Najwieksze niewypaly w historii gier komputerowych.

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 23:32

dokładnie tak jak ty Yari-heroes 4 zagrałem i nie mogłem wyjść z podziwu jak można było spiepszyć ten tytuł.miejmy nadzieje ze 5-tka bedzie w klimacie trójeczki.


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 23:37

Yari pisze:
Jędruś pisze:Wtedy była strategią najwyższej jakości.
Jak ja tego nie lubie :wink: , nazywania tych gier ,,strategiami". Wiadomo w skrócie RTS ( real strategy games)(...)
RTS to chyba Real Time Strategy (nie żebym sie czepiał) :)


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 23:47

eLeM pisze:
Yari pisze:
Jędruś pisze:Wtedy była strategią najwyższej jakości.
Jak ja tego nie lubie :wink: , nazywania tych gier ,,strategiami". Wiadomo w skrócie RTS ( real strategy games)(...)
RTS to chyba Real Time Strategy (nie żebym sie czepiał) :)

Dokładnie , myślałem o czymś innym chyba pisząc to :). Dzięki za poprawe. Głupi , prosty błąd:). Już poprawiam:).


Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2004, 07:47

Ile to dni stracilem na Herosach 4, ale ile miesiecy stracilem na Herosach 3:P Mam nadzieje ze 5 bedzie lepsza od 4 a co do nieporozumien to chyba fifa 2001 i 2002 no i w sumie to 2004


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2004, 09:35

Yari pisze:Strategia: Gra rozgrywana w turach , w której działania są okrojone na dużą skale. Przykład: panzer general , herosy itd.
Wyątkiem są tu gry z serii total war ( medieval , shogun i rome) , połączenie strategii i rts'a , ale nie takiego zwykłego rts'a gdzie nie ma czasu na myslenie i jest więcej działania. Tu już trzeba pomysleć i jest olbrzymia skala działania.
RTS'y - proste , łatwe , przyjemne , szybkie:) Idealne do gier po sieci i najbardziej popularny typ gier. Gry w trybie rzeczywistym!
gry taktyczne - niestety nie ma juz takich gier praktycznie wogóle albo przerodziły się w zwykłe strzelanki - jest to gra z podziałem na tury , ale w przeciwieństwie do strategii skala gry obejmuje np mały oddział żółnierzy
Eeee...troche mnie zatkało :wink:, ale to nic, dobrze wiedzieć.Dzięki za poprawienie :wink:.


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 14:13

wiem, wiem, odkurzam stare posty :D ale jakos tak chce sie wypowiedziec na ten temat :-D

Najgorszym badziweiem w jaki grałem to Champions League 04/05 a tuz za tą grą plasuje się FIFA 2004. Totalnym dnem jest tez POSTAL (seria), która nie dosc ze ma koszmarną grafe to jeszcze 0 grywalności. Oczywiście było dużo słabych gier w które grałem, ale te gry miały być conajmniej dobre a tak naprawde okazały się kichą.


Obrazek
GROM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 14:44

heh widze żę była mała bitka miedz fanami kozaków a ludzmi im przeciwnym :P według mnie kozacy to wypas gierka :-D strasznie lubiłem kierować tymi masami wojska co mi sie po mapie szwędały :-D i nie rozumiem jak tego nie można nie lubić :D
a i byłbym zapomniał niejaki pan ``2MAN`` pojechał po DIABLO 2 dla mnie niewybaczalne jak można krytykować taką gre :evil: ale no cóż każdy może mnieć swoje zdanie


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 15:04

Dla mnie najgorsza gra jest Fifa 2001, 2002 i Diablo 2. Graja w to miliony a ja 5 minut nie potrafie wysiedziec. Koledzy sie podniecaja, ze maja jakies miecze z kosci slonia, eliksiry magiczne z wywaru kangura itd. itp. Jak dla mnie glupota. I sie podniecaja, ze na battlenecie czy jakos tak sa najlepsi :?

p.s. Zagra ktos przez neta w UT 2003 ? :P


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
DHL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 80
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 15:04

Dokładnie - dla mnie Kozacy to jedna z najlepszych strategii (przepraszam - RTS`ów oczywiście hehe) w jakie grałem... Armie liczone w tysiącach to było coś... Chociaż gra oczywiście nie była idealna


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 16:11

Seria Fifa... ta gra wg. mnie jest zalosna...jeszcze pamietam za lebka fifke 1999, i ta gra jako jedyna z serii byla dosyc trudna(i tu duzy plusik) oraz niesamowicie grywalna, ale to byly czasy PSX. Reszta z tej serii jest banalnie latwa, a co za tym idzie slabo grywalna gdy po 2 dniach grania wygrywa sie na najtrudniejszym poziomie!! Na PSX-y wychodzila i wychodzi taka serie ISS PRO... ta pilka nozna bije Fife na glowe. Moze i nie grafika, ale grywalnosc tej gry... liczba zwodow i zagran dostepnych po prostu powala!! Niestety na kompa ta seria tak nie blyszczy... mnostwo bugów oraz... no ogolnie beznadzieja :cry:

Nie wiem moze inni uwazaja inaczej ale dla mnie Fifa jest po prostu za latwa i nie mozna w niej robic wielu zagran i zwodow ktorych w ISS PRO jest duuuuuuuzo wiecej.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 16:20

stefan590 pisze:Niestety na kompa ta seria tak nie blyszczy... mnostwo bugów oraz... no ogolnie beznadzieja :cry:
:shock:
No nie wiem nie wiem.
Kontynuacją International SuperStar Soccer Pro Evolution, jest Pro Evolution Soccer [PES].
I dla mnie ta gra jest poprostu genialna.
Wyszła jeszcze jedna piłka Konami na PC.
Typowa taka arcade'ówka, nazywała się chyba ISS poprostu robiona przez Konami Tokio ( :?: ) i tu sie zgodze że niewypał :D
Natomiast kontynuacją ISS Pro jest PES robionay przez Konami Osaka (a może przez Konami Tokio :P sam już nie wiem ). W każdym razie te lepsze piłki Konami mają w nazwie 'Evolution' :D


non mollare mai
Ole(k)Juve!

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 92
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 17:32

3.Diablo 2 - mimo że grałem troche , to chowa się przy 1-ce ... zero klimatu - wystarczy Wink Starzy wyjadacze wiedzą Very Happy
Diablo 2 niewypalem??? to najlepsza gra wjak gralem!!! w jedyke gralem i jest 10 razy gorsza:
3 postacie (4 z dodatkiem)
caly czas chodzisz tylko po lochach (moze sie znudzic nie?)
... napisalbym wiecej wad ale musialbym pomyslec a nie mam teraz czasu.
ALE DIABLO2 i BATTLE.NET SA THE BEST!!!


Rób zakupy w dobrym sklepie z grami.
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 19:51

Natomiast kontynuacją ISS Pro jest PES robionay przez Konami Osaka (a może przez Konami Tokio sam już nie wiem )
Na odwrót :)

PeESy robi Konami Tokio (KCET), a ISS'y (tą padakę (ISS 3), zbezczeszczenie dobrego imienia serii z PSX'a :P ), to robota zespołu z Osaki (KCEO).


felix jaegar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 102
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 20:13

Ja sie dolaczam do antyfanow HEROES IV, ta gra to mega shit i wiekopomny przyklad ja z genialnej pozycji, ktora potrafila mnie trzymac przy kompie 8 godzin dziennie zrobiono cos co samym widokiem napawa mnie obrzydzeniem. Jesli chodzi o Diablo II to powiem, ze jest to wrecz genialna gra, ale tylko wtedy jesli nie klasyfikujemy jej do RPG :twisted:


Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

-- Julian Tuwim (1894 - 1953) --
matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 20:51

Widzem, że nikt z Was ne próbował grać w Mortyra 2 - dobrze radze - nie grajcie :) Badziewie :D


ODPOWIEDZ