Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 13:42

A może zajrzeć do tego dmp? Tam pewnie jakiś log jest, może on coś rozjaśni.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 16:14

FM 2012
Panowie eksperci. Czy to co mówi raport scouta o danym zawodniku, na temat jego ulubionej pozycji i poleceniach (np. "Tevez najlepiej spisuje się jako klasyczna 10 z poleceniem Atak" jest kluczowe w doborze taktyki?

Poleciłby mi ktoś jakąś sprawdzoną taktykę dla Man City (Hart, Clichy, Chiellini, Kompany, Zabaleta, De Jong, Yaya Toure, Milner, Silva, Aguero, Dzeko), jak widać nie mam skrzydłowych.


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 17:37

pablo1503 pisze:Panowie, od jakiegoś czasu wróciłem do FM'a i kilkukrotnie pojawił mi się jakiś błąd, po którym wyłącza się gra, a sejw nie chciał mi się załadować.
Obrazek
Wie ktoś o co może chodzić? :think:
Miałem kiedyś podobny problem. Jest to problem z niespójnością zapisu stanu gry (czy coś koło tego) Wtedy działałem dość intuicyjnie, ale chyba wykasowanie crash dumps'a i wszystkich zapisanych gier mi pomogło. Ręki nie dam uciąć, ale możesz próbować.


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 20:04

@pablo1503 sprawdź na forumcm.net, tutaj z pewnością znajdziesz dla siebie pomocne rozwiązanie.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 20:20

Miałem identyczny problem. Niestety na tym sejwie już RACZEJ nie pograsz. Dobrze jak masz wcześniejsze, jeśli nie to czeka Cię gra od początku :roll:


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 20:25

JuveR pisze:Miałem identyczny problem. Niestety na tym sejwie już RACZEJ nie pograsz. Dobrze jak masz wcześniejsze, jeśli nie to czeka Cię gra od początku :roll:
Raczej pograsz. mb_1897 dał rozwiązanie. U mnie raz tez wyskoczylo usunąłem plik crashdumpa i pomogło (sejvów nie musisz)

Swoją drogą jak przekonać graczy, ktorzy się nie interesują moim klubem by zaczeli? Ktos tu pisal o lizaniu tylka... no to raz reagują 'zwracam uwage tylko na to co mowi moj manager' a potem juz maja mnie gdzies i bluzgaja ze maja mnie dosc :/ Gram drugi sezon dopiero i jak narazie jedno osiagniecie jakie mam to wygranie SerieA... przeciez to powinno byc dla nich prestiżem :(

Pyt nr 2: zawodnik ma slabe morale, po czyms jeszcze sie wyczuwa procz tego jak gra na boisku czy mam go pochwalic za dobry trening czy ochrzanić ?

Aha i jak sprzedac Iklinte? :(





KLIK ==>www
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 23:06

Co do pierwszego, to nie bez znaczenia też są Twoje statystyki jako managera. Choć różnie to bywa, bo do mnie Rossi nie chciał przyjść mimo wygranej w LM. ;) A w kwestii drugiego: próbowałeś dać mu np. tydzień urlopu?

A w kwestii Jakinty: ja zrobiłem tak, że próbowałem rozwiązać z nim kontrakt aż do skutku. Przesunięcie do 2giego składu i gadki, że nie ma tu czego szukać dość szybko go zniechęciły.


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2012, 15:21

Bartek88 pisze:
JuveR pisze:Miałem identyczny problem. Niestety na tym sejwie już RACZEJ nie pograsz. Dobrze jak masz wcześniejsze, jeśli nie to czeka Cię gra od początku :roll:
Raczej pograsz. mb_1897 dał rozwiązanie. U mnie raz tez wyskoczylo usunąłem plik crashdumpa i pomogło (sejvów nie musisz)
(
Z tego co pamiętam, to na tym sejvie cały czas wyskakiwał mi crush dumps, mimo wcześniejszego usuwania go z folderu. Wtedy ustawiałem codzienny zapis gry, ale po pewnym czasie i to stało się wkurzające.. Więc wywaliłem wszystkie sejvy (15lat grania juve:/) i zacząłem od nowa:)
Także JuveR może mieć racje..


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 11:21

Czy ktoś może mi polecić kilku napastników, którzy bardzo dobrze się czują w roli klasycznej 10tki? Chodzi mi o tych, którzy naprawdę dobrze grają bo po profilach to sam sobie szukam :D Nie chcę wywalić kasy na jakiegoś ogóra, który ma świetne staty a gra jak Amauri.

Pykam sobie Udine, Di Natale mi już odszedł na emeryturkę, kupiłem za sporą kasę Joveticia ale chłopak jakoś... no szału nie robi. Teraz jest zainteresowanie paru możnych klubów i zastanawiam się czy nie naciągnąć ich na grubą gotówkę i kupić taką 10tkę, która gra świetnie.

Rok 2014.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 11:28

Skibil pisze:Co do pierwszego, to nie bez znaczenia też są Twoje statystyki jako managera. Choć różnie to bywa, bo do mnie Rossi nie chciał przyjść mimo wygranej w LM. ;) A w kwestii drugiego: próbowałeś dać mu np. tydzień urlopu?

A w kwestii Jakinty: ja zrobiłem tak, że próbowałem rozwiązać z nim kontrakt aż do skutku. Przesunięcie do 2giego składu i gadki, że nie ma tu czego szukać dość szybko go zniechęciły.
No wlasnie ten penis szybko sobie morale poprawia ;/
Vucinic tez menda, udalo mi sie go za DI Marie wymienic to mu pensja nie pasowala w Realu ;/

@Ouh_yeah: Huntelaar - dalem za niego chyba 15 mln na kontrakt udalo mi sie wynegocjowac jakies 120 tys, a bramki strzela co chwile.
Obadaj jeszzcze Saviole, prawie kupilem za ok 1,5 mln, tylko nie potrzebnie opoznialem, Liverpool sie wlaczyl i za 5 juz mi nie chcieli sprzedac ponownie :( A parametry ma lepsze od Vucinica





KLIK ==>www
furiaceca11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2009
Posty: 79
Rejestracja: 29 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 12:04

Co do klasycznej 10, to mimo wszystko dobrze mi się wpasował Giovinco(grałem 352,w ataku lis+10). Nieźle asystował, od biedy strzelał.
Nazwiska warte uwagi to oczywiście Vargas z Napoli,Hernandez z Palermo. Głównie polecam poszukać w Portugalskiej i rezerwach angielskiej , tam są ciekawi młodzi gracze jeśli nie dysponuje się dużym budżetem. Mnie wykupił jakiś grek dał 150mln na transfery i Atak był bajkowy, Cavani Suarez.Stwierdziłem po czasie że nie ma sensu juz grac :P


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 13:24

Oł_je koniecznie sprawdź Carlosa Fierro, to najlepsza klasyczna 10-tka w FM 2012. U Ciebie ma pewnie jakieś dwadzieścia lat, jest szansa, że nie trafił jeszcze do żadnego mocnego klubu. Na jednym z moich sejwów do 24 roku grał w Szwajcarii. Ja mam go u siebie w Man Utd (wolny transfer w wieku 20 lat) i wymiata, 25-30 asyst w sezonie to norma, bramek strzela zazwyczaj kilka mniej, świetnie się sprawdza w parze z "lisem pola karnego", ale moze też grać jako AM, a nawet jako jedyny napastnik. Obok Kovacicia mój ulubiony pilkarz w tej edycji.
Bruce Badura pisze:FM 2012
Panowie eksperci. Czy to co mówi raport scouta o danym zawodniku, na temat jego ulubionej pozycji i poleceniach (np. "Tevez najlepiej spisuje się jako klasyczna 10 z poleceniem Atak" jest kluczowe w doborze taktyki?
Zależy od scouta/trenera, jeśli masz takiego z oceną umiejętności 16+, to na 99% ma rację i należy się dostosować. Warto pamiętać o tym, że scout/trener raportujac nam na temat zawodnika którego mamy w składzie informuje nas o optymalnej roli dla każdej pozycji na jakiej może grać dany zawodnik.
Bruce Badura pisze:Poleciłby mi ktoś jakąś sprawdzoną taktykę dla Man City (Hart, Clichy, Chiellini, Kompany, Zabaleta, De Jong, Yaya Toure, Milner, Silva, Aguero, Dzeko), jak widać nie mam skrzydłowych.
Polecam Ci.. kupno prawego pomocnika (Silva daje radę na lewej jako WR), w 9 na 10 przypadków taktyka bez typowych skrzydlowych w Anglii mi sie nie sprawdzała, taka specyfika ligi.
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2012, 14:02 przez Juras_Senat, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 13:51

A na prawe skrzydło polecicie bramkostrzelnego kogo ?
Swoją drogą probowalem sprzedac Vucinicia, kilka klubow zaoferowalo kase, ja to poanulowalem wystawilem ponownie za wiecej i teraz ani przy proponowaniu klubom nawet nie pisze, ze 0 odzewu, po prostu nic, nie moge go wystawic :| ?!?!





KLIK ==>www
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 13:59

Juras_Senat pisze:sprawdź Carlosa Fierro
Hmmm wygląda nieźle ale mój najlepszy skaut, który ma 20/20 twierdzi, że to lis pola karnego :think: Cóż, chyba po niego sięgnę bo przesadnie drogi nie będzie a Saviola to też niezła opcja tylko krótkoterminowa (w dodatku podatny na kontuzje).

Na prawe skrzydło to daleko szukać nie musisz bo Pepe jest wymiataczem w FMie :D Pozostając w klimatach Serie A raz jak grałem Fiorentiną to Cerci ładował bramę za bramą ale jego nie jestem pewien bo raz wystrzeli z formą a raz jest straszna lipa. Jeszcze zwykle dobrze grał mi Valencia, którego często ManU wystawia na listę po sezonie/dwóch.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 14:25

Bartek88 pisze: Swoją drogą probowalem sprzedac Vucinicia, kilka klubow zaoferowalo kase, ja to poanulowalem wystawilem ponownie za wiecej i teraz ani przy proponowaniu klubom nawet nie pisze, ze 0 odzewu, po prostu nic, nie moge go wystawic :| ?!?!
Chytry 2 razy traci :C


ODPOWIEDZ