UEFA CL 2004/2005

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2005, 20:19

białas pisze:
koksu_klb pisze:ale kit!!!
sciagnałem ta gierke z tego linku co był wyżej wymieniony w jakimś poście i mam tą gre i jest OK,m ale nie mogę zarać w sezon i lige mistrzów bo mi na pulpit wywala
w turniej, praktyke, towarzyskie itd.
ale w najwazniejsze mi na pulpit wywala
ja tak miałem z EURO 2004. po meczu wywalało mnie do Windowsa i nie mogłem za save'ować. ściagnąłem nowego cracka i wszystko działało elegancko. polecam ci zrobić to samo...
mam nowego cracka i wsyztsko mi chodzi :D
miałeś racje, że to wina cracka

pozdro Shadow~Alex i białas


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2005, 15:27

Ja mam pytanie czy można grać więcej niż jeden sezon:?: Ja skończyłem pierwszy i wiem, że mogę grać od nowa ten sezon, ale nie bede miał kupionych przeze mnie piłkarzy tylko wyjściowy skład. Czy wy znależliście taką opcję grania następnego sezonu bez utraty kupionych zawodników :?: Jeśli nie to lipa bo gra na single szybko się znudzi.. :cry:


`Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2004
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2004

Nieprzeczytany post 26 lutego 2005, 21:39

Możecie Podać mi IP jakiegoś serva ?? Bardzo prosze bo nie umiem nigdzie znaleść :/ Jeszcze raz prosze. !!!


z Juve od 1995 - 2005
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2005, 23:03

Dopiero od niedawna mam tą grę, wiec wczesniej nie pisalem.
Jest sporo poprawy w tej grze, w stosunku do Fify. Chocby, gdy popelniamy faul, a pilkarz z druzyny, dla ktorej powinien byc faul podchodzi do pilki, to sedzia "puszcza grę", pozwala grac, mimo, ze sfaulowalismy innego zawodnika. W Fifie, nawet jesli zawodnik z tej samej druzyny byl na wysmienitej pozycji, czasami sedzia odgwizdywał faul :? Gra sie bardzo fajnie i ogolnie podoba mi sie ta gra :) Ciekawe, czasem nawet trudne zadania w sezonie. O wiele lepsze rozegranie rzutow roznych ! To musze zaznaczyc, bo w Fifie, to są tylko 3 opcje na wykonanie roznego, a tutaj mozesz rozegrac jak chcesz i to mi sie bardzo podoba. Ogolne wrazenie bardzo dobre. Ciekawy motyw ze sprzedawaniem i kupowaniem zawodnikow w trakcie sezonu. Jednak z daleka, kilku zawodnikow wyglada jakby mialo dlugie wlosy :roll: jak chocby Nedved, Zlatan... Kilka drobnych bledow, pozatym calkiem fajnie.

Fajnie sie gra :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 23:05

Mam pytanie: jak rozpakowac te obrazy?? Nie mam pelnej wersji winiso i nie potrafie tego zrobic!! Prosze powiedzcie mi!!


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2005, 23:41

jesli to te obrazy o ktorych mysle to programem daemon tools mozna zaladowac gre :) co do wczesniejszej wymiany zdan na temat PES -_- FIFA to wydaje m sie ze kazda gra ma cos w sobie, lecz osobiscie wole FIFE, a jesli chodzi o to, ktora to arcade - to PES, natomiast FIFA to symulacyjna, zreszta sami programisci EA mowia, ze pragna stworzyc wirtualna pilke jak najbardziej wierna tej prawdziwej granej na stadionach calego swiata! a i tak zadna gra nie przebije SWOSA :P


Juve per Sempre
mundik15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 19:23

ja mam prośbe ,nie moge znależc spolszczeniea!! pomózcie!!


Alessandro Del Piero ole!! Forza JUVE
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 19:33

jak poczekacie troche na poczatku, to po intrze zaladuje sie filmik, w ktorym pilkarze Juve wznosza Puchar Mistrzow !!!


Juve per Sempre
Hawk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2002
Posty: 100
Rejestracja: 18 listopada 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 21:20

forza bianco-neri - bez urazy ale chyba cos pokreciles PES to o wiele lepsza symulacja niz Fifa - co z tego ze nie ma tylu licencji i grafiki jak Fifa - PES jest o wiele bardziej realistyczny - nie tylko jesli chodzi o gameplay ale takze o cala oprawe meczowa - Fifa w porownaniu z PES wychodzi taka jakas plastykowa


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2005, 13:48

Mam problem z gierka. wszystko ładnie chodzi tylko piłkarze sa jacyś tacy "inni". Mają na sobie oprocz siebie ;) przezroczysty stroj i to tak smiesznie wyglada. Nie wiecie jak to mozna naprawic ?


we believe.
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2005, 16:04

AdriaNeQ pisze:Mam problem z gierka. wszystko ładnie chodzi tylko piłkarze sa jacyś tacy "inni". Mają na sobie oprocz siebie ;) przezroczysty stroj i to tak smiesznie wyglada. Nie wiecie jak to mozna naprawic ?
www.nvidia.com

Najnowsze sterowniki ...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2005, 23:02

Mam prośbę. Czy może mi ktoś wysłać plik config.dat z głównego katalogu gry , bo mam gre w języku Hiszpańskim a ten plik zmienia języ. Więc jak ktoś ma uefa w języku Polskim lub Angielskim Bardzo bym prosił aby pezesłał mi ten plik. walo87@vp.pl
Będe wdzięczny.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2005, 21:54

BŁAGAM O POMOC!!! Wyskakuje mi komunikat że potrzebuje 280mb pamięci wirtualnej, mam Windowsa XP i 192mb ram, pomóżcie!!! BŁAGAM CO MAM ZROBIĆ!!!


ODPOWIEDZ