Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:49

BIGGI pisze:Jak znalezc np. Sivoka,Felipe,Meride ? Biore Szukaj-->Piłkarze ale ich tam nie ma.
Jeśli chodzi o Felipe, to gra w Udinese. To jest faktycznie czasem wkurzające, że czasem nie można odnaleźć graczy, którymi inni już się cieszą :roll: i tak sobie pomyślałem: niektóre (bardzo) młode talenty prawdopodobnie mogą być młodzikami ze szkółek piłkarskich , nie ma więc ich na początku gry (!) pojawiają się w składach dopiero po jakimś czasie, możliwe też, że mają zupełnie inne atrybuty niż ktoś zapowiada :idea: a jeśli chodzi o Meridę, to możesz go znaleźć w Arsenalu, ewentualnie w hiszpańskiej młodzieżówce
BIGGI pisze:gdzie jest opcja że proszę o dodatkową kase na transfery ? Wiem ze pewnie nie dadzą, no ale....
np Wiadomości -> Siedziba zarządu -> Prośba do zarządu
Najprawdopodobniej nie dadzą, ale może jak będziesz bardzo prosił (:wink:) to np na zimowe mercato dostaniesz kilka milionów


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:54

np Wiadomości -> Siedziba zarządu -> Prośba do zarządu
Najprawdopodobniej nie dadzą, ale może jak będziesz bardzo prosił () to np na zimowe mercato dostaniesz kilka milionów

zalezy tez od tego jak bedziesz prowadzic "finanse" bo jesli bedziesz na "plusie" to zarzad bedzie bardziej sklonny by dac jakas kase :)


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 18:41

b0unc3 pisze:
ile ma ramu? a co ma piernik do wiatraka? ;P
ma i duzo :) od tego zalezy rozmiar bazy..

Rozmiar bazy zależy od tego w jaki sposób sobię ją na początku gry ustawisz.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 19:44

b0unc3 pisze: a ile masz RAMu?
1 GB

ok, dzieki za rady. Szkoda, ze nie poczytałem zanim nie rozpocząłem gry. :o


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 10:10

Panowie nie chce wyjsc na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale wrzucam koszulki z serie a i b ktore sciaglem z netu do folderu z gra do graphics - pictures - kits - italy i ich nie mam w grze !!!!! Mam wlaczone buforowanie skrorki, wczytuje gre juve i dalej nie mam koszulek, co jest grane ? czy zawsze z ta gra musza byc jakies problemy ??? Trzeba jakis dodatkowy folder zrobic czy co ?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 11:24

Przemo90 pisze:Panowie nie chce wyjsc na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale wrzucam koszulki z serie a i b ktore sciaglem z netu do folderu z gra do graphics - pictures - kits - italy i ich nie mam w grze !!!!! Mam wlaczone buforowanie skrorki, wczytuje gre juve i dalej nie mam koszulek, co jest grane ? czy zawsze z ta gra musza byc jakies problemy ??? Trzeba jakis dodatkowy folder zrobic czy co ?
"...Nie zapomnijcie o wyłączeniu opcji buforowania skórki, która znajduje się w Ustawieniach w grze. Jeśli opcja ta była włączona przed wgraniem dodatku należy dodatkowo przeładować skórkę..."

eh :) troche odwrotnie robiles :) i zawsze po wrzuceniu jakis packow musiz odswiezyc skorke czyli wejsc w ustawienia i zatwierdzic :)

aa i z ta gra nie ma zadnych problemow :) przynajmniej ja tak mam :)

pozdro


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 15:33

Skończyłem pierwszy sezon na pierwszym miejscu z 89 pkt. i 11 pkt. przewagi nad Genoą
Najwyżesze zwycięstwa: 7-2 z Frosinone i 5-0 z Brescią
Najwyzsza porażka: 0-2 z Vicenzą :P
Najwięcej bramke w lidze: Del Piero -23
Świetnie spisał się Bojinov i na pewno wykupię go z Fiorentiny.
Poza tym bardzo dobrze rozwija się Chiellini a jego wartość rosnie. Martwi mnie tylko sytuacja Nedveda, bo pomijając to że jego wartośc wynosi bodajże 3 mln to jego gra sie pogarsza. W polowie sezonu złapał 3 mies. kontuzje, zagrał 2 mecze i znowu 3 mies. Kolejny sezon to pewnie jego ostatni. W razie czego zastępje go Marchionni, który spisuje sięnieźle(raz strzelił przepiękną bramkę z ostrego kąta z 30 m)

To tyle jeśli chodzi o pierwszy sezon

Kiedy zarząd po sezonie daje fundusze na transfery? Bo ja już mam połowe maja i nic :think:

Mam tylko 3 mln na transfery a przydalyby się jakieś wzmocnienia. Na pewno sprzedam kilku niepotrzebnych zawodników i właśnie się zastanawiam czy opłaca się sprzedać Gasbarroniego, który przebywa na wypożyczeniu w Parmie. Deportivo zaoferowało mi 7,7 mln Euro, ale pewnie udałoby mi się wyciagnąc z 9 mln. Trochę danych o Gasbarronim:

-25 lat
-ofensywny pomocnik
-najlepsze umiejetnosci:
Dosrodkowania 18
Podania 14(nie jest dobre ale to ważna umiejętność)
rz. rozne 18
technika 17
blyskotliwosc 20
przyspieszenie 18
szybkosc 16
zwinnosc 19

Czy opłaca się go sprzedawać? Myślę, że u mnie nie będzie siedział nawet na ławce, bo gram Paro(świetnie się rozwija) i Zanettim w środku. A w rezerwie mam GG i Palladino, który może zastąpić pomocników zarówno w środku jak i na skrzydle. W ostateczności zostaje jeszcze Marchisio. Gasbarroni to okazja do zyskania środków na transfery i nie wiem czy go sprzedać czy zostawić(nawet na wypożyczeniu) bo może się kiedys przyda :think:

P.S Odkryłem sposób na zasilenie klubowego konta. Pewnie większości z Was jest on znany, ale mimo wszysko moze ktoś o tym nie wie. Chodzi mi o sparingi z dobrymi druzynami w czasie przerwy miedzy sezonami. Dla przykładu organizujemy sparing z Barceloną czy innym "wilekim" klubem na własnym boisku i zgarniamy kilkaset tysięcy za bilety. Aby taka drużyna zgodziła się na mecz należy zaoferować im kilkadziesiąt tysięcy. Zysk wynosi ponad pół miliona Euro za mecz.

EDIT: Jak długo piłkarze powinni odpoczywac po sezonie :?:

Tak z czystej ciekawości zapisałem grę i postawiłem ultimatum zarządowi żeby sprawdzić co się stanie...zarząd dał 17 mln euro na transfery.

Nie wiem co zrobić żeby nie tracić ciągle kasy. Pozbedesię paru niepotrzebnych zawodników, ale mimo, że mam jeszcze 125K niewykorzystanego funduszu na place ciagle stan mojego konta maleje(od dawna jest na minusie). Co zrobic :?:


Obrazek
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 10:05

Dzieki b0unc3 za rade, wlasnie tego nie zrobilem, a tak sie zastanawialem wlasnie ze cos pewnie w opcajch trzeba poprzestawiac, mam jeszcze jedna prośbe - niestety nie posiadam loga Juve, mam wszystko koszulki z serie a, loga z serie a i koszulki z serie a natomiast nie moge sie dokopac herbow druzyn z serie b i przede wszystkim herbu Juve, prosilbym tez o plik fake bo mi nie chce sciagnac z netu. Tak wiec : herb Juve i plik fake - i bedzie git :)


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 14:11

http://www.cmrev.com/grafika/plik/479.html - logpack do wszyskich wloskich druzyn(usun poprzednie loga i zrob tak jak z facepakami i kitsami)

http://s004.wyslijto.pl/?file_id=05347261614073121121 fake

pozdro


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 14:22

Wielkie dzieki, popoludniu pobawie sie z tym...dam znac czy sie udalo.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 18:29

Przemo90 pisze:Wielkie dzieki, popoludniu pobawie sie z tym...dam znac czy sie udalo.

tylko usun przed wgraniem tych logpackow te standardowe co byly przy instalacji gry...zaleca sie to :)


Plastik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2006
Posty: 7
Rejestracja: 08 października 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 18:44

Ja gram w Fm 2006 4 sezon (Styczeń 2009)W edytorze zrobiłem ze Juventus gra w Serie A(oczywiscie gram nim) :D i zrobiłem transfery z tego lata w Serie A i Primera Division.


Mój skład:
BR: Buffon
OBR:Chiellini- Boumsong-Kompany-Dani Alves
POM:Zanetti-van der Vaart-van Persie-Sneijder
NAP: Villa-Bojinow

REZERWA:(Br) Joao Carlos-(Obr)de Ceglie- Mendes da Silva-Balzaretti-Alexandre Song-Cassani-(Pom) Marchisio-Marchionni-Nedved (Nap)Del Piero-Palladino(który często gra zamiast Bojinowa i wart jest 40 mln zł)
w składzie znajduja sie tez piłkarze z młodzieżówki którzy niedowno przybyli do niej i sobie radza nawet dobrze.

Czekam na Fm 2007 ale pogram jeszcze kilka sezonów


woytek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2006
Posty: 4
Rejestracja: 16 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 09:33

Ja dopiero teraz zaczołem grać w FM 07, jestem tuż przed 1 meczem ligowym z Bari. W meczach towarzyskich szło mi dobże. Wygrałem 6 na 7 meczy i straciłem łącznie tylko 2 bramki strzelając 21.

Transfery:
Roger (Corinthians) - 2 mln euro
Floro Flores (Arezzo) - 1,5 mln euro
Lupatelli (Roma) - 1,2 mln euro
Moro (Brescia?) - 1,5 mln euro

Nikogo nie sprzedałem, kupiłem dużo młodych piłkarzy do Primavery, np.:
Radulj, Król, Kielb, Spironelli, Boekel, Nyatanga, Wesolowski James, Naismith.

Jeśli macie jakichś dobrych, tanich piłkarzy to napiszcie. Chciałbym raczej piłkarzy z Włoch.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 12:43

b0unc3 - dzieki wielkie za pomoc, odrazu przyjemniej sie gra, wszystko hula, loga, nazwy lig poprawne, koszulki no i facepacki sa, szkoda ze nie ma facepacka do Juventusu ( mam tylko facepacki z serie a)

Co do samej gry : zdobylem coppa italia - ( 1-0 i 1-1 z Roma) i mistrzostwo serie b ( ponad 10 pkt przewagi nad Albonoleffe). Czekam na serie a :)))))

PS: jesli ktos posiada facepack Juve to bardzo poprosze link :)


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 16:01

Przemo90 pisze:b0unc3 - dzieki wielkie za pomoc, odrazu przyjemniej sie gra, wszystko hula, loga, nazwy lig poprawne, koszulki no i facepacki sa, szkoda ze nie ma facepacka do Juventusu ( mam tylko facepacki z serie a)

Co do samej gry : zdobylem coppa italia - ( 1-0 i 1-1 z Roma) i mistrzostwo serie b ( ponad 10 pkt przewagi nad Albonoleffe). Czekam na serie a :)))))

PS: jesli ktos posiada facepack Juve to bardzo poprosze link :)

http://goal-kick.com/index.php?option=c ... t=category
:) pozdro


ODPOWIEDZ