Zdjęcia modeli z zapałek :)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 11:18

Witam. Chciałbym przedstawić moje modele zrobione z zapałek.
Kiedys był podobny temat, ale go nie znalazłem, wieć założyłem nowy.

Obecna wersja strony 2011 -> http://modele.tawerna.biz/

Ostatnio zmieniony 20 lutego 2011, 14:15 przez Martinblack, łącznie zmieniany 2 razy.


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 16:00

Niezle, niezle...nie wiem za bardzo jak to sie robi, w kazdym razie domyslam sie, ze to musi byc dosc trudne i potrzeba do tego sporego skupienia :) Gratuluje, i zycze dalszych sukcesow :P

P.S. O ile dobrze widzialem, uzywasz do tego dosc dlugich zapalek...


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 16:43

ozaru4 pisze:Niezle, niezle...
to mało powiedziane :!: :shock: to jest wprost fantastyczne, bardzo ładnie wyglada. Określenia typu ładne, piekne, cacko wydaje mi sie, że w tym przypadku mogą nie wystarczyc. Od dawna podobały mi sie takie dzieła z zapałek, kazda z zaprezentowanych przez Ciebie prac jest godna obejrzenia :bravo: Podziwiam ludzi którzy lubią budowac takie rzeczy tym bardziej, że zajęcie to jest bardzo czasochłonne i wymaga maksimum cierpliości i dokładnosci podczas tworzenia. Kiedyś próbowałem nawet zabrać sie do budowy domka ale nie miałem po prostu czasu do tego i chęci szybko mi odeszły gdy tylko zorientowałem się jak bardzo żmudne jest to zajęcie :D

Czy mógłbys napisać w jaki sposób tworzysz takie piekne domy,statki itp. :P jestem bardzo ciekawy... czy stosuje się jakieś pofesjonalne metody?

Jeszcze jedno :) sprzedajesz moze swoje prace :?: :P jeśli tak to o jakich cenach rozmawiamy 8)

Na koniec gratuluje wyobraźni twórczej :bravo: jestem na prawde pod ogromym wrażeniem....


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 17:13

Pozostaje mi tylko pogratulować. Oby tak dalej. To jest naprawde niezłe.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 17:25

Ludzi co wy mówicie akie niezłe , wspaniałe itp?? to jest cudne poprostu piękne , widać ze masz do tego talent , gratuluje Ci go i czasu który na to "wydałeś". Nie myślałeś kiedyś o stworzeniu Stadionu Piłkarskiego bądź całego miasta :D :wink:. W Wieku 10 Lat potrafiłeś zrobić statek którego ja nie potrafiłbym zrobić dzisiaj naprawdę Gratluje!!


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 17:33

Zawsz byłem pełen powidzu dla tych, których interesuje malutkich patyczków jeden przy drugim. Gratuluje cierpliwości i wytrwałości :bravo:


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 18:25

Dziękuje wszystkim za miłe słowa :). Od razu powiem, że trzeba miec tylko chęci i mnóstwo wolnego czasu...
ozaru4 pisze: O ile dobrze widzialem, uzywasz do tego dosc dlugich zapalek...
Zwykłych z kiosku, ale tylko te z "ruchu", bo są proste
Pelson pisze: Nie myślałeś kiedyś o stworzeniu Stadionu Piłkarskiego bądź całego miasta.
Mysałem lecz pomysł upadł. Ze stadionem to rozbiło sie o bardzo małe wymiaru róznych elementów jak np. krzesełek oraz braku zdjec ciekawych stadionów. Z miastem jest ten problem, ze nie miałbym gdzie tego postawić ze wzgledu na duży rozmiar modelu... :wink:
del kasa pisze: Kiedyś próbowałem nawet zabrać sie do budowy domka ale nie miałem po prostu czasu do tego i chęci szybko mi odeszły gdy tylko zorientowałem się jak bardzo żmudne jest to zajęci
Myśle, iż troszkę wiecej wytrwałości i zrobiłbyś ten domek.
Czy mógłbys napisać w jaki sposób tworzysz takie piekne domy,statki itp. jestem bardzo ciekawy... czy stosuje się jakieś pofesjonalne metody?
Mam naprawdę różne metody pracy więc dużo by pisać. Poczawszy od kartonowych modeli po gipsowe i drewniane. Myśle, że każdy ma swoją metodę pracy i za dużo by opisywać. Jak bardzo chcesz wiedzieć to złap mnie na tlenie albo gg :wnk:
Jeszcze jedno sprzedajesz moze swoje prace jeśli tak to o jakich cenach rozmawiamy
Miałem taki zamiar , ale - po pierwsze żal mi sie rozstawać z modelami które robi sie 2-5 miesięcy, po drugie naprawdę nie wiem ile za to mozna pobrać. A Ty ile byś dał 8) Zreszą pieniadze sie rozejdą a to zostanie...
A obecnie pracuje nad zamkiem oraz żaglowcem.


zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 22:09

Stary, to jest naprawde piekne, ja bym mogl nawet powiedziec ze to arcydzielo rzemiosla, pieknie to wszystko wymysliles , szczegolnie ten kosciol i statek mi sie podoba(te dziala i doki-super). Mam tylko jedno pytanie sam wymyslasz projekty czy sa to rekonstrukcje ? Gdybym mial troche wiecej wyobrazni 3D to moze sam bym sie za takie cos zabral, ale watpie zeby mi to wyszlo :). Do tego po prostu trzeba miec talent :)


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 22:24

Woooow ! Stary! To jest boskie :shock: :shock:

Naprawde super to robisz... strasznie podoba mi się ten statek :D:D Kościół też jest super...

Mam jedno pytanie:

Ile lat robisz już te modele? :?: Domyślam się, że trzeba przynajmniej 2-3 lat wprawy, żeby zrobić np. taki kościół :):)

Naprawde super! Tak trzymaj i rób więcej modeli :]:]


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 22:37

Nie no gościu widać że masz pasje do tego. Naprawde tylko pogratulować i zachęcić byś robił to dalej... Na tym można niezła kase zbić. No fakt trochce cięzko się z tym rozstać ale jak masz z tego jakiś zysk to czemu nie. Policz sobie koszty i ile czasu na to straciłeś w h i spróbój może wystawić to na allegro albo coś...


zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 22:46

Jezeli chcesz ja wycenic to najlepiej wystaw na allegro od zlotowki, ustaw cene minimalna powiedzmy na poziomie 10000zl(tak napisalem :)) i zobacz na ile ludzie to cenia, sam jestem ciekaw :)


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 23:25

Noooo.... dobry pomysł z Allegro, ale...... "Modele z zapałek bezcenne, za wszystkie inne rzeczy zapłacisz kartą Mastrercard.... Mastercard sponsor Ligi Mistrzów Uefa......"

Naprawde dużo cierpliwości trzeba mieć na tak wspaniałe modele...
Moja mama też robiła takie "cacka" mam nawet na półce.. :wink:
pamiętam, jak mnie wysyłała po 100 paczek zapałek... :smile:


Obrazek
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2005, 08:28

Ja kiedys zrobilem 4 domki i wiatrak i zrobilem z tego osiedle małe ;] ale niemoge tego znalesc wiec niedam fotak


Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2005, 09:53

Wiiieeeelki respect:) Mozesz smialo mowic ze cierpliwosc to Twoja mocna strona:P Mam jeszcze pytanie, ta dziewczynka co statek poprzestawiala jeszcze zyje? :twisted:


lopezonline

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 35
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2005, 10:22

Czapki z głów :bravo: Świetna robota - wielki szacun...


ODPOWIEDZ