Bransoletki

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o tych bransoletkach?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ostry

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 września 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 13:01

W calej tej sprawie z allegro najsmieszniejsze jest to ze ludzie sprzedajacy opaski na aukcjach chca na tym zarobic, a akurat w przypadku opasek wspomagajacych konkretne cele to nie w porzadku. Ja zamowilem sobie opaske One (jestem fanem U2) i jej koszt wynosi 2$ (1$ za opaske, 1$ za przesylke). Problem polegal na tym ze trzeba bylo je zamowic w dziesieciopaku, ale z ludzmi z u2 sobie poradzilismy, ponadto zeby je zamowic trzeba miec wypukla karte (EuroCard lub Visa (nie elektron)) ale ten problem pomogl nam rozwiazac kolega z Irlandi:)
O ile sie orientuje to opaski livestrong mozna zamawiac pojedynczo, pozostaje wiec tylko problem wypuklej karty.


>>>>>>>ACM<<<<<<<
>>>>>>>>U2<<<<<<<<
gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 14:31

Witam ogolnie mowiac podobaja mi sie owe opaski. Wlasnie mialem ja kupic za granica ale ostatnio jest problem z ich kupnem , wiec postanowilem troshke przeplacic i kupic na allegro,Wlasnie dzis znalazlem super aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59341643
sa za 19zl +5zl koszt przesylki. Sa w 2rozmiarach i oryginalne ;] a poza tym spieszcie sie bo zostalo ich tylko 200. A gosciu co to sprzedaje jest rzetelny i uczciwy.
lete na poczteeee ema ziom
forza juve


... "Zapieprzałem jak czarny, by żyć jak biały" -- Samuel Eto'o...
vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 14:49

Podoba mi sie ta kampania,sam nosze taka opaske(Live Strong).Kumpel byl w USA i przywiozl 30 sztuk ktore pozniej rozdal znajomym :-D.Niestety spotkalem sie juz z podrobkami... :| Na oszustow nie ma rady :?


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
Ryszkins

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 19:37

rafal005 ja tez mam szczupla reke i radze ci kupic mniejszy rozmiar, bo ten co mam to jest troche za duzy na mnie. mniejszy bylby lepszy. zaplacilem 15zl


Jellei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 65
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 20:47

Widziałem dzisiaj u kuzyna opaskę "Stand up speak up". Trochę trudno się ją zakłada :P Ale i tak sam zamierzam sobie ją kupić, gdyż tak jak wszyscy nienawidzę rasistów...


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 20:50

sa naprawde bardzo pomyslowe nawet chcialam sobie je zakupic lecz...nie starczylo funduszy


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 21:00

Moim zdaniem jest to zarowno moda jak i chwyt reklamowy. Mam nadzieje ze czesc pieniedzy za te opaski trafia na szczytny cel. Popyt na nie reguluje moda, gdyby nie boom taki i moda to napewno by sie nie sprzedawaly tak dobrze. Najpopularniejsze sa Livestrong i standup speakup, ktora posiadam ale nie nosze. Obecnie mam na rece taka siwa Nike - Team - to juz nie jest opaska symbolizujaca jakoms walke tylko taka sobie kupiona na allegro - podoba mi sie kolor. Rozumiem ze sa modne i jedna mozna nosic ale smiac mi sie chce jak ludzie maja ich kilka- to juz szpan :). Ale spoko jestem pozytywnie nastawiony do tego.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 21:41

gustlik pisze:Wlasnie dzis znalazlem super aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59341643
sa za 19zl +5zl koszt przesylki. Sa w 2rozmiarach i oryginalne ;]
No właśnie - czy one są naprawdę oryginalne? Na aukcji jest napisane tylko, że 'OPASKA JEST NOWA I ORYGINALNIE ZAPAKOWANA', ale to może być tylko taki chwyt, żeby ktoś sobie pomyślał, że jest oryginalna. A jak wiemy z poprzednich postów tutaj, te nie oryginalne są mniej trwałe :lol:
Wiecie jak odróżnić oryginalną?


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 21:46

Oryginalna ma znaczek nike od spodu ! A takze sa z innego materiału jakby bardziej miekkiego ! porownywalem z kolega ! Oryginalne bardziej podchodza pod silikon niz pod zwykla gume ! Takze napisay na branzoletkach za wyrazniejsze oraz jak mozna sie blizej im przyjzec nie odstaje im chropowana gumpka po brzegach jak na podrobkach !
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2005, 22:01 przez RuTeK, łącznie zmieniany 1 raz.


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 22:13

RuTek => A czy z aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59341643 i ze zdjęć tam znajdujących się mógłbyś rozpoznać czy to jest oryginalna czy podróba? :pray: Czy raczej to niemożliwe? :lol:


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 22:19

Tak te sa oryginalne, ale czesto na allegro sa podrobki tak weic uwaga!!!


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Hawk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2002
Posty: 100
Rejestracja: 18 listopada 2002

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 22:33

Zacznijmy od tego ze zdjecia wcale nie musza byc opasek na aukcji tylko wziete np z nike. Wiec dopoki nie ma sie pewnosci ze sa to zdjecia towaru ktory sie kupuje lub nie widzi sie towaru na oczy to oryginalnosc pozna sie dopiero po zakupie.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 23:51

rafal005 pisze:RuTek => A czy z aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59341643 i ze zdjęć tam znajdujących się mógłbyś rozpoznać czy to jest oryginalna czy podróba? :pray: Czy raczej to niemożliwe? :lol:
ZObacz ze zdjecia z tej aukcji sa z oryginalnej strony nike sciagniete ! patrz prawy dolny rog na zdjeciach wiec nie poznasz po nim oryginalu ! ja pisalem jak powiny wygladac oryginały bo o to prosilas wiec nie rob problemow :think: :whistle:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 00:11

RuTeK pisze: Ja pisałem jak powiny wygladac oryginały bo o to prosilas wiec nie rob problemow :think: :whistle:
Po pierwsze "prosiłeś", a nie "prosiłaś". Moj nick to rafal005, a mój avatar nie przedstawia mnie, tylko kogoś bardzo dla mnie ważnego :-D

Tylko zapytałem, czy nie umiałbyś rozpoznać. Jak nie to nie. Spoko. Zresztą teraz widzę, że to fotki ze stronki Nike :smile:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 07:24

fajne - najbardziej podobaja mi sie te z akcji Nike przeciwko rasizmowi "STAND UP, SPEAK UP"


Obrazek
ODPOWIEDZ