Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:55

Makiavel pisze:Trzymać kciuki, że po wygranych wyborach nie zechcą realizować swoich obietnic z wyborów. Mam nadzieję, że obiecali, wygrali i na tym się skończy. "Niezależni", "niepokorni" dziennikarze nagle awansują do TVP, pieniądze strumieniem popłyną do mało poczytnych, ale prawomyślnych gazet, zapolują na paru ludzi z PO i oby na tym się skończyło. Niech gospodarki nie dotykają, nie ruszają wieku emerytalnego.
Wyjedź z tego kraju. Jesteś masochistą?

BTW.
Okazuje się, że PIS wygrywa w 14 województwach! Czyli co, nie tylko na Podkarpaciu mamy ciemny lud? Cała Polska pełna ciemnoty?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:57

Trzy porażki sondażowych wyników:
1. Samodzielne rządy PIS
2. Wynik Kukiza. W sensie, że zbyt wysoki. Nie kapuję, jak gość mógł zbić taki kapitał polityczny nie mając nawet programu poza jednym hasłem powtarzanym w kółko. Sam głosowałem na Kukiza w I turze wyborów prezydenckich, ale głównie dlatego, że wiedziałem jak głos na niego zostanie odebrany przez ogół oraz że nie ma najmniejszych szans na triumf a tym samym na wpływ na losy kraju. Wybory parlamentarne to już inna bajka.
3. Dostanie się do parlamentu PSL


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:03

Postkomuniści: Nowacka - 14 lat gdy upadł PRL, Joński - 10, Gawkowski - 9, Palikot - nigdy nie był w PRL, Piechna Więckiewicz - 6 lat gdy upadł PRL. Przebrzydłe komuchy! A fe!


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:06

LordJuve pisze:
Makiavel pisze:Trzymać kciuki, że po wygranych wyborach nie zechcą realizować swoich obietnic z wyborów. Mam nadzieję, że obiecali, wygrali i na tym się skończy. "Niezależni", "niepokorni" dziennikarze nagle awansują do TVP, pieniądze strumieniem popłyną do mało poczytnych, ale prawomyślnych gazet, zapolują na paru ludzi z PO i oby na tym się skończyło. Niech gospodarki nie dotykają, nie ruszają wieku emerytalnego.
Wyjedź z tego kraju. Jesteś masochistą?
Ale on ma racje. Dziekuje tym 40% za odeslanie nas z powrotem do sredniowiecza. :hellyes:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:09

Petru o biurokracji. No daj mu Boże!

Tymczasem na Nowogrodzkiej..

Mina redaktora Sobieniowskiego mówi wszystko...

Obrazek :hellyes:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:44

Alex96 pisze:Jeszcze tylko głosy z zagranicy, Korwin przeskakuje PSL i PO z PO bis mogą im skoczyc.

P.s ktos przetlumaczy bełkot uzytkownika ForzaItanimulli3vujcm
?
To że naiwny lud myśli że PiS wszystko im da i będzie cudownie.
A jak zacznie rządzić PiS - zaczną ludzie tęsknić z PO.

Na zasadzie ludzie narzekali na komunę, zaczęła się demokracja - krzyczeli "komuno wróć".

Żadna partia o człowieka nie zadba, póki człowiek sam o siebie nie zacznie.

Mam lewicowe poglądy - zwłaszcza w sferze światopoglądowej! Mam gdzieś obrońców moralności, religię, i autorytaryzm - uważam że każdy ma prawo decydować o swoim życiu

Natomiast PiS to partia ultra-lewicowa - pod względem gospodarki!
I konserwatywna pod względem światopoglądowym

Korwin - buahahaha twój faworyt? - to nie dziwne że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Zostaw politykę - bo to widać za ciężkie na twój umysł, ogarnięcie tego galimatiasu

szczypek pisze:Bez lewicy, kocham Cię Polsko.
Lewica wygrała!!! PiS to Lewica przecież, pod względem gospodarczym - wszystko by dali!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:46

Makiavel pisze: (...) Palikot - nigdy nie był w PRL (...)
Tak, Palikot nigdy nie był w PRL... :hellyes:
Ostatnio zmieniony 25 października 2015, 22:51 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:49

Przeceniam zdolności intelektualne niektórych... Nie był w PZPR, w czasie PRL nie był działaczem partyjnym a tym bardziej zwolennikiem marksizmu-leninizmu.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:49

Karowiew pisze:
Makiavel pisze: (...) Palikot - nigdy nie był w PRL (...)
Tak, Palikot nigdy nie był w PRL :hellyes:
Co się czepiasz, na szybko pisał posta, w trakcie pakowania walizek :D

Widzę, że nam nowa czerwona gwiazda tego działu wyrasta :D


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 22:58

Makiavel pisze:Przeceniam zdolności intelektualne niektórych... Nie był w PZPR, w czasie PRL nie był działaczem partyjnym a tym bardziej zwolennikiem marksizmu-leninizmu.
Swoje możliwości intelektualne przeceniasz z pewnością. Starą jak świat prawdą jest to, iż pisanie logicznych zdań jest odzwierciedleniem inteligencji danej osoby :D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 23:07

Widac upust emocji uzytkownika ForzaItanimulli3vujcm, nie dosc ze jest trollem to jeszcze sie wyslowic nie umie ;]
Ale bez nerwow, straszyli Pisem od miesiecy to dla odmiany postrasza jeszcze... Beda mocno wiarygodni ;]


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 23:30

Dobra może bez wycieczek osobistych, bardzo proszę. Równie dobrze ja Cię mogę nazwać trollem-prowokatorem po tym co - doczepiłeś się do mnie. Problemów z wysławianiem się nie mam - nie ponoszę winy za to że czytać ze zrozumieniem masz problem, no ale cóż łopatoligicznie tłumaczył Ci nie będę - i tak nie skumasz.

Mnie po prostu śmieszą ludzie którzy wierzą że PiS im wszystko da, wierzą w żałosne obietnicę. Platformy nie znoszę - również, ale wolę ją od PiSu - nie mam ochoty na moherową republikę po raz drugi.

Ludzie nie chcą alternatywy, wybierają między betonem a betonem

Chociaż, z drugiej strony - wygrał PiS , niech się ośmieszy, straci poparcie - i o ile ludzie nie zatęsknią za PO - jest jakaś szansa na alternatywę.

Tylko pytanie jaką? De facto wszyscy to jedna wielka "klika", wszędzie rządzą układy , w nowe partie wchodzą politycy znani z poprzednich i tak to się kręci. Ludzie szarzy w tym czasie tracą nerwy, robiąc sobie złudne nadzieje że będzie lepiej. Korwin-Mikke taki sam jak reszta - tyle że dawno z nimi przy korycie nie był.
Mnie żaden polityk nie kupi! Nie jestem frajerem!
Ostatnio zmieniony 25 października 2015, 23:37 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 23:36

http://r-scale-08.dcs.redcdn.pl/scale/o ... 0&dsth=652

To teraz mam 4 lata wklejania tutaj obrazków a'la Vimes :dance2:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 23:37

I jak nastroje, Panowie i Panie? ;)


Sky is the limit!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 23:38

Lewactwo trafia na polityczny śmietnik historii. Licze na wejście Korwina, mimo wszystko należy mu się. Boje się nowoczesnej. W tiwiku powtarzają co chwilą "po skręca w lewo, petru liberał", sygnał podprogowy dla lemingów, żeby przerzucili się na nowoczesną właśnie się zaczął.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ