Jakie plany na wakacje ... ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 16:49

Tak jak w temacie, pochwalcie się, jakie macie plany na spędzenie tegorocznych wakacji...
Ja zrezygnowałem z wakacji poza Tomaszowem, na rzecz prawa jazdy. Pouczę się testów w wakację i mocno przyłożę, żeby nie było wątpliwości, czy zdam czy nie. Może wyjadę na kilka dni do rodziny do Gdańska, odwiedzę znajomych w Sopocie... W każdym razie, mam zamiar wypocząć i wyspać się ((-; A Wy ?


Go hard, or go home.
kostekyo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 220
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 17:05

moje plany są baardzo ambitne:) Najpierw przez czerwiec i lipiec pracuję żeby zarobić kase, którą udam na wyjazdy sierpniowe. Gdzie się udam dokłądnie jeszcze nie wiem. Narazie mam "zaklepany" tylko wyjazd na tydzień na mazury popływać na żaglach. Co dalej to jeszcze z ekipą wykombinujemy :)


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 17:05

Wakacje.. a co to??
tak zwany okres wakacji w moim przypadku różni się od pozostałych miesięcy tylko i wyłącznie tym że nie chodze na Uczelnie, tak wiec od poniedziałku do soboty praca a w niedzile odpoczynek...


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 17:09

Prawdopodobnie NUDYYYYYY ;( , moze sobie na jakis czas pojade w góry do cioci, i tyle ;/


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 17:39

Na 2 tygodnie do Zakopca na oboz :lol: . w sierpniu sie przeprowadzam wiec pierwsze 2 tygodnie mam załotwione, ale bede miał 2 km do jeziora :smile: moze jeszcze gdzies sie przejade z kumplami, gdzies po miestach mazurskich, ale ja bym wolał gdzies dalej, tylko wieciej jak to jest ze staszymi :whistle: co do zarabiania to mam narazie robote i niezle płatna - tne drzewo :wink: , w wakacje do jakiegos tartaku albo na budowe sie podepne i cos do kiermany wpadnie :P :) Pozdro.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 18:28

No więc już 24 czerwca zaraz po zakońzeniu roku szkolnego , jadę na obóz piłkarski na słowacje co prawda tylko na wekkand bo jest to turniej , ale zawsze coś!! Lipiec pewnie spędzę na graniu w gałe , imprezach i spotkaniach z kumplami a w Sierpniu prawdopodobnie Lecę do Irlandii czyli na zieloną wyspę lecę tam z mamą do mojego ojca na dwa tygdnie a reszta wakacji to tak jak lipiec :D


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 18:39

Ja wraz z moja rodzina planujemy wyjazd na kilka dni do Monachium :!: Glownie dzieki mojemu bratu ktory jest fanem Bayernu... I jak w tym roku wszystko wypali to w nastepnym mam juz obiecany wyjazd do wymarzonego TURYNU :D
Juz nie moge sie doczekac :dance: Oby wszystko sie udalo...
pozdrawiam


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 19:09

Ja jadę na obóz wodno-sportowy do Waplewa na Mazurach (jakieś 180 km od stolicy) na przełomie lipca i sierpnia, a dalej to się zobaczy.


Z Juve na dobre i złe!
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 19:21

A kto sie wybiera na Mazury? I dokładnie do jakiego miasta/miejscowosci/ okolicy
Marcin (Chester) pisze:Ja jadę na obóz wodno-sportowy do Waplewa na Mazurach (jakieś 180 km od stolicy) na przełomie lipca i sierpnia, a dalej to się zobaczy.
Waplewo koło Szczytna? czy te w powiecie Olsztynskim?? Chyba te koło szczytna, bo w tamtym pod Olsztynem jest tylko jakaś rzeczka..


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 19:45

bartus ja na przełomie lipca i sierpnia będe gdzies na mazurach :-D (kolonia) miejscowości narazie nie znam, ale jak mój tata wróci z pracy to pewnie będzie wiedział i napisze :)

Przed kolonią (5 lipca) wraz z rodzicami i bratem (niestety) pojadę do Grecji.

Końcową fazę wakacji zapewne spędze u cioci i u siebie w domku na graniu w piłe oraz chodzeniu na basen o ile go nie zamkną :D :pray:


Aha no i jeszcze gdzies tam w moje plany wcisnę pobyt z kolegami pod namiotem, prawdopodobnie będe tam miedzy wyjazdem do Grecji a kolonią :)


EDIT:

A kto sie wybiera na Mazury? I dokładnie do jakiego miasta/miejscowosci/ okolicy
Będe na Pięknej Górze na Mazurach :)

pozdro
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2005, 12:36 przez koki90, łącznie zmieniany 4 razy.


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 20:02

Stare podwórko :prochno:.Niby nic wielkiego, ale ja tu, u siebie czuje sie dobrze :wink:.Na pewno będzie co do roboty.Rano do lasu pobiegać, potem od razu na przepływającą rzekę."Spanie" pod namiotem.Jakieś ipmrezy.Turniej w counter strike'a.

...Praca.Przełamałem lenia i w tym roku, z kumplem idę do roboty.Coś tam ojciec kolegi załatwia :roll:.Nie ważne co, byle dobrze płacili, nawet przy gnoju :prochno:.

Nudzić się nie będę na bank.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2005, 21:52 przez Jędruś, łącznie zmieniany 1 raz.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 20:42

Ja tam jade na obóz sportowy na 10 dni :D. Potem jeszcze nad morze nio i oczywiście z Qmplami jakieś imprezki itp. :D Ale zaczne chyba tesh pracować żeby mieć kase na wszelki wypadek, może zbieranie jagód czy cosik takiego albo roznosze nie ulotek!!!


Grande Juve, Vinci Per Noi
bObYjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2004
Posty: 23
Rejestracja: 02 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2005, 20:53

Ogólnie to razem z rodzicami i siostrą bedziemy jeździć na domek za miasto
bede chodził na plaże mam do niej ok 7 min piechotką
I co najważniejsze bede pracował u brackiego we Władysławowie bede sprzedawał żelki Haribo więc jak ktoś zamierza sie wybrać nad półwysep to zapraszam


"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
matechu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 59
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 11:32

bartus pisze:A kto sie wybiera na Mazury? I dokładnie do jakiego miasta/miejscowosci/ okolicy
Wybierac sie nie musze, bo tu mieszkam :-D Tak wiec jak ktos bedzie w Wegorzewie to dawac znak, pozwiedzamy sobie tutejsze bary 8)

Jesli chodzi o wakacje to narazie mam zaplanowane dopiero 2 tygodnie. Jakos na poczatku lipca jade z kumplem do Karpacza. Po powrocie bedzie pewnie to co zwykle: jakis rejsik, moze maly biwak. No a jesli bede mial farta i uda mi sie wkrecic do Tigii jako skipper to czekaja mnie cale wakacje na zaglach. To lubie :dance:

Ps. Wlasnie: jesli ktos chce poplywac a nie ma papierow jestem do wynajecia :-D
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2005, 20:17 przez matechu, łącznie zmieniany 1 raz.


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2005, 11:41

ja jade na oboz lekkoatletyczny do Olsztyna (koniec lipca poczatek sierpnia) a reszte czasu prawdopodobnie przesiedze w domku


ENBEA
ODPOWIEDZ