Mam problem z gg

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Luk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 16:23

Mam problem z gadu-gadu
włanczam go i nie chce mi sie zalogować !!!!!!!wejsć na dostępny
normalnie siedze cały dzień na gadaku
pomórzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wytrzymam więcej!!!!!!!!!!!

____________________________________
FORZA JUVENTUS FORZA ALEX
____________________________________


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 16:35

hmmm nie mozesz wejsc wogole ci gg nie dziala czy jak?


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 17:24

Mi sie zdaje ze po prostu ktos ci sie mogl wlamac.
Ewentualnie mogles nie wyeksportowac listy kontakow :| .


Obrazek
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 18:31

ja tak samo mialem jak mialem powergg zaistalowane :? . nie wiem dlaczego tak bylo :? . moze ktos ma powergg dzialajace normalnie. jak tak to moze mi przeslecie
armia_boga@o2.pl
z gory dzienx :wink: :ball:


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 18:35

Po prostu jak miales proste haslo do gg to ktos ze znajmowych np Ci sie wlamal :D
albo jeszcze raz odinstaluj gg ..wszystko wykasuj z nim zwizane i potem jeszcze raz zainstaluj
P.S ja tam sie wbijalem do kolezanek ale ciiii 8) :D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 18:38

Wieszczu-14- pisze:hmmm nie mozesz wejsc wogole ci gg nie dziala czy jak?
wchodzi na gg i ciagle jest niedostepny. Nie łaczy go... (przynajmniej ja to tak zrozumialem ;) )
olli pisze:Mi sie zdaje ze po prostu ktos ci sie mogl wlamac.
jak ktos sie wlamie na konto, czyli jest dostepny/niewidoczny na innym kompie, to jak ktos inny sie zaloguje (da na dostepny ;) ) na ten numer to automatycznie tego pierwszego wyrzuca z gg i zmienia sie na niedostepny. I odwrotnie rowniez. Wiem, bo probowalem na koncie mojej kolezanki ;) (Na imie Aneta, haslo aneta :D :D)
olli pisze:Ewentualnie mogles nie wyeksportowac listy kontakow :| .
a co ma lista kontaktow do statusu?

P.S wszystkie te powergg są o kant .... rozstrzaść ;)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 18:44

aha a ja ci powiem ze tak mialem przez ekominki scigalem a zadnego wirusa nie mialem ii na nastepny dzien weszlem i mi gg wlasnie nie dzialalo i musieli mi zrobic kolo kompa bo mowili ze przez to a sciagles jakies ekominki albo cos do gg?


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 18:50

Miałem ten sam problem i miałem zablokowane GG w Norton Internet Security


non mollare mai
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 19:05

Jeżeli chodzi o włamanie to: raz włamał mi się kolega mojego kolegi z klasy(miał łamacz haseł czy cos w tym stylu) i klikałem na ikonę GG i wychodził mi błąd: gg.exe wyślij raport o błędach itp myślałem że to jest tylko kiedy on siedzi na GG no i weszłem o 3 w nocy i dalej to samo przez 2 tygodnie nie miałem potem ściagnąłem GG i miałem normalnie dlaego czekaj cierpliwie ty po jednym dniu wysiadasza pomysl o mnie ja dwatygodnie!


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 19:07

Zmień hasło...jeżeli ktoś korzysta z Twojego gg to po zmianie hasła przestanie...

Jeżeli chodzi o włamanie to: raz włamał mi się kolega mojego kolegi z klasy(miał łamacz haseł czy cos w tym stylu) i klikałem na ikonę GG i wychodził mi błąd: gg.exe wyślij raport o błędach itp myślałem że to jest tylko kiedy on siedzi na GG no i weszłem o 3 w nocy i dalej to samo przez 2 tygodnie nie miałem potem ściagnąłem GG i miałem normalnie dlaego czekaj cierpliwie ty po jednym dniu wysiadasza pomysl o mnie ja dwatygodnie!
:lol: :lol: :lol: Standardowy błąd windowsa przy "małej bliskości" z łatkami na system.... :lol: :lol: :o


EDIT: zły pokój :?


Luk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2005, 20:43

Dobra już mi działa seiru napisał żę mu norton internet security zablokował ja miałem ten sam problem dzięki wszystkim a w szczególności seiru za pomoc jak widać na kibiców juve zawsze można liczyć :-D

________________________________
FORZA JUVENTUS FORZA ALEX
________________________________


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2005, 19:05

Tez mam problem z gg,po jakims czasie gdy chce otworzyc nowa wiadomosc to gg sie zacina i nie chce pokazac wiadomosci.Musze wylaczac i znowu wlaczac :shock: co robic


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2005, 18:10

Pelson pisze:Jeżeli chodzi o włamanie to: raz włamał mi się kolega mojego kolegi z klasy(miał łamacz haseł czy cos w tym stylu) i klikałem na ikonę GG i wychodził mi błąd: gg.exe wyślij raport o błędach itp myślałem że to jest tylko kiedy on siedzi na GG no i weszłem o 3 w nocy i dalej to samo przez 2 tygodnie nie miałem potem ściagnąłem GG i miałem normalnie dlaego czekaj cierpliwie ty po jednym dniu wysiadasza pomysl o mnie ja dwatygodnie!
Mam identyczny problem :!: Wchodze jak codzien na GG i wyskakuje mi taki komunikat: http://img323.imageshack.us/img323/2086/12sg.jpg
Uruchomilem ponownie kompa i to samo... instaluje nowe gg i znowu to samo :angry: Czyli co mam zrobic bo juz sam nie wiem- zmienic haslo (oczywiscie na innym kompie) i to wystarczy :?: Blagam o pomoc, bo bez GG nie wyobrazam sobie normalnego funkcjonowania w necie :( Z gory dzieki za odpowiedz.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2005, 18:14

DamKam mi identyczny błąd wyskakiwał gdy miałem w gg za dużo emotów lub skinów. Usunąłem kilka i działało normalnie. Spróbuj, jak to nie podziała to nie wiem ;]


włodi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 46
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2005, 18:20

no ktos ci sie mógł wbic na gadu i jest cały czas na dostepnym a ze ma szybszy transfer niz ty to masz czerwone słoneczko


ODPOWIEDZ