Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 20:19

Już się pogodziłem z myślą, że forum umiera, a tymczasem taki strzał. Od razu jak mi mignęła na TT informacja z deszczowym to wiedziałem, że Polityka będzie na topie. Nie zawiodłem się. To forum jest jedyne w swoim rodzaju. :rotfl:

Forza Juve! Forza JuvePoland! :dance:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 20:48

http://niezalezna.pl/224807-grozby-dzie ... na-kwestie

Z ważniejszych dziennikarzy głos zabrał Sakiewicz :lol:


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:01

Śmichy hihy, ale ciekawy jestem jak JP obstawia, kto strzelił z ucha.

Mam dwa typy:
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Tymi nożycami nasz oświecony Makiavel ;)
Kiedyś jak go tu ktoś postraszył, że dostanie w końcu w palnik za pisanie bredni, to od razu straszył prokuraturą. Kapowanie idealnie wpisuje się w jego osobę, a teraz nagle wpada i szuka winnych :D cuchnie na kilometr.

Typ drugi, to już teoria spiskowa, w myśl zasady „nie ważne jak, byle gadali” - deszczowy walnął autodonosa;)
Teraz będzie bohaterem memów, a cały kraj pozna jego wyszukane porównania w stylu „napalony jak pedofil na dwunastolatke”


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:19

Ja obstawiam Piotr Juvefana. Dosyć ostro tutaj się żarł z deszczowym.

Kisnę cały dzień z tego, to jedna z najlepszych akcji na juvePoland, plasuje się w rankingu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pomiędzy wysłaniem p. Andrzeja do Turynu a krawatami i kalendarzami z Juve :prochno: taki lol-content ze świecą było szukać tu ostatnimi laty.
I dziwię się tym wszystkim świętym oburzonym i obrońcom praw człowieka, którzy ubolewają nad losem deszczowego. Nikt nie jest anonimowy w internecie, naprawdę - w regulaminie jp nie ma zmianki o żadnym "podziemnym kręgu", tutaj Brad Pitt nie pouczał, że w te rewiry wkraczamy z naszymi alter ego i ukryci przed światem zewnętrznym możemy sobie pisać, co nam język gibki podpowie. Jeżeli deszczowy zgrywał kozaka i prawił innym synkom kazania przez neta, z kim to on nie wchodzi na salony, tak znajdzie się wiekszy kozak i powie 'sprawdzam' :prochno:
niektórzy się oburzyli tutaj, jakby ujawniano tajemnice narodowe.
gregor_g4 pisze:Słabe? Tu goście &#8222;po szalu&#8221; piszą sobie o wkładaniu sobie prącia do ust, także deszczowy pretensje może mieć tylko do siebie. Bo z jednej strony non stop się pucuje jakim to on nie jest pismakiem i z kim się nie widuje, a z drugiej strony pisze językiem, jakim pisze robiąc z siebie nie wiadomo kogo.
:bravo: :bravo: :bravo:

tak poza tym nazywanie deszczowego "kolegą po szalu" -> :lol: większość z nas uprawia tu internetową partyzantkę, część z nas ma rodziny już, chowa dzieciaki itp i jedyne co nas łączy to fakt, że lubimy sobie od czasu do czasu streama zapuścić z Juventus FC. no ale 'solidarność szalików', nie kablujemy na psy :lol:

PS. Michał Nowicki aka Makiavel - bój się, bo możesz być następny :D
Ostatnio zmieniony 11 maja 2018, 15:18 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:20

gregor_g4 pisze:Śmichy hihy, ale ciekawy jestem jak JP obstawia, kto strzelił z ucha.

Mam dwa typy:
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Tymi nożycami nasz oświecony Makiavel ;)
Kiedyś jak go tu ktoś postraszył, że dostanie w końcu w palnik za pisanie bredni, to od razu straszył prokuraturą. Kapowanie idealnie wpisuje się w jego osobę, a teraz nagle wpada i szuka winnych :D cuchnie na kilometr.

Typ drugi, to już teoria spiskowa, w myśl zasady &#8222;nie ważne jak, byle gadali&#8221; - deszczowy walnął autodonosa;)
Teraz będzie bohaterem memów, a cały kraj pozna jego wyszukane porównania w stylu &#8222;napalony jak pedofil na dwunastolatke&#8221;
Pierwszego przypadku nie zaznałem osobiście i trudno mi się na ten temat wypowiedzieć, ale co do drugiego typu czytając dzisiaj o nim to i owo oraz śledząc pobieżnie działalność deszczowego jestem w stanie tak właśnie za typować :prochno: Może odezwą się jacyś sponsorzy, może sami Rosjanie i deszczowy będzie miał tyle koksu,że aż go nie uniesie a z kranu będzie lał mu się Jack Daniels i ta głośna wymarzona impreza,szeroko cytowana będzie powtarzana nie raz :prochno:
pan Zambrotta pisze:Ja obstawiam Piotr Juvefana. Dosyć ostro tutaj się żarł z deszczowym.
Spoko, tak szczerze to po tej sensacji od razu mi się przypomniał Twój wpis nawołujący do tego i Twoja osoba :smile:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:02

Drobna korekta z mojej strony, dla czystej uczciwości. Pytanie o tożsamość naszego pana doktorka, o którym wspomniałem w poprzednim poście i na które Makiavel przysłał mi prywatną wiadomość, której screenshot zamieściłem w poprzednim poście padło za pośrednictwem otwartego forum:
Makiavel pisze:
Vimes pisze:Teraz już rozumiem dlaczego tak żarliwie bronisz Baumana, bo widzę, że w jednym ze swoich artykułów zacytowałeś aż cztery pozycje jego autorstwa. Wybacz, ale musiałem zaspokoić swoją ciekawość, a to co napisałeś wystarczyło. Chyba, że się mylę Michale?
Cztery na sześćdziesiąt to chyba nie tak dużo, nie :-)?
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 946#784946

Aczkolwiek prawdą pozostaje fakt, że nigdy na publicznym forum nie użyłem prawdziwego nazwiska Makiavela, ani nazwy jego macierzystej uczelni. Możemy się nie lubić, ale koledze po szalu nie będę robić obciachu w miejscu pracy, nawet jak mam o nim jak najgorsze zdanie, tak jak o wspomnianym osobniku.


Obrazek
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 06:20

Tylko dlaczego nie piszą o JuvePoland tylko "zamkniętym forum kibicowskim" ? :roll:

W sumie gdyby wziąć skrót JP to można by deszczowemu przypisać jeszcze działalność w anty policyjnym-chuligańskim półświatku :D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 08:22

W nocy się okazało, że posłowie Platformy to też ludzie. Po głosowaniu w sprawie obniżki poselskich pensji poszli zapić smutki prosto do monopolowego: https://twitter.com/DariuszMatecki/stat ... 6634653696.

Fajny dialog od 1:22.

Kinia: Panie! Panie! Ale pan nagrywa tutaj kolega z PiS-u! O! Kolega z PiS-u!
Nagrywający: Ale nagrywam Panią, która tutaj pierwsza wchodziła...
Kinia: Nie, nie, nie!
Nagrywający: Kolega z PiS-u pewnie po herbatę przyszedł.
Kinia: Z wódą! Wódę reklamówkami wynoszą!

Swoją drogą to parlamentarzyści mają przerąbane przez smartfony. Nawet wódy nie mogą w spokoju kupić.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 10:28

Vimes pisze:Drobna korekta z mojej strony, dla czystej uczciwości. Pytanie o tożsamość naszego pana doktorka, o którym wspomniałem w poprzednim poście i na które Makiavel przysłał mi prywatną wiadomość, której screenshot zamieściłem w poprzednim poście padło za pośrednictwem otwartego forum:
Makiavel pisze:
Vimes pisze:Teraz już rozumiem dlaczego tak żarliwie bronisz Baumana, bo widzę, że w jednym ze swoich artykułów zacytowałeś aż cztery pozycje jego autorstwa. Wybacz, ale musiałem zaspokoić swoją ciekawość, a to co napisałeś wystarczyło. Chyba, że się mylę Michale?
Cztery na sześćdziesiąt to chyba nie tak dużo, nie :-)?
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 946#784946

Aczkolwiek prawdą pozostaje fakt, że nigdy na publicznym forum nie użyłem prawdziwego nazwiska Makiavela, ani nazwy jego macierzystej uczelni. Możemy się nie lubić, ale koledze po szalu nie będę robić obciachu w miejscu pracy, nawet jak mam o nim jak najgorsze zdanie, tak jak o wspomnianym osobniku.
Czyli trafiłem, co widać po tym, jak gęsto się tłumaczysz.

Tu różne indywidua groziły mi, że rozwieszą moje posty na uczelni, że studenci czytają moje posty, etc.. Nie ukrywałem nigdy specjalnie swojej tożsamości i każdy kto był ciekawy wie jaka to uczelnia i jak się nazywam.

Po wtóre, jeszcze raz zaznaczam, że o ile zestawienie mojego imienia, miasta w którym żyje, wykształcenia i obszaru badań mogło doprowadzić Cie do moich personaliów, o tyle nie da się tego zrobić w odwrotnym kierunku. Ktoś z zewnątrz, nie widząc, że deszczowysię tu udziela nie mógł wpisać frazy, którą podałeś. Chyba, że ktoś stąd, kto wiedział, że wystarczy taką frazę wpisać, komuś z rządowej telewizji powiedział.

Tak na zakończenie. Zweryfikowałem swoje poglądy na temat deszczowego i cenię jego inteligencję na tyle, że nie wpadłbym na pomysł "instrumentalnego wykorzystywania go". Wbrew temu, co sobie roisz od ponad roku nie zaprzątałeś mojej uwagi ani na sekundę. Rewanż na Tobie? Wiersz Tuwima "Do pewnego endeka" odzwierciedla mój stosunek do tej sprawy. Ale jak zobaczyłem ten artykuł to na myśl przyszedł mi najbardziej służalczy wobec propagandy rządowej użytkownik Juvepoland. Czyli Ty. Odpowiednio długi staż, żeby wyciągnąć posty sprzed 8 lat, wierność partii i aktywne kolportowanie tu jej komunikatów dnia.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 13:32

Makiavel pisze:Po wtóre, jeszcze raz zaznaczam, że o ile zestawienie mojego imienia, miasta w którym żyje, wykształcenia i obszaru badań mogło doprowadzić Cie do moich personaliów, o tyle nie da się tego zrobić w odwrotnym kierunku. Ktoś z zewnątrz, nie widząc, że deszczowy się tu udziela nie mógł wpisać frazy, którą podałeś. Chyba, że ktoś stąd, kto wiedział, że wystarczy taką frazę wpisać, komuś z rządowej telewizji powiedział.
Panie Doktorku, to co piszesz dowodzi tylko tego jak mało wiesz o współczesnym świecie i że nie grzeszysz zbytnio inteligencją, bo fakt, że ty nie potrafiłbyś czegoś takiego zrobić, nie oznacza, że nie ma innych ludzi, którym takie rzeczy nie sprawiają najmniejszego problemu. Przeprowadzenie reasearchu na temat danej osoby jest w dzisiejszym świecie dziecinnie proste, a w przypadku osób występujących pod oficjalnym imieniem i nazwiskiem to wręcz bułka z masłem. Nie rozumiesz, skąd ktoś może wiedzieć, że deszczowy jest fanem Juventusu i użytkownikiem JuvePoland, żeby wpisać stosowną frazę? Proste jak drut - z jego twittera, ale o tym powinieneś wiedzieć, skoro się nawzajem obserwujecie. Wystarczy tylko przejrzeć media społecznościowe, żeby dowiedzieć się o kimś praktycznie wszystkiego: co lubi, gdzie bywa lub gdzie pisze. Niekoniecznie pod nazwiskiem. Pracownicy TVP już raz dali pokaz takich umiejętności, o czym poniżej.
Makiavel pisze:Ale jak zobaczyłem ten artykuł to na myśl przyszedł mi najbardziej służalczy wobec propagandy rządowej użytkownik Juvepoland. Czyli Ty.
Takie rzeczy pisze najbardziej służalczy wobec propagandy rządowej użytkownik Juvepoland, czyli ja:
Vimes pisze:Ostatnio napisałem tutaj, że taki człowiek jak Mariusz Kamiński jest potrzebny do oczyszczania szeregów "dobrej zmiany" z ludzi o lepkich rączkach. Dzisiaj widzę również, że PiS dramatycznie potrzebuje odpowiednika Mariusza Kamińskiego w TVP, który oczyści jej szeregi z takich chłystków jak Ziemowit Piast Kossakowski, autor tego paszkwilu: "Kontrowersje wokół rezydentów. Narzekają na zarobki, jedzą kanapki z kawiorem", bo prawdopodobnie to właśnie on kryje się za inicjałami "zpk". Chętnie dowiedziałbym się również, kim jest współautor tego "dzieła" o inicjałach "to", bo takich baranów to ze świecą szukać.

Ten atak jest tak bardzo bezmyślny, że aż szczęka i ręce opadają. Jeżeli jesteś zawodowym dziennikarzem, a zwłaszcza jeżeli pracujesz w telewizji publicznej, to zanim wrzucisz jakieś zdjęcie do artykułu dowiedz się najpierw gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach je zrobiono, a jak nie wiesz lub nie jesteś pewny to go nie zamieszczaj. Nie chowaj się za wymówką, że cytujesz tłita. Jeżeli oni fotki Katarzyny Pikulskiej z wyjazdów z "Lekarzami bez granic" wzięli za turystyczne wypady to jest to totalna kompromitacja. Tym głupim gówniarzom nie chciało się nawet zweryfikować informacji, które mogliby sprawdzić bez odchodzenia od komputera. Zobaczyli zdjęcie butelki wina, napisali "drogi trunek". Sprawdzam w necie: https://www.wina-bachus.pl/?3105,amayna-sauvignon-blanc, 147 złotych za butelkę. Faktycznie, "strasznie" drogo, czysta "rozpusta". Chyba każdego, dorosłego pracującego człowieka na taką "rozpustę" od czasu do czasu stać. Tym bardziej jeżeli ma stresującą pracę. Podobnie fotka zegarka nie wiem czego ma dowodzić. Dostępny do zakupu: https://www.decathlon.pl/zegarek-gps-fe ... 52952.html za 1649,99 złotych, można nawet wziąć na raty. Jakby koleś nosił na łapie czasomierz za 50 tys. złotych to faktycznie można by się zastanawiać czy ma powody do narzekania na swoje wynagrodzenie, ale zegarek za 1650 złotych to nie jest kaprys bogacza. Tak przy okazji, chętnie dowiedziałbym się jaki zegarek nosi, co pije i gdzie spędza wakacje autor tego wielkiego "G" udającego artykuł.

Powyższa sytuacja przekonuje mnie, że w powiedzeniu: "Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam" tkwi bardzo głęboka mądrość życiowa. Nie chcę mieć po swojej stronie takich ludzi jak Kossakowski. Tym artykułem narobili więcej szkód niż Flip i Flap z totalnej opozycji. Podobnie poseł Hrynkiewicz ze swoim okrzykiem "Niech jadą" na miarę bronkowego "Niech zmienią pracę i wezmą kredyt". Liderzy opozycji są tak beznadziejni, że niknie ona w oczach, właściwie wystarczy ich zostawić samych sobie, a sami zaorzą własne partie. Dzięki tym szczylkom z TVP i Pani Poseł opozycja dostaje wygodną pałkę do walenia rządu po głowie.
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 591#928591

A jak fakty nie pasują do teorii Makiavela, to tym gorzej dla faktów ;).
Makiavel pisze:Wbrew temu, co sobie roisz od ponad roku nie zaprzątałeś mojej uwagi ani na sekundę.
Jasne, dlatego po szumnej zapowiedzi, że już nigdy w tym temacie nie będziesz się udzielać postanowiłeś zrobić z gęby cholewę i złamać słowo jak tylko wyniuchałeś okazję, żeby obrzucić mnie błotem. Taki ci jestem obojętny :lol:.

Do wcześniej wspomnianej listy: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 573#863573 dodaję punkt 4) bezczelny oszczerca, którym niewątpliwie jesteś.


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 14:21

KSW piśiont - Vimes vs Makiavel - walka o prawdę;)
A wszystko przez deszczowego i jego parcie na szkło.

Ciekawe czy deszczu ma bana z redakcji na fora? Sprawdzał ktoś jakie nowe nicki się rejestrowały na JP przez ostatnie 48h? Bo pewnie teraz będą występy incognito :D


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 14:40

Ryszard Petru miałbyć podobno tym, który gdy tylko mu się zechce, to zmiecie Kaczyńskiego z powierzchni ziemi. Dziś poszedł w ślady JSW, i swojej towarzyszki z Madery, i postanowił ostatecznie pożegnać partię, którą zakładał.

a już taki spokój był na forum, najwyżej tylko mały potrollował o allegrim....


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 15:14

Petru odszedł z Nowoczesnej? To czas na wspomnień czar:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chociaż w tym porównaniu do JFK jest coś zabawnego, bo jak wiadomo Kennedy słynął z licznych romansów :prochno:.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 15:30

Ryszard Petru odchodzi za swoją wybranką Joanną :( no pięknie zaczyna się ten weekend :placze: Oni byli przynajmniej zabawni a teraz co? Przewrażliwiony Misiło i prezesowa feministka. Żarty się skończyły. Dobrze,że ta Kinga Karenina jeszcze jest,bo by była bryndza.

a deszczowy przed odsiadką ma pewnie bana tylko na temat polityka,bo normalnie by chciał Morate i Martiala za Gonzala :prochno:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2018, 16:58

Obrazek

Obrazek

Musiałem :prochno:.


Obrazek
ODPOWIEDZ