Bezeleee

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 00:11

Wydaje mi się że ten temat do niczego nie prowadzi...po prostu stwierdzam że Polska TV schodzi na psy i puszczają jakieś beznadziejne programiki które zamiast cieszyć,uczyć ogłupiają,ale niektórych cieszą :twisted: :lol:


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 08:40

Mrowka-Kibicka pisze:Chyba jesteś z Warszawy...

No tak to jest Powod Dlaczego Nie ogladal Bezeli... Bo jestem z Wrocławia a ni Z Wawy i jestem Bardzij Madrzejszy od Tych ze Stolicy :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A wracajac Do Tematu , To jedyne Co Mi sie podobało w BEZELACH to To jak jeden gosc Biegał po miescie i zadawał pytanie ile jest [ 2+2:2= ? ]
A ludzie Wyniki z Kosmosu :lol: :smile:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 11:16

@tomcatmi6->
Powiem tak-sam slucham hip-hopu od lat, i rzeczywiscie ta muzyka zeszla kompletnie na psy. Zalozenia byly jasne i klarowne-opowiedziec o zyciu na ulicy, zmaganiach z przeciwnosciami. Ale od kilku lat hip-hop z muzyki o zyciu, (przynajmniej dla mnie) pelnej refleksji stal sie muzyka o milosci, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>(czytaj Bezele) i o tym jak to "fajne chlopaki jaraja blanty".I gdzie tu naturalnosc, prawdziwosc?? Wszyscy daza do przypodobania sie publicznosci, a wiedzac, ze starsi sluchacze nie przekonali sie do tej muzyki, skierowali cale jej zrodlo w nastolatki, ktore oglupione mass mediami zakochuja sie w idiotach zerujacych na ich pieniadzach pakowanych w cd i koncerty. Komercja w Polsce zawladnela juz doslownie wszystkim, kazda dziedzina zycia. Ale obecni wykonawcy pytani o przyczyny komercjalizacji hip-hopu tlumacza sie checia odkrycia nowych horyzontow.Skoro tak, to dlaczego nie wezma sie od razu za disco-polo, a staraja sie upodobnic do niego Hip-Hop??Czasy Hip-Hopu granego dla przyjemnosci, nie dla kasy minely bezpowrotnie.Paktofonika,pierwszy sklad Kalibra 44 to zespoly, ktore wstrzasnely tym srodowiskiem.Ciekaw tylko jestem jak potoczylyby sie losy polskiego Hip-Hopu gdyby nie smierc Magika.Po rozpadnieciu sie Paktofoniki wykonawcy typu Mezo, Liber, Doniu i inni wyczuli szanse na zrobienie pieniedzy kosztem zerwania z zalozeniami tej muzyki. Dab zaczal rymowac o niczym ("Rapowe ziarno" to najbardziej idiotyczny tekst jaki w zyciu slyszalem) ale i tak zajal wysokie miejsca na listach przebojow. Mezo zaspiewal jak to peka mu serduszko albo ze widzi aniolki i juz 20000 13-latek ma jego plakaty nad lozkiem i cala dyskografie na polce.Tede po wyjsciu z podziemia tez wykorzystal chwile i wie juz ze nagrywajac kawalki bez skladu i ladu bedzie na szczycie.Wielki Peja ze slumsow, ktoremu tak zalezy na zarobieniu choc odrobiny kasy, na koncerty jezdzi nowym BMW i na biednego raperzyne juz nie wyglada. Jest jeszcze kilku wykonawcow ponad komercja(O.S.T.R., Pokahontaz) ale stanowia mniejszosc. Podsumowujac prawdziwy Hip-Hop odszedl bezpowrotnie.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2005, 10:04 przez Basiek, łącznie zmieniany 1 raz.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 16:00

tomcatmi6 pisze:
Tey no popierwsze nie "stary" a po drugie...gdzie widzisz tą inteligencje...? Chyba jesteś z Warszawy...
A co ma pochodzenie do inteligencji? Moze bys sie ogarnela troszke? Ja jestem z Warszawy i jakos nie uwazam siebie za polmozga, ani ludzi z innych miast za gorszych od siebie. Ale widze ze w Poznaniu panuja jakies dziwne przekonania w umyslach mlodych ludzi...
Co do programu, to nudza mnie takie rzeczy, kiedys moze bylo to smieszne/szokujace jak sie ogladalo po raz pierwszy Jackassa, ale glupota potrafi szybko przestac smieszyc. Co do kultury HH w Polsce, to nie wiem zalezy jak kto podchodzi, ale obserwujac to co sie dzieje z dzieciakami teraz to zmierza to w zlym kierunku, zdecydowanie zlym.
No ale mieszkamy przeciez w Polsce wiec nie ma sie co dziwic. Przykladem jest zdanie matury przy 30% punktow -_-.

pozdr
Nie mow, że nie wiesz jakie panuje przekonanie o warszawiakach w Poznaniu bo sie posikam ze śmiechu!! :rotfl:


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 21:21

to jest temat o Bezelach a nie kłótnia warszawiaków z poznaniakami
ma ktos moze jakies filmiki z tego programu


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:10

koksu_klb pisze:to jest temat o Bezelach a nie kłótnia warszawiaków z poznaniakami
ma ktos moze jakies filmiki z tego programu
Wystarczy ściągnąć ten program (eDonkey2000) i po instalacji bierzesz serwery i łączysz się najlepiej z DonkeyServer No1, potem w wyszukiwarce wpisujesz Bezele (u mnie znalazło kilka (może -naście :) ) odcinków ) i ściągasz. Prędkość może nie będzie zawrotna (najlepsza w nocy :wink: ), ale lepsze to niż wcale nie mieć :wink: . Ja tego nie ściągam bo mi to nie potrzebne, bo ja nie nawidzę HH. Podzielam zdanie Baśka :!: Ale możne znęcanie się nad tym typem muzy to nie do tego tematu :wink: .

PozdrQ (także dla wielbicieli HH i Bezeli :wink: :smile: )

EDIT

PS. Sorki Basiek za pomyłke
Ostatnio zmieniony 07 maja 2005, 10:18 przez gorczas, łącznie zmieniany 1 raz.


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:36

nie zbyt lubie HH
lubie kazda muzyke, zalezy jaka wpadnie w ucho
ale dzieki

PS: i znowu GORCZAS mi pomaga :P


felix jaegar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 102
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:37

Mrówcia-kibicka pisze:
tomcatmi6 pisze:
Tey no popierwsze nie "stary" a po drugie...gdzie widzisz tą inteligencje...? Chyba jesteś z Warszawy...
A co ma pochodzenie do inteligencji? Moze bys sie ogarnela troszke? Ja jestem z Warszawy i jakos nie uwazam siebie za polmozga, ani ludzi z innych miast za gorszych od siebie. Ale widze ze w Poznaniu panuja jakies dziwne przekonania w umyslach mlodych ludzi...
Co do programu, to nudza mnie takie rzeczy, kiedys moze bylo to smieszne/szokujace jak sie ogladalo po raz pierwszy Jackassa, ale glupota potrafi szybko przestac smieszyc. Co do kultury HH w Polsce, to nie wiem zalezy jak kto podchodzi, ale obserwujac to co sie dzieje z dzieciakami teraz to zmierza to w zlym kierunku, zdecydowanie zlym.
No ale mieszkamy przeciez w Polsce wiec nie ma sie co dziwic. Przykladem jest zdanie matury przy 30% punktow -_-.

pozdr
Nie mow, że nie wiesz jakie panuje przekonanie o warszawiakach w Poznaniu bo sie posikam ze śmiechu!! :rotfl:
@koksu_klb moze i to jest temat o bezelach a nie klotnia warszawiakow z poznaniakami (dokladnie z poznananiaczka) ale pewne rzeczy nalezy wyjasnic... Zalosne sa takie stereotypy i tylko o Mrówci to zle swiadczy :? Heh... chetnie poczytam co powstaje w skrzywionych umyslach niektorych poznaniakow na temat warszawiakow... Nie wiem ja mieszkam w stolicy i nie mam jakichs problemow do ludzi z innych miast. Za to widze ze stolica wielkopolski ma ich az nadto. Kompleksy? :wink: :think: moze... :smile:


Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

-- Julian Tuwim (1894 - 1953) --
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 22:59

Nie mow, że nie wiesz jakie panuje przekonanie o warszawiakach w Poznaniu bo sie posikam ze śmiechu!!
Rozmowa z Toba mrowciu to sama przyjemnosc, mam gdzies przekonanie Poznaniakow o Warszawiakach, prosze Cie tylko abys zachowywala sie jak ze tak powiem "obywatelka internetu" a nie dziecko ktore daje osady o innych na podstawie ich pochodzenia. Ja nie sadze o Tobie ze jestes ograniczona bo jestes z Poznania tylko dlatego ze oceniasz ludzi po ich pochodzeniu a nie po tym jacy sa. Zycze milego ogladania Bezeli Szanowna Poznanianko i zycze Ci zmiany spojzenia na swiat. Poki co po Twoich wypowiedziach mozna sadzic ze emocjonalnie jestes na poziomie dzieci z przedszkola, byl z tym pewien eksperyment psychospoleczny, ale jak sadze Ciebie takie durne sprawy nie interesuja, wiec nie bede zanudzal.
Powodzenia w byciu Poznanianka a nie warszawianka.
pozdr
PS. Wytarlas juz kaluze spod krzesla?


Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 14:16

tomcatmi6 pisze:
Nie mow, że nie wiesz jakie panuje przekonanie o warszawiakach w Poznaniu bo sie posikam ze śmiechu!!
Rozmowa z Toba mrowciu to sama przyjemnosc, mam gdzies przekonanie Poznaniakow o Warszawiakach, prosze Cie tylko abys zachowywala sie jak ze tak powiem "obywatelka internetu" a nie dziecko ktore daje osady o innych na podstawie ich pochodzenia. Ja nie sadze o Tobie ze jestes ograniczona bo jestes z Poznania tylko dlatego ze oceniasz ludzi po ich pochodzeniu a nie po tym jacy sa. Zycze milego ogladania Bezeli Szanowna Poznanianko i zycze Ci zmiany spojzenia na swiat. Poki co po Twoich wypowiedziach mozna sadzic ze emocjonalnie jestes na poziomie dzieci z przedszkola, byl z tym pewien eksperyment psychospoleczny, ale jak sadze Ciebie takie durne sprawy nie interesuja, wiec nie bede zanudzal.
Powodzenia w byciu Poznanianka a nie warszawianka.
pozdr
PS. Wytarlas juz kaluze spod krzesla?
Ciekawa interpretacja...przyznaje.Ale nie rozumiem jednego...dlaczego uwazasz, ze ejstem na poziome przedszkola?Hmm oceniam tylko fakty jakie panują w Poznaniu o warszawiakach.Na 100% nie sa to kompleksy! Widze że ywrażanie swojego zdania nie jest tu na miejscu...ok.Pozdrawiam Bezeli warszawiakow i ulubiencow hh!!


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 21:56

Mrówcia-kibicka pisze: Ciekawa interpretacja...przyznaje.Ale nie rozumiem jednego...dlaczego uwazasz, ze ejstem na poziome przedszkola?Hmm oceniam tylko fakty jakie panują w Poznaniu o warszawiakach.Na 100% nie sa to kompleksy! Widze że ywrażanie swojego zdania nie jest tu na miejscu...ok.Pozdrawiam Bezeli warszawiakow i ulubiencow hh!!
to na bank sa kompleksy i na pewno macie ich jeszcze wiecej po dzisiejszym meczu legia-lech.
jesli mowa o inteligencji zaś, to nie wiele brakowalo zeby poznaniacy puscili z dymem swoja sektorowke. gratulujemy.


Obrazek
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 22:39

stazzorZ pisze: na pewno macie ich jeszcze wiecej po dzisiejszym meczu legia-lech.
.
A Legia ma kompleksy bo się boi Lecha i zazdorsci im kiboli,przecież niegdyś w Warszawie kibice Legii tak sie przestraszyli że zdjęli flagi z trybun, bo jeszcze by Lechici skroili,tak samo jest z ustawkamim, Legia zawsze dostawała solidnie, a Ty mi tu wypisujesz ze Poznaniacy mają kompleksy :smile:
Ps- może zazdroszczą Legii zdolności do przegrywania mistrzostwa z Wisłą :twisted:


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 22:50

Solaris pisze: jeszcze by Lechici skroili,tak samo jest z ustawkamim, Legia zawsze dostawała solidnie,
Gratuluje Ci inteligencji, idź porozmawiaj z Juve The Best'em, wydaje mi się, że jesteście na równym poziomie. Szczycisz się tym, że "kibice" Lecha wygrywają "ustawki"? Naprawde gratulacje. Fajny jesteś :lol:
Solaris pisze: Ps- może zazdroszczą Legii zdolności do przegrywania mistrzostwa z Wisłą :twisted:
Lepiej pilnuj tego swojego Lecha i 2 ligi :lol:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 22:52

Solaris pisze:Ps- może zazdroszczą Legii zdolności do przegrywania mistrzostwa z Wisłą :twisted:
A ja ci nie zazdroszcze tej powaznej choroby...

P.s. nie jestem kibicem Legii...
dlaczego uwazasz, ze ejstem na poziome przedszkola?
Zadajac takie pytanie, utwierdzasz nas w przekonaniu, ze jeszcze dluga droga przed Toba do osiagniecia wyksztalcenia podstawowego...
przecież niegdyś w Warszawie kibice Legii tak sie przestraszyli że zdjęli flagi z trybun, bo jeszcze by Lechici skroili
Srednio obchodza mnie polscy kibice, ale z czystej ciekawosci chcialem cie poprosic o podanie dokladnej daty i jakiegos dowodu na temat tej sytuacji... :roll:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2005, 23:02

Bezele - dawno nie widzialem takiej głupoty w polskiej telewizji. Kto takich mało inteligentnych ludzi wpuszcza na antenę? Jak panów tedego i kołcza oglądają dzieci poniezej 15 roku zycia to współczucie dla ich rodziców ... czego ma uczyć ten program. Jackassów da się znieśc, przyznam niektóre numery sa smieszne, jednak bezele to kompletne dno ... oglądałem jeden ocinek i nie mam zamiaru tego powtórzyć.

Forza Warszawa! to nie ironia ;)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ