Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:21

Lypsky ma rację, błąd Dudy, bo głosów nieprzychylnych PiSowi i tak nie zyska, prawdopodobnie zraził do siebie część twardego elektoratu PiS, a opozycja niebawem wróci do śmiania się z jego uległości i straszenia trybunałem stanu. No chyba że to wszystko jest ustawione i ustawy ostatecznie przejdą, tylko z poślizgiem i kosmetycznymi zmianami.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:24

Wybory prezydenckie wygrywa się nie tyle najtwardszym, za przeproszeniem, jądrem, ale też „swinging electorate". Po tej decyzji #PAD, wielu tych nieprzekonanych spojrzy na niego IMHO bardziej przychylnym okiem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:35

PAD już za głęboko w tym wszystkim siedzi, żeby liczyć na przechwycenie niezdecydowanych. Zresztą oni pewnie o tym za tydzień zapomną, a "jądro" w żadnym wypadku ;)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:41

Nie sądzę. Dwukrotny, mocny sprzeciw przeciwko PJK musi zapaść w pamięć.
pan Zambrotta pisze:myślcie kategoriami, które przewyższaja konkretne osoby, czy partie.
Nie można się nie zgodzić.
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2017, 12:45 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:42

curva, prezydent wetuje katastrofalną ustawę która niszczy niezależność sądów i umożliwia tak niebezpieczne zabiegi jak transfer partyjniaków do krs i sn, a u niektórych czytam: "błąd Dudy, wizerunkowo zyskuje opozycja" :doh: w jakich kategoriach wy myslicie? kategoriami interesu partii X i Y ? mnie też wkurza to, że myszka-agresorka podpina sie pod weto i krzyczy, że to "zasługa" protestów - ale ważniejszym od tej śmiesznej pani jest to, że odrywamy macki partii politycznych od sądów. myślcie kategoriami, które przewyższaja konkretne osoby, czy partie.

"sitwa sędziowska" :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:50

Do pewnego jegomościa, słowa człowieka bliskiego jego sercu



To jak? Adrian czy Andrzej? :prochno: Trybunał stanu nadal aktualny?
pan Zambrotta pisze:curva, prezydent wetuje katastrofalną ustawę która niszczy niezależność sądów i umożliwia tak niebezpieczne zabiegi jak transfer partyjniaków do krs i sn, a u niektórych czytam: "błąd Dudy, wizerunkowo zyskuje opozycja" :doh: w jakich kategoriach wy myslicie? kategoriami interesu partii X i Y ? mnie też wkurza to, że myszka-agresorka podpina sie pod weto i krzyczy, że to "zasługa" protestów - ale ważniejszym od tej śmiesznej pani jest to, że odrywamy macki partii politycznych od sądów. myślcie kategoriami, które przewyższaja konkretne osoby, czy partie.

"sitwa sędziowska" :lol:
Misiu kolorowy, chyba nie myślisz, że to koniec. Otwarte pozostaje pytanie w jakim kierunku pójdzie reforma i czy zostanie szerzej konsultowana.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 13:13

Ahahahahaha, Lypsky cytujący Millera, KWICZĘ :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 13:16

Wszystko ustalone z wierchuszką. Inaczej długopis mógłby zapomnieć o reelekcji, bez poparcia partii, a tak przynajmniej chwilowo hołota powinna się uciszyć.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 17:16

Rozważane jest dodatkowe posiedzenie Sejmu w przyszłym tygodniu. Jest niewąsko.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 18:07

Nasi rodacy są niesamowici - radykałowie z prawej strony krzyczą, że Prezydent to zdrajca, a Tomasz Lis i jego przyjaciele twierdzą, ze dzięki temu co dziś zrobił Andrzej Duda jego wyrok przed TS może zostać złagodzony :prochno:

Chodzą słuchy o przedterminowych wyborach, ale ciężko mi uwierzyć, że Kaczor zagrałby aż tak na ostro.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 19:23

Lypsky pisze:Nasi rodacy są niesamowici - radykałowie z prawej strony krzyczą, że Prezydent to zdrajca, a Tomasz Lis i jego przyjaciele twierdzą, ze dzięki temu co dziś zrobił Andrzej Duda jego wyrok przed TS może zostać złagodzony :prochno:

Chodzą słuchy o przedterminowych wyborach, ale ciężko mi uwierzyć, że Kaczor zagrałby aż tak na ostro.
Po co Pisowi przedterminowe wybory? Maja wiekszosc w parlamencie i na luzie glosuja sobie co chca, czemu mieliby to zmieniac?

Wczesniejsze wybory to mrzonka i mokry sen opozycji, przeciez oni od poczatku tej kadencji gadaja o tym bez przerwy :lol: :lol: :lol:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 20:00

O 20 orędzie Prezydenta, a następnie wystąpienie Premier Szydło.

Nie obstawiam jak to się potoczy bo w obecnym sezonie raczej dobrze nie typuje. Najpierw byłem pewien pozostania Bonucciego w Juve, a do dziś uważałem ze wszystkie 3 ustawy związane z sądownictwem przejdą :spiteful:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 20:06

Lypsky pisze: Chodzą słuchy o przedterminowych wyborach, ale ciężko mi uwierzyć, że Kaczor zagrałby aż tak na ostro.
Już raz tak zrobił - 10 lat temu. Wszystko na jedną kartę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 20:48

deszczowy pisze:
Lypsky pisze: Chodzą słuchy o przedterminowych wyborach, ale ciężko mi uwierzyć, że Kaczor zagrałby aż tak na ostro.
Już raz tak zrobił - 10 lat temu. Wszystko na jedną kartę.
... Wtedy tez miał samodzielną większość?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 20:55

To prawda - wtedy nie miał. Ale umysł prezesa chadza na kocich łapkach - sobie tylko znanymi ścieżkami.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ