Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
nEoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2015
Posty: 15
Rejestracja: 25 lutego 2015

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2015, 17:38

Juras_Senat pisze:Grającym Juventusem podrzucam najlepszą taktykę jaką do Fm15 stworzono.
Nie jest ona niestety mojego autorstwa, ale sprawdza się wyśmienicie.
Nie notowałem takich wyników o edycji 01/02.
Sezon 2020/21
Sezon 2021/22
Przykładowy mecz, oczywiście wybrałem jeden z najlepszych.
Statsy Berardiego
Dopracowanie szczegółów zajęło mi jeden pełny sezon, gdzie używałem jej wyłącznie w meczach z dużo słabszymi drużynami jednocześnie przygotowując sobie do niej napastników. Sprowadziło się to do przekwalifikowania Sterlinga i Depaya. Kluczowe w niej są prefekcyjnie przygotowane stałe fragmenty po których pada większość bramek.
Ma nadzieję, że ktoś skorzysta i podzieli się wrażeniami. :)
Mógłbyś podrzucić jakieś screany tej taktyki? Z góry dziękuję :-)


mrq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2012
Posty: 41
Rejestracja: 24 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 16:28

Czai się ktos z was już na fma16? Warto kupować w preorderze? z tego co widziałem to około 50 jurków na razie kosztuje. Ja pamiętam, że kupowałem na steam fma14 za niecałe 15 euro. Ale to było chyba w lutym. Już nie wiem jak było z fm15 bo już tej wersji mój lapek nie dźwignął :/


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 09:18

mrq pisze:Czai się ktos z was już na fma16? Warto kupować w preorderze? z tego co widziałem to około 50 jurków na razie kosztuje. Ja pamiętam, że kupowałem na steam fma14 za niecałe 15 euro. Ale to było chyba w lutym. Już nie wiem jak było z fm15 bo już tej wersji mój lapek nie dźwignął :/
55 euro w preorderze na Steamie, ale w polskich sklepach będzie pewnie około 100-120 zł.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 16:57

Siema,
będę lada dzień kupowac nowego laptopa. Jedyna gra jaką będę na nim używac to Football Manager (2016). Rozumiem, że przy wyborze powinienem kierować się procesorem i pamięcią RAM. Czy jeszcze czymś?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 18:24

Dysk SSD.


Obrazek
mrq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2012
Posty: 41
Rejestracja: 24 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 09:16

stahoo pisze:Siema,
będę lada dzień kupowac nowego laptopa. Jedyna gra jaką będę na nim używac to Football Manager (2016). Rozumiem, że przy wyborze powinienem kierować się procesorem i pamięcią RAM. Czy jeszcze czymś?
Ja tak samo! Przyłączam się do pytań :P Czy Windows 8.1 wywołuje jakieś problemy z menadżerem, czy wszystko śmiga wam normalnie?


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2015, 13:15

mrq pisze:
stahoo pisze:Siema,
będę lada dzień kupowac nowego laptopa. Jedyna gra jaką będę na nim używac to Football Manager (2016). Rozumiem, że przy wyborze powinienem kierować się procesorem i pamięcią RAM. Czy jeszcze czymś?
Ja tak samo! Przyłączam się do pytań :P Czy Windows 8.1 wywołuje jakieś problemy z menadżerem, czy wszystko śmiga wam normalnie?
U mnie osobiście niema żadnych problemów na 8


mrq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2012
Posty: 41
Rejestracja: 24 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2015, 15:43

Macie już zamówioną grę? Skąd polecacie kupić w preorderze? Chodzi oczywiście o FM16 :D


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2015, 12:40

I jak wrażenia po premierze nowego FM`a. Ja kurde drugi rok z rzędu nie kupiłem... W tym roku cisza o nowe odsłonie FM`a.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 17 listopada 2015, 17:48

bajbek17 pisze:I jak wrażenia po premierze nowego FM`a. Ja kurde drugi rok z rzędu nie kupiłem... W tym roku cisza o nowe odsłonie FM`a.
Ściągnąłem demko FMa na Steamie (oczywiście free, pół roku kariery: albo normalny tryb i Anglia, albo tryb Football Manager Touch i Włochy/Hiszpania/Anglia do wyboru). Zacząłem na razie od 0.5 roku z Juve w trybie FMT.

Jedna rzecz jednak sprawiła mi b. dużo radości. Wręcz się wzruszyłem

http://i.imgur.com/VmPdlu4.jpg

:hellyes: :hellyes: :hellyes:

O ile w tym trybie wiele więcej nie mogę zrobić, to pewnie w pełnej wersji i normalnym trybie, można go poprosić o opiekę na Dybalą :juve:


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2015, 12:19

Mi w pełnej nie chce przejść. I w sumie znacznie trudniejszy jest ten FM.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 15:10

Pytanko :)
Zainstalowałem FMa 2015 i mam sieczkę z mózgu, bo ostatni w jakiego grałem to 2008 :prochno: Czy trenerzy juniorów, fizjoterapeuci itp nadal są zbędni? Mogę ich swobodnie wywalić? Swoją drogą widzę masę dyrektorów, asystentów itp co z nimi?


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2016, 16:09

LukaszG / DLuGi pisze:Pytanko :)
Zainstalowałem FMa 2015 i mam sieczkę z mózgu, bo ostatni w jakiego grałem to 2008 :prochno: Czy trenerzy juniorów, fizjoterapeuci itp nadal są zbędni? Mogę ich swobodnie wywalić? Swoją drogą widzę masę dyrektorów, asystentów itp co z nimi?
Jak nadal? Przecież jak zostawisz małolatów bez dedykowanych trenerów to szanse na szybszy rozwój grając w juniorach spadają.

Ja mam pytanie odnośnie FM 2016. Czy z kupowaniem/sprzedawaniem nadal są takie jaja jak w poprzedniczce? Normalnie uj mnie strzelał jak za Murru i Scuffeta musiałem wyłożyć po 40 baniek. A jak przychodziło do sprzedaży któregoś z moich grajków to zazwyczaj oferty wynoszące 1/3 wartości zawodnika. Nie liczę Ruganiego, bo mając w składzie lepszego typa z Niemiec (Shule) PSG i Chelsea oferują co okienko 60-80 mln przy wartości samego zawodnika rzędu 25-30 mln. I te ciągłe cyrki z ugłaskiwaniem graczy niezadowolonych z odrzucenia ofert i ciągłe prośby o pozwolenie na podjęcie negocjacji w przypadku propozycji z Realu, Bayernu czy klubu wyspiarskiego. Wszystko po to by w momencie zgody na transfer jeden typ z drugim przepada w tym wymarzonym klubie grając przez 3 lata w 18 meczach... A na koniec mój ulubiony ficzer. Tak się złożyło, że skompletowałem praktycznie dwie równe jedenastki, a do tego co roku mam 2-3 młodzieżowców którym warto dawać się ogrywać w pierwszej drużynie. W takiej sytuacji ciężko zadowolić wszystkich bo każdy chciałby grać po 30 meczy w sezonie, więc jako kluby filialne wybrałem grające w LM Sassuolo i Leverkusen (+ Elche z hiszpańskiej ekstraklasy) żeby tych kilku graczy odesłać na wypożyczenie z gwarancja bycia kluczowym punktem drużyny walczącej w rozgrywkach europejskich. Oczywiście pokazują mi fucka, czują się przeze mnie niedocenieni i niegodni do zsyłki do ćwierćfinalisty LM jakim rok w rok jest Bayer. okienko się zamyka, a po 10 meczach płacz, że mało grają... To jest naprawdę męczące...


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 09:12

Chyba sie źle wyraziłem ;)
Zawsze zwalniałem trenerów juniorów, bo mogą trenować tylko juniorów. Lepiej mieć trenera seniorów, który także ich trenuje.
Drugie pytanie to po co mi fizjoterapeuci juniorów? Czy to nie obojętne jaki lekarz leczy piłkarzy?


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 16:11

Cześć, mam problem chłopaki, dziś jakoś wzięła mnie ochota, żeby popykać w fm2016, zaznaczę na wstępie, że nie mam oryginalnej gierki, tylko po prostu pirata jakiegoś tam od kolegi, także komentarze o kupnie oryginału są zbędne, bo wolę poczekać na nową wersje.

Gdy próbuję włączyć gierke to wyskakuję mi błąd '' napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w dokumentach/football manager 2016/crash dumps/FM16 v16.3.0.776772 (2016.08.11. 15.23.36).dmp

I teraz pytanie, wie ktoś jak to rozwiązać?


Fino alla fine.
ODPOWIEDZ