Na allegro uszukują!!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 10:40

W TV oglądając wiadomości mówili, że pewna kobieta z synem czy tam wnukiem (kobieta miała 69 lat :D )i niby sprzedawali komórki i naciągneli ludzi na 20 000 tysięcy złotych. Sprzedawali te najlepsze i najdroższe komóry ale oczywiście ich poprostu niemieli! Wyobraźcie sobie że ludzie niby kupywali komóry za 1000 zł. ale bu musiala ich złość ogarnąć nie??

P.S: Proszę o nie usuwanie tego tematu bo noiech ludziska poczytają i najpierw się upewnią czy kupuja dobre komórki lub inne rzeczy


Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 15:45

No wiadomo ze ludzie oszukiwali oszukują i bedą oszukiwać i nawet gdyby sie zmienil standart zycia w Polsce to i tak ludzie bedą oszukiwac bo zawsze bedzie im malo:(


Pozdrawiam
Mosiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 14 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 17:30

Do Allegro mam pełne zaufanie . Nawet gdyby ktos mnie oszukał to juz nie zrobi rzadnego interesu na allegro . A zreszta przy dużych sumach mozna skorzystac z opłaty za posrednictwem serwisu . Więc jak ktoś jest uważny to go nie oszukają. :twisted:


...Tu sei la squadra del cuore , sempre in campo undici eroi , vinci I'mpossibile e vai , ti seguiremo anche noi , metti un'altra stella sul petto...
stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 17:46

No niestety to sie zdarza:(
nawet taki idiota z mojego miasta tez raz oszukal kogos na allegro... i to mnie wlasnie denerwuje!!! :evil: ale niestety tak bedzie zawsze....


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 18:18

Mosiu pisze:A zreszta przy dużych sumach mozna skorzystac z opłaty za posrednictwem serwisu . Więc jak ktoś jest uważny to go nie oszukają. :twisted:
Moglbys tak w skrocie wytlumaczyc o co biega?
Ja puki co sie troszke obawiam kupywac na allegro...


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 20:30

Mosiu ma racje

ja juz dlugo jestem na allegro i nawet jak mnie ktos oszuka to po DŁUUGIM czasie odzyskam kase

poczytajcie sobie ochrone praw etc...


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 20:34

Dokładnie ! Tak jak mowili wczesniej... Nawet jesli mieszka koles na drugim koncu Polski, to i tak kase odzyskasz - wystarczy poczytac o tym... 8)
W moim przypadku, dostalem kase od samego allegro bo koles mnie oszukał, powiedzialem, ze sprawa trafi do sadu :D
Od razu podzialalo. 8)
Ostatnio zmieniony 24 września 2004, 20:34 przez Wojtom, łącznie zmieniany 1 raz.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Mikołajek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 38
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2004, 20:34

Ja dziś dostałem paczkę z książką kupioną właśnie na allegro(autobiografia Platiniego :wink: ).Również obawiałem się jak to wyjdzie, ale we wszystkim pomógł mi mój kolega który jest ''obcykany'' w tych sprawach. Z tego co wiem to na allegro jest coś takiego jak komentarze wystawiane przez osoby które już dokonywały transakcji z tą osobą. Warto na to zwrócić na tą rzecz uwagę. A dla tych którzy tak jak ja nie siedzą w tych sprawach, radzę podobnie do mnie, poprosić jakiegoś znajomego o drobną pomoc, by jakiś oszust Was nie ''wykiwał''.


''Niektórzy myślą, że futbol to sprawa życia i śmierci.Niestety nie, to coś bardziej ważnego''-Bill Skankley
pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 10:47

Oszukuja i będa oszukiwali a za 50 zł chyba prawie nikt ni bedzie chodzil do sądu jeśli są to większe sumy to należy w przypadku oaczki otwierac ja w obecności kuriera o to go poprosicżeby był świadkiem co w tej paczce sie znajduje był taki gosc oprócz tych co pisze wyzej który miał juz tak ze 100 komentarzy i zaczął spzredawac niby telewizory wieże itp i sprzedał je razem za około cos 150 tysiecy złotych costakiego uciekł do USA ale go złapali i tearz siedzi chyab oczekuje na sprawe jesli nei chcesz wpasć po prostyu musisz uważacz na podejrzane akcje nie i tak jak napisałem paczke ptwierac w obecnosci kuriera itp.


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 11:39

Shadow_Alex pisze:
Mosiu pisze:A zreszta przy dużych sumach mozna skorzystac z opłaty za posrednictwem serwisu . Więc jak ktoś jest uważny to go nie oszukają. :twisted:
Moglbys tak w skrocie wytlumaczyc o co biega?
Ja puki co sie troszke obawiam kupywac na allegro...
Chodzi zapewne o to że kasa (od ciebie) i towar (od sprzedającego) są najpierw wysyłane przez was do allegro i to allegro rozsyła je do was.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 21:26

Alexa Del Piero pisze:
Shadow_Alex pisze:
Mosiu pisze:A zreszta przy dużych sumach mozna skorzystac z opłaty za posrednictwem serwisu . Więc jak ktoś jest uważny to go nie oszukają. :twisted:
Moglbys tak w skrocie wytlumaczyc o co biega?
Ja puki co sie troszke obawiam kupywac na allegro...
Chodzi zapewne o to że kasa (od ciebie) i towar (od sprzedającego) są najpierw wysyłane przez was do allegro i to allegro rozsyła je do was.

buahahahhaha ales mnie teraz koles rozbawił :D:D:D:D:D

widze ze o allegro nic nie wiesz :-)

polecam www.allegro.pl - Pomoc :D


T800

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 8
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 21:37

A mnie na allegro nie oszulali tylko poczta polska mnie oszukala. Wyslana przezemnie za pobraniem paczka nie doszla i stracilem 8 stow. Ostrzegam ubezpieczajcie paczki !


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2004, 01:15

BVB pisze:
Alexa Del Piero pisze:Chodzi zapewne o to że kasa (od ciebie) i towar (od sprzedającego) są najpierw wysyłane przez was do allegro i to allegro rozsyła je do was.

buahahahhaha ales mnie teraz koles rozbawił :D:D:D:D:D

widze ze o allegro nic nie wiesz :-)

polecam www.allegro.pl - Pomoc :D
cytat z pomocy allegro

Wstęp - czym jest Escrow?

Escrow to system zabezpieczenia transakcji. Polega on na tym, że Kupujący wpłaca pieniądze za wylicytowany przedmiot na konto w Płatnościach Allegro. Następnie Sprzedający wysyła towar do Kupującego. Dopiero gdy Kupujący potwierdzi otrzymanie towaru, Sprzedający może dysponować zapłatą. Dzięki Escrow obie strony, Kupujący i Sprzedający, mają pewność, że transakcja zakończy się pomyślnie.

.............
Pomyliłam się tylko z wysyłaniem towaru ale to dlatego że pisałam posta w pracy i troszke się spieszyłam 8)


P.S. BVB jestem kobietą i proszę żebyś nie mówił do mnie 'koleś'


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
ODPOWIEDZ