Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 14:35

Niewybredne ataki na Kaczyńskiego od lat są na porządku dziennym, Stonoga zrobił już taką wrzutkę w 2015 roku: "Stonoga znowu szokuje: Kaczyński to mała KANALIA, jest GEJEM", tylko wtedy twierdził, że Kaczafiemu dogadzają Duda, Ziobro i bliżej nieokreślony kierowca. Normalka, Kaczyński nie jest żonaty ani dzieciaty, więc musi być gejem :smile:. Taki poziom umysłowy adwersarzy. Nowy sekretarz obrony USA generał James Mattis, też się nie ożenił i nie ma dzieci, całe życie spędził w towarzystwie młodych chłopców. Pewnie też musi być gej jak Kaczyński :lol:.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 15:02

Bo ciekawą mnie opinie innych na ten temat? A może nie wszyscy znają sprawę?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 15:16

Równie dobrze mogę rzucić hasło "deszczowy lubi masturbować sie publicznie".

Dlaczego? Chciałbym poznać opinie innych na temat, bo może nie wszyscy znają sprawę.

Chłopie, jesteś dziennikarzem i puszczasz dalej tego typu informacje. Jest to niesmaczne, tyle ode mnie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 15:23

Sprawiasz wrażenie gościa, którego zapiekło ujście jelita grubego. Chce to komentuj, nie chcesz – nie komentuj :) Prosta historia.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 19:56

deszczowy pisze:Misiewicz jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa armii. Nie lubię Stonogi, uważam, że jest mitomanem i mam opór przed podlinkowaniem tego ale warto przesłuchać. Ja wniosków nie wyciągam, nie feruję. Co o tym sądzicie?

Mógłbyś swoimi słowami wyjaśnić dlaczego warto?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 20:29

Najprościej jak się da: bo dobrze wyrobić sobie własne zdanie nt. tego czy facet jest wiarygodny?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 21:21

Wiesz, starał sie chłopak, pewnie gruba kasa poszła od Zbyszka. Mega tanie.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 23:00

odcinki Rozmów w Toku też rozkminiasz czy są wiarygodne?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 00:18

Alex96 pisze:Wiesz, starał sie chłopak, pewnie gruba kasa poszła od Zbyszka. Mega tanie.
Dziwna jest ta wrzutka. Nie próbuję się zastanawiać nad wiarygodnością bo przekreślą ją postać Stonogi ale nie do końca kumam jej cel.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 10:55

Deszczu, nie wiem czy pamiętasz jak pierwszy raz Zbysiu się obraził na PiS i mówił, że ma NIEPODWAŻALNE dowody na to, że Jaro jest homosiem. Pamiętam, że sam czekałem na opublikowanie tych zdjęć na potwierdzenie danej wiadomości. Z resztą nie tylko ja, moi znajomi bardzo anty-pis byli bardzo podnieceni nadchodzącą nowiną. I jaka ona była? Stonoga powiedział, że nie upubliczni zdjęcia, bo kobieta, której syn spotykał się i obcował z Kaczorem, by tego nie przeżyła. A próbą potwierdzenia tejże wiadomości była ręcznie napisana przez kogoś wiadomość "Kaczor był homo, bo spotykał się i uprawiał seksy z moim Mariankiem..." tylko dużo dłuższa. No bądźmy poważni.
Stonoga to oszust, krętacz i złodziej. Pamiętacie jak sprzedawał akcje swojej gazety, której wyszły chyba dwa numery? Albo piwa? Poczytajcie ilu przedsiębiorców oszukał na grube miliony tylko w niedawnych czasach. Mnie ciekawi kto za Nim stoi, że nawet służby nie mogą się do Niego "dobrać".
Reasumując Deszczu. Nie, no po prostu kurna no nie. Nie Stonoga, to nie jest profesjonalne.
Pozdrawiam.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 11:18

Deszczowy, czy Ty drążysz ten temat dlatego, że Stonoga podstawił "Faktowi" tego faceta z filmiku jako informatora do artykułu o pobycie Misiewicza w klubie w Białymstoku: "Misiewicz w nocnym klubie w Białymstoku: A ty nie chcesz być ministrem?"?


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 13:53

My to opublikowaliśmy na długo przed tym wywiadem Stonogi. Gdybym był fanem teorii spiskowych, to napisałbym, że mamy do czynienia z próbą skompromitowania nas i naszego świadka. Ale tego nie napiszę ;)

Dziwna jest ta historia. Dziwna, śmierdząca i zalatująca ulicą Oczki.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 18:20

No widzę, że bażant dalej serwuje pseudo-intelektualną papkę - ku czci swojego Duce, a cała reszta łyka wszystko bez najmniejszego zastanowienia i zażenowania. Na tapecie postać marginalnego skandalisty i prowokatora, zamiast chociażby omówienie zamiarów absurdalnej ustawy o "dużej Warszawie" mającej na celu tylko i wyłącznie przejęcie w niej władzy przez PIS. Napoleon z Żoliborza zdaje sobie bowiem sprawę, iż na wygraną w samej stolicy szans nie ma (jego przegrane we własnym bastionie z Tuskiem jeszcze ujdą w tłoku, ale porażka ilością głosów z Kopaczową, i to przy wygranych wyborach musi go mocno boleć), więc policzyli sobie średnie z ostatnich wyborów, z podwarszawskich miasteczek i nawet sumując z Warszawą, wyszło im całkiem nieźle.
Np. Okręg Wołomin – 46,8 (PiS) do 19,85 (PO), Ząbki 49,85 (PiS) do 22,5 (PO), Halinów 42,24 (PiS) do 19,21 (PO)...


http://warszawa.onet.pl/tvn-warszawa-bl ... cy/qbclq71

Ale to tak tylko PIS odpłaca PO ich bronią...

- O wykładach Kaczyńskiego (o o wilkach, niedźwiedziu i... wielkim tygrysie z Mandżurii) i Morawieckiego u Rydzyka też nie.

- Kolejna kompromitacja Macierewicza

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... slano.read



Omówcie sobie kolejny odcinek "Ucha Prezesa".


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 19:29

Wiesz, tyle już o PiS powiedziano i napisano, że aż trudno się ekscytować kolejnymi wpadkami... A poza tym zaraz przyleci Vimes i będzie Ci udowadniać, że Warszawa od morza do gór to w zasadzie fajny pomysł a za PO to (...).

Ja w twardą politykę nie wchodzę. Trochę znam się na wojsku i przyległych, dziwnych firmach z zakresu bezpieczeństwa. I to mnie najbardziej interesuje. A jak widzę, co się dzieje w MON... to jest mi po prostu przykro, no. Tyle.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 19:47

Mija rok od czasu powstania komisji smoleńskiej, a tu ani widu ani słychu o efektach jej prac. Czyżby, o zgrozo, okazało się, że jednak poprzednia komisja miała rację?!


Obrazek
ODPOWIEDZ