Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 01:35

deszczowy pisze:
Piotr Juvefan pisze: A raka tak nie wyleczysz. Ja rozumiem,że kwiczy opozycja,że pijany Juncker i Tielemans,ale PiS ma wszystko dane demokratycznie żeby reformować postkomunę.
Co ma do polityki unijnej środkowy pomocnik AS Monaco? :shock:
No widzisz pomyliło mi się nazwisko Timmermans z pomocnikiem Monaco. Zawsze piszesz tutaj o rzeczach mało ważnych to mnie w sumie nie dziwi Twoje czepialstwo :)
deszczowy pisze:
Piotr Juvefan pisze:Bez większej intergracji z USA służby w Polsce będą się miały dobrze. I to jest najgorsze. Myślałem,że Kaczyński ma większe jaja. Myliłem się.

Chcesz Polskę integrować z USA? Może inkorporować? :prochno:


Idea Międzymorza pod patronatem USA. Europa Zachodnia gnije to trzeba budować dobrobyt w swoim regionie.

Deszczowy śmieszku kolega Vimes się z lewactwa wyleczył to Ty też możesz :prochno:


PS: Ostatnie przemówienie Antoniego Macierewicza jako szefa MON-u. Piękne i z klasą.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 10:29

Vimes pisze: Łukaszu, czymże sobie Brudziński zasłużył na takie miano?
Bezczelnością, cynizmem i chamstwem w wystąpieniach publicznych. Facet non stop pluje jadem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 12:05

Łukasz pisze:
Vimes pisze: Łukaszu, czymże sobie Brudziński zasłużył na takie miano?
Bezczelnością, cynizmem i chamstwem w wystąpieniach publicznych. Facet non stop pluje jadem.
Gdyby miał zostać ministrem kultury to rzeczywiście byłoby to kontrowersyjne ale jak ma mieć pod sobą m.in. Policję to pasuje jak ulał :whistle:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 13:29

Łukasz pisze:
Vimes pisze: Łukaszu, czymże sobie Brudziński zasłużył na takie miano?
Bezczelnością, cynizmem i chamstwem w wystąpieniach publicznych. Facet non stop pluje jadem.
Jak nie lubię Partii intensywnego Spier...nia, tak nie odważyłbym się jednak porównać kogoś do faszystowskiego ministra propagandy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 14:39

deszczowy pisze: Jak nie lubię Partii intensywnego Spier...nia, tak nie odważyłbym się jednak porównać kogoś do faszystowskiego ministra propagandy.

A za co nie lubisz PiSu jeśli można? Za to,że "łamie w Polsce demokrację" czy za to,że Polską rządzi facet,który ma tylko tylko kota, nie ma konta w banku i prawa jazdy ? :prochno: Uwielbiam ten argument :D

PS: Może jestem ślepy,ale tam nic o faszyzmie nie było w powyższej wypowiedzi. Poza tym uważam,że Brudzinski jako wicemarszałek trochę się ogarnął.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 16:21

Za niekonstytucyjne ustawy? Za spór z Unią? Za robienie folwarku ze spółek skarbu państwa tak samo, jak poprzednicy? Za pchanie milionów zł na Kościół? Za demolkę liberalnego światopoglądu, w imię jedynie słusznego? Za demolkę służb? Za śmierć Stachowiaka? Parę rzeczy się znajdzie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 21:54

deszczowy pisze:Za demolkę służb? .
Jeżeli znajdziesz chwilę to rozwiń. Pozdrawiam


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 22:02

Powiem tylko jedno: po tym, jak zlikwidowano pion logistyczny delegatury ABW we Wro, to po papier toaletowy jeżdżą służbowo do Poznania. Nie, to nie jest żart.

Tyle.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2018, 23:29

Pogoniony Antoni, pogoniony Szyszko, pogoniony Waszczykowski. Im dalej, tym lepiej. Na pewno dobre zmiany Morawieckiego. Waszczykowski zaskoczył mnie w jednym - myślałem, że gorszego MSZ od radka sikorskiego nie będzie.
Piotr Juvefan pisze:Idea Międzymorza pod patronatem USA.
o curva sud XD
deszczowy pisze:Za spór z Unią?
a to nie można mieć innego zdania niż przodownicy unijnego kołchozu?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2018, 00:35

pan Zambrotta pisze:
deszczowy pisze:Za spór z Unią?
a to nie można mieć innego zdania niż przodownicy unijnego kołchozu?
Można. Ba, trzeba nawet! Ale jak ciocia mówi "Załóż czapkę, bo mróz" to my robimy w myśl zasady "na złość cioci nie założę".


Co właśnie odjaniepawlili ciołki z PO i Nowoczesnej w Sejmie... :mad2: :facepalm: No qva, przyjdzie mi głosować na PSL :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2018, 10:46

Jak co? Totalna opozycja dostała POmroczności jasnej!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2018, 12:59

deszczowy pisze:Za niekonstytucyjne ustawy?
Gdyby Platforma nie wprowadziła swoich ludzi do Trybunału nie byłoby żadnego tematu. Prezydent elekt apelował,żeby zrobić to juz po nowych wyborach,ale wiedzieli,że mają przegrane dlatego chcieli mieć chociaż Trybunał po swojej stronie.
deszczowy pisze:Za spór z Unią?
Polska racja stanu. Nikt nam nie będzie narzucał uchodźców. Skończyło się robienie "łaski" Niemcom. A co do reszty to niestety targowica robi co może żeby osiągnąć jakieś korzyści.
deszczowy pisze:Za robienie folwarku ze spółek skarbu państwa tak samo, jak poprzednicy?
Spółki skarbu Państwa nigdy nie miały się lepiej a w ostatnim roku odnotowały największe zyski.
https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/ ... 66918.html
deszczowy pisze:Za pchanie milionów zł na Kościół?
Tu nie wiem o co Ci chodzi konkretnie o Ojca Dyrektora? To nie jest zwykły ksiądz, tylko biznesman. Lepiej jak rząd wspiera polskich przedsiębiorców niż daje dotacje Mercedesowi. Przedsiębiorczy człowiek :cwaniak: Poza tym za SLD Kościół nie miał się lepiej.
deszczowy pisze:Za demolkę liberalnego światopoglądu, w imię jedynie słusznego?
Ten liberalny światopogląd kojarzy mi się z KODem i Obywatelami RP. A co to są za ludzie to można było się przekonać. Na głupotę najlepszy zdrowy rozsądek,jedynie słuszny.
deszczowy pisze:Za demolkę służb?
https://www.tvp.info/34915232/oficerowi ... acji-wolga
Demolkę to robiła Platforma a PiS to czyści. Niestety nie było dekomunizacji.Za Komorowskiego i Tuska nasze służby były w stanie rozkładu. Mówił o tym Lepper, generał Petelicki. Już nie mówią.
deszczowy pisze:Za śmierć Stachowiaka? Parę rzeczy się znajdzie.

Dodaj jeszcze Barbarę Blidę. Mógłbym się rozpisywać o ofiarach tzw seryjnego samobójcy za rządów Tuska,ale po co to robić. Odsyłam do książek Sumlińskiego.
deszczowy pisze: Można. Ba, trzeba nawet! Ale jak ciocia mówi "Załóż czapkę, bo mróz" to my robimy w myśl zasady "na złość cioci nie założę".


Co właśnie odjaniepawlili ciołki z PO i Nowoczesnej w Sejmie... :mad2: :facepalm: No qva, przyjdzie mi głosować na PSL :angry:
Przyglądając się Twojej nowoczesnej twórczości i wychodząc na przeciw w znalezieniu czegoś właściwego. Może Plan Petru będzie dla Cb odpowiedni :think:


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2018, 16:08

I taka to rozmowa...

A jedyny argument to „odsyłam do Sumlińskiego". Jprd :facepalm:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2018, 16:29

Tak się zastanawiałem, co takiego strasznego wyrabia opozycja... A tu trzy osoby wyrzucone z PO za poglądy, wzorowy przykład poszanowania wolności.

W sumie dla mnie in plus; im szybciej PO szlak trafi tym potencjalnie szybciej pojawi się jakaś ciekawa alternatywa dla PiS.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2018, 16:38

deszczowy pisze:I taka to rozmowa...

A jedyny argument to „odsyłam do Sumlińskiego". Jprd :facepalm:
Jak masz taki a nie inny obraz rzeczywistości w którym to PiS niszczy służby to Cię odsyłam. Jak można skreślić 8 ostatnich lat i podniecać się jakimiś "misiewiczami"? Ja tego nie rozumiem. Dla mnie PiS a PO to jest przepaść. Jedyne do czego można się przyczepić to do polityki fiskalnej i socjalnej(czy nie ma jej za dużo),ale jak masz lewicowe poglądy to powinno Ci się to podobać..
Dobra odejdź w pokoju :D


Obrazek
ODPOWIEDZ