Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 12:25

Halo! Policja! Proszę przyjechać na Juvepoland, bo mi grożą! :lol:

makiavel, tobie nawet bycie konfidentem wychodzi komicznie :P

PS. Przynosisz wstyd swojemu imieniu.


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 12:31

Obrazek


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 12:44

Makiavel pisze:Wysokość jej emerytury i cała otoczka to inna sprawa
I dlatego poświęciłeś trzy posty, aby mi wytknąć rzekomą kompromitację - wskazując najmniej ważną część wypowiedzi, w której de facto użyłem skrótu myślowego. Nie jesteś jednak, w stanie zaprzeczyć podawanym informacjom, więc powinieneś przyznać, że w przypadku wspomnianej przeze mnie sędzi, kompromituje się całe nasze państwo, i jego ustrój, tak jak np. , w ostatnim czasie skompromitował się sąd w Słupsku - skazując niepełnosprawną osobę na miesiąc robót za kradzież dwóch cukierków, wartych 60 groszy (z czego kpił Janusz Wojciechowski, który jednak trochę się zna na rzeczy), podczas gdy prawo chroni bandziorów pokroju wspomnianych niedawno przeze mnie - kilku cwaniaczków z Gdańska, którzy usiłowali przekupić urzędnika, w celu wyłudzenia 400 milionowej dotacji z UE. Mnie, nie obchodzi, co dana Pani wykonywała podczas pełnienia funkcji asystenta, bo chyba nie z tego powodu wyszła cała afera?! Nigdy nie planowałem, nawet przez moment studiowania prawa, pieniądze chyba nieco bardziej imponują Tobie, jak również tytuły naukowe (szczególnie osób niezwiązanych z PIS-em), odznaczenia, publikacje (zwłaszcza w czasopismach dobrze punktowanych i prestiżowych). Ja nie będę się wychwalał "dokonaniami naukowymi", aby poniżyć rozmówcę, bo dla mnie nieco inaczej powinno się oceniać wartość człowieka, ale to w tym miejscu nieistotne...Chciałeś mi przy okazji dogryźć, po drodze zahaczając Przyłębską - OK. Nie sprowokujesz mnie, jak innych tutaj (patrz jaka tragedio-komedia się zrobiła). Mnie zależałoby, żeby sądy były niezawisłe, nie tylko w teorii, a wiele spraw niestety temu stwierdzeniu zaprzecza. Jeśli chodzi o TK, istnieje nie tylko, w celu orzecznictwa, i rozpatrywania skarg, ale rzekomo, w celu kontroli ustaw, aktów międzynarodowych - itd. Jeśli natomiast TK, ma jedynie bezkrytycznie przyklepywać na zmianę PO/PIS-owi ich ustawy (bo przecież ta walka o o uzyskanie większości "swoich sędziów", nie była przypadkowa), to jaki jest sens jego istnienia?!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 12:50

Makiavel pisze:Użył mojego imienia
Yyyhyy...ciekaw jestem czy nawet ABW dałoby radę ustalić ilu jest Michałów w Polsce i na świecie, chyba, że to imię zastrzeżone dla jednej osoby ?
Wiesz co, nie chcę prowadząc szkolenia podawać tego przykładu w czasie kilku minut rozluźnienia dla grupy więc oszczędź sobie tego wszystkiego ;)


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 12:57

michałku ty jesteś najnormalniej w świecie chory. Nie pisze tego z przekąsem, po prostu trzeba cię leczyć. Dlaczego ty masz takie smutne życie? Znajdź dziewczynę, pracę może nawet. Mógłbym cię zatrudnić u siebie ale nie mogę, bo niczego nie potrafisz, nie masz kwalifikacji, prawdopodobnie żadnych, umiesz tylko gadać i klepać w te klawisze. Nie wiem jak to jest możliwe, że cie tu jeszcze nie zbanowali. Wszystkich obrażasz, wszystkim ubliżasz i dawno już byś w pysk dostał w normalnym świecie, a i mam wrażenie, że nie można tego całkiem wykluczyć michałku, jak nie przestaniesz kupować codziennie do śniadania desperadoska na odwagę przed wejściem na forum i obrażać ludzi. Nikt cie tu nie chce nie kumasz? Jesteś takim imigrantem tutaj. Z jakiegoś malutkiego pcimia, bez perspektyw, bez szans na normalne życie, nie znasz języka :prochno: . Chroni cie tu jeszcze tylko fakt, że się nie banuje ludzi za całokształt. Czytam sobie codziennie tą stronę, bo piszą tu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ludzie z dużą wiedzą, ale za każdym razem kiedy widzę twój nick się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i mi się nie chce czytać całego forum. Nawet jak zostaniesz profesorem, to i tak będziesz nikim. Przestań obrażać ludzi, kumasz?

Pytanie do redakcji ile podpisów musi być pod założonym tematem o wywaleniu typa z tej strony? Chętnie założę. Aby żyło się lepiej. W każdy twój post, w którym kogoś obrazisz będę walił żołtą karteczką jak moratti w pryszcza na czole. Z każdej pozycji. O każdej porze.

Pozdro Szczypek, Vimes za jakieś 316-0 w utarczkach z typem, ale że się Wam dalej chce? :prochno:

Fajnie, że Trump został prezydentem USA, ale tak naprawdę wpadłem tu tylko sprawdzić czy są realne szanse na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> makiawela. Od razu się będzie czytało forum lepiej.

Forza Juve
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2017, 13:09 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 13:04

Macierewicz to kawał chama i buca.













Off top: Co tu się wyprawia?! :snackgy:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 13:05

Makiavel pisze:Taki Vimes na przykład, konsekwentnie stosuje określenie "Kodomici" odnośnie do członków KOD.
Podobnie o Kaczyńskim piszę "Kaczafi", a o członkach PiS-u "PiSiory", ale znamienne, że Tobie przeszkadza jedynie nazywanie członków KOD-u "KODomitami" :smile:. Poza tym, sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa "konsekwentnie", którego najwyraźniej nie rozumiesz, bo określenia "KODomici" użyłem całe dwa razy.
Makiavel pisze:określenie Pelikan, gdyż w 100% pasuje ono do tego użytkownika
Pelikan to ptak symboliczny o wyraźnie pozytywnym, utrwalonym od starożytności znaczeniu. Taki akademicki intelektualista jak Ty z pewnością to wie, więc kolejny raz bardzo dziękuję za piękny komplement pod moim adresem :).
panlider pisze:Muszę powiedzieć, że jestem mocno zszokowany faktem, iż bez jakiegokolwiek echa przeszły rajdowe popisy kolumny Macierewicza i jego ucieczka z miejsca wypadku, bo tak to trzeba nazwać.
Podobnie nie cieszyła się tutaj zainteresowaniem kolizja z udziałem Komorowskiego czy przejechanie na pasach pieszego przez Wujca. W pierwszym przypadku nawet "zniknięto" dowody mogące świadczyć na niekorzyść kolumny Komorowskiego:
Wersję Natalii Arnal potwierdził świadek, który 10 grudnia 2014 r. jechał za samochodem wokalistki. - Właśnie wracałem z pracy. Na łuku, który znajduje się na wysokości ulicy Bagatela, czarny mercedes zaczął mnie spychać na przeciwległy pas pod jadące z naprzeciwka samochody. Zdążyłem wyhamować. Jechali jak piraci. Tak zeznałem na policji. Ale nie wiedzieć dlaczego, tego właśnie nie zaprotokołowano.

Świadek pytał także, dlaczego wśród dowodów sprawy nie ma zapisu z monitoringu. Na budynku należącym do Ministerstwa Obrony Narodowej znajduje się bowiem kamera skierowana na narożnik ulic Bagatela i Belwederskiej.

Źródło
Czegoś nie zaprotokołowano, zapis z monitoringu się zagubił i wyszło, że winna była nie kolumna prezydenta Komorowskiego tylko Natalia Arnal.

Problem w tym, że w przypadku zarówno Komorowskiego jak i Macierewicza prawdopodobnie przesadzili funkcjonariusze BOR-u i ŻW. Jednak w pierwszym przypadku napiszemy "Kolizja z udziałem BOR-u", a w drugim będzie grzanie tematu "Macierewicz spowodował wypadek i uciekł" :lol:.
Mrówa pisze:makiavel, tobie nawet bycie konfidentem wychodzi komicznie
Pod tym względem nasz kolega przypomina Rudego z "Blok Ekipy" :prochno:.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2017, 13:46 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 13:25

Dopóki pumex jest tutaj administratorem, dopóty takie "intelektualne menele" jak Michałek bedą nie do ruszenia. Panowie mają zbieżne poglądy w wielu kwestiach.
Nie było problemu zbanować Bukola, a z tym jegomościem cackają się. Wszystko być może po to by "kręciło się".

Michaś, Twoje imię i nazwisko hulają na forum, więc radziłbym ogarnąć bajere, bo ktoś życzliwy może wybrać na pewną wrocławską uczelnię i poinformować zainteresowanych o twoim poziomie intelektualnym. Ba, być może znajdzie sie dobry człowiek, który przeprowadzi z tobą rozmowę wychowawczą.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 14:11

Lypsky pisze:Dopóki pumex jest tutaj administratorem, dopóty takie "intelektualne menele" jak Michałek bedą nie do ruszenia. Panowie mają zbieżne poglądy w wielu kwestiach.
Kamilu, to nie fair z Twojej strony. Nie wplątuj mnie w ten sposób w ten syf między Wami - to po pierwsze. Po drugie nie wiem skąd u Ciebie przekonanie, że mnie i Makiavela łączą zbieżne opinie na dane tematy, skoro w polityce udzielam się tyle co kot napłakał.

Nie wnikam w to, kto ma jakie przekonania polityczne, gospodarcze i światopoglądowe, bo mnie to guzik obchodzi. Niech każdy sobie żyje wg swoich zasad. Natomiast od dłuższego czasu nie podoba mi się stosunek Makiavela do innych userów, oparty na zasadzie: "jeśli się ze mną zgadzasz to masz ugruntowaną wiedzę, jeśli nie to czerpiesz ją z wikipedii i ogólnie jesteś zerem", o czym już zresztą niedawno tu pisałem.

Myślę, że poruszymy tę kwestię w gronie redakcyjnym. Miłego :)


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 14:34

Co tu się odjaniepawliło? :shock: :prochno:

Michałek, z zawodu doktor, został konfiturą, żeby zostać mianowany naszym forumowym &#8222;Rudym". Zara wparuje jaki Spejson i się skończy rumakowanie. Bo księga ulicy mówi &#8222;Kto na kumpli z forum donosi ten o łomot sam się prosi!".


(Michał, to nie jest groźba, Ty nie wzywaj policji!)





Fajnego kierowcę ma nasz szef MON :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 14:55

Makiavel pisze:Użył mojego imienia
:rotfl: Kto się odważył? Kto śmiał?
Mrówa pisze:makiavel, tobie nawet bycie konfidentem wychodzi komicznie :P
Mrówa, jak dla mnie tekst roku :D Rewelacja ostatnio ten temat :ok:

Scheuring-Wielgus rządzi :spiteful:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 17:25

Mam dla Was dobrą nowinę. Nie zamierzam już więcej tracić na Was czasu w tym temacie. Właśnie obroniłem, z wyróżnieniem, doktorat i kończę swoją aktywność tutaj.

Nie pozdrawiam.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 17:34

Gratulacje :bravo:. Najpierw Eugeniusz Kłopotek, a teraz Makiavel. Obaj z wyróżnieniem. Chociaż więcej pożytku będzie chyba z dokonań naukowych doktora Kłopotka :smile:.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 18:15

alessandro1977 pisze:
Makiavel pisze:Użył mojego imienia
Yyyhyy...ciekaw jestem czy nawet ABW dałoby radę ustalić ilu jest Michałów w Polsce i na świecie, chyba, że to imię zastrzeżone dla jednej osoby ?
Wiesz co, nie chcę prowadząc szkolenia podawać tego przykładu w czasie kilku minut rozluźnienia dla grupy więc oszczędź sobie tego wszystkiego ;)
Zastrzegam, że nie zamierzam podważać Twojego autorytetu, bo sam się prawem karnym zajmuję od wielkiego dzwonu i nie mam zbyt wielkiego doświadczenia na tym polu, jednakże uważam, że post był skierowany do konkretnego użytkownika i akurat adresata tej wypowiedzi można łatwo ustalić, zwłaszcza, że Smoku-u chwali się znajomością prawdziwych danych Makiavela, poza tym nie ma innych użytkowników o takim nicku na tym forum. To takie moje spostrzeżenia czysto teoretyczne, być może masz jakieś inne doświadczenia, wynikające z praktyki.
Inna sprawa, że w moim przekonaniu to, co napisał Smok, nie kwalifikuję się w ogóle w zakres pojęciowy groźby karalnej.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2017, 18:18

Trzeba to opić chłopaki, Makiavel kończy aktywność na forum :bravo:
Tylko jak masz doktorat z wyróżnieniem to nie stosuj prawa jak tutaj bo zamkną uczelnię :prochno:
Sam ukończyłem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim ale poziom kształcenia kilka lat temu było chyba kilka poziomów wyżej ;)

panlider, przyjacielu... Smoku napisał, że łatwo to można ustalić i nawet jak to zrobi to nie złamie prawa dopóki dopóty tej wiedzy nie użyje sprzecznie z prawem.


Obrazek
ODPOWIEDZ