Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2012, 20:17

Stosuje ktoś w Juve taktyke 3-5-2? Jakie pozycje i zadania maja Vidal, Marchisio i Asa? Macie jakieś pomysły?


pozantauri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 sierpnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 08 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2012, 11:02

A jaką taktykę preferujecie na polską ligę ??? Opłaca się inwestować w Polskie gwiazdki czy lepiej sprowadzać piłkarzy z zagranicy ???


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2012, 12:06

T-Bar pisze:Stosuje ktoś w Juve taktyke 3-5-2? Jakie pozycje i zadania maja Vidal, Marchisio i Asa? Macie jakieś pomysły?
Ja stosowalem, wygralem nią Scudetto oraz LM, tylko mialem w ataku Huntelara i Doumbie, a oni mi zebrali troche bramek.
Vidal srodkowy pomocnik,gral tez jako dlugodystansowy - wsparcie
Marchisio srodkowy pomocnik - atak
Mudzyna nie mialem, ale za nimi byl Pirlo jako cofniety rozgrywajacy.





KLIK ==>www
Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 15:49

Gram teraz Aston Villa i muszę przyznać, ze przyjemnie mi się nimi gra. Kontry to podstawa mojej gry(taki Agbonlahor mimo wykończenia 12 nadrabia szybkością 19) ;) Razem z Bentem strzelają bramki na zawołanie. Po 16 meczach jestem i tu niespodzianka 4 ze stratą 2 pkt do 2 miejsca. Teraz wymieniłem cały środek pomocy na Kim Woo(Korea) i Sigurdsoona z MGladbach. Do ataku zakupiłem Heldera Postige. Ogólnie mierze w Lige Europejską i mam nadzieję, że mi sie uda. Jestem także w półfinale Pucharu Anglii. Gdzie gram z Wolves(1 mecz u mnie 2-2 -.-) Potrafię wygrać z Chelsea 3-2,a przegrywam z OSTATNIM Norwich, które łącznie ma 8 pkt(w tym te 3 na mnie zdobyte)


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2012, 21:17

Jako, że często wracam do FM'a, także tym razem chcę na dłużej pograć w FM 2010. Jestem po pierwszym sezonie i pochwalę się swoimi osiągnięciami.

Liga- wygrałem ligę na 4 kolejki przed końcem z Interem. Ostatecznie z przewagą 9 punktów i z najlepszym bilansem bramkowym. Najwięcej strzelonych i najmniej straconych goli. Mogę się pochwalić 18 meczami bez porażki z rzędu i 10 zwycięstwami z rzędu. W sumie przegrałem tylko 2 razy, bodajże z Palermo i Milanem.
Puchar Włoch- grając rezerwowym składem odpadłem dopiero w półfinale z Romą, gdzie w drugim meczu sędzia pokazał dla Juve 3 czerwone, a Romie 1 czerwoną kartkę. Po dogrywce remis 3:3, ale w pierwszym meczu uległem 1:3.
Liga Mistrzów- w grupie zająłem 1 miejsce, ale o awans biłem się do ostatniej kolejki z MU, Wolfsburgiem i Rangersami. Awans głównie dzięki dwóm zwycięstwom nad czerwonymi diabłami. 1/8 to potyczka z Olimpiakosem i wygrana w dwumeczu 6:2.W ćwierćfinale zmierzyłem się z Realem i u siebie 2:2, na wyjeździe 0:0 i odpadam. Ale jestem zadowolony.
Transfery:- Domenico Criscito za 10 mln na lewą obronę i młody talent James Rodriguez za 1 mln.


Obecnie jestem w trakcie przygotowań do drugiego sezonu. Kupiłem za 23 mln prawego obrońcę Cesara Azpilicuetę i chcę sprowadzić jeszcze obrońcę Mamadou Sakho. No może jakichś młodzików jeszcze kupię, ale zobaczymy. Dla uzupełnienia składu zakontraktowałem Burdisso. No i sprzedaję trochę szrotu, czyli Tiago, Legro, Poulsena jeśli się uda.
Dodam, że gram taktyką 4-1-2-1-2.
Jeśli się bawicie w "10" prosiłbym o jakichś ciekawych graczy :wink:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 16:52

Ouh_yeah pisze:
Juras_Senat pisze:Gdzie jest u Ciebie? Nadal w Chivas?
Nom. Wartość 1,7mln - daję 15 i nie przyjmują :smile: Ach ten FM.

A Jovetic którego kupiłem za 40 mln euro w ratach w ciągu kilku miesięcy wrócił do wartości na poziomie 10 mln, czyli niższej niż miał we Violi, mimo że wygrał u mnie już mistrzostwo Włoch i ogólnie gra nieźle.
Kocham tę grę.
U mnie Fiorentina w pierwszym sezonie spadła z ligi i zgarnąłem Joveticia za 7 mln :smile:


Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 12:46

Podrzuci ktoś jakiegoś linka do kitspacka? szukam wszędzie ale nic znaleźć nie mogę a linki które pobierałem kiedyś już wygasły :( Oczywiście chodzi mi o FM'a 12, aha i przydałoby się jakieś uaktualnienie (składy, transfery itd.) jakby ktoś posiadał, byłbym bardzo wdzięczny :wink:


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 13:07

Espaneta pisze:Podrzuci ktoś jakiegoś linka do kitspacka? szukam wszędzie ale nic znaleźć nie mogę a linki które pobierałem kiedyś już wygasły :( Oczywiście chodzi mi o FM'a 12, aha i przydałoby się jakieś uaktualnienie (składy, transfery itd.) jakby ktoś posiadał, byłbym bardzo wdzięczny :wink:
kitspackow nigdy nie uzywalem, bo od dawna mam za malo miejsca na dysku C zeby sciagnac tego molocha :prochno:

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM ... e-0_1.html

do tego uaktualnienia nie mozesz miec pirata

http://www.cmrev.com/forum/komentarze/f ... tml?page=9

do tego mozesz ;) jest nieco gorsze, a takze autor niepotrzebnie pomieszal niektorym pilkarzom umiejetnosci (Van Wolfswinkel w Sportingu - spoko, Tonev w Lechu - spoko ale dlaczego Joey Barton jest prawie na poziomie De Jonga/Sneijdera/Van Der Vaarta? :shock: )
Ja uaktualnilem w duzej mierze przynajmniej czolowe ligi, ale jeszcze tego nie skonczylem (opieram sie na tym 2 updacie + dodaje transfery z sierpnia). Jak skoncze, to dam linka :D Postaram sie tez oslabic niektorych crackow, ktorzy nie powinni byc crackami, i ulepszyc niektorych dziadow ktorzy dobrze rokuja lub nawet sa crackami, a w grze na odwrot :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 17:01

O, dzięki wielkie :ok:


Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:16

Idzie może za pomocą edytora wrzucić jakiś zespół do pucharów? przykładowo Betis który gdzieś tam skończył ligę na końcu tabeli i chciałbym żeby zagrali w Lidze Europy, da radę zrobić coś takiego? ;-P



Ok :D
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 00:07 przez Espaneta, łącznie zmieniany 1 raz.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 00:01

Espaneta pisze:Idzie może za pomocą edytora wrzucić jakiś zespół do pucharów? przykładowo Betis który gdzieś tam skończył ligę na końcu tabeli i chciałbym żeby zagrali w Lidze Europy, da radę zrobić coś takiego? ;-P
Zalatwmy to na privie jak Mudżyn z Mudżynem :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2012, 18:43

Mam pytanie, gram Juve od poczatku gry i jak chce zmienic prace to mam tylko oferty z ligi włoskiej, to wynika z tego,że za granicą mnie nie znają i nie chcą czy trzeba jakos subskrybować, żeby dostawać oferty pracy albo chociaż moc złożyc CV z innych lig?





KLIK ==>www
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2012, 18:48

Prawdopodobnie włączyłeś sobie tylko ligę Włoską jako "grywalną" na początku, możesz dodać nowe ligi z menu (od FM12 bodajże) i od kolejnego sezonu będą grywalne.


Dawniej Virus[Mauro].
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2012, 19:16

Ooo jest, thx ;)





KLIK ==>www
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 22:45

Dobra, jest sprawa.

Przy uruchamianiu FM'a wyskakuje mi Crash Dump(<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pierwszej wody swoja drogą ). Gra sie nie włacza w ogole. Wyskakuje okienko ze STEAM'a ktore informuje mnie o fakcie proby właczenia FM'a po czym wyskakuje infotmacja z Crash Dump'em i na tym sie proba właczenia FM'a konczy.

Reinstalowałem program ze 3-4 razy. Nic nie działa. Miał ktos to juz? :>


Obrazek
ODPOWIEDZ