UEFA CL 2004/2005

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 12:26

Hej ludki, macie i/lub graliscie juz UEFA CL 2005 :?:
Jak dla mnie 100x lepsza od FIFY :) Fajny klimat, poprawiony gameplay i sporo fajnych bonusowych opcji :) Niestety kilka rzeczy mnie wkurza, jak WIDESCREEN (Tego akurat nie trawie i mam nadzieje ze Ariel Santarelli niedlugo wymysli Camera Patch :D ), czy brak radaru :(
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2005, 20:52 przez Shadow_Alex, łącznie zmieniany 1 raz.


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 18:06

A kolego moglbys powiedziec skad mozna scignac ta gre??


Obrazek
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 18:40

Aniolek pisze:A kolego moglbys powiedziec skad mozna scignac ta gre??
Z półki w empikach i salonach z grami od 4.02 2005 roku. Cena około 139 zł. :wink:
Tak swoją drogą obecność ligii polskiej w Fifie 2006 zależy od ilości sprzedanych oryginalnych egzeplarzy UEFA CL 2005. Nie opłaca sie IE Sports tworzyć lige kraju gdzie 70 % ich gier to piraty. :evil:

Grałem w demo tej gry i jestem zadowolony. Wszyskie rozwiazania z Ffia 2005 i Euro 2004 zostały tu przeniesione, ale jest kilka nowych rozwiazań. Do wyboru mamy 239 klubów, w tym trzy polskie. Tradycyjnie są to: Legia Warszawa, Wisła Kraków oraz Polonia Warszawa. Niestety nie miałem zbyt dużo czasu na pogranie w to demko, ale mysle że nikt nie bedzie żałował kasy na tą gierkę :wink:


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 18:43

A ja jednak będe żałował na nia kasy ;) Nie ściągnę jej ani nie kupie, będe ją miał jeśli jakiś kumpel ją będzie posiadał.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 18:54

Aniolek pisze:A kolego moglbys powiedziec skad mozna scignac ta gre??

Przez Torrenta- http://thepiratebay.org - gra już tam jest


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 19:30

Dużo błędów:
- Zalayeta jest biały 8)
- Zlatan ma długie włosy, a -przy zbliżeniach normalne - krótkie.
- Buffon ma ługie włosy, a przy zbliżeniach wygląda ZUPEŁNIE inaczej.
Tyle wyłapałem po kilku meczach.
Poza tym EA chciało chyba pójść w strone PES 3,4 i w ten sposób każde muśnięcie piłki kończy się stratą.
4 poziomy trudności co jest zaletą.
Komentator wreszcie się zmienił - jest taki bardziej telewizyjny 8)
Widescreen :? Totalna porazka przy mojej rozdzielczosci w grze to gra się prawie jak w sensible soccer (pamiętacie?:>).

Ogolnie gra jest dynamiczna i moze się podobać - niezla odskocznia od 2005, która powoli mi się znudziła 8)

Kampania zapowiada się dosyć ciekawie - napiszę coś więcej wkrótce:)
Turniej mozecie robic - z checia wam dokope :wink:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2005, 03:13 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 19:30

Serdecznie ci dziekuje kolego za ten link jusz zaczołem zasysac mam nadzieje ze gierka jest fajna :D


Obrazek
Hawk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2002
Posty: 100
Rejestracja: 18 listopada 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 19:46

Hmmm niezgodze sie ze ta gra jest lepsza od Fify 2005. Gameplay jest taki sobie a gra wyglada plastykowo (kto gral w PES4 wie co mam na mysli) co z tego ze po raz kolejny wydali kupe kasy na licencje jak to jest tylko odswierzona Fifa z poprawionymi niektorymi bledami ale za to z dodanymi nowymi. Wspomniales o patchach Ariela tak przy okazji nie tylk on robi patche;) ) Najwazniejszy jaki powinien wydac to stroje drugiej generacji. Textura wyglada okropnie, jest tylko jeden plus - tyl jest tej samej wielkosci co przod a reszta to zenada, kilkukrotne pomniejszenie z Fify 2005 co sie przeklada na gorsze efekty wizualne. Zgadzam sie ze EA probuje "kopiowac" styl PES ale widac ze im to nie wychodzi. Od kilku lat wszystkie gry z seri Fify ograniczaja sie tylko do drobnych przerobek i sprzedarzy odgrzewanego produktu(wyjatki to Fifa 98 i 2000 ktore rzeczywiscie wnosily cos nowego) Taka jest moja opinia.


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 21:08

Hawk pisze:Wspomniales o patchach Ariela tak przy okazji nie tylk on robi patche;) )
Wiem, ze nei tylko ale jak dla mnie, on robi najporzyteczniejsze, glownie chodzi mi o raptory :)

A tak na marginesie to szkoda ze FIFA Street nie wyjdzie na PC :( Przydalaby sie odmiana...


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 16:45

Po grze w demko stwierdziłem, że gra ta nie różni się wiele od Fify 2005. Jedyne różnice jakie zauważyłem (poza grafiką, bo w demku jest fatalna, nie można jej zmienić :( ) to wykonywanie rzutów wolnych i rożnych. Jak zwylke tylko kosmetyczne zmiany. Chyba na PES-a się przerzucę. Komentatora nie słyszałem, bo w demku go nie ma :wink: . Pewnie gdybym miał pełną wersję to byłoby jak z Fifą 2005: pograłem z 3 tygodnie i mi się znudziała. W tym czasie wolę jakiś mecz sobie ściągnąć :wink: .


:roll:
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 19:06

Ja narazie nic nie moge powiedziec na temat tej gierki bo dopieoro ja sciągam :-D


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 20:29

Aniolek pisze:Ja narazie nic nie moge powiedziec na temat tej gierki bo dopieoro ja sciągam :-D
ten post był taki potrzebny ?

a tak co do gierki to po graniu w demo rozczarowała mnie nowa produkcja EA, EA uporczywie zgapia od PES'a - zamiast sobie wypracować własny styl , nowy PES jest wspaniały i żadna piłeczka go nie przebije , chyba że PES 5 :D


Dawniej Virus[Mauro].
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 21:00

Virus[Mauro] pisze: EA uporczywie zgapia od PES'a - zamiast sobie wypracować własny styl , nowy PES jest wspaniały i żadna piłeczka go nie przebije , chyba że PES 5 :D
Dokladnie. Panowie z EA dodaja pomysly KONAMistów do swojej kolejnej, mega, super, hiper(novej) , komercyjnej produkcji i co z tego wychodzi :? Zamiast wziasc sie do roboty, napisac gierke od nowa to odrzewaja stare pomysly dodajac 5 lige Angielska i 1000 (nie wiem ile zer :-D ) pilkarzy. Mam nadzieje, ze Fifa 2006 ( i oczywiscie "Germany World Cup 2006", trzeba naciagac graczy z czego tylko mozna, wydajac Fife 2006 z niemieckimi stadionami i oryginalna pilka mistrzostw) bedzie lepsza, bo przynajmniej dla mnie, Fifa 2004 i 2005 to totalna klapa.


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 21:24

zlatan_sc pisze:Dokladnie. Panowie z EA dodaja pomysly KONAMistów do swojej kolejnej, mega, super, hiper(novej) , komercyjnej produkcji i co z tego wychodzi :?
Sry, ale jakie pomysly EAS kopiuje od KONAMI? Moglibyscie cos konketnego napisac, bo nie gralem w PESa dluzej niz minute i nie zdazylem wylapac... no moze oprocz zielonej trawy :D

Pozdro ludki :P


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2005, 10:21

Konami może czyścić buty panom z EA . Gdy powstawała peirwsza fifa to konami piło mleko z butelki :).
Ale nie o tym. Za namową Lucida :wink: ściągnłąem te gre.

Nowa kamera jest nieziemsko irytująca :? , 50% przyjemności z gry odbiera. Sama rozgrywka jest ciekawa , aczkolwiek jakaś taka niemrawa:) ( może to kwestia przyzwyczajenia). Jest kilka fajnych bajerów , jak nowy system rzutów rożnych i wolnych , powtórki po interwencjach bramakrzy itd.
Gra tworzona przede wszystkim na rynek brytyjski . Dobija mnie akcent w menu i komentatora ( aczkolwiek lepszy od ,,nudziarza" z fify :)).
Troche trudniej wykonuje się crossy i gra w obronie :x :):) .


ODPOWIEDZ