Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 21:18

Ja dziś dorwałem FMa i oczywiście od razu zaczałem sezon Juve. Mam jednak maly problem. Mianowicie chodzi o to, że kiedy klikam na przejście do meczu to wychodzi mi do systemu wyskakuje błąd i dopiero jak klikne OK to spowrotem wchodzi do gry i dopiero moge rozegrać spotkanie... dzieje się tak przed każdym meczem i troszke mnie to irytuje. Więc jeżeli ktoświe jak sobie z tym poradzić to bardzo prosze o pomoc.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 22:10

Serio FM podoba Wam się bardziej od starego Ceema?? Why?? :shock:


Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 22:19

Powiem ci że tak naprwde to te gry prawie niczym się nie rożnią...
Zresztą grał też w beta demo najnowszego Cm'a i powiem ci że te gry to kopie... Tylko inne menu mają :roll:


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 22:32

świetny pomysł!!Gram a tu nagle przy wielkim talencie włoskiej piłki ujrze swoje zdjęcie!!!Było by nieżle!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Petr0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 17:31

Już od wczoraj (18.11) FM 2005 PL gości na sklepowych półkach. Jeżeli ktoś już go zakupił mam nadzieję, że podzieli się swoimi wrażeniami i być może będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie... mianowicie chodzi mi o to czy w polskiej wersji zostały naprawione przynajmniej te najbardziej rażące błędy np. wysokie zwycięstwa grając wielkimi klubami.


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 18:43

Petr0 pisze:Już od wczoraj (18.11) FM 2005 PL gości na sklepowych półkach. Jeżeli ktoś już go zakupił mam nadzieję, że podzieli się swoimi wrażeniami i być może będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie... mianowicie chodzi mi o to czy w polskiej wersji zostały naprawione przynajmniej te najbardziej rażące błędy np. wysokie zwycięstwa grając wielkimi klubami.
FM PL jest takie same jak po angielsku tylko że po polsku.Wszystko jest dobrze normalnie przetłumaczone (nie tak jak w tamtej że pisało mecz rozegrany na Stadion Śląski tylko jest poprawnie na stadionie Śląskim :P)

Gram Feyenoordem i na 2 mecze w lidze wygrałem 2 :D 1 z De Graafschap 5-1 (na wyjeździe) a 2 z FC Utrecht 4-1 (u siebie).

POLECAM NA OFENSYWNEGO POMOCNIKA RODE ANTARA RZEŹNIK !!!!


Petr0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 18:56

No i właśnie o tym mówię....Juventusem się nie da grać bo na 9 meczy mam wygrane 9....25 bramek strzelonych i 1 puszczona...Denerwuje mnie to strasznie bo psują mi skutecznie te wyniki zabawę...Dlatego teraz mam dylemat czy kupić tego FM-a czy nie.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 20:33

Hmm dziwne bo ja nie mam problemu z "łatwością" gry. Gram Juve i wcale tak łatwo nie jest. W 8 meczach 6 razy wygrałem 1 remis i jedna porażka z Interem. jednak te wygrane nie przychodzą mi aż tak łatwo. Gra ogólnie strasznie mi się podoba 8)

P.S. znacie jakieś polskie strony o FM-ie :?:


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 20:41

Mam do was prosbe dali byscie mi link do sciagniecia tej gry prosze :D


Obrazek
Petr0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 23:13

UlTrAs pisze:Hmm dziwne bo ja nie mam problemu z "łatwością" gry. Gram Juve i wcale tak łatwo nie jest. W 8 meczach 6 razy wygrałem 1 remis i jedna porażka z Interem. jednak te wygrane nie przychodzą mi aż tak łatwo. Gra ogólnie strasznie mi się podoba 8)

P.S. znacie jakieś polskie strony o FM-ie :?:
Skusiłem się i poleciałem dzisiaj do sklepu kupić FM i...polskie wydanie miło mnie zaskoczyło, ponieważ tak jak mówisz tu nie ma problemów z błędem w poziomie trudności gry tak jak w angielskiej wersji....wersja PL jest oznaczona cyframi 5.0.1 a angielska 5.0.0...tak więc brawa dla CDProjektu :)

Gram Ajaxem i wyniki rzeczywiście są jak najbardziej realistyczne, ale dziwią mnie proporcje ilosci strzałów na bramkę tzn. wygrałem z Ultrechtem 4:2 co sugerowałoby, że mecz był dość wyrównany....statystyki mówią jednak inaczej....28 strzałów Ajaxu na bramkę przeciwnika i tylko 9 Ultrechtu...


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 12:03

Od wczoraj gram w FM'a . Bardzo mi się podoba. Gigantycznym plusym jak dla mnie są podstawoewe informacje o graczu w składzie bez wchodzenia do menu piłkarza. Oceny za sotatnie mecze , kondycja , itp , wszyskto to jest na wierzchu i za to chwała twórcom.
Natomaist potwierdzam że wrsja PL jest poprawiona ( mimo że w angielska nie grałem:)). Gram Juve , sparingi były po 7-0 średnio , sparing z realem wygrałem 4-1 , ale jak się zaczął sezon to tak łatwo już nie jest.:). Przegrana w CL z bayerem 4-2 , wygrana z valencią 4-0 i lyonem 4-1. W lidze remis z interem 3-3 , przegrana z palermo 0-1 ;/ . Aktualnie drugie miejsce w serie A za Milanem ;/.
Petr0 - z tymi strzałami mam podobnie. Po 25 strzałów na mecz. ....


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 12:11

eheh to ja myślałem, ze to u mnie tylko taka nieskuteczność :P Strzelam na bramke ponad 30 razy w meczu z czego do siaty wchodzą 2, 3 piłki. Czasami mniej :twisted: Wogóle denerwuje mnie to, ze piłkarze zbyt często strzelają z daleką. Np taki Ibrahimovic, któremu ustawiłem, aby nie strzlał z daleka bez przerwy to robi, a i tak nigdy nawet nie trafia w światło bramki :evil:


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 19:07

Mam prosbe trzeba mi spolszczenia wiec jak wiecei skad mozna sciagnac to prosze podajcie skad :D


Obrazek
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 19:24

Wsumie jeśli chodzi o trudnść gry to w dalszej części sezony nie jest tak łatwo np>; wygrałem 5-0 z Romą u siebie by na wyjeździe przegrać 1-0 :!:
Najgorsze jest że po tym meczu drużyne czekał ogromny krzys.....
2 remisy po 0-0 no i kornonacja 3-4 z Milanem u siebie.........
Ale teraz sytuacja powrociła do normy , prowadze w Serie a z przewagą 6pkt
gram w finale PW (z Milanem :twisted: ) no i ciągle gram w LM...
No więc jeśli chodzi o tą trudność to np.: mecz z Milanem , Interem , Romą
są naprawde dużymi wyzwaniami...
Mam pytanko czy do was też doczepił się Zeman :?: Hehehe śmiesza sprawa
bo cały czas mowił że nie wygram sudetta więc jak wkońcu się zdenerwowałem i powiedziałemże poki Lecce trenuje Zeman to napewno spadną do Serie B :D
No i mam jeszcze fajną opcje... W profilu Trepattoniego (na bank zrobiłem gdzieś błąd :oops: ) wyświetla moje nazwisko jako przyjaciela :-D
No i jeszcze 1 fajną opcje wybadałem...
Po dobrym meczu jekiegos Szwajcara dostałem kasete od jego menagera który zachęcał mnie do kupna :lol:


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 21:34

Prosze pomzocie koledzy scignolem MF 2005 prze torenta i niewim co dalej zrobic tam sa jakies te plki bin i neida sie z nim nic zrobic pozmcie poradzcei co mam zrobic moze trzeba mi jaksi program :(

Pomorzcie!!!!!!!!!


Obrazek
ODPOWIEDZ