Deluxe Ski Jump 3

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:02

Diego pisze:Mam pytanie: czy jest jakiś plik do dodania przeciwników w grze? Bo jak chcę grać puchar świata to muszę wybrać przeciwników, a ich nie mam wprowadzonych. Czy sam muszę ich wprowadzać czy wystarczy ściągnąć jakiś plik?
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, ale jeżeli chodzi Ci o przeciwników

http://www.free.of.pl/p/pstefano/pliki/players.zip - masz link

Albo wejdź na www.dsj3.of.pl i w 'pliki' tam masz wyjaśnienia gdzie skopiować rozpakowany plik :wink:


non mollare mai
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:19

Niestety musisz sam wprowadzac zaodnikow do gry .Ustawaiasz ich umiejetnosci najlepiej ustawaic najlepszych czyli takich jak malysz czy ahonen kolo 75% bo wyzej to z nimi niemam szans niestety


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:10

Seiru pisze:
Diego pisze:Mam pytanie: czy jest jakiś plik do dodania przeciwników w grze? Bo jak chcę grać puchar świata to muszę wybrać przeciwników, a ich nie mam wprowadzonych. Czy sam muszę ich wprowadzać czy wystarczy ściągnąć jakiś plik?
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, ale jeżeli chodzi Ci o przeciwników

http://www.free.of.pl/p/pstefano/pliki/players.zip - masz link

Albo wejdź na www.dsj3.of.pl i w 'pliki' tam masz wyjaśnienia gdzie skopiować rozpakowany plik :wink:
No tak o to mi chodziło, ale niestety nie działa mi to :roll: . Rozpakowałem plik do user files/ski jumpers i jak włączam puchar świata, to wybieram sobie skoczków, potem skocznie, kilkam, że chcę grać i wywala mnie do Windowsa :evil: . Wyskakuje taki oto komunikat:
Invalid version: User Files/Players/Default Player.plr
Da się coś z tym zrobić?


:roll:
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 18:24

Z poprzednim problemem sobie poradziłem, wystarczyło usunąć jeden plik :-D . Ale pojawił się kolejny problem :( . Jak wyłączyć oglądanie skoków przeciwników? Bo szukam i szukam a znaleźć nie mogę :( . Gra przez to robi się strasznie nudna. Ktoś już tutaj pisał, że można wyłączyć te powtórki to może napisze teraz jak to zrobić?


:roll:
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 18:29

Jak wyłączyć oglądanie skoków przeciwników? Bo szukam i szukam a znaleźć nie mogę
W pucharze swiata wejdz w ustawienia i zaznacz odpowiednią opcje :wink: [/quote]


...
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 18:35

Musisz ściągnąć wersje 1.1, oto ona - http://mediamond.fi/dsj3/downloads/dsj3v11.exe

A potem cracka do niej :)
Też go gdzieś znajdziesz :wink:

Potem, jeżeli nie możesz zarejestrować się poprzez 'Espen Lund' to musisz usunąć plik z User files/Registration(usuń z tamtąd wszystko oprócz pliku 'Registration .cfg')

Wtedy zarejestruj się jako Espen Lund i w Settingsach jak zaczynasz Puchar Świata masz opcję czy chcesz oglądać skoki CPU.
:wink:


non mollare mai
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 18:42

miccoli pisze:
Jak wyłączyć oglądanie skoków przeciwników? Bo szukam i szukam a znaleźć nie mogę
W pucharze swiata wejdz w ustawienia i zaznacz odpowiednią opcje :wink:
Ale to nie działa :roll: . Są trzy opcje: pierwsza za kwalifikacje, druga za nie wiem co, a trzecia chyba za tabelę z wynikami. Obojętnie jak ustawię te opcję (różne kombinacje) to i tak oglądam skoki przeciwników :? :( Pomocy.

Hehe, już działa.
Thx miccoli
Thx Seiru :-D


:roll:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 19:51

E-e Jak zrobiliscie zeby nie oglądać skoków przeciwnika ? :D Bo ja dalej nie czaje tego choc już miccoli napisal :D Help me :P


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 19:52

kiedys ktos pierdnoł na jakiejś stronce że będzie opcja multiplayer
ale to chyba nie jest prawda


Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 20:20

Diego pisze:Z poprzednim problemem sobie poradziłem, wystarczyło usunąć jeden plik :-D .
Jak to zrobiłeś że skoczkami można skakać i nie wychodzi z gry. Ja mam versję 1.0 Beta. Powiedz co usunąłeś.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 20:34

Adrian13 pisze:
Diego pisze:Z poprzednim problemem sobie poradziłem, wystarczyło usunąć jeden plik :-D .
Jak to zrobiłeś że skoczkami można skakać i nie wychodzi z gry. Ja mam versję 1.0 Beta. Powiedz co usunąłeś.
A wywala Cię z gry jak chcesz grać? Ja tak miałem i usunąłem plik Default Player.plr z delux ski jump 3/user files/players. Mam nadzieję, że Ci też to pomoże :wink:


:roll:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 21:13

Diego pisze:
Adrian13 pisze:
Diego pisze:Z poprzednim problemem sobie poradziłem, wystarczyło usunąć jeden plik :-D .
Jak to zrobiłeś że skoczkami można skakać i nie wychodzi z gry. Ja mam versję 1.0 Beta. Powiedz co usunąłeś.
A wywala Cię z gry jak chcesz grać? Ja tak miałem i usunąłem plik Default Player.plr z delux ski jump 3/user files/players. Mam nadzieję, że Ci też to pomoże :wink:
Hepl meeeeee !!!!! TY zrobiłes zeby nie ogladac skoków przeciwnika ta ? tera powiedz DOKŁADNIE jak to sie robi bo ja nie kumaty jestem :P


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 21:18

paku pisze:Hepl meeeeee !!!!! TY zrobiłes zeby nie ogladac skoków przeciwnika ta ? tera powiedz DOKŁADNIE jak to sie robi bo ja nie kumaty jestem :P
tak jak napisal Seiru. Wylączyc ogladanie skokow kompa, a wlasciwie nie znaznaczyc aby je ogladac, mozna tylko w tej nowszej wersji (3.1 albo jak kto woli 1.1) Ale zeby dalo sie zarejestrowac na espena w tej nowszej wersji musisz sciagnac cracka ( http://www.paweldabrowski.republika.pl/ ... MADEUS.rar ) rozpakowac go do folderu z gra, potem usunac ten plik obok 'Registration.cfg' (tez nie pamietam jak sie nazywa) i wtedy da sie zarejestrowac na espena.


Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2005, 22:15

Diego pisze:
Adrian13 pisze:
Diego pisze:Z poprzednim problemem sobie poradziłem, wystarczyło usunąć jeden plik :-D .
Jak to zrobiłeś że skoczkami można skakać i nie wychodzi z gry. Ja mam versję 1.0 Beta. Powiedz co usunąłeś.
A wywala Cię z gry jak chcesz grać? Ja tak miałem i usunąłem plik Default Player.plr z delux ski jump 3/user files/players. Mam nadzieję, że Ci też to pomoże :wink:
Dalej wychodzi z gry :evil: . Mi pisze tak samo tylko zamiast Default Player.plr pisze plik który tam rozpakowałem(skoczek)
Chyba będę musiał sam tworzyć zawodników :(


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2005, 08:49

kouba pisze:tak jak napisal Seiru. Wylączyc ogladanie skokow kompa, a wlasciwie nie znaznaczyc aby je ogladac, mozna tylko w tej nowszej wersji (3.1 albo jak kto woli 1.1) Ale zeby dalo sie zarejestrowac na espena w tej nowszej wersji musisz sciagnac cracka ( http://www.paweldabrowski.republika.pl/ ... MADEUS.rar ) rozpakowac go do folderu z gra, potem usunac ten plik obok 'Registration.cfg' (tez nie pamietam jak sie nazywa) i wtedy da sie zarejestrowac na espena.
Wszystko cacy gdyby nie to ze gra mi ruszyc nie chce przez tego cracka :D
Wyskakuje "Invalid file Data Files\Resources\Resource.000" :(


ODPOWIEDZ