Egzaminy gimnazjalne

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 17:47

...i już po egzaminach! Zakładam test temat abyśmy się mogli wszyscy podzielić swoimi uwagami i odczuciami to tych testach.

Wg mnie test z polskiego był BANALNY. Mam maxa z zamkniętych straciłem 1 pkt. na wpisywaniu numerów wersów no i oczywiście niewiadomą sprawą pozostaje wypracowanie z polaka. Rozprawka, mielismy udowodnic ze śmiech może być nauką powołując się na przykłady z literatury lub filmu :shock: - oto moje odczucia jak i dużej większosci! Jest masę interpretacji tego tematu i podejrzewam ze duzo błednych niestety. Mi się akurat wydaje że napisałem na temat chociaż powołałem się na ciekawe filmy :smile: :

1) the football factory - film o kibolach :D Ci co oglądali to będą ze mnie polewac. Ale mimo to film jest komiczny i daje do myślenia. Moze nam przekazac jak postępowac wq życiu i czego się wystrzegać



2) pieniądze to nie wszystko - tu chyba nie muszę tłumaczyć swojego wyboru

Część nauk ścisłych:

Wydaje mi się że był to najtrudniejszy test ze wszystkich jakie były po gimnazjum... Ale mimo to poszło mi świetnie. Zgubiłem pkt w zadaniu z beczką i 3 w zamkniętych.

Z matematyki mam mniej wiecej 44 a z polaka 46 takze mysle ze bede miał około 90

a Wy? jakie macie zdanie na temat tych egzaminów? Zachęcam to dyskusji... :!:

PS. Uatrakcyjnie temat! Gdzie się wybieracie do liceum? Jak bedziecie podawac nr to nie zapomnijcie podac Miasta! Ja jestem z Krakowa i myśle nad 1 , 2 , 8 i 4


forumowy ujadacz
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 17:55

Z polaka nie podobał mi się temat rozprawki, w koncu napisałem o Misu Bareii że jest doskonałą lekcją historii o PRl z dawką humoru i ... Dirty Dancing, ale to juz naciagane jak cholera, matma była trudniejsza... Ogólnie licze na nastęoujące wyniki Polak 44, Matma 34.
Wybieram się do Liceum nr 1 w Dąbrowie Górniczej [Łukaśiński] :)


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 18:06

Ehhhh...uwazam ze czesc humanistyczna była nawet łatwa, ale temat rozprawki byłtragiczny...myślalem ze sie załamie bo nic kompletnie nie moglem sobie przypomniec...wkoncu napisałem o swietnej komedii napewno wszyscy znaja,, Jak rozpetałem II wojne światową'', ale ogolnie tak to naciagnałem ze hohoh i dalem tylko ten jeden przykład...wiem tez ze zle zrobilem jedna zadanie chyba 23 z tym co trzba bylo cytaowac a ja sam napisałem...źle przeczytałem zadanie i kilka punkótw poszlo sie czochrac....
a matematyczny hmm moim zdaniem wcale nie byl taki trudny chociaz wole przedmioty humanistyczne...ale tu tez starcilem sporo punktów przez swoja gupote naprzykald w zadaniu z trojkatem zle spotegowałem i nic mi nie moglo wyjjsc a nie sprawdzilem tego potegowania..i kilka punktó znowu poszlo sie czochrac....potem jeszcze nie moglem wyliczyc tej srednicy beczki...chociaz wiem ze to bylo proste...uwazam ze najtrodniejszym zadaniem dla mnie w czesci matematyczno- przyrodniczej bylo zadanie z przekształeceniem wzoru...a w czesci humanistycznej chora rozprawka(bo chory temat)....ogolnie to licze na minimum 60 punktów, a moim celem bylo napoczatku minimum 70, no ale za gapowe(gupote) sie płaci....i pozostalo mi liczyc na te 60 cos


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 18:30

Sam przymierzałem się do stworzenia takiego tematu, no ale mnie ubiegłeś.....
Test humanistyczny: Nie spodziewałem się, że będzie on tak prosty. Jedyne zadanie jakie zawaliłem było z tymi cytatami :angry: . Niestety rozprawka nie poszła mi już tak dobrze i licze na coś około 42 pkt.
Test matematyczno-przyrodniczy:Moim zdaniem test był bardzo trudny. Co prawda z przedmiotów takich jak chemia, fizyka czy biologia pytania były banalne (a właśnie tych przedmiotów najbardziej się bałem), ale zadanie z beczką czy z tym dachem zawaliłem. Następne zadanie jakiego nie rozwiązałem to z tym 'x'. Nie wiem co mi przyszło do głowy ale zaznaczyłem '6x' zamiast '8x'...... Sądze, że osiągne coś koło 38pkt.
Podsuomowując licze na około 80 pkt. Czyli taki wynik jaki typowałem przed testem. Niestety to i tak za mało abym dostał się do wymarzonej szkoły (Liceum nr 9 w Lublinie), ponieważ mam same czworki a do tego liceum potrzebuje około 130 pkt :? . Czyli może mi zbraknąć z 10 punktów.....


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 21:13

Hahahahahahahahaah
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=40902185 Testy z matmy zamieszczone dzien przed examem

NO COMMENT :smile: :smile: :prochno: :prochno: :lol: :lol: Szkoda że wcześniej nie trafiłem na ten link :prochno:


:wink:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 21:33

Juventin pisze:Hahahahahahahahaah
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=40902185 Testy z matmy zamieszczone dzien przed examem

NO COMMENT :smile: :smile: :prochno: :prochno: :lol: :lol: Szkoda że wcześniej nie trafiłem na ten link :prochno:


:wink:
o nie... :płaczę: dlaczego nic o tym nie wiedzialem.... :angry: ....
ale by sie wszyscy ze szkoly zdziwili jakbym anpsiał na 50 punktów było by pewnie facetce od matmy łyso bo ona nigdy wie mnie nie wierzy... :wink:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 22:06

Juventin pisze:Hahahahahahahahaah
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=40902185 Testy z matmy zamieszczone dzien przed examem

NO COMMENT :smile: :smile: :prochno: :prochno: :lol: :lol: Szkoda że wcześniej nie trafiłem na ten link :prochno:


:wink:
Moonk pisze:
Juventin pisze:Hahahahahahahahaah
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=40902185 Testy z matmy zamieszczone dzien przed examem

NO COMMENT :smile: :smile: :prochno: :prochno: :lol: :lol: Szkoda że wcześniej nie trafiłem na ten link :prochno:


:wink:
o nie... :płaczę: dlaczego nic o tym nie wiedzialem.... :angry: ....
ale by sie wszyscy ze szkoly zdziwili jakbym anpsiał na 50 punktów było by pewnie facetce od matmy łyso bo ona nigdy wie mnie nie wierzy... :wink:

:wink: nie sądziłęm ze jestescie tak nawini. Koles przed egzaminem podał link na którym bedzie test ale juz po. Zresztą chyba nie myslicie ze na stronie CKE byłby by wyniki przed egzaminem! :prochno:


forumowy ujadacz
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 22:21

Hehe nie ma to jak poprawna interpretacja tekstu... Spójrz na ostatnią emotke... :wink:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 22:32

to co mnie denerwujecie...juz zapomnialem o egzaminach prawie...a tu nagle...taki szok...ledwo przeżyłem...chcoiaz mozliwy by mogł byc przeciek...zawsze cos przecieka jak nie rury to egzaminy :D


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 22:52

E tam nie jest źle. Test z polskiego był dosyć prosty. z zamkniętych mam 19/20 a rozprawkę napisałem o ogólnie Jimie Carrey'u i Eddym Murphym io Zemście Fredry.

Matematyka to już była totalna porażka. Zadania otwarte = MASAKRA :!:

Dobrze chociaż że za obliczenia dają punkty :wink:

Jak będzie sie zobaczy 8)


Obrazek
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2006, 23:14

Właśnie z polskiego to jest gorzej. Straciłem 3 w zamkniętych, a w otwartych nie wiem. W rozprawce napisałem o filmie FOREST GUMP.

Lepiej wyszło z matematyką. Ale i tak schrzaniłęm. Straciłem 3 w zamknietych, a w otwartych niby odpowiedzi mam dobre. Ale mogą się czegoś doczepić. Najbardziej prawdopodobne że z matmy 47, a z polskiego się zobaczy. Ale z matmy było takie proste, że bez niczego mogłem napisać na 50. No ale nie wiem czemu tak głupio straciełm.


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2006, 21:05

Zaznaczam, ż erazcej jestem scisłowcem ! Z polaka licze na ok 46 punktów. W rozprawce napisalem o "Pawle i Gawle" :dance: (jak w przykladach) i o Zemście. Przejechałem się na Da Vincim i jeszce napisałem ze kpina z zachowania zakonnika a nie kupca. Human git !

Matma. Do tego egzaminu przystapiłem taki pewny, ze .. sie az przejechalem :P Pisałem wiele konkursów i były n apodobnym poziomie, a przeciez rto był test a nie konkursdla tych lepszych. Zamknięte 4 błedy, ottwarte 2 zrobiłem dobrze :P masakra, ale mimo to liczę ze dostanę się do LO2 w Jeleniej Górze :P


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2006, 21:15

W obu testach zrobiłem po jednym błędzie w zadaniach zamkniętych. Jeśli chodzi o zadania otwarte z części humanistycznej - przejechałem się na tym z cytatami. Jako argumentów w rozprawce użyłem krotochwili podanej wcześniej, twórczości Krasickiego i Zemsty. Z kolei z cześci matematyczno-przyrodniczej jestem bardzo zadowolony. W otwartych błąd popełniłem jedynie w zadaniu z bateriami słonecznymi, pomyliłem się zaledwie o 1 co było wynikiem małego błędu w dzieleniu ;]. Reszta bezbłędnie, o ile sprawdzajacy nie przyczepi się do estetyki, trochę pokreśliłem ; ). Liczę na 85-90 pkt co przy niezłych ocenach pozwoli mi dostać się do wymarzonego LO.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2006, 22:20

Ja pisałem test rok temu , ale postanowiłem również odpowiedzieć tutaj , jak widze wszyscy zadowolenii ;) no i bardzo dobrze gratuluje

jak przeglądam zadania z matmematycznego to powtarza się wiele zadań z poprzednich lat , a z geografii jadą na tych samych z innymi danymi ;d
A polaka zawsze pisze się łatwo ;) bo jakoś to leci samo szczególnie pytania zamknięte są mega łatwe :)

No cóż młodszych kolegów z poznania zapraszam do X LO ^^;;


Dawniej Virus[Mauro].
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2006, 08:33

Virus powiedz mi tylko czy ten test z tego roku był trudniejszy od tego z tamtego??...bo słyszalem, ze duzo osob tak mowi...no i wiesz jakby miał mniej punktów niz sie moi rodzice spodziewali to zawsze jakas mała wymówka a tez ze byłtrudniejszy i te sprawy :D


ODPOWIEDZ