Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 10:43

sciagnalem taki plik altrotatedseriea i co mam z nim zrobic nie ma zadnego readme ani cus podobnego


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 10:54

Cryhavoc pisze:A ja mam takie pytanie:

Mam FM sciagnietego z torrenta w wersji 5.0.0 i on sobie tak elegancko leży na moim dysku zmątowany przez Deamona.

Czy jeśli teraz zainstaluje patcha (jakiegokolwiek 5.02/5.05) gra mi odpali bez problemów czy będę musial kombinować? Jesli tak to jak?

Edit:
i jeszcze jedno pytanie.... czy patche zawierają rozszerzenia językowe? tzn o polski mi chodzi ;)
Zainstaluj Patch 5.0.5 tam masz język polski, ale będziesz musiał włączyć obraz płyty, który zajmuje kilka KB, o którym pisałem we wcześniejszych postach. Wystarczy czytać wszystko co było wcześniej napisane (jedną czy dwie strony wcześniej), a nie powtarzać ciągle te same pytania...
PABLO pisze:sciagnalem te dodatki i oto co napotkalem za rozserzenie: RR&GFM2005RU1.5.rar.jc! i nie moge tego rozpakowac ! help
Jeśli zajmuje kilkadziesiąt MB to usuń .jc i będziesz miał archiwum rara 8), albo ściągnij to. Ten update jest na pewno dobry.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 14:21

a znacie moze strone ze skinem jakims fajnym ??

Następnym razem staraj się czytać poprzednie wypowiedzi /Dragon


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 14:34

PABLO pisze:a znacie moze strone ze skinem jakims fajnym ??
Jak już Coolfi napisał grafikę do Fm-a można znaleść na stornie http://www.sortitoutsi.net/.
Skiny są dokładnie pod tym adresem.
Dodatkowo także ja wrzuciłem jeden skin w tym temacie.

Ludzie przeglądajcie czasem poprzednie posty i spradzajcie czy już nie było odpowiedzi na wasze pytania :?


alexx15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 11
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 18:26

to co niema wogule nigdzie w necie carcka do patcha 5.0.5????dajcie znac bo szukałem i nic jak macie link do cracka to byłbym wdzięczny...bo prubowałem tym sposobem przez daemon tools i jakis błąd....


dajcie cracka....


marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 18:28

no własnie dajcie jesli macie i mozecie tego cracka bo szlakmnie juz trafia :evil:


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 19:25

Ja grywam w to !! Juventusem i już 3 sezonik :) Same zwycięstwa :) i tylko 3 porażki ...zdecydowanie łatwy jest ten MANAGER !! Zaliczyłem 3x zwycięstwa ponad 12-0 i raz 17-0 zero w jakims towarzyskim meczu, to naprawde czasem nudzi ale bawi :] W Cm03/04 o wynik 6-0 bylo trudno !!! A gram w te Managery już od 5 lat ....A co do Milanu to zaskoczony jestem że nagle jakiś TEVEZ nie wiadomo skąd wszedł odrazu do pierwszego składu ....ale strzela bramki :) CZEKAM NA CM5 !! :D :D


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 19:33

o ile dobrze pamietam to cm 5 juz wyszedl !!


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:16

krystiank pisze:Ja grywam w to !! Juventusem i już 3 sezonik :) Same zwycięstwa :) i tylko 3 porażki ...zdecydowanie łatwy jest ten MANAGER !! Zaliczyłem 3x zwycięstwa ponad 12-0 i raz 17-0 zero w jakims towarzyskim meczu, to naprawde czasem nudzi ale bawi :] W Cm03/04 o wynik 6-0 bylo trudno !!! A gram w te Managery już od 5 lat ....A co do Milanu to zaskoczony jestem że nagle jakiś TEVEZ nie wiadomo skąd wszedł odrazu do pierwszego składu ....ale strzela bramki :) CZEKAM NA CM5 !! :D :D
Grasz od 5 lat w CM i nie znasz TEVEZA :shock: ?? to raz a dwa zagraj sobie jakimś slabszym zespolem to wtedy sie nudzic nie bedzie :lol:


Obrazek
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 12:58

krystiank pisze:Ja grywam w to !! Juventusem i już 3 sezonik :) Same zwycięstwa :) i tylko 3 porażki ...zdecydowanie łatwy jest ten MANAGER !! Zaliczyłem 3x zwycięstwa ponad 12-0 i raz 17-0 zero w jakims towarzyskim meczu, to naprawde czasem nudzi ale bawi :] W Cm03/04 o wynik 6-0 bylo trudno !!! A gram w te Managery już od 5 lat ....A co do Milanu to zaskoczony jestem że nagle jakiś TEVEZ nie wiadomo skąd wszedł odrazu do pierwszego składu ....ale strzela bramki :) CZEKAM NA CM5 !! :D :D
Zakładam, że grasz w FM-a bez patchów. Spróbuj gry na patchu 5.0.5 z najnowszy updatem. Mogę ci obiecać, zę wynik 10-0 zdobyć będziesz mógł tylko z jakimś 3-cio ligowcem z Polski (przy założeniu, że będą jeszcze zmęczeni i dostaną kilka czerwonych) :lol: :prochno:.

I na CM5 już czekać nie musisz, bo już w drodze jest drugi patch do tej gry :lol: . Ale w CM5 wyniki są jeszcze gorsze niż w FM-ie bez patchy, więc dopóki nie wyjdzie jakiś pożądny patch to nie ma co instalować tej gry.

I jeszcze apropo Teveza to jakoś dziwnie musiałeś grać w te managery przez 5 lat i go nie zauważyć :lol: . Jeśli chcesz trochę poczytać o talentach do managerów to zapraszam na www.cmrev.com i www.fcmc.pl to może sam zakupisz jakąs młodą gwiazdę :wink:
marsek pisze:no własnie dajcie jesli macie i mozecie tego cracka bo szlakmnie juz trafia
Jak dobrze mi wiadomo to crack do tej gry NIE wyszedł. Jesli ktoś ma problemy z instalacją obrazu płyty na DEAMONA to zapraszam na priv lub GG to postaram się zaradzić na wasze problemy. :wink:

EDIT

Ludzie jak się chwalicie jakie macie wyniki i skłądy w FM-ie to proszę podawajcie jeszcze jaką macie wersję gry. Ta jedna informacja może bardzo wiele wyjaśnić :smile:

EDIT numero due :)

Chciałbym jeszcze zarzucić linka do nowego spotu reklamowego Football Managera 2005. Link ten będzie działał tylko tydzień. Można go ściągnąć tutaj


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 15:23

marsek pisze:no własnie dajcie jesli macie i mozecie tego cracka bo szlakmnie juz trafia :evil:
gorczas wyszedl wyszedl :twisted:



ja mam cracka ale nie wiem jak ci go przesle bo zajmuje 12 mega :/


marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 15:55

spróbuj moze na www.rapidshare.de lub na www.yousendit.com albo jeszcze jest taka mozliwosc ze załaczysz mi jako załacznik i mailem przeslesz..kurde zalezy mi na tym cracku...


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 16:20

Mój jest taki oczywiście gram juve: Buffon-Zambrotta, Cannavaro, Thuram, Bonera-Camoranesi, Nedved, Totti, Ronaldinho-Trezeguet, Zlatan.

i co myślicie ???

mój nr gg to 8368044


bartek_bp15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2005
Posty: 12
Rejestracja: 14 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 16:21

qrde mam problem...:/ grałem wczoraj 2 sezon i zapisałem gre.Dzisiaj włączam gre i wyskakuje mi błąd...:( nie można urochomić mojego save:[.Da się coś zrobić żeby można było dalej grac na tym save??pLz!!P0m0cY:( :płaczę:


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2005, 18:01

Ja gram Juventusem,Fiorentiną,Lechem i Groclinem drugi sezon.Juventusem wygralem lige oczywiscie,Fiorentina zajalem 5 miejsce,Groclinem mistrzostwo Polski a Lechem wicemistrzostwo.
Grajac Violą i mając w ataku Bojinova i Pazziniego mozecie byc pewni gry w pucharach.Jednak Pazziniego teraz sprzedaje za 25 mln funtow do Interu.Kupuje zamiast niego Carignagno i Esposito.


...Taka miłość jest jedna...Juve
ODPOWIEDZ