze luksusowe a silniki tez sa w nik niewiele gorsze niz w tych mniejszych sportowych, np silnik wzmocniony 1,9 TDI w superce 135 KM - bardzo zwawy i ekonomiczny,


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2007, 18:33

Trzeba przyznać, iż na Polskich drogach coraz bardziej popularne są tzw. SUV-y, czyli coś ala samochody terenowe :!: I tak ostatnio wpadł mi w oko Fiat Sedici, którego niestety ale jeszcze nie miałem przyjemności oglądać na drodze. Na zdjęciach, moim zdaniem prezentuje się nieźle :)

http://img517.imageshack.us/img517/6241/13983917di0.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/3695/53061062zs6.jpg

Ciekaw też jestem, jak na żywo prezentować się będzie nowy Bravo. No i nowa, malutka 500-tka :wink:


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 11:40

Moim ulubionym samochodem a tym samym wymarzonym jest Nissan Skyline R34 :) pewnie każdy wie jak on wygląda ale szanse żeby go kupić są na tyle niskie, wyprodukowano niecałe 65tys tych samochodów, a do tego produkowano je tylko z kierownicą po prawej stronie.

Ale znalazłem swój cel i jest on mimo wszystko realny :D Infinity G35 kosztuje on około 15tys $ Więc jest to całkiem realny cel w późniejszych etapach życia ;) No i będe mógł powiedzieć że mam Skyline'a :D Tutaj pare fotek:

http://www.autodrum.com/images/media/au ... 006_01.jpg

http://www.freshalloy.com/site/cars/inf ... os_001.jpg

http://steer.ru/archives/231006/Skyline/image_0.jpg

http://img.alibaba.com/photo/11219539/Infiniti_G35.jpg


Dawniej Virus[Mauro].
ODPOWIEDZ