Gamepady

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 13:49

Jakimi gracie gamepadami w gry takie jak ProEvolutionSoccer3 albo Gry z serii FIFA(np.Euro2004)?Interesowalby mnie model gamepada,jego ogolna ocena no i ile za niego daliscie(chce po prostu cos kupic bo na klawiaturze niby sie przyzwyczailem juz ale na 5gwiadkach trudnosci to nie pogra sie w PES)...

Nie wiecie czy jest mozliwosc podpiecia pada z PS do kompa?Jesli tak to gdzie mozna kupic przejsciowke?


Humar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 29
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 14:42

Kupilem jakis czas temu Logitech Dual Action i chyba jest najlepszy w cenie 100zl brakuje wibry ale reszta jest git wiec wez go pod uwage przy wyborze


FORZA JUVE!!!!
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 15:06

Ja propnuję pady firmy mediatech modele takie jak na PS, bodajze jest to M160. Jedyną ich wadą jest to, że pękają im przyciski kierunkowe, ale wtedy wystarczy rozkrecic pada polac je klejem (kropelka, super glue) i wysuszyc. Kosztuja one ok 90 zl, ale na allegro nawet za 30 mozna kupic. Przejsciowki rowniez sa dostepne na allegro, kosztują w granicach 40 zl


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 17:33

Ja proponuję Dual Shocka :-D , oczywiście z odpowiednią przejściówką. Dla mnie najlepszy wybór, jeśli chodzi o ISS/PES, chociaż do wyścigów (NFS, CMR, NBA Live) również by się przydał. Nie wiem, gdzie możnaby kupić ów gadżet, może w MediaMarkt :roll: lub przez neta (tak jak opisał to Tarnos15). Chętnie zakupiłbym tą przejściówkę, bo od PSX'a zostały mi Duale, a na PieCu ciężko gra się chociażby w NBA Live :evil:


Edek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2004
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 21:56

ja gram padem firmy Manta nazywa się chyba Dual Shock 2 (taki czarny z fioletowymi uchwytami)
zalety:
-kosztuje 79zł (przynajmniej w Media Markt)
-ma taki sam układ przycisków jak pad do PSX/PS2 i oczywiście gałki analogowe
-co najważniejsze można go podłaczyc zarówno do kompa jak i do -PSX/PS2, więc jeśli chcesz iśc do kumpla pograć na czarnuli nie ma problemu ;)


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 23:01

Ja mam Wingman Rumble Pad od Logitecha i nie narzekam. Naprawdę świetny pad. Wibracje ,2 analogi ... nic dodać ,nic ująć - miodzio 8) PoLeCaM :!:


ODPOWIEDZ