Bezeleee

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 21:01

Bezele na VivaPolska
widział to ktoś kiedys? to program prowadzony przez Kołcza i Tede, czasami jest Staś
co myślicie o tym programie? dla mnie jest spoko ze względu na zachowanie Bezeliuszy hehe
nie zbyt lubie hiphop itd. ale czy ktoś ma może filmiki z róznymi gagami Bezele?


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 21:07

Mnie osobiscie sie to nie podoba.Nie lubie hip hopu a zwlaszcza Bezeli.Jest to podróba jackass-ów i dlatego tego nie trawie! :angry:


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 21:14

też mi nie które akcje jackassy przypominają, ale nie możemy wszytskiego porównywać do jackassów


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 21:22

Styl prawie ten sam i mi to nie lezy.A tak w ogóle to nie lubie Tede... :prochno:


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 21:37

mnie po prostu śmieszy ich prostota i "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" bo tak własnie się zachowują
ma ktoś może jakieś filmiki Bezeli?


Wener

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2004
Posty: 46
Rejestracja: 26 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 22:19

Znowuuu punkt dla Naaaassss.....Beeeeezele Kochana :D -Moi mili dajmy sobie spokoj ..jezeli chodzi o hip hop to zdecydowanie polecam ciekawszych artystów... np. Ostrego (O.S.T.R.)


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 22:33

Mrówcia-kibicka pisze:Mnie osobiscie sie to nie podoba.Nie lubie hip hopu a zwlaszcza Bezeli.Jest to podróba jackass-ów i dlatego tego nie trawie! :angry:
stary gdzie bezele a gdzie jackass??!!zupelnie inne programy.jackass-amerykanscy idioci wsadzajacy sobie w duupe petardy,a bezele bardziej takie jakos inteligentne,tu cos wykombinowac tu cos ugotowac tu jakas sonda...widziales kiedys zeby jackassi cos gotowali??


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 22:36

No gotowali:

- Zupe Na bucie :rotfl:
Rzeczywiscie Szczyt Kulinarii !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 22:36

nie oglądałem tego programu i nie obejże, poniewaz musze sie przyznać że nie nawidze Bezeli!!!!!!!!!!!!! :x nie nawidze gdy zespół hip-hopowy śpiewa o takich głupotach :evil: podobnie jak nie nawidze takich puiosnek jak rapowe ziarno itp. Po prostu dobija mnie głupota ludzi nagrywających to :evil: a jesce bardziej (bez obrazy)osób które tego słuchają.


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 22:37

Sprzęgło pisze:
Mrówcia-kibicka pisze:Mnie osobiscie sie to nie podoba.Nie lubie hip hopu a zwlaszcza Bezeli.Jest to podróba jackass-ów i dlatego tego nie trawie! :angry:
stary gdzie bezele a gdzie jackass??!!zupelnie inne programy.jackass-amerykanscy idioci wsadzajacy sobie w duupe petardy,a bezele bardziej takie jakos inteligentne,tu cos wykombinowac tu cos ugotowac tu jakas sonda...widziales kiedys zeby jackassi cos gotowali??
Tey no popierwsze nie "stary" a po drugie...gdzie widzisz tą inteligencje...? Chyba jesteś z Warszawy... :?


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 22:58

Bezele ? Ciekawe zjawisko. Parafrazując pana Friednamna opisałbym to tak: Dzięki tym dwóm wesołym bezelkom, mamy możliwość poznawać i oglądać, bądź co bądź ciekawą kulturę HipHopu, oczami niedorozwiniętego dziecka.

A jednak jest coś co nie pozwala mi wpełni skrytykować tego programu. Ich "wypasiony" utwór to swoją drogą, ale on specjalnie jest taki...głupi. Stał się on jednak popularny. Teraz połączmy: Głupia piosenka i popularność. Co wnioskujemy ? Ano głupie społeczeństwo. No ale większym szczytem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> są Czarne Oczy Iwana_i_Jego_Zwierzaka dlatego nie będe się już pastwił nad twórczością Bezeli.

Ich pomysly ? Narazie smialem sie ze dwa razy. Glupota mnie nie smieszy, a szkoda, bo na TVP puszczaja obrady sejmu...ahh znowu zbaczam z tematu.
Jaki widz taka telewizja, skoro chlopaki sa "nadawane" nie w godzinach przedpoludniowych tylko wieczorami to ogladalnosc musi byc. Zreszta sam czasem ogladam, to moze nie powinienem narzekac...

Chyba tyle, za 10 godzin matura, wiec mozliwe ze bredze ;)


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 23:02

Ludzie ten program to chwyt reklamowy,TeDe był na szczycie no to dawaj go...bedzie kto inny dawaj go... Swoją teorie potwierdzam programem "jestem jaki jestem"
Wydaje mnie się ze program Bezele to szczyt głupoty i beznadziejne popisywanie sie na ekranie, już chyba wole obejrzeć sobie "Zbuntowanego Anioła" przynajmnie czegoś sie naucze,mało bo mało,ale nie bede w przyszłości gotował na bucie :rotfl:


Obrazek
Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 23:10

Solaris pisze:Ludzie ten program to chwyt reklamowy,TeDe był na szczycie no to dawaj go...bedzie kto inny dawaj go... Swoją teorie potwierdzam programem "jestem jaki jestem"
Wydaje mnie się ze program Bezele to szczyt głupoty i beznadziejne popisywanie sie na ekranie, już chyba wole obejrzeć sobie "Zbuntowanego Anioła" przynajmnie czegoś sie naucze,mało bo mało,ale nie bede w przyszłości gotował na bucie :rotfl:
:rotfl: Tey dobre porównania...widze Solaris, że mamy podobne poglądy :wink:


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 23:51

Mrówcia-kibicka pisze:
Sprzęgło pisze:
Mrówcia-kibicka pisze:Mnie osobiscie sie to nie podoba.Nie lubie hip hopu a zwlaszcza Bezeli.Jest to podróba jackass-ów i dlatego tego nie trawie! :angry:
stary gdzie bezele a gdzie jackass??!!zupelnie inne programy.jackass-amerykanscy idioci wsadzajacy sobie w duupe petardy,a bezele bardziej takie jakos inteligentne,tu cos wykombinowac tu cos ugotowac tu jakas sonda...widziales kiedys zeby jackassi cos gotowali??
Tey no popierwsze nie "stary" a po drugie...gdzie widzisz tą inteligencje...? Chyba jesteś z Warszawy... :?
sorry za stary to raz ,2 nie jestem z Warszawy i nie chce być a 3 inteligentniejsze od jackassow.
Shickit pisze:nie oglądałem tego programu i nie obejże, poniewaz musze sie przyznać że nie nawidze Bezeli!!!!!!!!!!!!! :x nie nawidze gdy zespół hip-hopowy śpiewa o takich głupotach :evil: podobnie jak nie nawidze takich puiosnek jak rapowe ziarno itp. Po prostu dobija mnie głupota ludzi nagrywających to :evil: a jesce bardziej (bez obrazy)osób które tego słuchają.
a o czym ma śpiewać zespół hiphopowy??!!o tym że jest źle,szaro,bidno czizys to już było za czasów molesty i starczy.Już nikt nie chce tego słuchać,teraz jest czas baunsu 8)


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 23:57

Tey no popierwsze nie "stary" a po drugie...gdzie widzisz tą inteligencje...? Chyba jesteś z Warszawy...
A co ma pochodzenie do inteligencji? Moze bys sie ogarnela troszke? Ja jestem z Warszawy i jakos nie uwazam siebie za polmozga, ani ludzi z innych miast za gorszych od siebie. Ale widze ze w Poznaniu panuja jakies dziwne przekonania w umyslach mlodych ludzi...
Co do programu, to nudza mnie takie rzeczy, kiedys moze bylo to smieszne/szokujace jak sie ogladalo po raz pierwszy Jackassa, ale glupota potrafi szybko przestac smieszyc. Co do kultury HH w Polsce, to nie wiem zalezy jak kto podchodzi, ale obserwujac to co sie dzieje z dzieciakami teraz to zmierza to w zlym kierunku, zdecydowanie zlym.
No ale mieszkamy przeciez w Polsce wiec nie ma sie co dziwic. Przykladem jest zdanie matury przy 30% punktow -_-.

pozdr


ODPOWIEDZ