Obuwie piłkarskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 10:13

Środek pomocy, lewa pomoc a w tym sezonie z konieczności lewa obrona. Połowę meczów gramy na sztucznej i wtedy gram w turfach dlatego zastanawiam się czy na naturalną nie spróbować tego o co pytałem.


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 11:00

ahojekk pisze:Przymierzam się do zakupu korków, i rozważam poważnie adiPure IV, czy ktoś się spotkał z tym modelem ? Jak wygląda tu rozciągliwość tej kangurzej skóry ? Oraz ogólnie jakie wrażenia z gry.
Bardzo rozciągliwa skóra, która może się rozbić nawet o 2-3 numery. Bardzo wygodna skóra, średnia wytrzymałość, ale przy odpowiednim traktowaniu na dwa sezony powinna Ci spokojnie wystarczyć, może nawet i lepiej. Obuwie lekkie i dopasowujące się do nogi, jak w większości kangur.
Judzio pisze:Ja mam z kolei pytanie czy ktoś pykał w czymś takim (lanko-wkręty) i jak to się sprawdza?
Mój kolega ma takie, podobno dosyć twarde i średnio rozbijalne, więc trzeba wziąć to pod uwagę i nie kupować na rozbicie tylko w miarę do nogi. Ogólnie nawet pod względem wizualnym but robi wrażenie. No, ale ja jestem fanbojem Adidasa.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2012, 13:05

Adidas wprowadził ofertę miTeam, która pozwala na personalizację butów. Jeśli ktoś jest przy kasie, a nie podoba mu się obecna gimnazjalna kolorystyka - polecam:

http://www.miteam.adidas.com/mi-Predato ... nfigurator


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 19:20

Jak jest u Was na orlikach? Można grać bez problemu w korkach? U mnie w okolicy jest różnie - czasami absolutnie nie, a czasami można grać w gumowych kołkach.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 21:36

U mnie teoretycznie jest tylko płaska bądź turfy. W praktyce sporo ludzi gra w lankach.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 19:01

Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś buty na halę w cenie tak do 160 złotych?
Chodzi głównie o wytrzymałość :P


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 19:24

Ze swojej strony mogę polecić buty z Jomy. Na poziomie do 120 zł, joma wychodzi bardziej wytrzymała niż np. adidas. Na wyższych levelach (czytaj 160 zł :P) nie byłem jeśli chodzi o halówki. Joma ma szyty przód, co według mnie jest ważne, bo taki but dłużej wytrzyma. A adidas miał przód tylko klejony. Tobie chodzi "głównie o wytrzymałość", więc...
Poza tym buty są dość mobilne, nie wchodzę w poślizg i jest wygoda. Od adidasa odstają gorszą stylistyką (choć kwestia gustu) no i wydaje mi się, że w adidasie lepiej czułem piłkę.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 20:18

Ja od siebie polecam NIKE T-1. Miałem takie przeszło 3 lata, a grałem w nich na hali kilka razy w tygodniu, na boisku asfaltowym, biegałem w nich przeszło rok i gdyby nie fakt, że podeszwa się przetarła to kto wie, czy nie wytrzymałaby jeszcze jakiś czas. Ogólnie byłem z nich mega zadowolony.
No i cenowo myślę, że się zmieścisz:)


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 20:10

szukam nowych koreczków oczywiście lanki, gram w amatorskiej lidzie no i się tak rozglądam rozglądam ale nie wiem jakie sobie kupić
wcześniej jak grał Pogba spodobały mi sie te, no ale niestety na allegro w decathlonie nie ma takich w dodatku nie w tym rozmiarze co trzeba...

przejrzałem allegro i
1
2
3
4
które lepsze, wygodniejsze co prawda gram różnie na ogol lewa/prawa obrona bądź nawet bramka, jeszcze ani razu ale myślę że i w napadzie mogę pohasać trochę. Dodam że gramy na sztucznej nawierzchni typu orlik :)

interesuje mnie w jakich korkach graja nasi obrońcy/pomocnicy boczni :)
bo nie powiem ale z chęcią bym zagrał w takich samych chociaż modelach jakich oni biegają, no i jakie polecacie osobiście?


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 21:11

Z modeli które podałeś chyba najlepsze będą te ostatnie, głównie dlatego, że są one skórzane, a co za tym idzie będą na pewno bardziej wytrzymałe od tych pozostałych. Samo wykonanie trzech pozostałych modeli pozostawia wiele do życzenia, widać to np. na zdjęciu trzecim. Sama cholewka też nie jest najlepszej jakości. No ale za tą cenę na więcej raczej liczyć nie można. Pracuję w Deca i powiem, Ci że jeżeli chcesz to poszukaj dobrze na końcówkach serii na korkach, może coś znajdziesz fajnego za niezłą cenę :-D

Apropo w Deca teraz ten model jest w promocji za 149,99 zł, http://allegro.pl/buty-adidas-f5-trx-fg ... 19130.html


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 23:14

pod względem wytrzymałości to racja skórzane lepsze bo i szycia lepsze muszą być, co to jest ta deca bo nie wiem ;p jakiś skrót ?

ten model co podałeś za 150 to ładna cena, ale tak naprawdę myślę nad wydaniem max 250 zł chciałbym za ta cenę kopic nawet starszy model nike/adidas itp ale najwyższy (jak to się nazywa) stopień danego modelu.


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 23:18

Deca to Decathlon ;)

Jeżeli masz do wydania taką kwotę to nie kupuj "plastikowego" badziewia, tylko już coś lepszego np. te adasie które będą naprawdę o wiele wygodniejsze a zarazem wytrzymalsze :)


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 13:21

aa rozumiem. :) dzięki.

fakt jest taki ze te plastikowe badziewie fajnie wygląda :)
co do tych adidasa to nie orientujesz jak będzie w warszawie/marki będzie z tymi wyprzedażami itp za jakiś czas np środek koniec marca początek kwietnia ?


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 18:30

O,o skoro mamy tu ludzi znających się nie butach to mam pytanie. Grałem przez dłuższy czas w Mercurialach, ale w końcu się rozwaliły i musiałem nowe buty kupić. Szukałem czegoś w dużym rozmiarze i ze skóry ale w sklepach nic nie było co by pasowało. Z pół roku temu na przecenie kupiłem coś takiego http://allegro.pl/adidas-f-50-messi-swi ... 75376.html rozmiar 47. Pograłem w nich paręnaście godzin bo liczyłem że się trochę rozbiją i będzie git ale niestety nie udało się. Jak rozumiem ten plastik się nie rozciąga?

Czy np.
http://allegro.pl/buty-adidas-heritagio ... 71385.html
http://allegro.pl/nike-tiempo-natural-i ... 24870.html

Rozciągnęły by się bez problemu? Gram rozrywkowo kilka razy w tygodniu na hali lub sztucznej trawie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 13:40

Gra ktoś w Predkach LZ? Jak z wytrzymałością? Bo jak patrzę na materiał, z których są zrobione, to mam wrażenie, że to jednorazówki.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ