Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2006, 19:05

acha czyli jak mi sie sezon skonczy bede mogl sprowadzic kolejnego z poza unii ?? dobrze zrozumialem ??
tak :)


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2006, 20:38

Znowu mam pytanie, a właciwie 3.

1. Czy jeśli po 17 kolejkach mam -5 mln na koncie to uda mi się jakoś dobrnąć do kolejnego sezonu i jeśli tak to czy po awansie do Serie A klub bardzo się wzbogaci?

2. Pod wiadomościami o piłkarzach(np. jak dobrze gra) jest napisane, że to bardzo dobrze zaabiający zawodnik i w związku z problemami finansowymi klubu może być zmuszony do odejścia jako pierwszy. Budżet na pensje nie jest wykorzysany do końca, więc nie wiem czy rzeczywiście moze się tak stać :think: :?:

3. Co zrobic żeby piłkarze nie tracili umiejętności? Np. wytrzymałość Alexa spadła z 14 do 11 :? co na to poradzic? Wiem że niby treningi na to pomagaja ale jakoś nie widać...

P.S Po 17 kolejkach mam 4. miejsce i 7 pkt. straty do lidera którym jest...Albinoleffe.
A i jeszcze w jednym meczu Del Piero uderzył przeciwnika łokciem w twarz i w 13 minucie wylecał z boiska. potem został zawieszony na 3 mecze :shock: Gdyby to był Totti czy Materazzi nie zdziwiłbym się, ale Del Piero...i tak wygrałem ten mecz :P )


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2006, 10:19

Reg pisze:Znowu mam pytanie, a właciwie 3.

1. Czy jeśli po 17 kolejkach mam -5 mln na koncie to uda mi się jakoś dobrnąć do kolejnego sezonu i jeśli tak to czy po awansie do Serie A klub bardzo się wzbogaci?

2. Pod wiadomościami o piłkarzach(np. jak dobrze gra) jest napisane, że to bardzo dobrze zaabiający zawodnik i w związku z problemami finansowymi klubu może być zmuszony do odejścia jako pierwszy. Budżet na pensje nie jest wykorzysany do końca, więc nie wiem czy rzeczywiście moze się tak stać :think: :?:

3. Co zrobic żeby piłkarze nie tracili umiejętności? Np. wytrzymałość Alexa spadła z 14 do 11 :? co na to poradzic? Wiem że niby treningi na to pomagaja ale jakoś nie widać...

P.S Po 17 kolejkach mam 4. miejsce i 7 pkt. straty do lidera którym jest...Albinoleffe.
A i jeszcze w jednym meczu Del Piero uderzył przeciwnika łokciem w twarz i w 13 minucie wylecał z boiska. potem został zawieszony na 3 mecze :shock: Gdyby to był Totti czy Materazzi nie zdziwiłbym się, ale Del Piero...i tak wygrałem ten mecz :P )

Ja kiedy skonczylem pierwszy sezon (oczywiscie zwansowalem do Serie A z 1 miejsca) nie doastalem kasy... wygralem rowniez PW za to dostalem jakies grosze... na poczatku nastepnego sezonu gralem superpuchar wygralem 1:0 z Interem :|:| (gralem z nimi 2 razy w PW i tez wygralem na dodatek dośc łatwo:|) za to dostalem jakies 2mln. Staralem sie o wieksze fundusze na transfery klub nie mogl mi nic dac, ale w polowie drogiego sezonu w zimowym okie transferowym dostalem 6mln. :):) Sytuacja finansowa klubu sie poprawila i dostalem dodatkowe srodki na transfery (ja osobiscie inwestuje w mlode talenty na kazda pozycje mam doskonalego zmiennika. Mlodych zawodników kupowalem za grosze 100-500tys. a juz teraz sa warci po 1,5mln a graja dopiero pol sezonu :D) Takze podumowując jestem na etapie polowy drogiego sezonu i juz powoli klub wychodzi na "prostą". :)

PS. Kupilem z Interu Recobe nie byl zadowolony z klubu itd. dalem jedyne 1,7mln. zawodnik gra SUPER ma chyba z 7 umijetnosci po 20 i to te najwazniejsze strzał wykonczenie technika dryblink itd. :)



Jezeli chodzi o komunikaty ze zawodnicy ktorzy duzo zarabiaja moga odejsc... u mnie bylo tak: przez pierwszy sezon rowniez dostawalem takie informacje na poczatku 2 sezonu musialm przedluzyc kontrakty z Trezegolem, Del Piero, Camoranesi itd. Klub nie mial nic przeciwko i moglem dac im nawet 59tys. tygodniowo, takze nie martw sie tym zatrzymas zich u siebie :) Ja na poczatku dawalem Trezegolowi i DP bardzo nisie zarobki bo poprostu wiecej nie moglem.. nie przyjeli ale po pewnym czasie (nie zmienialem oferty) asystent poinformowal mnie ze Ci zawodnicy rozwazaja sprawe i niedlugo zloża podpisy na nowych kontraktach:) Nie wiem jak ebdzie u Ciebie ja nie mialem -5mln. bo jak juz mowilem kopowalem mlodych zaodników za ktorych nie placilem zbyt duzo, proponuje zrobic to samo bo kupowac za gruba kase stare przereklamowane gwiazdy to pierwszy krok aby popasc w wielkie dlugi, a mlodzi sa o wiele lepsi i perspektywiczni :)



Mi sie jeszcze nie zdarzylo zeby DP dostal czerwona kartke ;) oczywiscie zolte tak zle czerwona .. :) Ja mialem pecha DP mial 2 razy kontuzje ktora wylaczala go z gry na 4 miesiace :/ umiejetnosci mu pospadaly i niestety ale wylecial ze skladu, ale teraz wraca do dobrej formy umiej. juz ma prawie takie jak na poacztku :) Jest juz malo wart (chyba 1,3mln :|:|) ale to nie wazne bo i tak go nie sprzedam :) (DP chce zajac sie trenerka po kaierze oczywiscie w Juve :) )
Kupilem zawodnika Mateusz Cieluch (Polak) z Jagielloni gra w u-20 jest kapitanem druzyny i glownym motorem napedowym strzela duzo bramek umiejetnosci rosna mu jak szalone :) Uczy sie od Del Piero i obaj sa z tego zadowoleni (DP ma pierwszego ucznia:) ) Ściagnolem jeszcze chyba z 2 Polaków bo jak jest jeden zawodnik np. z Polski to moze miec problemy z aklimatyzacja :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Max89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2006, 19:23

Ja obecnie mam 1 stycznia 2010r. Na połmetku zajmuje pierwsze miejscez przewagą 6 pkt nad drugim Milanem...(poprzednie sezony B-1,A-4,A-3). Przez pierwsze 3 zezony grałem taktyką 1-4-4-2, ale w tym sezonie kompletnie ją zmieniłem na 1-4-1-2-1-2:
Bufon
Zebina/Srna Yobo Zapata Chiellini

T.Motta

Jaquin Gasbaronni(na skrzydłach ze strzałkami ustawionymi do przodu)

W.Snajder

Fred Bozinow

Na uwagę zasługują Zapata(bardzo dobry srodkowy obronca, kupiłem go w drugim sezonie za 6 mln euro) i Jaquin(To nie ten z Betisu.... Gra w pierwszym sezonie w 2 lidze Hiszpanskiej w druzynie Frankowskiego.Ma 18 lat i do kupienia za grosze.Kupiłem w 3 sezonie z Livirno za 7 mln).
Oczywiscie warto tez wykupic Bozinowa(dalem za niego 3 mln,chociaz Fiorentina dała 0:/). U mnie w 4 sezonie ma juz 15 bramek,a to dopiero polowa sezonu.

Teraz chciałbym kupic prawego obronce, bo Zebina juz ma swoje lata,a Srna jest dobry w ofensywie,a gorszy w defensywie. Mam 10 mln...Macie jakies propozycje?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 00:27

Jaki poziom dać treningom (bramkarski,def,ogolny,ofens) ? Lekki,sredni ? Mam ustawiony sredni wszędzie (taki mocno-sredni), ale szlag mnie trafił bo mam tyle kontuzji ze nie moge zlepić pierwszej jedenastki (łącznie ze złamaną szczęką Buffona) :!:.Moze ktos wrzucic screena albo porządnie napisać jak ma to ustawione ? Co tu jeszcze zrobic zeby to ustabilizować ?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 01:02

Przed sezonem ćwicz siłę a w trakcie sezonu zmień to na aerobik - to pozwala na zmiejszenie ilości kontuzji.
Trening siłowy podczas sezonu wykańcza zawodników i wówczas mamy plage kontuzji. Natomiast trening siłowy przed sezonem uodparnia zawodników.


Dirty mind
nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 14:34

O to mój skład (jestem w po 14 kolejkach 3 sezonu):

Buffon - Zaccardo, Barzagli, Pique, Chiellini - Camoranesi, Paro, Maresca, Adu - Trezeguet, Bojinov

Rezerwowa 11
Amelia - Balzaretti, Piccolo, Paweł Król, Nyatanga - Marchionni, Maloney, Marchisio, Kamil Radulj - Vitti, Sharp.

Del Piero jest moim asystentem i gra w Primaverze, w razie kontuzji czasem gra w 1 składzie.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 16:10

nalepw pisze:O to mój skład (jestem w po 14 kolejkach 3 sezonu):

Buffon - Zaccardo, Barzagli, Pique, Chiellini - Camoranesi, Paro, Maresca, Adu - Trezeguet, Bojinov

Rezerwowa 11
Amelia - Balzaretti, Piccolo, Paweł Król, Nyatanga - Marchionni, Maloney, Marchisio, Kamil Radulj - Vitti, Sharp.

Del Piero jest moim asystentem i gra w Primaverze, w razie kontuzji czasem gra w 1 składzie.
Primavera jest to drużyna chyba U21 :roll:


nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:11

@Asta - Oczywiście, ale może tam grać dwóch zawodników powyżej 21 roku życia.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:31

Max89 pisze:Oczywiscie warto tez wykupic Bozinowa(dalem za niego 3 mln,chociaz Fiorentina dała 0:/)
U mnie też tak było, tylko że dałem z 6...
Max89 pisze:Teraz chciałbym kupic prawego obronce, bo Zebina juz ma swoje lata,a Srna jest dobry w ofensywie,a gorszy w defensywie. Mam 10 mln...Macie jakies propozycje?
Zaccardo :D zdecydowanie Zaccardo :ok:

Przy okazji chciałem się pochwalić, najnowszy nabytek z Arsenalu:
Carlos Vela, meksykanin, obecnie 18 lat, za 12,250,000 mln euro ( :shock: ), napastnik, jak na tak młodego człowieka zaśpiewał sobie astronomiczną pensję 4,300,000 mln euro za sezon ( :shock: :shock: ) ale cóż, raz się żyje :wink: w skrócie: jest świetny :) chyba niedługo zajmie miejsce Trezegueta w ataku, bo francuz do połowy sezonu zaliczył tylko 4 bramki... :doh: a tak wogóle, to Arsenal ma genialnych młodzieżowców - chętnie pozbywa się swoich zdolnych napastników :whistle:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:38

Jak znalezc np. Sivoka,Felipe,Meride ? Biore Szukaj-->Piłkarze ale ich tam nie ma. A po drugie - gdzie jest opcja że proszę o dodatkową kase na transfery ? Wiem ze pewnie nie dadzą, no ale....
Sorry, dopiero zaczynam w to grać :)


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:45

BIGGI pisze:Jak znalezc np. Sivoka,Felipe,Meride ? Biore Szukaj-->Piłkarze ale ich tam nie ma.
Widocznie masz za małą baze danych. Wybiera się ją na poczatku gry. Od razu uprzedze następne pytanie: nie, nie da się jej zmienić podczas gry :P

BIGGI pisze:A po drugie - gdzie jest opcja że proszę o dodatkową kase na transfery ? Wiem ze pewnie nie dadzą, no ale....
Siedziba zarządu i tam na dole po lewej.
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2006, 17:46 przez Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:45

BIGGI pisze:Jak znalezc np. Sivoka,Felipe,Meride ? Biore Szukaj-->Piłkarze ale ich tam nie ma. A po drugie - gdzie jest opcja że proszę o dodatkową kase na transfery ? Wiem ze pewnie nie dadzą, no ale....
Sorry, dopiero zaczynam w to grać :)
moze w Twojej bazie danych ich nie ma??ale sivok powininen byc nawet w malej bazie danych hmmm nie wiem...

a ile masz RAMu?
Widocznie masz za małą baze danych. Wybiera się ją na poczatku gry. Od razu uprzedze następne pytanie: nie, nie da się jej zmienić podczas gry

ale ja gram na malej bazie danych(najmnijeszej) i Sivok jest..
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2006, 17:47 przez b0unc3, łącznie zmieniany 1 raz.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:47

b0unc3 pisze:
BIGGI pisze:Jak znalezc np. Sivoka,Felipe,Meride ? Biore Szukaj-->Piłkarze ale ich tam nie ma. A po drugie - gdzie jest opcja że proszę o dodatkową kase na transfery ? Wiem ze pewnie nie dadzą, no ale....
Sorry, dopiero zaczynam w to grać :)
moze w Twojej bazie danych ich nie ma??ale sivok powininen byc nawet w malej bazie danych hmmm nie wiem...

a ile masz RAMu?
ile ma ramu? a co ma piernik do wiatraka? ;P


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:49

ile ma ramu? a co ma piernik do wiatraka? ;P
ma i duzo :) od tego zalezy rozmiar bazy..
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2006, 17:51 przez b0unc3, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ