Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 09:51

Hmmm ja gram drugi sezonik i jak narazie idzi mi naprawde nieźle :-D Pierwszy sezon nie był jakiś olśniewający w moim wykonaniu- 4 miejsce, ale teraz po lekkim dopracowaniu taktyki jestem pierwszy i spokojnie zmierzam po mistrza :D
polecam:
Angela Di Maria !!!
Carlos Eduardo !!!
oczywiście wspomniany Santon
Djourou
Alexis Sanchez
to chyba najlepsi zawodnicy jakich sprowadziłem :-D


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 10:15

Ja gram 4 sezon i wymieniłem już prawie cały skład.
1 sezon zajołem 2 miejsce w Serie A bez większych sukcesów.
2 sezon wygrana w Serie A .
3 sezon wygrana w Serie A i LM.
4 sezon jeszcze nie koniec ale fotel lidera Serie A za mną Roma , Milan,Lazio. W LM ćwiercifinał z Realem Madryt, Puchar Włoch odpadłem w półfinale z Milanem.
Najlepsze nabytki:
Mario Balotelli (15mln Euro)
Giovani dos Santos (6mln Euro) jest super najlepszy gracz kupiłem go w styczniu 1 sezonu był na liście transferowej.Teraz jest warty 45mln.
Davide Santon (5mln Euro)
Mamadou Sakho (12,5 mln Euro)
Igor Akinfeev (7,5 mln)
Alan Dzagoev (12,5 mln)
Georigino Wijnaldum (4mln)
Nie kupujcie z doświadczenia bo ich miałem:
Adriano (inter)
Van der Vaart
Obinna
Senna
Banega
Huntelaar


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 15:48

zebol pisze:Nie kupujcie z doświadczenia bo ich miałem:
Adriano (inter)
Van der Vaart
Obinna
Senna
Banega
Huntelaar
:shock: ja bym ich nawet nie kupił. Za słabi jak dla mnie ;) wolę wydać trochę więcej za graczy naprawdę mocnych lub kupić jakieś talenty za mniejsze lub większe pieniądze niż graczy którzy nie rozwiną się na tyle bym mógł nimi wszystko wygrywać ;)


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 20:21

Większe pieniadze to wydałem na Cristiano Ronaldo 150 mln euro. Narazie myśle ,że było warto.No i ja wygrałem już pare rzeczy wienc na brak sukcesów nie mogę narzekac.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 22:25

Drozdi zawiało grozą "za słabi" ;] Ten twój skład to tak an papierze nei przekonująco wygląda ;) Pare stron wczesniej umiesciłem sój skład ale to jeszcze z FM08 i mogę stwierdzić, że twój skład nie jest rewelacyjny ;) oczywiście był to 08 a w 09 dopieor zaczełem grę i ide grać dalej po 2-3 sezonach pokaze co mam ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 23:27

Pytanie do tych którzy co sezon wygrywają wszystkie/większość trofeów i mają większy budżet na transfery niż są w stanie w rozsądny sposób wydać - nie nudzi was taka gra?
Pytam totalnie serio i bez ironii...


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 23:58

m-a-t-t-e-o pisze:Pytanie do tych którzy co sezon wygrywają wszystkie/większość trofeów i mają większy budżet na transfery niż są w stanie w rozsądny sposób wydać - nie nudzi was taka gra?
Pytam totalnie serio i bez ironii...
to wtedy sie zaczyna grac druzyną z 6 ligi angielskiej :D ja ze swojej strony napisze tylko tyle ze z kazdym kolejnym FMem gram Juventusem(zeby sie zapoznac z gra i opcjami) a pozniej zaczynam 6-7 lige angielską i tam sobie robie potege europejską ;)


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 00:27

FalsoVero pisze:Drozdi zawiało grozą "za słabi" ;] Ten twój skład to tak an papierze nei przekonująco wygląda ;) Pare stron wczesniej umiesciłem sój skład ale to jeszcze z FM08 i mogę stwierdzić, że twój skład nie jest rewelacyjny ;) oczywiście był to 08 a w 09 dopieor zaczełem grę i ide grać dalej po 2-3 sezonach pokaze co mam ;)
czyli mam kupywać Messich, krystynki fabregasów itp? nie dzięki ;) i wierz mi że zawodnikami których mam i taktyką pokonałbym te Twoje "super mega wychwalane gwiazdy" :P
Pytanie do tych którzy co sezon wygrywają wszystkie/większość trofeów i mają większy budżet na transfery niż są w stanie w rozsądny sposób wydać - nie nudzi was taka gra?
Pytam totalnie serio i bez ironii..."
szczerze? przy 13 sezonie robi się nudne.

Mój skład może na papierze nie wyglądać na mocny ale to zawodnicy których umiejętności znam doskonale (pracowałem w FM z nimi wielokrotnie) i idealnie pasujący do taktyk jakie obieram na mecze. Tym składem mogę spokojnie grać 3:4:3,4:4:2,4:2:2:2,4:1;2;2;1 i 4:2:3:1 czyli taktyki które używam najczęściej :) a teraz chcę grać składem z jak największą ilością włochów :D


Obrazek
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 00:56

drozdi pisze:szczerze? przy 13 sezonie robi się nudne.
Serio? Ja podobnie jak VirusT zawsze na początku brałem sobie Juve ale jakoś nigdy nie wytrzymywałem do końca drugiego sezonu. W pierwszym zazwyczaj wpadał jakiś sukces, a później kupowałem już kogo chciałem i miałem problem z wyborem 1. jedenastki, bo kogokolwiek bym nie wstawił, to i tak zazwyczaj wygrywałem...

A do 13 sezonu dawno nie dociągnąłem... XD (choć to akurat było spowodowane słabym sprzętem...)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 12:21

m-a-t-t-e-o pisze:
drozdi pisze:szczerze? przy 13 sezonie robi się nudne.
Serio? Ja podobnie jak VirusT zawsze na początku brałem sobie Juve ale jakoś nigdy nie wytrzymywałem do końca drugiego sezonu.
Szczerze? Od 13 sezonu to się dopiero rozpoczyna zabawa! Z mapy piłkarskiego świata znikneli juz znani przez nas zawodnicy. Wtedy zaczyna się prawdziwy scouting, wiara w statystyki itd. Granie kompletnie nowymi zawodnikami to dopiero wyzwanie.

W cm 03/04 doszedłem do sezonu 2019/2020. Dalej nie mogłem grać bo od tej bazy danych komputer ostro się mulił i 1 tydzień gry trwał godzinę...

a tylko 3 razy wygrałem Ligę Mistrzów :oops:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 12:44

Miś Coccolino pisze:
m-a-t-t-e-o pisze:
drozdi pisze:szczerze? przy 13 sezonie robi się nudne.
Serio? Ja podobnie jak VirusT zawsze na początku brałem sobie Juve ale jakoś nigdy nie wytrzymywałem do końca drugiego sezonu.
Szczerze? Od 13 sezonu to się dopiero rozpoczyna zabawa! Z mapy piłkarskiego świata znikneli juz znani przez nas zawodnicy. Wtedy zaczyna się prawdziwy scouting, wiara w statystyki itd. Granie kompletnie nowymi zawodnikami to dopiero wyzwanie.
Dokładnie. Wtedy grasz naprawdę. Dopiero wtedy wiedza o piłce, rozumiana jako znajomość zawodników w realu, nie przeszkadza.
2021/2022 w fm'05, poczynając od bezrobotnego. Niestety poszły oba (sic!) sejwy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 17:54

wcale nie trzeba dochodzić tak daleko przecież można ustawić grę pod losowych piłkarzy i grać normalnie od 2008/2009 ;)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 18:18

drozdi pisze:wcale nie trzeba dochodzić tak daleko przecież można ustawić grę pod losowych piłkarzy i grać normalnie od 2008/2009 ;)
ale to nie to samo. Musisz poczuć tę potęgę polityki długoterminowej a'la Secco&Gigli :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 18:41

Tym bardziej, że większa satysfakcja kupić piłkarza który wygenerował się i "dorastał" w trakcie rozgrywki, niż takiego (nawet jeśli nie znasz nazwiska), który już istniał. Szczególnie miło gra mi się, jeśli jakiś z moich wychowanków osiągnie wysokie umiejętności :). Lubię długie kariery (gram w starego CMa bo na FM jakoś za słaba maszyna, choć w tym aspekcie nie ma to chyba znaczenia), ale niestety od jakichś dwóch/trzech lat czasu na to brak. Może w przerwie świątecznej jakoś go sobie zorganizuję :).


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2008, 17:21

m-a-t-t-e-o pisze:Pytanie do tych którzy co sezon wygrywają wszystkie/większość trofeów i mają większy budżet na transfery niż są w stanie w rozsądny sposób wydać - nie nudzi was taka gra?
Pytam totalnie serio i bez ironii...
Tak gdy nie wiesz co masz zrobić z 300 mln euro jak skład masz kompletny ;). Oczywiście możesz także wymienić cały skład aby wydać pieniądze

Drozdi zastanawiam się czy pomyślałeś o tym, że ja także mam swoją taktykę? Moje "gwiazdeczki" były zgrane ponieważ grały ze sobą parę sezonów. I radziłbym nie być takim hej do przodu ;) Tak w ogóle był to FM 08 tak jak napisałem w tego narazie zamiaru grać za dużo nie mam ponieważ z nowym pachtem muszę grać od nowa. A nie chcę się potem denerwować, że takiego save'ika straciłem dlatego jak narazie sobie powoli poznaje nowe uroki FM-a ;) . Oczywiście Mati ma rację największa satysfakcja jest jak kupujesz i widzisz jak się rozwija z przeciętniaka na gwiazdę ligi co także praktykuję i mam parę talentów w swoim zeszycie managera zapisane których od nie pamiętam kiedy sciągam do klubu i powoli wystawiam ich do składu.
Nie chciałem Ciebie urazić czy się wychwalać to tak na marginesie . Życzę wygranych i ciekawych transferów ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ