Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:17

To nie czytałeś mojego alfabetu ;)

A serio: chciałbym przynajmniej wiedzieć kto to. Tak ze zwykłej ciekawości. Wiem dlaczego tego użyto, bo nie raz i nie dwa się wdawałem w ostre polemiki i pyskówki z wami. No ale żeby od razu wynosić? :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:26

deszczowy pisze:To nie czytałeś mojego alfabetu ;)

A serio: chciałbym przynajmniej wiedzieć kto to. Tak ze zwykłej ciekawości. Wiem dlaczego tego użyto, bo nie raz i nie dwa się wdawałem w ostre polemiki i pyskówki z wami. No ale żeby od razu wynosić? :)
Ty się tym jeszcze szczycisz SERIO? Ja to bym się chyba zapadł pod ziemie ze wstydu i napisał w gazecie coś o "Bulu i nadzieji na poprawę " a nie dokładał do pieca. Ten kto na Cb na kablował zachował się nagannie,ale do siebie miej pretensję. Za głupotę się płaci :facepalm: W tym artykule wyszedłeś na osobę niezrównoważoną psychicznie i musisz się z tym zmierzyć :lol:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:37

Lypsky pisze:Miałem pytać - który sprzedał deszczowego? :prochno: płaca chociaż jakiś hajc za to? :prochno:

Łukaszu, może nie wyrzuca Cię z roboty, chyba są tolerancyjni.
ohahaha, ktoś podłapał mój pomysł i rzeczywiście to zrobił :prochno: ale trochę słaby content doniósł, na tym forum były lepsze "smaczki z Maziewskiego" :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:37

Deszczowy przeszedł od słów do czynów - wypadek auta z Macierewiczem na pokładzie :prochno:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:42

Skoro TVP zaczyna wyciągać content naszego forum na arenę krajową, a stąd już krótka droga mediów na całym świecie, to myślę, że nie będzie lepszej okazji żeby głos naszych forumowych ekspertów trafił wreszcie do włodarzy i trenera Juventusu. Dawać chłopaki, pokażcie temu nieudacznikowi Allegriemu jak powinno prowadzić się drużynę piłkarską!


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:47

Lypsky pisze:Deszczowy przeszedł od słów do czynów - wypadek auta z Macierewiczem na pokładzie :prochno:
O matko a jeśli pod płaszczykiem śmiesznego deszczowego kryje się naprawdę Jurek Killer?

Przeczytałem niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, teraz dokupiłem niebezpieczne związki Leppera i Petelickiego. Może Pan Sumliński wyda też Niebezpieczne związki Maziewskiego.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:52

Łukasz Maziewski o sobie samym pisze, że jest „człowiekiem relatywnie słabym moralnie”, który „potrafi kłamać, jeżeli mu się to opłaca”


Przynajmniej, w jednej sprawie szczery, a są jeszcze gorsi, ale za to udający wielkich bohaterów i patriotów aż do samego końca... :hellyes:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:54

Wczoraj środowisko akademickie, dzisiaj TVP. W takim tempie to Marotta z Paraticim zatrudnią tłumacza języka polskiego, żeby wiedzieć co nowego na JP. Kto wie, co przyniesie jutro :lol:

Z rzeczy poważnych, głos wpływowego rabina na temat pomnika zbrodni katyńskiej w New Jersey: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/slynny ... ty/9jm9fsf


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 11:57

Gruba akcja, propsy :prochno:

.Nowoczesna się kończy, dobrze.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 12:51

Co ja pacze, deszczowy nabija popularkę w necie :prochno:. Teraz przed nim sława i picie z Czuchnowskim, wciąganie kresek z Piątkiem oraz występy w programach Wątłego i Michalik :D. Może nawet i z Lisem przybije piątkę ;).


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 14:18

deszczowy pisze: No, śmieszki, który to? :D Chociaż przyznajcie się z otwartą przyłbicą, który wynosi z forum. Choć się domyślam, ofc :)

http://www.tvp.info/37141140/dziennikar ... cierewicza
Słabe takie sprzedawanie po szalu. No, chyba, że ktoś to sam wyniuchał... Ale wątpliwe.
deszczowy pisze:Śmiechem żartem - wynoszenie rzeczy z forum jest dość słabe, panowie. Możemy się kłócić, dyskutować, pyskować sobie itp. itd. ale donosicielstwo jest... no, takie sobie :)
dokładnie


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 14:50

@Łukasz

100% racji. Okrutnie słaba akcja. Teraz bedziemy kablować na siebie do przełożonych w pracy?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 14:50

Niech pocieszeniem dla deszczowego będzie fakt, że na jego niedoszłą ofiarę przypuszczono zaskakujący atak z prawej flanki: "Polska zbrojeniówka pod okiem CBA. Rozpracowana oplatająca ją sieć".

Dzisiaj pierwszy raz usłyszałem przydomek jaki nadano pewnemu znanemu panu mecenasowi - Końsigliere. Leżę pod biurkiem :rotfl:.
jakku1 pisze:100% racji. Okrutnie słaba akcja. Teraz bedziemy kablować na siebie do przełożonych w pracy?
Racja, nie bądźcie jak Hołdys: "Hołdys doniósł na Internautę do jego pracodawcy, ponieważ ten skrytykował go na Facebooku".


Obrazek
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 15:02

Ogólnie z deszczowym się nie zgadzam w bardzo wielu sprawach, ale trzeba być niezłą Pthirus pubis żeby coś takiego mu odwalić.

Miałem nadzieję, że podłapany zostanie wątek Syryjsko-Izraelski, bardzo interesujący temat, a tu proszę. Coś takiego...


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 15:06

My z pewnością nie będziemy, natomiast rozumiem, ze skoro nie uwzgledniles sam siebie tej grupie to znaczy, ze Ty dalej "bedziesz", a tym samym dziekujemy Ci Vimesie za wyznanie :lol:.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ODPOWIEDZ