Fire wall

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2004, 23:27

Potrzebuje jakiegos dobrego a zarazem latwego w obsludze fire wall-a.(no i oczywiscie bez planego) Jako ze sie na tym specialnie nie znam, a jakos nikt z moich znjomych nie polecil mi niec specialnego, prosze o pomoc was 8) :P Z gory dzieki


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2004, 23:46

juveluck pisze:Potrzebuje jakiegos dobrego a zarazem latwego w obsludze fire wall-a.(no i oczywiscie bez planego) Jako ze sie na tym specialnie nie znam, a jakos nikt z moich znjomych nie polecil mi niec specialnego, prosze o pomoc was 8) :P Z gory dzieki
Zone Alarm, Sygate czy Kerio ... To tylko niektóre. Ogólnie to firewalle mają podobną obsługę ,no i myślę ,że pokapujesz się :) Musisz po prostu ustalić reguły (albo i nie ) dla pewnych programów i po kłopocie :D
Ja sam używam Sygate'a.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 06:44

ja proponuje Ci Pande Antyvirus Platinum, to jest świetny program.
Najlepszy Antywirus jaki dotychczas wydano
Zone alarm według mnie to słaby program... on chroni ale takze uniemozliwia korzystani z nie ktorych programów i stron.. odradzam


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 09:29

Polecam Outpost personal firewall. Banalny w obsludze, darmowy itp:D sam z niego korzystam. oto link: (mam nadzieje ze dziala) :Dhttp://download.chip.pl/download_61886.htmlsorry ten link daje wersje 30 dniowa ale zaraz poszukam starszej wersji tyle ze bezplatnej i wpisze jak znajde. Jak cos to sam mozesz znalezc:POLECAM
http://download.chip.pl/download_21566.htmlto to. Jak masz XP to musisz wylaczyc najpierw firewalla systemowego. O ile sie nie myle Panel sterowania, polaczenie sieciowe,polaczenie lokalne , Prawy wybierasz wlasciwosci i tam powinna byc jakas zakladka ((poszukaj :D)) w ktorej mozesz odznaczyc Chron moj komputer itp. Mam nadzieje ze ci choc troche pomoglem


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 12:00

Andrewtbg pisze:ja proponuje Ci Pande Antyvirus Platinum, to jest świetny program.
Najlepszy Antywirus jaki dotychczas wydano
Zone alarm według mnie to słaby program... on chroni ale takze uniemozliwia korzystani z nie ktorych programów i stron.. odradzam
panda jest do... w testach zajela 10 miejsce na 12-scie !!!!!!!!!!!!!!!!!
najlepszy jest zone alarm(bardzo latwy w obsludze),EZ FIrewall,Segate


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 12:33

Ja sosobiście używam Sygeta.
A dokładna nazwa to Syget Personal Firewall.
Można go ściągnąć z http://programosy.pl.
W wyszukiwarce wpisz nazwę firewalla i zassaj.
Firewall według mnie jeden z najlepszych.W dodatku darmowy i prosty w obsłudze, zachaczasz tylko który program mam mieć dostęp do sieci i masz problem zgłowy.Żadnych ataków z zewnątrz..


MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 14:31

ja uzywam "kerio" jest bardzo ladny dobry i wygodny ;] mozna pociagnac ze strony www.emucha.com ;]]


ODPOWIEDZ