Muzyka - tutaj wszystko.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2012, 20:45



LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2012, 20:59

Łukasz pisze:http://www.rockmetalshop.pl/search.php? ... ct=filtruj - z czystym sumieniem polecam, mam kilka koszulek z tej strony i chodzę w nich już kilka ładnych lat
Masz coś z PF od nich? Widzę, że mają spory rozrzut, t-shirty za 39 zł, ale też za 79 zł i droższe. Miałeś styczność z tymi tańszymi?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 października 2012, 21:20

LordJuve pisze:
Łukasz pisze:http://www.rockmetalshop.pl/search.php? ... ct=filtruj - z czystym sumieniem polecam, mam kilka koszulek z tej strony i chodzę w nich już kilka ładnych lat
Masz coś z PF od nich? Widzę, że mają spory rozrzut, t-shirty za 39 zł, ale też za 79 zł i droższe. Miałeś styczność z tymi tańszymi?
Ostatni raz zamawiałem coś tam jakieś trzy lata temu, wtedy większość koszulek to były te tańsze opcje. Do tej pory służą bardzo zacnie, nadruki się nie ścierają. Ba, nie starły się nawet na tych zamawianych przed 7 laty. Z obecnego asortymentu mam tylko oznaczoną tam jako hit "The Wall" za 39.90, ma już chyba z 5 lat, nadruk nie zlazł.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2012, 21:49

Tak a propos ciuchów. Rozglądam się właśnie za bluzą PF, ale bardziej zależy mi na Dark Side of the Moon, niż The Wall'em. Macie jakieś propozycję?


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 00:54

pinturicchia pisze:Znalazłam coś takiego:

Lindsey Stirling - Elements (Dubstep Violin)

:)
Dziękuje to to ;). Jestem Ci bardzo wdzięczny !


Big up !


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 09:12

Nowa płyta Muse - ktoś słuchał? Są w ogóle jacyś fani tego zespołu? :)

Uwielbiam ich ale kosztuje prawie 6 dych...... Mimo wszystko, może kupię ale wolałbym się nie zawieść.


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 14:09

Łukasz pisze:
LordJuve pisze:
Łukasz pisze:http://www.rockmetalshop.pl/search.php? ... ct=filtruj - z czystym sumieniem polecam, mam kilka koszulek z tej strony i chodzę w nich już kilka ładnych lat
Masz coś z PF od nich? Widzę, że mają spory rozrzut, t-shirty za 39 zł, ale też za 79 zł i droższe. Miałeś styczność z tymi tańszymi?
Ostatni raz zamawiałem coś tam jakieś trzy lata temu, wtedy większość koszulek to były te tańsze opcje. Do tej pory służą bardzo zacnie, nadruki się nie ścierają. Ba, nie starły się nawet na tych zamawianych przed 7 laty. Z obecnego asortymentu mam tylko oznaczoną tam jako hit "The Wall" za 39.90, ma już chyba z 5 lat, nadruk nie zlazł.
Ja również polecam tą stronę. Mam koszulkę, ale zespołu Motorhead, najwyższa jakość. Jest z tak dobrego materiału, że wręcz szkoda mi jej zakładać i ubieram się w niej na najlepsze okazje :) Z relacji znajomych też wiem, że tam się ubierają i zachwalają pozyskany towar. Poza tym, tam po prostu wszystko jest, od plakatów, po albumy LP, jakieś naszywki, breloczki, bluzy, kurtki. Oficjalne, licencjonowane produkty danych zespołów również, także jest w czym wybierać ;)


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 19:00

Pan Mietek pisze:Nowa płyta Muse - ktoś słuchał? Są w ogóle jacyś fani tego zespołu? :)

Uwielbiam ich ale kosztuje prawie 6 dych...... Mimo wszystko, może kupię ale wolałbym się nie zawieść.
To może posłuchaj sam i się przekonaj? ;) Na jakichś YouTubach czy Groovesharkach na pewno znajdziesz. Chyba, że lubisz takie "rytuały" jak ja przy niektórych płytach - "posłucham dopiero jak kupię!" :lol: Choć przy takiej cenie jak mówisz chyba nie warto ryzykować.

Jeśli chodzi o Muse, bardzo podobają mi się Absolution, BHAR i The Resistance. Z nowej płyty słyszałem tylko kilka kawałków i jakoś mnie nie przekonują. Może dlatego przesłuchanie całego albumu odkładam ciągle "na później".


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 11:18

Pan Mietek pisze:Nowa płyta Muse - ktoś słuchał? Są w ogóle jacyś fani tego zespołu? :)

Uwielbiam ich ale kosztuje prawie 6 dych...... Mimo wszystko, może kupię ale wolałbym się nie zawieść.
Ja ich nie cierpię, a o nowej płycie słyszałem opinie, że jeszcze gorsza od poprzednich. :P
Łukasz pisze:http://www.rockmetalshop.pl/search.php? ... ct=filtruj - z czystym sumieniem polecam, mam kilka koszulek z tej strony i chodzę w nich już kilka ładnych lat
Floydów wszędzie pełno się wylewa, ale dostać coś fajnego z VDGG graniczy z cudem. :(


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 22:30

Ktoś z was lubi Boba Dylana? Słuchaliście jego nowego albumu?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 23:03

deszczowy pisze:Ktoś z was lubi Boba Dylana?
Ja.
deszczowy pisze:Słuchaliście jego nowego albumu?
On już od dobrych kilkunastu lat tak okrutnie się wypalił, że strach podchodzić niestety.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2012, 00:28

Alfa i Omega pisze:
deszczowy pisze:Słuchaliście jego nowego albumu?
On już od dobrych kilkunastu lat tak okrutnie się wypalił, że strach podchodzić niestety.
Powiem, że właśnie przesłuchałem i... jest naprawdę na plus! Ponure, mroczne ale piękne kompozycje. Dużo klasycznego bluesa, folku, rocka. Kapitalne teksty, będące całymi opowieściami. FAN-TA-STY-CZNA piosenka tytułowa, niemalże jak z dziedziny rocka progresywnego - długa, bogata i mięsista. No i to brzmienie Dylana - zachrypnięte, posępne... On brzmi na tej płycie jak Waits!b

Kapitalny album! Wydaje mi się, że obok "Americany" Neila Younga i ""Bangi!" Patti Smith poleci do folderu "Pearls of 2012".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2012, 00:44

deszczowy pisze:
Alfa i Omega pisze:
deszczowy pisze:Słuchaliście jego nowego albumu?
On już od dobrych kilkunastu lat tak okrutnie się wypalił, że strach podchodzić niestety.
Powiem, że właśnie przesłuchałem i... jest naprawdę na plus! Ponure, mroczne ale piękne kompozycje. Dużo klasycznego bluesa, folku, rocka. Kapitalne teksty, będące całymi opowieściami. FAN-TA-STY-CZNA piosenka tytułowa, niemalże jak z dziedziny rocka progresywnego - długa, bogata i mięsista. No i to brzmienie Dylana - zachrypnięte, posępne... On brzmi na tej płycie jak Waits!b

Kapitalny album! Wydaje mi się, że obok "Americany" Neila Younga i ""Bangi!" Patti Smith poleci do folderu "Pearls of 2012".
Dobra, ściągam, jak się okaże słaba, to będzie na Ciebie. Ale wlałeś mi nadziei w serce.

Prawdę mówiąc w momencie, kiedy usłyszałem Boba śpiewającego piosenki świąteczne stwierdziłem, że nie ma sensu dalej się męczyć z jego albumami.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 października 2012, 14:02

Alfa i Omega pisze:
deszczowy pisze:Ktoś z was lubi Boba Dylana?
Ja.
I ja.
deszczowy pisze:Słuchaliście jego nowego albumu?
Tak, i również stwierdzam, że jest świetny.
deszczowy pisze:Kapitalny album! Wydaje mi się, że obok "Americany" Neila Younga i ""Bangi!" Patti Smith poleci do folderu "Pearls of 2012".
A propos Neila Younga to już za 2 tygodnie nowa płyta, znów nagrana z Crazy Horse. Ostatnio ukazał się teledysk do 16-minutowego utworu, bardzo fajnego moim zdaniem, Ramada Inn.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2012, 14:57

Jak rany, przecież "Americana" ma ze trzy - cztery miesiące 0_o Szybki chłop jest.

A w ogóle, to wyszła biografia Iggy'ego Popa a szykuje się też bio Patti Smith. Chyba już wiem,co chcę na święta! :3


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ