Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 listopada 2013, 20:38

bajbek17 pisze:
Skibil pisze:U mnie jakoś nie ma problemu z grą środkiem - gram 3-5-2 i wygląda to lepiej niż u Conte :prochno: Isla coś gra, za to Tevez się focha. Jedyny problem to ofensywne stałe fragmenty. Jakieś rady?
Hmm ciekawi mnie twoje ustawienie. Ja dopiero za którymś razem osiągnąłem coś w miarę. Mógłbyś streścić? 8) U mnie w skrócie 3-5-2, 4-5-1 i 4-4-2. Barza słabo, Bonu i Chiellini dobrze, Licht i Asa dużo kartek łapią, Vidal dobre noty, ale bez błysku (długodystansowiec) Pogba to samo (cof. rozg.) Ll w miare jako lis, a Tevez słabo i często gra Miras. Grałem trochę krótkimi podaniami i dużo remisów i mało przegranych miałem i zrezygnowałem z tego nie podobało mi się. Aha jeszcze stałe frag. w ataku dużo bramek i zagrożenia, za to w obronie katastrofa. Co rzut rożny to problemy albo stracone bramki. Już nie wiem jak to zmienić. Ewidentnie to mój najsłabszy punkt, a w poprzednich seriach to nigdy ne miałem z tym problemu.
Sprobuj gry bez spalonego.
BR Libero/obrona
Boczni obrońcy - Automatycznie (gra szeroko - norma, rajdy z pilka czesto)
Środkowi obrońcy ŚO/Zabezpieczenie (cala trojka)
Teraz srodek boiska
CR/Obrona, przetrzymywanie pilki tak
CR/Wsparcie, przetrzymywanie pilki tak
WR/Atak

Atak
LPK Atak
CN Atak

Gra na spalonego Nie
Obrona wysunieta na 3/4
Krycie strefa
Ostry pressing
Gra cala szerokosicia boiska
Podania bezposrednie
gra bez ustawionego rozgrywajacego i odgrywajacego bo tak naprawde w zadnym fmie ostatnio to nie dzialalo i tu jest na pewno podobnie
kontrataki TAK

ofensywne rogi - srodkowy obronca nabieg na krotki slupek-na niego tez dosrodkowanie, wysoki nap atakuje bramkarza
boczni obroncy z tylu, 2 graczy przed polem karnym


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2013, 06:38

Skibil no muszę powiedzieć, że chyba wbiłeś się w idealnie w ustawienie Juve stąd te wyniki. Ja osobiście nie preferuje krótkich podań i wolnego rozgrywania piłki. Aha i ja zaczynam zawsze bez możliwości robienia transferów więc gram tym co mam :prochno: Ok, ok Motta i tak idzie zawsze na wypożyczenie :smile:

Bruce Ofensywne stałe fragmenty mam dobrze ustawione, kłopot z defensywnymi.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 18 listopada 2013, 11:46

Ouh_yeah pisze:
mibor pisze:gram od zawsze taksa 41212 srodkiem
To musisz mieć <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> boki obrony i jeszcze bardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tego pomocnika za napastnikami. To w ogóle w Serie A?

Nie :)
Gram Fulham, moja taktyka zawsze opierala sie na silnej pomocy i szybkich napastnikach, ktorzy uruchamiali ich prostopadłymi podaniami.
Obroncow bocznych nie angazowalem do gry ofensywnej.

Nadal twierdze ze FM 14 to poki co niegrywalny.
wyniki Hokejowe, i te strzały po 30 na mecz :)


Juve, storia di un grande amore
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2013, 20:19

zacząłem grac fm 14. Zacząłem grać Legią i kiedy mam datę 9 września wwala mi grę. Możecie pomóc ?


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2013, 18:15

A ja mam problem z kontuzjami, najpierw Markiz(2 miechy) potem Bouy(1 miech),Pogba(Pogba 2 tyg.),Pirlo (2,5 miecha)Asa(2 tyg), Chiellini wypadł na 3miechy, De Ceglie na 1 miech, grał Paolo świetnie 5 meczy 3 asysty i 2 bramki.
Szczególnie kontuzje łapią środkowi pomocnicy i obrońcy, Isle dałem 2x na środek raz czerwona raz kontuzja, musiałem jakiegoś Nigeryjczyka ściągnąć, bo nawet Sakor z primki złapał kontuzje na 2 miechy;/
Ostatnio Bonu wypadł na 2 miechy, napastnicy nei łapia kontuzji boczni też nie z środkowych pomocników jedyni Vidal i Cevallos nic nie złapali reszt już przynajmniej 1 uraz a niektórzy 2 lub 3;/
A co do samej gry potrafię zdominować Inter czy Napoli i przegrać z Sampą i Hellasem.
Grupa LM Bayern-Juve-City-Legia:) z Bayernem wygrałem 3-2, 4 bramki padły do 25minuty :) Z Legią 2-0 a z City remis, z problemy mam z tymi teoretycznie słabszymi, aj kilka/kilkanaście strzałów, oni często 2-3 i porażka;/ Ale i tak największy problem to te kontuzje bo roszady muszę co chwila robić, 2 mecze tą samą 11 nierealne;/
Kupuję tylko graczy z ligi włoskiej, już mam Murru i Cerriego z Parmy :)


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2013, 22:33

najwiekszym problemem w tej grze jest to że jesli masz zawodnika powyzej 27 roku zycia, to trzeba go opchnąć jak najszybciej bo inaczej co roku traci na wartosci i szczegolnei an atrybutach znacząco. wielki nieporozumienie w tej sytuacji ;/// kazdy z zaowdnikow ma tak samo. niby 26-29 najlepszy wiek do grania, a tutaj w wieku 29 zawodnik wyglada z ceną i atrybutami jakby mial z 34 na karku ...


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2013, 20:29

Panowie potrzebuję waszej pomocy! Otóż, przedpremierowo nabyłem sobie przez steam tą gierkę i wszystko było w porządku do dziś.
Włączam sobie gierkę przy chwili wolnego czasu, wczytuję sejva, w którym mam już 3 sezon ( rzecz jasna już na tym nowym patchu 14.1.4) i wszystko śmiga fajnie do momentu aż się skończy mecz i przechodzę do analizy meczowej, w tym momencie gra się całkowicie zawiesza i nic nie mogę zrobić, jedynie restart kompa pomaga, bo nawet nie mogę wyjść do pulpitu.
Miał/ma ktoś z was podobną sytuację? Czy to wina tego patcha 14.1.4, czy może karty graficznej, bądź jeszcze inne przyczyny?

Dodam, że na steamie sprawdzałem spójność plików gry i dalej to samo :angry:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2013, 21:51

Może to pytanie już padło w tym temacie, ale niezbyt mam ochotę szukać, otóż: Czy w przypadku najnowszego FM nadal obecny jest problem wyrzucania gracza z programu?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
juventino2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2013, 19:42

Jeśli ktoś jest chętny do gry w Football Managera 2014 przez sieć to prosze napisać PW lub odpowiedzieć w tym temacie ;)

Co do gry to jest dla mnie zupełnie co innego niż chociażby '12 , zbyt uproszczona :/


Biser

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Posty: 12
Rejestracja: 29 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2013, 15:23

Grałem chwilę w FM 2014 i taki sobie był... lepsza była 12 i 13, ale po łatce. Słyszałem, że do nowego FMa wyszły łatki, ale dalej jest taki sobie. Niestety nie mogę teraz sobie pograć, ale z miłą chęcią za niedługo sobie zagram. :lol:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2013, 22:16

mam taki problem po zainstalowaniu FM14 wyborze kraju, ligi itd mam jakis fikcyjny sklad sami zmysleni zawodnicy nie wiem o co chodzi i jak to zmienic :|


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2013, 00:14

Swider10 pisze:mam taki problem po zainstalowaniu FM14 wyborze kraju, ligi itd mam jakis fikcyjny sklad sami zmysleni zawodnicy nie wiem o co chodzi i jak to zmienic :|
Przy zaczynaniu gry, na ekranie, na którym wybierasz ligi, nie masz na dole zaznaczonej opcji 'use fake players'?

Dla mnie 2014 jest na razie niegrywalna. Z przyjemnością wróciłem do dwunastki.


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:23

Witam. Jest ktoś chętny do gry w FM 14 przez sieć? Preferowana liga to angielska. W tygodniu mogę grać od 19 w górę. Soboty - niedziele praktycznie cały dzień. Preferuje poczekać do końca okienka i zagrać na nowych składach.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 18 marca 2014, 16:44

Nowa łatka uaktualniająca transfery i niby poprawiajaca silnik meczowy, nie spełniła imo tego na co czekali gracze. Osobiście jestem rozczarowany silnik meczowy i to sie tam dzieje wola o pomste do nieba.
Rozegralem 1 sezon Juve. Bez trudu mistrzostwo wloch i final krajowego pucharu.
Ale co ciekawe praktycznie co mecz miałem czerwoną kartke :prochno:


Juve, storia di un grande amore
ODPOWIEDZ