Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 15:18

jakku1 pisze:
My z pewnością nie będziemy, natomiast rozumiem, ze skoro nie uwzgledniles sam siebie tej grupie to znaczy, ze Ty dalej "bedziesz", a tym samym dziekujemy Ci Vimesie za wyznanie :lol:.
https://www.youtube.com/embed/2QtNOgl6a ... autoplay=1

Zapewniam Cię jakku1, że gdybym to ja był autorem tego domniemanego donosu to nie miałbym najmniejszego problemu z przyznaniem tego publicznie, ale cóż fejm należy się komuś innemu.


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 15:59

Jestem po lekturze na temat naszego celebryty i szczerze współczuję, smutne że wystarczyło przytoczyć cytaty by zrobić z ciebie potwora :p

Teraz nawet poświrować nie możesz w necie, bo jesteś łatwym celem..

#savedeszczowy

Chciałem tylko nadmienić, że osoba która doniosła mieni się w pewnym tytułem i tak też powinna się czuć, żyj z tym.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 16:13

Wpiszcie sobie w Google frazę: "Łukasz Maziewski juvepoland". Wyszukiwarka na pierwszej stronie wyników podaje tylko jeden link do naszego forum, do bardzo konkretnego postu, którym jak podejrzewam niechcący zrobiono deszczowemu niedźwiedzią przysługę. Trzy słowa wystarczyły.


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 16:19

Łukasz pisze:
deszczowy pisze: No, śmieszki, który to? :D Chociaż przyznajcie się z otwartą przyłbicą, który wynosi z forum. Choć się domyślam, ofc :)

http://www.tvp.info/37141140/dziennikar ... cierewicza
Słabe takie sprzedawanie po szalu. No, chyba, że ktoś to sam wyniuchał...
Słabe? Tu goście „po szalu” piszą sobie o wkładaniu sobie prącia do ust, także deszczowy pretensje może mieć tylko do siebie. Bo z jednej strony non stop się pucuje jakim to on nie jest pismakiem i z kim się nie widuje, a z drugiej strony pisze językiem, jakim pisze robiąc z siebie nie wiadomo kogo.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 16:30 przez gregor_g4, łącznie zmieniany 2 razy.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 16:20

Czas na CSI Juvepoland? :spiteful:

Nie hejtujcie bo gagatek nie przyzna się, a ciekaw jestem który się wysypał :D

chyba deszczowy dostał zakaz wypowiedzi :whistle:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 16:54

TVP, Do Rzeczy, Fronda i niezależna :prochno: Jak jeszcze w tyle wizji o tym cos powiedzą to się chyba złapię za głowę :lol: #wszyscyjesteśmydeszczowymi :D

ps: wpolityce.pl oczywiście też :prochno: Najwyższy Czas i polskaniepodległa.pl oraz na wykop.pl :D
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 20:56 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 17:34

Vimes pisze:Wpiszcie sobie w Google frazę: "Łukasz Maziewski juvepoland". Wyszukiwarka na pierwszej stronie wyników podaje tylko jeden link do naszego forum, do bardzo konkretnego postu, którym jak podejrzewam niechcący zrobiono deszczowemu niedźwiedzią przysługę. Trzy słowa wystarczyły.
W drodze wyjątku, na jeden post: i co, dałeś taką radę kolegom z rządowej propagandy? Bo żeby wpisać taką frazę trzeba najpierw wiedzieć, że się deszczowy na tym forum udziela i co na nim pisał lata temu.

Nie pozdrawiam.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 18:15

Vimes pisze: Otóż przypominam im, że dokładnie taki sam protest miał miejsce w drugiej połowie marca 2014 roku i wtedy również nikt o tym nie wspomniał. Przykra prawda jest taka, że o ile problem niepełnosprawności nie dotyczy kogoś osobiście lub osoby mu bliskiej to nie wzbudza powszechnego zainteresowania i nie staje się przedmiotem ożywionej dyskusji.
Vimes pisze:To jest dowód Waszej gigantycznej hipokryzji. Kiedy identyczny protest miał miejsce za rządów Platformy i Tuska to mieliście go głęboko między pośladkami, a kiedy pojawił się ponownie za rządów PiS-u to jesteście w awanagardzie oburzonych, bo to wygodna pałka do lania PiS-u po głowie.
Problem polega na tym że obecnie przy władzy jest PiS i opozycja może najwyżej sobie "poszczekać" w mediach, choć co jest dość zaskakujące politycy PO wypowiadają się w tej kwestii nad wyraz powściągliwie. W mediach atakującymi są głównie politycy Nowoczesnej i ci od Kukiza, którzy mają "czystą kartę" w tej kwestii, bo ich wcześniejszy protest nie ukłuł.
No chyba, że do worka z politykami PO włożyć posła Żalka, który jak już wiemy "stracił okazje by siedzieć cicho" i być może w 2014 był jeszcze w PO (choć nie chce mi się sprawdzać kiedy opuścił tamtą partię) - więc jego poglądy mogły się nie zmienić po prostu.

Wiesz, jesteś zniesmaczony postawą PO 4 lata temu, ale w takim wypadku podwójnie zniesmaczonym trzeba być obecną postawą PiS, bo oni wtedy szaleli na sejmowych korytarzach i mównicy (na czele z panią minister Rafalską) w obronie protestujących, a dziś omijają ich szerokim łukiem. Dodatkowo kłuje w oczy fakt iż tak szczycą się rewelacyjnymi wynikami gospodarczymi, świetną ściągalnością VAT, rozdają na prawo i lewe a to 500+ na dzieci, a to mieszkanie+ dla "niezdolnych kredytowo", a to 300+ na tornistry (pominę premia+ dla członków rządu którym się należało)... i nagle gdy strumień darmowej gotówki rozlewa się wszem i wobec do potencjalnych wyborców pojawia się jakaś przeszkoda i 500 zł dla niepełnosprawnych i ich opiekunów już nie ma. Kasa pusta. Rozumiem że to dość mała grupa potencjalnych wyborców, bo pewnie część z nich nie ma nawet prawa do głosowania, ale gdzie się podział dobry PR?

Zaznaczam, że nigdy nie głosowałem i nie mam zamiaru głosować na PO, PiS, Nowoczesną, PSL czy tych od Kukiza. To odważna deklaracja, bo teraz to niebezpieczne uzewnętrzniać swoje poglądy polityczne na forum JP... ;)
_______________________________
pan Zambrotta pisze:
Lypsky pisze:Miałem pytać - który sprzedał deszczowego? :prochno: płaca chociaż jakiś hajc za to? :prochno:

Łukaszu, może nie wyrzuca Cię z roboty, chyba są tolerancyjni.
ohahaha, ktoś podłapał mój pomysł i rzeczywiście to zrobił :prochno: ale trochę słaby content doniósł, na tym forum były lepsze "smaczki z Maziewskiego" :prochno:
Śmichy-chichy, ale z pseudo-inteligenckiego bełkotu na forum Juventusu zrobiła się mała aferka na cały "prawacki kraj". Konsekwencje mogą być chyba dość opłakane dla naszego dziennikarza... :think:


Pozdrawiam!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 18:24

Azrael pisze:Konsekwencje mogą być chyba dość opłakane dla naszego dziennikarza... :think:
Myślisz, że ktoś złoży zawiadomienie do prokuratury o chęci zamachu? :rotfl:

Redakcja raczej to zleje. Z jakichś wygrzebanych sprzed lat postów na forum piłkarskim, pisanych nie pod nazwiskiem, nikt poważny afery robić nie będzie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 18:46

Łukasz pisze:Myślisz, że ktoś złoży zawiadomienie do prokuratury o chęci zamachu? :rotfl:

Redakcja raczej to zleje. Z jakichś wygrzebanych sprzed lat postów na forum piłkarskim, pisanych nie pod nazwiskiem, nikt poważny afery robić nie będzie.
Z jednej strony każdy po przeanalizowaniu tej sprawy machnąłby ręką i poszedł dalej. Z drugiej jednak strony na wielu portalach prawicowych mamy taki zlepek słów "dziennikarz 'Faktu' grozi zamachem na ministra Macierewicza". Nikt już nie docieka, że to "grożenie" miało miejsca gdzieś w głębinach internetu na forum kibiców Juventusu, kilka miesięcy temu, pewnie po pijaku i po przegranym meczu. Mem o Deszczowym poszedł w świat i już żyje własnym terrorystycznym, antypisowskim i antykatolickim życiem. ;)


Pozdrawiam!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 19:15

Kisłem w pracy przez pół dnia po przeczytaniu tych rewelacji :rotfl: Co trzeba mieć we łbie, żeby (najprawdopodobniej) kolegę po szalu podpieprzać za to, co pisze na forum o tematyce Juve. Teraz tylko czekać, aż np @Azrael trafi na dywanik Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego za poglądy przedstawiane w luźnej formie na naszym forum :lol:

JuvePoland i Przyjaciele :bravo:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 19:32

Makiavel pisze:
Vimes pisze:Wpiszcie sobie w Google frazę: "Łukasz Maziewski juvepoland". Wyszukiwarka na pierwszej stronie wyników podaje tylko jeden link do naszego forum, do bardzo konkretnego postu, którym jak podejrzewam niechcący zrobiono deszczowemu niedźwiedzią przysługę. Trzy słowa wystarczyły.
W drodze wyjątku, na jeden post: i co, dałeś taką radę kolegom z rządowej propagandy? Bo żeby wpisać taką frazę trzeba najpierw wiedzieć, że się deszczowy na tym forum udziela i co na nim pisał lata temu.

Nie pozdrawiam.
Widzę, że niczego się nie nauczyłeś od początku naszej forumowej znajomości. Pamiętasz jak się ona zaczęła? Wymieniliśmy parę postów, po czym zapytałem się czy nazywasz się tak jak myślę i pracujesz tam gdzie myślę. Zaciekawiłeś mnie, ponieważ używałeś właściwego technicznego żargonu, jakim nie posługiwałby się normalny człowiek nie mający nic wspólnego z ekonomią, a jednoczesnie formułowałeś swoje myśli w tak prymitywny, a niekiedy wulgarny sposób, że miałem trudności z uwierzeniem, iż faktycznie jesteś studentem studiów doktoranckich, więc postanowiłem to sprawdzić i trafiłem bezbłędnie. Ty oczywiście wielce się zdziwiłeś skąd ja to wiem i w swoim stylu posunąłeś się do insynuacji, że powiedział mi to ktoś z JuvePoland, bo pisałeś do nich ze swojego oficjalnego maila. Otóż do odkrycia kim jesteś wystarczyło mi to co napisałeś o sobie i kilka minut z wyszukiwarką internetową. Dokładnie było to bodajże pięć słów kluczowych, które pozwoliły mi się domyślić kim jesteś i gdzie pracujesz, chociaż do tamtej pory w ogóle cię nie znałem i nie widziałem na oczy. Przypuszczam, że nie jestem jedynym człowiekim w Polsce, który posiada umiejętność czytania, kojarzenia faktów i korzystania z wyszukiwarki internetowej. Z tego właśnie powodu nie trudno mi się domyślić jak ktoś wpadł na forumowe wypowiedzi deszczowego.

Zauważ Doktorku, że pomimo faktu, iż z tobą spierałem się tu mocniej i częściej niż z deszczowym, to nigdy nie zwracałem się do ciebie na forum po nazwisku i nikomu nie ujawniłem twojej tożsamości, żebyś nie miał obciachu na uczelni.

Wiem, że darzysz mnie specyficznym uczuciem za pokazywanie twoich kłamstw i błędów nieprzystających zawodowemu ekonomiście, a ten post uwiera cię jak cierń w tyłku: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 573#863573, ale nie pozwolę, żeby ktoś tak skompromitowany jak ty mnie obrażał.

Poza tym z nas dwóch to ty masz naturę donosiciela i specyficzny sentyment do mnie, co już tutaj parę razy pokazywałeś:

1) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 686#917686,
2) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 874#917874.

Na koniec jeszcze jedno. Kiedyś zapytałem cię:
Vimes pisze:Rozumiem dlaczego nie lubisz mnie, szczypka, czy Karowiewa, ale dlaczego atakujesz deszczowego, który najprawdopodobniej ma najbardziej zbliżone do Ciebie poglądy na forum? Przypuszczam, że dlatego, iż pracuje w "Fakcie", a to tabloid, czyli gazeta dla nieoświeconego plebsu, którym gardzisz.
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 893#917893

Na co odpowiedziałeś:
Makiavel pisze:deszczowy jako dziennikarz tabloidu wyśmiewający dziennikarstwo Lisa jest śmieszny do kwadratu. Poza tym dołączył w pewnym momencie się do chóru kundelków, które na mnie szczekały.
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 917#917917

I taka jest różnica pomiędzy nami. Ja szanuję ludzi bez względu na to czy zajmują wyższą lub niższą pozycję w hierarchii społecznej ode mnie. Ty porównałeś deszczowego do psa, który na ciebie szczeka, bo ośmielił się ciebie skrytykować.

Reasumując, ja się mogę z tobą lub deszczowym nie zgadzać, ale zarówno tobie jak i jemu nie narobiłbym siary u pracodawcy. Wcześniej nim gardziłeś, a teraz postanowiłeś się wcielić w jego obrońcę, bo możesz go instrumentalne wykorzystać do ataku na mnie w żałosnej próbie rewanżu za pokazanie twojej niekompetencji.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 21:04 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 19:44

Makiavela te dyskusje w tym temacie musiały ostro boleć, skoro w taki sposób się na powrót uaktywnił. I na końcu "nie pozdrowił" :D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 19:58

Tutaj screenshot wspomnianej we wcześniejszym poście prywatnej wiadomości Makiavela do mnie:

Obrazek

Wobec obelżywych insynuacji tego indywiduum pod moim adresem nie czuję się zobowiązany do zachowania tajemnicy korespondencji. Ten człowiek po prostu nie rozumie jak łatwo we współczesnym świecie dotrzeć do tożsamości nawet takiego anonima jak on, a jeszcze łatwiej zrobić to w przypadku dziennikarza ogólnopolskiej gazety takiego jak deszczowy.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 20:07

Dodam tylko, że z tego miejsca chciałem pozdrowić @Bukola, który z uporem maniaka przekonywał, że piszemy do szuflady, bo Allegri i tak nie czyta JuvePoland.

A teraz.. kto wie.. kto wie :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ