Wygraj Ligę Mistrzów - Gra Forumowa (DYSKUSJA)

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 15:59

Myślę ui myślę i nie wiem c z tym zrobić! Pewne jest że liczba ucxzestinkow zostanie zmniejszona do 16. Podzielimy się na 4 grupy po 4 druzyny i potem cwiercfinaly. Zglaszajcie sie jak chcecie! Pierwszenswto maja ci co nie zapomnieli zglosic skladow. Oczywiscie mozna zmienic druzyne na ta ktora mial uzytkownik ktory sie nie zglosil lub zachowac swoja! Piszcie.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 16:05

Ja sie zgłaszam :!: :wink:
Chciałbym zagrać Milanem ( :roll: ) bo widziałem że sie nie zgłosił ten właśnie użytkownik :roll:


non mollare mai
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 16:25

Ja się zgłaszam a chciałbym Chelsea


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 16:54

Ja wysłałem ci na gg cały formularz w dniu gdy dostałem wlakowera, potem jeszcze raz i na PW wysłałem. Dalej mam Ajax i chce go do końca. Oczywiście chcę dalej uczestniczyć.


Obrazek
seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 17:23

Marcin_FCJ pisze: Zglaszajcie sie jak chcecie! Pierwszenswto maja ci co nie zapomnieli zglosic skladow.
Ja wysłałem skład Lazio i zgłaszam się do rozgrywek.
Marcin_FCJ pisze:Oczywiscie mozna zmienic druzyne na ta ktora mial uzytkownik ktory sie nie zglosil lub zachowac swoja! Piszcie.
A mógłbyś podać te dróżyny??? Bo narazie to chciałbym zaklepać sobie Arsenal, ale nie widziałem wszystkich dostępnych zespołów (możliwe że są zespoły które mnie bardziej interesują).

P.S. Czy znowu będą jaieś mecze sparingowe??? Gramy na zasadach wcześniej ustalonych czy znowu spotykamy się na czacie i ustalamy od nowa???


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 18:21

Marcin_FCJ pisze:Zglaszajcie sie jak chcecie! Pierwszenswto maja ci co nie zapomnieli zglosic skladow
kurde ja zgłosiłem skład Chelsea dopiero dzień po walkowerze z powodu bana i myśle że raczej sie nie załapie. No ale chyba jeszxcze jakieś szanse na to są więc chciałbym sie zgłosić. Jeśli uda mi sie załapiać to także chciałbym zobaczyć zespoły na które można zmienić. Niestety narazie musze czekać czy sie załapie :?


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 22:22

O dupe rozje*** ta cała gra, lepiej zakończyć to i nie robić zamętu :) Skoro wcześniej przegrałem walkowerem jak wysłałem skłąd i wszystko to tego nie rozumiem :S


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 00:42

Zgłaszam się poraz kolejny... ostatnio miałem Feyenoord, ale tym panom już podziękuje :P Chciałbym zamienić drużynę, ale nie wiem ktore są zaklepane, które "używane" itd.
Marcin_FCJ proponowałbym jakbyś kolejny raz rozlosował. Przecież z pośrod tej 16 drużyn każdy trafi na jakąś pożądną drużynę i nie bedzie co narzekać... bo teraz tu delikatny chaos z drużynami panuje :P

P.S. To jakby co to ja chcę FC Barcelone albo Man Utd w ostateczności Inter (nie wiem czy użytkownicy zgłosili się więc jak by co to przepraszam :P)


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 00:48

Pisałem na priva do Marcina jaką drużyne biore , ale tu ktoś może nie wiedzieć i również ją chcieć:).
Także ja obstaje przy swoim starym zespole czyli Olympique Lyon .
Żałuje jedynie że prawdopodobnie nie będe już w grupie z Juventusem :twisted: .

( Oczywiście jeżeli zabawa wypali )


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 08:37

Jeśli ta gra ciągle będzie trwała moge zagrać ;) Oczywiście dalej gram moją Barceloną.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 10:09

Spox , mam nadzieje że drugi raz nie będę musiał wysyłać formularza :D oczywiście zostaje przy moim rozbudowanym Werderze :wink:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:17

To niech Ci co chca zmienic klub wezna udzial w ponownym losowaniu. Ja chce miec swoj stary zespol jakim był Inter. FORZA Inter :D :D


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 17:58

widze że coraz więcej osób sie zgłasza, pozostało mi liczyć że nie zgłoszą sie już osoby które podały skład bo jak narazie licząc ze mną i Gałcio (chyba ze zgłoszonych narazie tylko my nie podaliśmy składu przed naszymi meczami) to jest 10 osób zostało już tylko 6 miejsc jeśli miałbym sie zakwalifikować :? , mam nadzieje że sie załapie :|


Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 18:26

sa jeszcze miejsca ? jak tak to ja sie zglaszam... jakie sa druzyny wolne ?


Obrazek
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 22:16

Ja też chciałbym się zgłosić jeszcze raz... Mimo że nawaliłem za pierwszym razem... Mam nadzieje że dostane raz jeszcze mały kredyt zaufania :]


★ ★ ★
ODPOWIEDZ