Guns N'Roses - 15 czerwca, Warszawa!!!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2006, 23:49

Potwierdziły się informacje o tym, że Guns N' Roses, jeden z najsłynniejszych zespołów w historii rocka, zagra 15 czerwca na stadionie Legii w Warszawie.

"Koncert będzie przeznaczony dla około 25 tysięcy osób" - powiedziała Marta Wnuczyńska z organizującej koncert agencji Odyssey. Znana jest już cena biletów na tę imprezę - kosztują 110 (płyta), 220 (kryta trybuna) i 330 zł (sektor VIP).

"Guns N' Roses będą mieli przynajmniej jeden zagraniczny support, jesteśmy w trakcie negocjacji z kilkoma wykonawcami" - dodała Wnuczyńska.

Grupę tworzą obecnie: lider, wokalista i klawiszowiec Axl Rose, gitarzyści Robin Finck i Richard Fortus oraz grający na gitarze basowej Tommy Stinson. W ostatnich latach w Guns N' Roses występowali także: perkusista Brian Mantia oraz klawiszowcy Chris Pittman i Dizzy Reed (ten ostatni dołączył do grupy w 1991 r.). Z przypadającego na przełom lat 80. i 90. okresu największej popularności Guns N' Roses, w zespole pozostał tylko Axl Rose.

żródło: http://muzyka.onet.pl/mr,1270894,wiadomosci.html

-------

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was planuje iść/jechać na ten koncert, i czy w ogóle są fani tej kapeli rock'owej na forum.

Ja osobiście bardzo się ciesze, gdyż Axl Rose rozmył w ten sposób wątpliwości co do jego rzekomej wypowiedzi, że nigdy nie zagra dla Polaków i Żydów.
Szkoda, że zespół nie utrzymał się w starym składzie, głównie odczuwany jest brak gitarzysty Slash'a oraz basisty Duff'a McKeagan'a. Ale i tak się ciesze :dance:


we believe.
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 00:22

Ja bym bardzo chciał jechać na ten koncert, bo uwielbiam Guns N Roses. Obawiam sie jednak że może to być zupełnie inna kapela bez Slasha i wielu innych. Z tego wspaniałego składu został bowiem tylko Axl. Ale jak już napisałem zrobię wszystko żeby pojechać na ten koncert!!!


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:15

Bardzo lubie Gunsów, ale to nie Gunsi tylko Axl i przjaciele niestety, oni byli legendą, ale na poczatku lat '90-tych, a teraz... Jednak na koncert chetnie bym poszedł, jedynym problem to jego miejsce i cena biletów. Niestety nie uda mi się, jednak zycze miłej zabawy. Welcome To The Jungle!!!! :)


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:25

Heh...też bym chętnie pojechał na ten koncert (Gn'R to moja ulubiona kapela) lecz gł.przeszkodą jest mój wiek(16) - więc raczej z mojego wyjazdu nic nie będzie(ale szanse są zawsze :wink: )


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:27

Axel pisze: lecz gł.przeszkodą jest mój wiek(16)
Stary, ja w wieku 15 lat byłem na koncercie Queen w Pradze! Moje najwieksze marzenie się spełniło mimo młodego wieku, nie poddawaj się! :-D


Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:38

Zapowiada sie ciekawie jednak jak ktos juz tu wspomnial to nie bedzie koncert G'n'R tylko Axl'a, troszke szkoda bo to co Slash wyczynial z gitara bylo mistrzowskie ;) Jak bedzie znana cena biletow podejme decyzje czy jechac do Wawy czy nie.


wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 11:57

- nigdy nie zagram dla zydow i polakow - to cytat z wokalisty gunsow.
wiec co? tylko krowa nie zmienia pogladow? ale niech bedzie, bo chetnie bym sie na ten koncert przejechal


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 12:00

Jeśli są jakieś osoby z okolic Wrocka chętne na wypad do Wawy w czerwcu to może pojechalibyśmy wszyscy razem?? Ja trochę rodzinkę pomęczę to może mnie puszczą 8)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 12:42

wlochaty pisze:- nigdy nie zagram dla zydow i polakow - to cytat z wokalisty gunsow.
wiec co? tylko krowa nie zmienia pogladow? ale niech bedzie, bo chetnie bym sie na ten koncert przejechal
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Nie bądz smieszny, te słowa NIGDY nie padły w takim znaczeniu... Chodziło o sytuacje polityczna polski, a nie o polaków :stop:


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 13:16

wlochaty pisze:- nigdy nie zagram dla zydow i polakow - to cytat z wokalisty gunsow.
wiec co? tylko krowa nie zmienia pogladow? ale niech bedzie, bo chetnie bym sie na ten koncert przejechal
:smile: buhaha wiedzialem ze ten cytat padnie.hmm Axl,Eminem kto jeszcze tak mówił??a masz gdzieś ten cytat w gazecie albo na necie??faktu wtedy jeszcze nie było a to takie rodem z faktu wyjęte


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 13:53

:lol:
faktycznie to dawno bylo, a chyba jedyna "gazeta", ktora o tym pisala, bylo bravo (a raczej napewno nie przeczytalem o tym w Ruchu Muzycznym) :lol:
uznalem jednak, ze warto ten cytat przytoczyc

juventin -> a skad wiesz w jakim kontekscie padly? i jaka byla wtedy sytacja polityczna polski, zeby takie txty rzucac??


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 15:40

wlochaty pisze:juventin -> a skad wiesz w jakim kontekscie padly? i jaka byla wtedy sytacja polityczna polski, zeby takie txty rzucac??
Poszperałem i o to jest kilka teorii
ze niektorzy w polsce chcieli sie zemscic za to, ze zespol rzadal za duzo kasy za koncert w polsce i nie udalo sie z nimi dogadac
tekst piosenki 'one in a million'... jest tam fragment "police and niggers get out of my way"... axlowi sie dostalo za niby rasistowski text, tylko oczywiscie nikt nie chcial sluchac i wczytac sie w tekst, ze jest to opowiesc chlopaka z malego miasteczka, ktory trafia do wielkiego miasta i nie wie co z soba zrobic.. nie byl to osobisty tekst axla.. zreszta nie mialoby to sensu, bo slash jest mulatem, a jednym z blizszych kumpli axla byl jego ochroniarz - murzyn... ale u nas moglo chodzic o co innego.. o slowo "police"... co niektorzy zamiast 'police' uslyszeli 'polish' i oczywiscie ubzdurali sobie, ze axl nienawidzi polakow... pomijam juz, ze w tekscie wyraznie jest mowa o policji
dowody na to, ze to odchody byka:
- nikt nigdy nie slyszal tego na wlasne uszy... wszyscy , ktorz sie przy tym upieraja, po jakims czasie zmieniaja "zeznania" i twierdza, ze uslyszeli o tym od kolegi/z gazety/tv/blablabla
- bylo juz kilka wersji na temat tego, kiedy axl mial to powiedziec.. pojawily sie najczescie 3 koncerty - paryz, rzym, praga... paryz byl puszczany w tv, ponadto jest bardzo popularnym wsrod fanow koncertem... oczywiscie akie stwierdzenie tam nie padlo... rzym rowniez mozna znalezc w necie.. oczywiscie nikt, kto mial ten koncert nie slyszal nic takiego... to samo sie tyczy pragi, ktora rowniez krazy po sieci.. co wiecej, znam ludzi, ktorzy byli w pradze i nic takiego nie slyszeli... byla jedna osoba z polski, ktora na poczatku twierdzila, ze tam byla i slyszala, ale nie miala nawet zadnego dowodu na to, ze tam naprawde byla, nie wiedziala jak wygladal bilet, a po jakims czasie przyznala, ze nic takiego nie slyszala...
- na zadnym zagranicznym forum gunsow nikt nie slyszal o takim czyms.. co wiecej, gdy sie ich zapytac, to wysmieja kazdego, kto wyskoczy z takim "newsem"... na jednym z zagranicznych for byla wypowiedz fana z izraela, ktory rowniez nie slyszal tej plotki (a przypominam , ze dotyczyla polakow i zydow)...
- dowod chyba najwazniejszy... gunsi zagrali w jerozolimie! w 92 lub 93 roku... co wiecej, na tym koncercie axl nosil plakietke (lub koszulke.. juz nie pamietam) z gwiazda dawida... oczywiscie wielcy zwolennicy spiskowej teorii beda pewnie twierdzili, ze zagrali tam dla kasy... na tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> argument nie mozna wymyslec nawet zadnego kontr-argumentu...
- kolejny dowod przeciwko to to, ze ta sama plotka jest obecnie powtarzana o eminemie... i tez podejrzewam, ze nikt tego nie slyszal, ale powtarzaja ciagle jakies dzieciaki, zeby dosrac tym, ktorzy go sluchaja... taka sama byla prawdopodobnie przyczyna rozprzestrzeniania sie plotki z axlem... gn'r bylo wtedy w polsce i generalnie na swiecie chya najpopularniejszym zespolem, wiec oczywiscie nie wszystkim sie to podobalo i wymyslali niestworzone historie...
To wyjasnia wszystko, nie? Wzięte z wypowiedzi fana Gn'r


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 15:41

Znajdźcie datę kiedy to Axl powiedział i będzie wiadomo czy miał na myśli sytuację polityczną Polski czy też nie. Ale wydaje mi się że te słowa padły po roku 89 więc jednak Axlowi nie chodziło o sytuację polityczną. No ale cóż ważne ze zmienił zdanie i będziemy mogli go ujrzeć w Warszawie :dance:


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Kosior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 17:46

Fantastyczna wiadomość! Juz dawno się tak nie ucieszyłem...


Obrazek
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 21:57

No prosze, ja myślałem, że ten WSPANIAŁY zespół rozpadł się gdzieś w połowie lat 90' a tu taka nowinka :shock:
nigdy nie zagram dla zydow i polakow
Zawsze myślałem, że to tekst tylko i wyłącznie eMINEMA, no panie Rose nie ładnie ;]
Jezus chłopie nie czytasz innych postów :angry:
Oj dobra nie gorączkuj się :twisted: tak się rozpisałeś, że mi się nie chciało :]
Ostatnio zmieniony 02 marca 2006, 22:33 przez aSsItCh, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
ODPOWIEDZ