Obuwie piłkarskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 14:13

Witam :prochno:
Mam do was pytanie mianowicie: Jakiego Obuwia piłkarskiego używacie i jak się wam w nim gra :?: :wink:

(Jeśli możecie wstawiajcie zdjęcia)

Ja osobiście używam "klasycznego" modelu NIKE Tiempo 2002 FG-E

Obrazek
Kliknij na zdjęcie a się powiększy... 8)

I śmiem twierdzić że są to chyba najlepsze korki jakie miałem do tej pory. Może nie jest to najnowszy model ale dla mnie liczy się jakość, wykonanie i wygoda. A to jest ich największą zaletą 8)
Są wykonane ze skóry naturalnej i są to lanki :D

Pozdrawiam i czekam na wasze "obuwie" :prochno:

P.S. Nie znalazłem takiego tematu wcześniej. I jeśli jest w złym pokoju proszę o przeniesienie.


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 15:10

Mam wrażenie, że już kiedyś takie temat był, ale dość dawno. W klubie gram ok. 4 lata i przez moje nogi przewinęło się wiele par "korków". Obecnie gram w butach Adidas F30+ i muszę przyznać, że te te buty spisują sie bardzo dobrze. Zapłaciłem za nie ok. 250 zł. Szczególnie jestem z nich zadowolony, z tego powodu, że się nie rzowiązują ciągle, tak jak moje poprzednie korki Puma Chohdoh Te buty kosztowały 120 zł, a po tygodniu juz 79 zł :roll: .
Jedną z moich ulubionych marek jest Joma, z tej firmy posiadam halówki, z których jest bardzo zadowolony.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 15:24

Ja mam Nike total 90 III IC.

http://www.futuresport.sklep.pl/images/ ... 0003/2.jpg

I jestem zadowolony.... Są zrobione z fajnego materiału i zapewniają świetny komfort gry. Niestety już z nich prawie wyrosłem totez będe sie musiał rozglądnąc za następnymi, równie fajnymi haloowkami....


forumowy ujadacz
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 15:37

Korki
Obrazek

halowki

Obrazek

w jednych i drugich gra mi się dobrze jednak halówki są skurzane i szybko sie ścieraja :whistle:


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 16:22

a ja tam gram w korkach z DK i tez wcale nie narzekam. ładnie wygladaja sa nawet wygodne i narazie tylko jeden mecz przegraly. inna zaleta to cena 50 zeta 8)


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 20:35

Ja grałem już w korkach 2 firm. Mainowicie były to buty firmy Puma i Adidas.
W pumach dobrze mi się grało, lecz szybko się niszczyły, a obecnie gram w adidasach i muszę sobie pochwalić tę markę. Bardzo dobrze przylegają do stopy, są wygodne i wytrzymałe. Grałem w nich już w ciężkich warunkach i się nadal trzymają.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 21:40

kiedy grałem w klubie, nieodłączne były mi AirZoom pomarańczowe na zamówienie robione. Teraz "śmigam" :( w Total90 czerwono-srebrnych


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 09:47

juverm pisze: Ja osobiście używam "klasycznego" modelu NIKE Tiempo 2002 FG-E

Obrazek
Kliknij na zdjęcie a się powiększy... 8)

I śmiem twierdzić że są to chyba najlepsze korki jakie miałem do tej pory. Może nie jest to najnowszy model ale dla mnie liczy się jakość, wykonanie i wygoda. A to jest ich największą zaletą 8)
Są wykonane ze skóry naturalnej i są to lanki :D

He właśnie ja też używam takiego obuwia jak juverm. :D Musze przyznać iż doskonale mi sie w nich gra. :lol:
Od zawsze kopowałem buty piłkarskie firmy NIKE i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem. :dance:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 10:18

Ja uzywam NIKE Total 90 II. Jest to starsza wersja obuwia NIKE Total 90. Wszystkim piłkarzom na forum polecam wkręty, odradzam lanki (zbyt mała przyczepność obuwia). A jeśli są na tym forum bramkarze (ja) to niech napiszą, jakich rękawic używają.

NIKE Total 90 II - polecam

Natomiast jeśli chodzi o rękawice, jest to firma Reusch, którą również gorąco polecam bramkarzom, ze względu na wysoką jakość pianki i sztywność rękawic.

Rękawice Reusch


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 10:55

Ja też śmigam po boisku w bucikach DK - kiedyś grałem w drużynie Orlęta Krosnowice ale mi się znudziło, teraz gram 1-2x w tyg. mecz z przyjaciółmi(niektórzy mają ponad 30 lat a mimo to przyjeżdżają do nas co tydzień!) i na takie spotkania nie potrzebne mi są żadne drogie buty.
Mimo niskiej ceny(80zł)buty dobrze trzymają się nogi i żadko kiedy się rozwiązują. Polacam :dance:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 10:59

Damianinho pisze:Ja uzywam NIKE Total 90 II. Jest to starsza wersja obuwia NIKE Total 90. Wszystkim piłkarzom na forum polecam wkręty, odradzam lanki (zbyt mała przyczepność obuwia).
Wiesz, to zależy w jakiej kategorii wiekowej grasz. A na podwórko wyskoczysz we wkrętach i komuś krzywde zrobisz? Pamiętam jak na treningu wszyscy grali w lankach (w przyszłym sezonie dopiero można było grać we wkrętach) a jeden kumpel przyszedł we wkrętach, i co? Okazło się ze jednemu koledze tak mocno nastąpił na stopę, że nie mół tydzień grać. A co do przyczepności to ja nie widzę żadnej różnicy.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 11:04

@Szymek - ja jestem bramkarzem więc chyba we wkrętach nikomu krzywdy takiej nie - bardziej skopać cię może np środkowy obrońca lub pomocnik grający we wkrętach. Nie widzisz różnicy w przyczepności?? A grałeś kiedyś na grzązkim boisku w deszczyk?? Bo ja probowalem raz w lankach raz we wkrętach i różnica kolosalna.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 11:49

Gralem, ale to było dość dawno więc nie miałem wyboru i musiałem grać w lankach. Od dawo rozgrywamy mecze ligowe na sztucznym boisku a tam to nawet nie ma szans zeby się pobrudzieć a co dopiero mówić aby było grząskie. A co do zrobienia krzydwy to nie jest to zależne od pozycji, pamiętam mecz Valencji w Pucharze Uefa jak Canizares kopnął zawodnia przeciwnków podeszwą w klatkę piersiową, oczywiście Canizares miał wkręty. O ile sie nie myle to w lidze można grać we wkrętach od kategorii Juniorów Młodszych, mam rację?


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 23:39

Jejku buty się dobiera w zależności od pogody. Gdy pada deszcze to lepsze są wkręty, a gdy jest twarda nawierzchnia podczas upału, to wiadomo, że lepiej grać w lankach, żeby sobie nie poobcierać stóp.
Ja grałem już dwukrotnie w obuwiu Adidasa i bardzo się rozczarowałem. Jako pierwsze kupiłem sobie stare tzw. "beckenbauerki" :smile: Wytrzymały ledwie sezon. Postanowiłem dołożyć trochę kasy i kupić coś pożądniejszego. Dałem niemal 300 zł na Predatory na ME w Portugalii, kolor niebieskawo - srebrny z czerwonym językiem (takie jakie miał Alex na początku sezonu 2003/2004 8) ) I przejechałem się jeszcze bardzie, gdyż te nie wytrzymały nawet sezonu. :angry: A gwarancja obejmowała ledwie 4 miechy. Teraz mam Nike Total 90 III, takie w jakich gra dzisiaj Cannavaro i Zambro, z tym, że zamiast białego koloru na czubie buta, mam srebrny. Gwarancja obejmuje rok, ale jak na razie trzymają się doskonale, więc myślę, że wreszcie znalazłem swoją firmę :prochno:

A tak na marginesie, to oczywiście znalazłem do gry w piłke, bo wcześniej kupowałem i nadal kupuję rzeczy i obuwie firmy Nike, bo dla mnie jest najlepsza sportowa firma na rynka i jej kolekcje bardziej mi sie podobają niż np. Adidasa :?


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2006, 21:20

Obrazek

Ja używam tych oto wkętów od niecałych 2 tygodni. Gwarancja na 12 miesięcy, jak narazie jestem zadowolony, choć niestety byłem zmuszony kupić je około 1,5 rozmiara większe. Ale jak mówiłem, jestem zadowolony :)

Wcześniej miałem Pumy i bardzo dobrze mi służyły (też wkręty).


ODPOWIEDZ