Manhunt

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Czy podoba wam się MANHUNT ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 16:16

Grał ktoś kiedyś w tą gre :?: Gra jest zarypista :!: :!: Coś podobnego do FIGHTING FORCE 8) Ale o wiele lepsze :P Grał ktoś w nią :?: Piszcie tu gdzie doszliście czy macie jakieś problemy 8)

Gra polega na "robieniu filmu".Chodzisz kolesiem i się nawalasz 8) GRA JEST KOZACKA :!: :!:

JA ZAGŁOSOWAŁEM NA TAK 8) 8)


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 22:47

Gra jest bardzo brutalna, tak wiec duzy plus dla niej :D
Podoba mi sie fabula - koles ktory mial skonczyc na krzesle elektrycznym bierze udzial w makabrycznym reality show, ktorego glowna atrakcja jest zalatwienie przeciwnika w najbardziej wymyslny sposob. Doszedlem dosyc daleko, ale pozniej juz nieco sie znudzilem, wiec zapodalem czity i ukonczylem.
P.S.: glos 'rezysera' podklada nie kto inny tylko znakomity Brian Cox :!:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 23:15

A mi się ta gra strasznie nie podobała ........
Może zamiast przeżywać takie brutalne nic popatrzylibyście na grafike i ogólną nude.
Przeszłem pare pierwszych plansz zdobyłem jakąś tam pałke , zabijałem przeciwników ......
Wsumie każda plansza opiera się na tym samym.......
popatrz gdzie przeciwnik i zabij.... No i jak zabijasz gości to zawsze giną (tzn.
szarpią się bądź upadają) jakoś podobnie.....


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 00:36

dobra gra, ale zbytnio schematyczna. po praru godzinach sie nudzi. przeszedłem chyba ponad połowe i jakoś nie śpieszno mi by ją skończyć.

rzucanie głową jest dobre :D


Obrazek
czery_r1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2003
Posty: 86
Rejestracja: 26 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 08:49

No musze przyznac ze w nia nie gralem a nawet nie wiedzialem ze takowa istnieje trzeba chyba oblookac co to jest i sobie w to pograc...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 16:20

Ja gierke mialem na Ps2 juz w poprzednia zime (poprosilem rodzicow na gwiazdke :D ). Od poczatku zaczalem grac. Brutalna jest tego nie da jej sie odmowic.Gra nie jest takze latwa, na niektorych poziomach mozna narawde niezle sie pogubic. Ogolnie fabula bardzo ciekawa lecz najlepszy jest nastuj grozy 8) Zakradasz sie od tylu aby zabic kolejnego goscia torebka a do pokoju wchodzi brat :D ze strachu masz juz pelne portki.
Fajna gra lecz nie dla wszystkich, dla ludzi o slabych nerwach propunuje cos innego :wink:

p.s. tak gdyby ktos nie zauwazyl nowy banerek w podpisie :wink: SCOOTER!! :twisted:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ