Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 19:44

Wielkie dzieki za link. Jestes WIELKI, pozdro :)


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 20:11

Jakiego mi mozecie polecić defensywnegio pomocnika i lewego obrońce (narazie na zmienników ale z myślą o przyszłości) ? Zeby był tani i dobry :wink:

ps. gdzie wkleić te facepacki ?


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 10:47

BIGGI pisze:Jakiego mi mozecie polecić defensywnegio pomocnika i lewego obrońce (narazie na zmienników ale z myślą o przyszłości) ? Zeby był tani i dobry :wink:

ps. gdzie wkleić te facepacki ?
hmmm moze Sivok,Gago,Mascherano oczywiscie :))

a co do facepakow to wklej je data/graphis(nie wiem jak sie pisze xD)/pictutres/players/ - tworzysz folder "ita" a pozniej "serie b" i wklejasz...

wylaczasz buforowanie skorki i zatwierdzasz....

P.s zawsze przy kazdym packu masz plik "readme" i masz wszysko napisane :p

pozdro


woytek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2006
Posty: 4
Rejestracja: 16 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 11:03

BIGGI pisze:Jakiego mi mozecie polecić defensywnegio pomocnika i lewego obrońce (narazie na zmienników ale z myślą o przyszłości) ? Zeby był tani i dobry :wink:

ps. gdzie wkleić te facepacki ?
Lewy obrońca to Lewin Nyatanga. Jeśli chodzi o defensywnego pomocnika to D. Moro.

Za Nyatange zapłacisz do 500 tys. euro. Natomiast za Moro ja zapłaciłem 1,3 mln euro chyba :P


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 12:14

Dzieki chłopaki. Juz ich namierzam 8)

W tym facepacku nie było readme :p


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 18:22

BIGGI pisze:Dzieki chłopaki. Juz ich namierzam 8)

W tym facepacku nie było readme :p
heh a zrobiles to ? :)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2006, 19:52

Juz wszystko wgrałem. W sumie to wiedziałem ze trzeba do pictures, tylko nie wiedziałem czy trzeba tworzyć jakis nowy folder.
Wszystko działa. 8)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2006, 17:18

Witam ma ktos juz moze wszystkie nowe koszulki do wszystkich lig? jak tak to bardzo bym prosil o udost bo na stronce fm'a jest tylko pare lig a chcialem przede wszystkim do serie b i do takich lig jak grecka ktorej niestety nie ma :cry:


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2006, 08:03

Mati1990 pisze:Witam ma ktos juz moze wszystkie nowe koszulki do wszystkich lig? jak tak to bardzo bym prosil o udost bo na stronce fm'a jest tylko pare lig a chcialem przede wszystkim do serie b i do takich lig jak grecka ktorej niestety nie ma :cry:
kto szuka ten znajdzie

poszukaj tu:
http://www.sortitoutsi.net/
http://goal-kick.com/


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2006, 08:46

Zauwazyliscie grajac w ta gre ze bardzo ciezko kupic w "normalnej" cenie jakiegos dobrego zawodnika - np; Huntelaar jest wart jakies 12 baniek, Ajax chcial go dopiero puscic za 29 baniek ! masakra, Dani Alves wart 7 baniek bodajze przeszedl do realu za 25 baniek. Chce kupic Haitinge - wart jest 3,8 - daje nawet na probe 11 baniek a oni sie nie zgadzaja, to jest bezsensu, zaden klub w realnym futbolu nie dalby za niego wiecej jak 5 baniek ( oczywiscie euro). Zauwazylem takze ze ciezko kupic gracza wczasie sezonu, zdecydowanie latwiej w letnim okienku transferowym. Czemu ta gra musi byc zawsze taka trudna jesli chodzi o transfery, aby kupic kogos dobrego zawsze trzeba dac za niego minimum dwa razy tyle ile jest wart...paranoja


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2006, 16:37

Przemo90 pisze:Zauwazyliscie grajac w ta gre ze bardzo ciezko kupic w "normalnej" cenie jakiegos dobrego zawodnika - np; Huntelaar jest wart jakies 12 baniek, Ajax chcial go dopiero puscic za 29 baniek ! masakra, Dani Alves wart 7 baniek bodajze przeszedl do realu za 25 baniek. Chce kupic Haitinge - wart jest 3,8 - daje nawet na probe 11 baniek a oni sie nie zgadzaja, to jest bezsensu, zaden klub w realnym futbolu nie dalby za niego wiecej jak 5 baniek ( oczywiscie euro). Zauwazylem takze ze ciezko kupic gracza wczasie sezonu, zdecydowanie latwiej w letnim okienku transferowym. Czemu ta gra musi byc zawsze taka trudna jesli chodzi o transfery, aby kupic kogos dobrego zawsze trzeba dac za niego minimum dwa razy tyle ile jest wart...paranoja

Według mnie transfery sa dobrze zrobione wiadomo ze dobre zawodnika nie kupisz za marne 5mln :) (marne:D) ja chcac kupic Barzagliego musialem dac 18mln. a napisane jest ze war 7mln. :P dlatego dopiero w 3 sezonie moglem sobie na niego pozwolic :/ Czy latwiej kupic w letnim czy oknie tego nie wiem nie sprawdzalem szczeze mowiac, ale Barzagliego kupilem na poczatku sezonu. Transfery w FM sa bardzo dobrze przemyslane przyszlosciowego zawodnika nie dostaniesz za byle grosze np. Huntelaar jest wart 12mln. ale jego wartosc rosnie a biarac pod uwage ze jest mlody a juz ma super umiejetnoscitrzeba spora kase wydac na zawodnika takiego jak on. Poczatkowe ceny nie ulegaja zmianie i wes pod uwage ze jak grasz np. 3 czy 4 sezon wartosc zawodnika rosnie nie wyobrazalnie, szczegolnie molodych zawodników w 1 sezonie kupilbys Huntelaara za 15mln w 4 musisz juz dac 30mln :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Kosior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2006, 21:28

Patch do FM 2007 wydany!

Football Manager 2007 to gra wyśmienita, acz nie pozbawiona błędów. Doczekaliśmy się w końcu pierwszego patcha. Łatka jest bardzo obszerna, zawiera bowiem około 500 poprawek. SI Games wykonało ogrom pracy dla fanów swojego flagowego produktu.

Łatka nie wprowadza do gry nowych elementów, a jedynie usuwa usterki lub poprawia istniejące już rozwiązania. Szereg usprawnień i zmian wprowadzono za to do silnika meczowego. Ucieszy to zapewne wielu graczy narzekających na kuriozalne sytuacje zdarzające się do tej pory na boisku.

Elementy, które doczekały się poprawek:

* kluby stowarzyszone
* regeneraci
* zmiany zarządu
* scouting
* trening
* transfery
* kontrakty
* finanse
* media
* rozgrywki międzynarodowe
* baza danych
* interfejs użytkownika
* engine meczowy
* edytor danych


Mnóstwo zmian zaszło także w rozgrywkach w poszczególnych krajach. Większych lub mniejszych poprawek doczekała się większość dostępnych w grze lig. Szczególnie cieszą zmiany w naszych rodzimych rozgrywkach: w Pucharze Polski gole wyjazdowe liczą się podwójnie, 2. liga ma 2 mecze tygodniowo transmitowane w TV, a Polonii Warszawa anulowano nieaktualną już karę punktową. Pełna lista zmian jest dostępna tutaj, natomiast jej niepełne jeszcze tłumaczenie, które w najbliższym czasie uzupełnimy, tutaj.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli listy linków, z których można pobierać łatkę 7.0.1. Sports Interactive nie zdecydowało się tym razem udostępnić patcha do FM 2007 na PC z własnego serwera. I słusznie - doświadczenie lat ubiegłych nauczyło twórców, że w tym względzie należy być nader ostrożnym. Mirrorów jest jednak całkiem sporo.

FM 2007 PC

Filefront
The Patches Scrolls
FME Download Center
Worth Playing
FMRo
FManager
Rapidshare


Obrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 08:04

Mam pytanko - ile wazy ten patch, zastanawiam sie jak dlugo mi go bedzie sciagal bo nie mam szybkiego netu :(


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Kosior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 08:49

Przemo90 pisze:Mam pytanko - ile wazy ten patch, zastanawiam sie jak dlugo mi go bedzie sciagal bo nie mam szybkiego netu :(
80mb


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 18:09

i jak go potem wkleic do folderu tzn nie jak ale gdzie i co daje? i czy moze jednak zawiera jakies zdjecia czy herby?? a jeszcze jedno mam ten folder z zdjeciami Juve robie folder ita potem serie b wklejam i nic poradzcie plisss:D

a tak na marginesie ja 5 sezon Juventusem zaczynam poki co 2 Pucharki wloch jeden Superpuchar i 1 zwyciestwo w lidze:D


ODPOWIEDZ