Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 16:56

18-25 lat na Korwnia w roku 2014
"Gówniarze, niedoświadczona młodzież, chcą zrobić sobie jaja, życie ich zweryfikuje".

18-25 lat na Platformę w roku 2010
"Studenci, dobrze wykształcona młodzież, głosują na swoją przyszłość".
pan Zambrotta pisze:Mam nadzieje, że za rok kolej na baumana .
A "profesor" ?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 17:48

yanquez pisze:
pan Zambrotta pisze:Mam nadzieje, że za rok kolej na baumana .
A "profesor" ?
Ależ naiwny jesteś...Miśq...:lol:

Rzecznik prlowskiego rządu "ma w dupie" kwestię pochówku generała. :prochno:


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 18:05

yanquez pisze:
pan Zambrotta pisze:Mam nadzieje, że za rok kolej na baumana .
A "profesor" ?
Profesor pokazuje kostusze od lat to samo zwolnienie lekarskie, za które wyszedł z Auschwitz. Będzie nieśmiertelny.

Jak może PiS z PO mieć łącznie niemal/ponad 65% głosów? Dorzucić do tego czerwone gnidy i rolniczych przekręciarzy to już daje 80%... Masochistyczne to społeczeństwo :)


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 18:35

Partia Le Pen to dalej tacy straszni populiści i błazny jak za ojca, czy trochę się ogarnęli?

Spokojnie, to tylko Parlament Europejski, raczej nie ma zbyt dużych kompetencji. A czterech korwinistów to jak cztery ziarenka maku więcej w misce wody. Przynajmniej będzie śmiesznie ;)

Prawicowa opozycja - nawet w niezbyt poważnych partiach - przyda się w Unii. Za dużo tam lewicowych polityków i ugrupowań, może to wprowadzi trochę równowagi.
@D@$ pisze:Palikot taki smutny, prawie mi go żal. Ja rano słyszałem coś takie: "Mieliśmy świetne osoby na listach i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> program"
:prochno:

Pamiętajmy, że frekwencja to psie 23% ;)


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 19:28

Alfa i Omega pisze:Prawicowa opozycja - nawet w niezbyt poważnych partiach - przyda się w Unii. Za dużo tam lewicowych polityków i ugrupowań, może to wprowadzi trochę równowagi.
Bardzo słuszny argument :ok:
Przyda się trochę eurosceptyków chociażby po to, żeby sobie to towarzystwo wzajemnej adoracji z Brukseli zdało sprawę z tego, że nie jest tak kolorowo i nie wszyscy są tacy zachwyceni ich pomysłami jak im się do tej pory wydawało.

Ja z Korwina się cieszę przede wszystkim dlatego, że utarł nosa tym wszystkim stokrotkom i innym dziennikarzom, którzy tak bardzo chcieli go ośmieszyć i skompromitować. Wyświadczyli mu przysługę i to bynajmniej nie niedźwiedzią :)
Greger pisze:Profesor pokazuje kostusze od lat to samo zwolnienie lekarskie, za które wyszedł z Auschwitz. Będzie nieśmiertelny.
Przyznam, że nie znam go zbyt dobrze więc chciałbym spytać czym zawinił "profesor"? Poza bezsensownym włączeniem się w wojenkę między PO a PiSem na stare lata.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 21:33

Jak może PiS z PO mieć łącznie niemal/ponad 65% głosów?
A czego Ty się spodziewałeś po Polakach? W zasadzie to ostatni sygnał żeby opuścić ten kraj permanentnie.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 21:59

Pfff, a więc POliczyli i w końcu się doliczyli się 0.35% różnicy na korzyść PEŁOooo. Mistrzostwo kosmosu moi mili. Żeby z 9% obwodów liczyć głosy przez kilkanaście godzin. I rzekomo 200 tys. nieważnych się dopatrzyli. Polska tak naprawdę nie istnieje pod rządami ryżego psa, który w bydlactwie przewyższa Jaruzela o trzy głowy. Jeszcze się bawił w pogodynkę, żeby odwrócić uwagę. Czy nie można było zaprosić międzynarodowych obserwatorów na wybory do POlski???! :angry:


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 22:00

Gotti pisze:
Jak może PiS z PO mieć łącznie niemal/ponad 65% głosów?
A czego Ty się spodziewałeś po Polakach? W zasadzie to ostatni sygnał żeby opuścić ten kraj permanentnie.
Nie pozwól nam się zatrzymywać :D


Wybory:
PO jednak przed PiS'em. Zastanawiają mnie przyczyny takiego wyniku -> brak mobilizacji elektoratu? Odpływ poparcia? Sondaże dość jednoznacznie typowały zwycięzcę.

Na pocieszenie JKM przed PSL, ciekawe czy będzie ten wynik powtórzyć w kolejnych wyborach... Korwin w polskim sejmie... dopiero byłoby ciekawie.

Duży plus dla platformerskich wyborców za brak mandatu dla naszego ukochanego byłego ministra finansów. Będzie musiał poszukać ciepłej posadki gdzie indziej.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 22:06

Lucas87 pisze:Czy nie można było zaprosić międzynarodowych obserwatorów na wybory do POlski???! :angry:
Byli, z dalekiego RPA... :prochno:


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 22:13

Obserwatorzy pojechali czuwać nad wyborami banderowskiej swołoczy na wschód od naszego nieszczęsnego kraju. Tam się te sejmowe szmaty bardziej angażują w dobrobyt rezunów niż w Polsce.

A Polacy? Wybierzmy tego samego pana od bata, bo następny może bić mocniej...


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 23:10

pan Zambrotta pisze:Mam nadzieje, że za rok kolej na baumana .
A ja mam nadzieję, ty gnido, że kiedyś zerżnie cię w ten prawacki tyłek stado murzynów.







Jakie ma znaczenie różnica jednego czy dwóch procent? Z przewagi sprzed kilku lat nie zostało nic.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2014, 23:48

Lucas87 pisze:Czy nie można było zaprosić międzynarodowych obserwatorów na wybory do POlski???! :angry:
Nie no, przecież nie tak dawno Rosja gościnie zaprosiła rządowych ekspertów, by pokazać im, jak wygląda liczenie głosów w wyborach :prochno: Rok temu, albo dwa uczestniczyli w szkoleniu :ok: Jeżeli jakikolwiek obserwator zawita, to taki ze wschodu z zapitym ryjem
deszczowy pisze:
pan Zambrotta pisze:Mam nadzieje, że za rok kolej na baumana
A ja mam nadzieję, ty gnido, że kiedyś zerżnie cię w ten prawacki tyłek stado murzynów
:lol: :prochno: :shock: :| :? :stop:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2014, 00:22

Gotti pisze:
Jak może PiS z PO mieć łącznie niemal/ponad 65% głosów?
A czego Ty się spodziewałeś po Polakach? W zasadzie to ostatni sygnał żeby opuścić ten kraj permanentnie.
Na Twoje szczęście, mateczka Rosja coraz bliżej, nie będziesz musiał daleko jechać.


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2014, 10:48

Lucas87 pisze:Czy nie można było zaprosić międzynarodowych obserwatorów na wybory do POlski???! :angry:
Taa, najlepiej z UE :)

Te 9% głosów które policzono na końcu to chyba były głównie z dużych miast, więc możliwie że PO nadrobiło. Ja mogę tylko od siebie dodać, że byłem w jednej z komisji wyborczej na Śląsku i faktycznie PO wygrało i to bardziej zdecydowanie (bodajże 218 do 140), ale ogólnie sam Buzek miał od cholery poparcia.

Fajnie, że wyborcy olali większość "celebrytów", tylko nie rozumiem, czemu media krzyczą o ich klęsce. Klęska to by była gdyby Otylia, Marczuk, itp. powchodzili.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2014, 11:59

Jaruzel na Powązkach...

Moim zdaniem skandal. Gość odpowiedzialny za takie rzeczy wśród bohaterów i zasłużonych...


ODPOWIEDZ