Przyjażń między kobietą a mężczyzną

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Łazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2005
Posty: 47
Rejestracja: 03 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 14:57

Z tego co zdążyłem zauważyć a jestem tu od niedawna brakuje tu rozmów na poważne tematy a przynajmniej jest ich jak na lekarstwo. Przecież kibice Juve to normalni ludzi którzy oddychają, kochają i chcą być kochani. Dlatego postanowiłem założyć ten temat i dowiedzieć się co sądzicie o przyjażni damsko-męskiej. Czy jest w ogóle takowa możliwa.

Nauczony własną eksperiencją ja wypowiem się jako pierwszy.

Otóż uważam, że jest możliwa. Wiadomo, że z biegiem czasu ludzie się poznają zaczynają najpierw ze sobą chodzić pożniej lądują w łóżku ( u niektórych jest to zupełnie od końca), jednak przyjażń to coś więcej niż wspólny seX. Miłość można sobie kupić. Żeby ktoś żle nie zrozumiał chodzi mi o miłość fizyczną- nie wiem dokładnie bo nie korzystam z tego typu usług ale koledzy opowiadali :P. Przyjażń to coś więcej. Przyjażń wychodzi sama z siebie. Jeżeli kobieta z mężczyzną tudzież chłopak z dziewczyną od początku są wobec siebie szczerzy ufają sobie bezgranicznie może po pewnym czasie wytworzyć się między nimi coś więcej niż tylko przyjażń ale od tego się zawsze zaczyna. Najważniejsze aby po ewentualnym rozstaniu pozostać przyjaciółmi. Często tak właśnie powstają wielkie przyjażnie do końca życia ale oczywiście jak napisałem czekam na Wasze zdanie na ten temat. Może ktoś się poprze własnym doświadczeniem zobaczymy.


with best regards
copyright by Łazik


- Co będziemy robić tej nocy, Móżdżku?
- To samo co każdej, Pinky...
- Sprobujemy zawładnąć nad światem!!
Jurij

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2005
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 15:17

nie owijajac w bawelne, od razu powiem ze taka przyjazn jest jak anjbardziej mozliwa, z wlasnego doswiadczenia powiedziec moge i obserwacjii, mam dwie wspaniale przyjciolki, z ktorymi moge sobie zawsze porozmawiac i poza pzyjaznia nie ma u nasz zadnych innych podtekstow, goraco je z tego miejsca pozdrawiam !! Milosc sie wypala, przyjazn zostaje na wieki !


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 15:25

Oczywiście, że jest możliwa, bez względu jaką formę przybiera. Nie ma co sie nad tym rozpisywać - poprostu musi byc ona szczera, bez żadnych kłamstw (chyba, że koniecznych...). Osobiście wole mieć najlepszych przyjaciół w dziewczynach niż w kolegach... One pomimo wszystko bardzo dobrze zachowuja sekrety :happy: , wiem z doświadczenia.... :/ Jeśli ktos nie wierzy niech spróbuje. Ale szukanie odpowiedniej osoby wcale nie jest łatwe i wcale nie trwa krótko...

P.S. taki temat widzialem juz na innym forum :lol:


Łazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2005
Posty: 47
Rejestracja: 03 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 15:29

Wiesz Jasiek myśle, że to dosyć popularny temat i mam nadzieje, że nie oskarżasz mnie o plagiat?! Zresztą nawet jeżeli temat podobny to zapewne moja wypowiedz różni się od tej którą gdzieś tam widziałeś :P
Jurij w Twoim ostatnim zdaniu zawarłeś to co myśle, mi się nie udało przez cały mój wcześniejszy post.


with best regards
copyright by Łazik


- Co będziemy robić tej nocy, Móżdżku?
- To samo co każdej, Pinky...
- Sprobujemy zawładnąć nad światem!!
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 15:32

Nie, nie posądzam. Poprostu jak sam zauważyłeś, co raz więcej ludzi szuka prawdziwej przyjaźni i nie wiedzą, czy ta przyjaźn może mieć sens.
Milosc sie wypala, przyjazn zostaje na wieki !
Szczera prawda. :happy:


juvello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2005
Posty: 18
Rejestracja: 14 listopada 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 15:44

Etam miłość nie musi się wypalać no chyba, że ktoś myśli tylko o sexie to tak. A moim zdaniem to nie wiem czy przyjażń jest taka trwała jeżeli chodzi chłopak-kobieta mi sie wydaje, że jedna ze stron predzej czy później coś musi poczuć do drugiej osoby coś więcej niż przyjażń. A jeżeli nawet nie to czy jest ta pewnośc, że cię nie obgaduje z koleżankami przecież wiecie jakie są kobiety-dziewczyny.


FORZA JUVENTUS
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 16:07

Łazik pisze:Z tego co zdążyłem zauważyć a jestem tu od niedawna brakuje tu rozmów na poważne tematy a przynajmniej jest ich jak na lekarstwo.
Dokładnie. Zastanawiałem się juz dlaczego tak jest i doszedłem do wniosku, że widocznie takowe tematy nie są akceptowane przez forumowiczów... Sam załozyłem kilka dni temu temat pt. "Jak zdrobniale mówicie do swojej połówki". Dyskusja skończyła się totalną klapą gdyż jeden z "moderatorów" zaczął robić sobie jaja. W jego ślady poszli inni forumowicze. Niektórzy słowo połówka kojarzyli z... wódką :| Tym samym twierdze, że spora część tutejszej ludności nie dorosła jeszcze do poważnych rozmów. Niestety.

Odnośnie tematu żeby nie było, że nabijam posty myślę, że przyjaźń kobieco-męska jest możliwa choć trzeba zwrócić uwagę na to, że nie jest to łatwe. Większość przyjaźni kobieco-męskich kończy się tak, że obie osoby pozostają razem na wieki. Wzajemne rozmowy, bezgraniczne zaufanie i wzajemna tolerancja to niektóre wartości które łączą ludzi...Tak na prawdę przyjaźń to jeden ze sposobów na znalezienie swojej drugiej połówki. Bo jeśli już nie powstanie związek to zawsze pozostanie cos takiego jak przyjźń, koleżeństwo. Reasumując, nie ma tego złego co by na dobre nei wyszło :wink:


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 16:25

Bardzo ciekawy temat. Brawo :bravo:
A teraz do rzeczy: Osobiście nie wierze w takową przyjaźń. Z czasem przeradza się to w coś więcej :o Mówie tak na podstawie własnych doświadczeń :/ Może inaczej sprawa by wyglądała gdyby przyjaźń była zawarta pomiędzy osbami, które były ze sobą wcześniej. Ale gdy spotyka się z osobą z którą do tej pory relacje odbywały się na zasadzie kumpel-kumpela to nie można być niczego pewnym :naughty: A jeszcze gdy jedna z tych osób ma już kogoś to :doh: Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Może innym się to udaje. Albo po prostu doskonale to maskują :think: Ale jeżeli jest to naprawde przyjaźń i nic więcej to tylko pogratulować :ok:
Bardzo ciekawy temat! Oby takich było na forum jak najwięcej.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 16:44

Dlaczego to nie możliwe? Ja uważam, że jak najbardziej możliwe. Mam w tej chwili przyjaciółkę, której mogę się zwierzyć z każdego trapiącego mnie problemu. I na odwrót. Przyjaźnimy się od czterech lat. I nie wydaję mi się, żeby w naszych relacjach coś się mogło zmienić, w jedną, czy drugą stronę. A swoją drogą jestem ciekaw, czy gdyby coś się między nami zmieniło, ta szczerość by pozostała, czy zaczęlibyśmy się oszukiwać :think:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 17:07

heh... kiedyś się nad tym zastanawiałem i na bazie własnych doświadczeń doszedłem do wniosku, że taka przyjaźń nie jest możliwa. Dlaczego? Ponieważ prędzej czy później któraś ze stron zaczyna czuć coś więcej (nawet po 5 latach znajomości), a wtedy zaczynają się rozmowy typu: "Znamy się tak długo i może chciałabym/chciałbym coś więcej, ale boję się, że nasza przyjaźń może się przez to zepsuć". Wydaje mi się, że każdy musi przekonać się o tym na własnej skórze.

Jeśli komuś udaje się zyć w przyjaźni z osobą odmiennej płci (mowa o prawdziwej przyjaźni), to kłaniam się nisko :wink: ale mi i tak nie chce się w to wierzyć. Przyjaźń może się pojawić po kilku próbach "czegoś więcej". Ja mam takie doświadczenia i tego się trzymam.

P.S. Pozdro dla Sonsiadki (błąd celowy) :smile:


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 17:32

Widze, że Łazik troche rozruszałeś to forum. :bravo:
Według mnie przyjaźń damsko-męska jest możliwa. Wszystko zależy od ludzi. Jeśli w przyjaźni damsko-męskiej mężczyzna jest "erotomanem" to wiadomo, że prędzej czy później albo dojdzie do stosunku albo do gwałtu albo przyjażń dobiegnie końca. Ale jeśli mężczyzna jest szanowanym obywatelem i rzadko ogląda się za paniekami albo poprostu gejem to przyjaźn jest możliwa i z pewnością przetrwa dłuugo.
Sam znam kilka takich przypadków naprawde prawdziwej przyjażni i tylko przyjaźni damsko-męskiej.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 18:05

rajkochlajko123 pisze:Bardzo ciekawy temat. Brawo :bravo:
A teraz do rzeczy: Osobiście nie wierze w takową przyjaźń. Z czasem przeradza się to w coś więcej :o Mówie tak na podstawie własnych doświadczeń :/ Może inaczej sprawa by wyglądała gdyby przyjaźń była zawarta pomiędzy osbami, które były ze sobą wcześniej. Ale gdy spotyka się z osobą z którą do tej pory relacje odbywały się na zasadzie kumpel-kumpela to nie można być niczego pewnym :naughty: A jeszcze gdy jedna z tych osób ma już kogoś to :doh: Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Może innym się to udaje. Albo po prostu doskonale to maskują :think: Ale jeżeli jest to naprawde przyjaźń i nic więcej to tylko pogratulować :ok:
Bardzo ciekawy temat! Oby takich było na forum jak najwięcej.
Ja zgadzam sie z TObą w tych paru kwestiach. Nie żyje zbyt długo na tym swiecie ale z dotychczasowego doswiadczenia wiem że gdy dziewczyna zaczyna rozmawiac z Toba więcej, spotykać sie i ogolnie kumplowac to ma w tym jakis interes 8) Ja przynajmniej tak doswiadczylem. Moze po prostu źle trafiłem :cry: Ale uważam że przyjaźn tego typu jest jak najbardziej mozliwa, tylko trzeba wlasnie "dobrze trafic"...

I w drugiej kwestii, czyli na forum ostatnio rozmawialo sie tylko o pilce (pare wyjatkow-kompy, filmy itd.) brak bylo szczerych rozmów gdzie moglibysmy wymienic dotychczasowe doznania..
Pozdrawiam


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 18:18

Taka przyjaźń jest możliwa, ale nie pomiędzy osobami, które kiedyś były ze sobą, kochały się. Jeżeli miłość się skończy, to myślę, że przyjaźń to za mało, aby załatać dziurę po wielkim uczuciu. Owszem, takowa może powstać, ale będzie sztuczna, bo zawsze jedno ze stron może czuć więcej lub mieć żal lub cierpieć wręcz z tego powodu. Myślę, że w tym momęcie sprawdza się powiedzenie "Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie".


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:16

Lord_ Juve pisze:Taka przyjaźń jest możliwa, ale nie pomiędzy osobami, które kiedyś były ze sobą, kochały się. Jeżeli miłość się skończy, to myślę, że przyjaźń to za mało, aby załatać dziurę po wielkim uczuciu.
Jakbyś chciał wiedzieć to ktoś mądry kiedyś powiedział, że związki nie rozpadają się z powodu braku miłości, lecz przyjaźni (nie wiem kto :| ). Kochać możesz kogoś, a wcale nie być z nim w związku. Przyjaźń to coś ważniejszego, gdyż trzeba ją pielęgnować bardzo starannie. Miłość przychodzi i odchodzi, ale żeby była wspaniała także musi być zadbana. Mysląc logicznie - szybciej kogoś pokochasz niż stanie się on twoim przyjacielem, co większośc wie z doświadczenia i wg mnie zanim powiesz, że kochasz ją (akurat w tym przypadku) zaprzyjażnij się, bo bez tego ta miłośc nie przetrwa.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 19:33

Jasiek-x pisze:
Lord_ Juve pisze:Taka przyjaźń jest możliwa, ale nie pomiędzy osobami, które kiedyś były ze sobą, kochały się. Jeżeli miłość się skończy, to myślę, że przyjaźń to za mało, aby załatać dziurę po wielkim uczuciu.
Jakbyś chciał wiedzieć to ktoś mądry kiedyś powiedział, że związki nie rozpadają się z powodu braku miłości, lecz przyjaźni (nie wiem kto :| ). Kochać możesz kogoś, a wcale nie być z nim w związku. Przyjaźń to coś ważniejszego, gdyż trzeba ją pielęgnować bardzo starannie. Miłość przychodzi i odchodzi, ale żeby była wspaniała także musi być zadbana. Mysląc logicznie - szybciej kogoś pokochasz niż stanie się on twoim przyjacielem, co większośc wie z doświadczenia i wg mnie zanim powiesz, że kochasz ją (akurat w tym przypadku) zaprzyjażnij się, bo bez tego ta miłośc nie przetrwa.
Przepraszam, ale u mnie miłość zawsze będzie ponad przyjaźnią. Miłość również należy pielęgnować. Bardzo często jest tak, że najpierw przychodzi miłość, a potem, z czasem przyjaźń. A przetrwanie miłości zależy tylko od naszego zaangażowania. Miłość odchodzi, jeżeli jej nie pielęgnujemy, utrzymać jest ją ciężko, przyjaźń, jeżeli już przyjdzie to trwa, a dzięki pielęgnowaniu będzie albo lepsza, albo gorsza.


ODPOWIEDZ