Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2008, 01:16

Yyyy nie wiem w jakiego FMa Ty grasz ale w 2008 Lazio i Roma ciagle graja na Olimpico. Moze to pojedynczy blad ale watpie :P

Co do przeprowadzki Juve to w 1 lipca 2011 roku otrzymujemy stadion na 37393 miejsc z ogrzewana plyta boiska, doskonala baza treningowa, najnowoczesniejszymi obiektami mlodziezowymi i akademia pilkarska. Stadion nazwano Lippi Park. Nie wiem na czyja czesc :prochno:


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 10:23

Witam, czy gracie na tym patchu ------> fm2008_801_boxed-pc.exe ?

Zbierma się do grania od listopada:P Wszystkie CMy zaliczyłem a przy FMach zaczeło mi brakowac czasu na granie.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 16:21

Ja na nim gram. Jest juz oczywiscie bez idiotycznego bledu z obroncami, jednak zauwazylem jeszcze kilka malych bugow. Mianowicie, mnostwo nieuznanych bramek, ktore zostaly zdobyte prawidlowo. Najczesciej chodzi o spalone, nasz napastnik strzela gola, a jeden z naszych pomocnikow, jest na spalonym i mimo, ze absolutnie nie bierze udzialu w akcji to spalony jest gwizdany. No ale jakos da sie z tym zyc.

Ja zaczalem niedawno drugi sezon Juve. Pierwszy skonczylem 10pkt za Interem :/
Teraz dostalem...!! 250ml zl na transfery.. kupilem Aguero, Sunny'ego, Barzagliego.
Criscito swietne statsy, dorasta w koncu. Giovinco wrocil z wypozyczenia i narazie ma mieszana forme. potrafi w pojedynke wygrac mecz, ale moze tez mu sie trafic falana passa. Zadziwia mnie Molinaro! Wystawiam go na lewej pomocy (najczesciej z przymusu) i zaskakujaco dobrze sobie radzi. Przesunalem Volpato do 1 skladu i w swoim drugim meczu (zaczal w 1 skladzie z powodu kontuzji Treze) strzelil dwa gole ratujac mecz.
Coz, zobaczymy co wyrosnie z moich mlodzikow :)
Nocerino, coraz lepszy, ale niestety cos bez formy, o Tiago nie mowiac...
O moich obroncow (Criscito, Chiellini, Barzagli) bija sie najwieksze kluby w Europie! Criscito nawet byl zazenowany tym ze nie pozwolilem mu odejsc, ale dalem mu nowy kontrakt i nagle jest szczesliwy ze gra w klubie ktory odnosi sukcesy.
Gigi kapitalne statsy, forma wysmienita. Z reszta co ja bede o nim mowil.
Gralem w 9 na Stamford Bridge z Chelsea i wygralem 1:0 dzieki Gigiemu.. Fantastycznie bronil.
Ide pograc, zobacze jak sie sprawy potocza ;)
Jak mozecie, to doradzcie mi dobrego prawego obronce.. Zebina robi tragiczne bledy a Grygera czasami ma spadek formy..


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 16:52

Czytam wasze wypowiedzi, analizuje wasze składy, ale nie mogę u was dostrzec Giovinco :!: Nie wiem czemu, czy spisuje się u was słabo ? Prowadziłem reprezentację Włoch to wygrałem z nim w składzie ME. Może ktoś jednak gra Juventusem z Sebastianem w składzie ? Czekam na opinie...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 18:19

Ja gram Juve i Giovinco gra praktycznie w każdym meczu. W ostatnim sezonie był na drugim miejscu (jeśli chodzi o oceny) w Serie A po moim Aguero. Jest już wart 19 mln Funtów (10.02.2010). Oczywiście gra w pierwszym składzie reprezentacji (razem z Marchisio, który jest wart już 15 mln :-) )
Jeśli chodzi o tego prawego obrońce to ja ściągnąłem sobie vanden Borre, ale on na początku gra we Fiorentinie i nie chcą go puścić. Kupiłem też Micah'a Richards'a. Chcieli za niego 28mln Funtów ale opłacało się. Jest jeszcze De Silvestri ale Lazio nie chciało go sprzedać.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 20:56

pytanie mam. Skad bierze sie pomniejszy problem: "zmartwiony brakiem dyscypliny" ? Nagle mi sie porobilo to u kilku zawodnikow. Co to oznacza? Jak sie pozbyc tego?


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2008, 10:23

Del pisze:Ja na nim gram. Jest juz oczywiscie bez idiotycznego bledu z obroncami, jednak zauwazylem jeszcze kilka malych bugow. Mianowicie, mnostwo nieuznanych bramek, ktore zostaly zdobyte prawidlowo. Najczesciej chodzi o spalone, nasz napastnik strzela gola, a jeden z naszych pomocnikow, jest na spalonym i mimo, ze absolutnie nie bierze udzialu w akcji to spalony jest gwizdany. No ale jakos da sie z tym zyc.

Ja zaczalem niedawno drugi sezon Juve. Pierwszy skonczylem 10pkt za Interem :/
Teraz dostalem...!! 250ml zl na transfery.. kupilem Aguero, Sunny'ego, Barzagliego.
Criscito swietne statsy, dorasta w koncu. Giovinco wrocil z wypozyczenia i narazie ma mieszana forme. potrafi w pojedynke wygrac mecz, ale moze tez mu sie trafic falana passa. Zadziwia mnie Molinaro! Wystawiam go na lewej pomocy (najczesciej z przymusu) i zaskakujaco dobrze sobie radzi. Przesunalem Volpato do 1 skladu i w swoim drugim meczu (zaczal w 1 skladzie z powodu kontuzji Treze) strzelil dwa gole ratujac mecz.
Coz, zobaczymy co wyrosnie z moich mlodzikow :)
Nocerino, coraz lepszy, ale niestety cos bez formy, o Tiago nie mowiac...
O moich obroncow (Criscito, Chiellini, Barzagli) bija sie najwieksze kluby w Europie! Criscito nawet byl zazenowany tym ze nie pozwolilem mu odejsc, ale dalem mu nowy kontrakt i nagle jest szczesliwy ze gra w klubie ktory odnosi sukcesy.
Gigi kapitalne statsy, forma wysmienita. Z reszta co ja bede o nim mowil.
Gralem w 9 na Stamford Bridge z Chelsea i wygralem 1:0 dzieki Gigiemu.. Fantastycznie bronil.
Ide pograc, zobacze jak sie sprawy potocza ;)
Jak mozecie, to doradzcie mi dobrego prawego obronce.. Zebina robi tragiczne bledy a Grygera czasami ma spadek formy..
Zależy ile masz kabony na taki transfer :P : mogę Ci polecić Daniego Alvesa, statystyki nie z tej Ziemi + młody wiek. Lahm - w tym FM go nie kupiłem, ale w poprzednich zawsze go mialem i nie żałowałem. Eboue też niezły, swego czasu miałem też Rafinhę, trochę gorsza kopia Alvesa. z tańszych Bosingwa mnie nie zawodził :-D , no i oczywiście powszechnie chwalony Di Silvestri, ale mnie nie pasował do koncepcji :P , lubię mieć bocznych dryblerów, ofensywnych i szybkich. Tyle

Kędzior--> u mnie Giovinco grał zaskakująco słabo :shock: , najczęściej miał ocenę 6, grał u mnie całe 90 minut, ale notorycznie zawodził, że wartość spadło mu do 4 mln euro. Podkreslam, że grałem tylko pół 2 sezonu, bo w psychice zapadła mi 1 rzecz z 1 sezonu i nie mogłem przez to grać (i nadal nie mogę)... 37 kolejka: 1 miejsce Juventus 1 pkt przewagi nad Interem, gram na wyjeździe z Cagliari. Gram z przewagą 1 zawodnika od 20 minuty...i remis 0:0 :cry: a Inter rozgramia Lazio u siebie 5:1 - scudetto w rękach Interu...1 pieprzony punkt...i od tej pory nie gram w FMa.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2008, 20:33

Odnośnie błędów :lol: :

http://img221.imageshack.us/img221/8469/beztytuuis5.png

:rotfl: nie ma to jak grać mecz bez ... swoich graczy.

a tu wynik :

http://img340.imageshack.us/img340/6243 ... uu1cg0.png

:rotfl: :lol: :rotfl: :lol: :D

Wszystkie screeny pochodzą z gry mojego kumpla.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2008, 21:26

Całkiem zabawne, aczkolwiek jednego nie rozumiem... Po strzeleniu gola przez Man utd zawodnicy Sheffield powinni wznowić grę... Skoro ich nie było to jakim cudem gra była kontynuowana?


Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2008, 22:21

troszke mnie ten FM dobija ...

Po awansie z fazy grupowej ChL trafilem na Eintracht Frankfurt.
Pierwszy mecz na wyjezdzie wygralem 1:3, do drugiego przystapilem w lekko rezerwowym skladzie* i ... zobaczcie sami :

Obrazek

alternatywny link do screena (fotosik.pl)

jak dla mnie to juz jest lekkie przegiecie :?
dogrywka wlasnie trwa, ale wole nie myslec jak sie skonczy ...


*
van Strattan, Cristico, Barzagli, Legro, Grygera, Nedved, Motta, Tiago, Camoranesi, Del Piero, Iaquinta

edit:
po dramatycznej serii rzutow karnych, moja przygoda z Liga Mistrzow nadal trwa.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2008, 22:32

Adi10 pisze:troszke mnie ten FM dobija ...

Po awansie z fazy grupowej ChL trafilem na Eintracht Frankfurt.
Pierwszy mecz na wyjezdzie wygralem 1:3, do drugiego przystapilem w lekko rezerwowym skladzie* i ... zobaczcie sami :

Obrazek

alternatywny link do screena (fotosik.pl)

jak dla mnie to juz jest lekkie przegiecie :?
dogrywka wlasnie trwa, ale wole nie myslec jak sie skonczy ...


*
van Strattan, Cristico, Barzagli, Legro, Grygera, Nedved, Motta, Tiago, Camoranesi, Del Piero, Iaquinta

edit:
po dramatycznej serii rzutow karnych, moja przygoda z Liga Mistrzow nadal trwa.
nie ma co sie przejmowac, na szczescie to tylko gra :smile: :whistle:


Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2008, 22:34

wiem, wiem, ale gra strasznie czasochlonna i wyzwalajaca jakies tam emocje. Co zrobic jak szlag mnie trafia kiedy trace 3 bramki w 3 ostatnie minuty meczu :P w zasadzie to w 6min bo ostatnia padla w 93 :prochno:


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2008, 11:07

Ja zacząłem od nowa grę Juventusem na patchu 8.0.1. W pierwszym sezonie wybrałem Walkę o tytuł. Dostałem 13,5M funtów na transfery i oto moje zakupy:

- Matias Fernandez £11M
- Henri Saivet £600k

Udało mi się wygrać lige, w pucharze Włoch odpadłem w 1 rundzie z Interem :P. Na szczęście w lidze sprzyjało szczęście i seria Interu pod koniec kiedy to zremisowali 6 meczy pod rząd, pozwoliła na zwycięstwo.

Teraz czeka mnie drugi sezon, dostałem £29M na transfery, które sobie troche zwiększyłem i dokonałem następujących zakupów:

- Ricardo Quaresma £25M
- Francois Clerc £12M
- Gasbarroni - za darmo

Sprzedałem:

- Camoranesi £5M
- Oliviera £1M

W planach na przyszłość jest jeszcze 3 zawodników: Zapata, dos Santos i Silva z Valencii.

W lidze mistrzów grupa przyjazna
-Barcelona , Partizan i Teplice. Więc wyjście praktycznie zapewnione.

Cele na ten sezon to wygrać lige i conajmniej 1/4 Ligi Mistrzów. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2008, 13:00

Virus[Mauro] pisze:W planach na przyszłość jest jeszcze 3 zawodników: Zapata, dos Santos i Silva z Valencii.
Jeśli chodzi o dos Santosa to nie chce nigdzie odchodzić nawet w 2012 (wiem bo kumpel probuje go sprowadzić do Chelsea). Natomiast Silva z początku jest chętny. Później jednak są problemy z jego wykupieniem. Więc spiesz się z tym zakupem :) .

Skończyłem kolejny sezon 2010/2011. To co wydawało się w połowie sezonu pewne-przegrałem. W pewnym momencie miałem 15pkt przewagi drnad Romą. Niestety ostatnich 10 meczów w lidze to prawie samo porażki i kilka remisów (m. in. to mecz z Milanem 2-2 i Romą 3-1). Jak widać moi piłkarze mobilizowali się tylko na mecze z silnymi rywalami. Przegrane m. in. z Parmą, Empoli czy Palermo nie przekreśliły jednak mojej szansy na Scudetto. Na dwie kolejki przed końce Roma miała tyle punktów co ja a mi pozostały mecze z Catanią i Udinese. Pierwszy mecz przegrałem 1-0, Roma natomiast zremisowała z Palermo. Ostatni mecz Roma wygrała a ja przegrałem 3-2. Gdyby nie wygrana Fiorentiny z Milanem mógłbym być nawet na 5 miejscu (trzeci Inter, czwarta Fiorentina i piąty Milan mieli punkt mnie ode mnie). Jeśli chodzi o nagrody dla najlepszych zawodników, to wygrał Totti :angry: drugi Giovinco. Królem strzelców został Gilardino z 20 bramkami na koncie :lol: Natomiast moi zawodnicy Aguero i Vela mieli ich po 19. W klasyfikacji obrońców wygrał Mexes, drugi był Barzagli a trzeci Criscito. Najlepszym bramkarzem został Buffon :) Teraz zaczynam kolejny sezon. Jeszcze nie dostałem kasy na transfery, ale moim głównym celem jest pozyckania Davida di Gennaro z Milanu. Po sezonie przychodzi do mnie Balotelli z Interu i młody Czech, OPŚ z Milanu. Na pewno odejdą Camoranesi i Del Piero bo skończyły im się kontrakty.
No to by było na tyle.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2008, 15:45

Ja dopiero jestem kilka sezonow za wami :P Zaczynam 2009/2010.
W ostatnim jednak poszlo mi nadzwyczaj dobrze (sam sie zdziwilem) i o dziwo, plany wyjscia z grupy w LM okazaly sie malo ambitne dla moich pilkarzy. Ale po kolei.
Przed sezonem do klubu sprowadzilem Aquino, jako mlody talent, Sunny'ego (niestety troche mnie zawiodl, szczegolnie z powodu 21!!! zoltych kartek i 3 czerwonych, w tym w najwazniejszych meczach sezou :/), wykupilem druga polowe karty Reya Volpato, sciagnalem Aguero za 180mln zl (transfer roku chyba), no i inwestycja na przyszlosc: Barkroth z IFK Goteborg.
No wiec jak widac, troche mi kasy poszlo, lacznie z 300mln, ale ze wygralem predzej lige (o maly wlos, ale jednak) to Gigli troche kasy sypnal, a ja jeszcze zadeklarowalem obrone tytulu i walke w Lidze Mistrzow.
Zaczalem sezon ustawieniem 4-2-3-1, jednak jak sie pozniej okazalo nie byla to zbyt skuteczna metoda, bo niby czemu mialbym grac 1 napastnikiem jesli w klubie mam ich 4?
Tak tez zmienilem na zwyczajne 4-4-2 no i to okazal sie strzal w dziesiatke.
Na koniec sezonu mialem 28 zwyciestw, 6 remisow i 4 porazki. Strzelilem 69 goli, tracac jedynie 18. Zdobylem w sumie 90! punktow.
Kapitalnym transfrem okazal sie Sergio Agureo. Jesli ma sie dla niego dobrze zrobione indywidualne zadania (np, dobry poziom swobody taktycznej), to ten pilkarz potrafi sprawiac cuda, i tak tez sie dzialo nie raz. Tak wiec, moja podstawowa 11 wygladala tak:
Buffon
Grygera - Criscito - Barzagli - Cheillini
Giovinco - Nocerino - Sunny - Molinaro
Trzeguet/Iaquinta - Aguero

Trezeguet gral tylko dlatego ze Iaquinta doznal powaznej kontuzji ktora na klika miesiecy wyeliminowala go z gry. Spisywal sie kapitalnie w polowie sezonu mial juz 16 goli w Serie A, treze byl niestety tylko jego cieniem.
Na szczescie mialem Aguero, pilkarza niesamowitego, ktory idealnie nadaje sie do kontratakow. Wszystkie pilki na niego, on juz potrafi wykorzystac swoja szybkosc i drybling.
Na lewej stronie postawilem na ... Molinaro! Skonczyl on sezon z NAJWYZSZA srednia w calej lidze!!! (7,62) i z 14 asystami na koncie. Na prawde zaskoczyl mnie ten koles niesamowicie.Tak wiec, po co cos zmieniac skoro jest dobrze.. i tak gral przez caly sezon.
W LM szlo mi dobrze, wyszedlem z grupy z 11 pkt i 1 porazka. Chelsea odpadla dzieki mojej wygranej u nich 1:0 (gralem w 10 na dodatek, no ale od czego ma sie Aguero;P). Pozniej niesamowity boj z Valencia. Troche bylem zszokowany ! jak mi w 15 minut strzelili 3 bramki.. myslalem, ze sie skompromituje, no ale od czego ma sie Aguero. 2 bramki w 28 i 44 minucie i mecz koncyz sie 2:3 dla Valenci. U siebie wygralem 2:1 oczywiscie tez nie bez problemow. Valencia ma bardzo silny sklad. Saviola, Silva, Zapata, Zigic, wiec lekko nie bylo.
Po Valenci przyszedl czas na Liverpool. Coz, obawialem sie tej druzyny, jednak po wygranej w Liverpoolu 1:0 (bramka Aguero:P) bylem niemal pewny awansu. U siebie wygralem 2:1 i awans stal sie faktem.
Nastepnie w polfinale czekalo na mnie Bordeaux. Po raz drugi w tych rozgrywkach mialem sie miezyc z ta druzyna. Po konfrontacjach w grupie wiedzialem mniej wiecej czym dysponuja i na co ich stac, tak wiec u siebie z prowadzenia 2:0, w ostatnich minutach trace idiotycznie dwa gole i jest 2:2, troche mnie to wkurzylo i podlamalo, no ale nie mialem nic do stracenia. Musialem wygrac we Francji. Tak tez zrobilem 2:0 i final byl nasz. Bramki Criscito i Volpato daly mi awans.
No i final... tam nie moglem spodziewac sie innych druzyn jak Barca, ManU, czy inne "potegi" no i faktycznie... Barcelona to jakis kosmos.
Etoo dostajac pilke na swojej polowie, potrafil bez problemu przebiec cale boisko i oddac strzal. Gdybym nie mial Buffona, kto wie jakby sie to skonczylo... Jednak, mysle, ze gra z kontry pozwolila mi wygrac Lige Mistrzow i skarcic wiecznie dumna i cwana Barcelone. 2:1 dla mnie i niesamowita radosc kibicow i dzialaczy. Nikt inny jak Aguero dwoch bramek Barcy strzelic nie mogl. Tak tez na koniec sezonu mial 24 gole na koncie w tym 7 w Lidze Mistrzow. pod koniec sezonu juz mialem lekkie problemy z wykluczeniami i kontuzjami, ale szeroka kadra pozwolila mi wywalczyc dwa tytuly. Teraz mam urlop a za niedlugo zaczynam kolejny sezon z zamiarem obronienia tytulow. Czy sie uda, zobaczymy.


ODPOWIEDZ