Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:05

To ja mialem jeszcze lepszy przypadek.
1/4 LM trafiłem na Milan. pierwszy mecz na San Siro wygrałem 0:1. Pozniej na Delle Alpi wygrywam 7:2 do 60 minuty a w 80 było juz 7:8 dla Milanu :shock: no i odpadlem bo Milan strzelil wiecej bramek na wyjezdzie :D


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:13

Tarnos15 pisze:To ja mialem jeszcze lepszy przypadek.
1/4 LM trafiłem na Milan. pierwszy mecz na San Siro wygrałem 0:1. Pozniej na Delle Alpi wygrywam 7:2 do 60 minuty a w 80 było juz 7:8 dla Milanu :shock: no i odpadlem bo Milan strzelil wiecej bramek na wyjezdzie :D

No właśnie o tym mówię. Jak wszystko idzie za łatwo to idzie ale nagle grze coś odbija i następuje coś co nawet w filmach s-f by nie przeszło. Czekam na kolejną wersję. Może wreszcie będzie normalna. A tymczasem tknięty wspomnieniami odpaliłem sobie CM 03/04 i pociskam Shalke. (Pierwszy mecz z Werderem 7:1 :twisted: )


Obrazek
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:16

No mi sie takie rzeczy jak piseczie nigdy nie zdarzyły i mam nadzieje że sienie przydarza :D


Obrazek
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:20

przegięcie to skutecznośc szewczenki w milanie

w 38 meczach 58 bramek :evil:

jak chcecie następce nedveda polecam Montolivio :)

najlepszy bajer był z tottim. wciagnełem do za free do juve, pograł sezon (nawet nieźle ale pół sezonu kotuzje miał) a potem go sprzedałem do interu i mi komunikat przyszedł że kibice są szczęśliwi że odszedł :D

albo inter zrobił hit transferowy. kupili za grubą kase Owena z Liverpoolu. w ciągu 2 sezonów rozegrał 3 pełne mecze i chyba w 5 wszedł z rezerwy :D :D :D


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:32

Nie jakims edytorem.,Tylko jak tam jest nowa gra wybiera sie lige wybieralem lige wloska i hiszpanska pozniej robilem z 7 managerow .valenci betisu barcelony realu interu milanu romy i robilem np na jakiego s zawodnikach zaoferuj innym klubom pozniej zaoferuj graczom prowadzacym druzyny dawwlem tylko juventus ppozniej bylem managerem juve kupywalem go za 375K bo gram EURASAMI kupowylem realem np Pessotto za 58 mln Euro :shock: :shock: blasiego barcelona za 35 mln euro :D i kupywalem teveza itd :D
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2005, 12:40 przez Radidam, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:39

Radidam pisze:Nie jakims edytorem.,Tylko jak tam jest nowa gra wybiera sie lige wybieralem lige wloska i hiszpanska pozniej robilem z 7 managerow .valenci betisu barcelony realu interu milanu romy i robilem np na jakiego s zawodnikach zaoferuj innym klubom pozniej zaoferuj graczom prowadzacym druzyny dawwlem tylko juventus ppozniej bylem managerem juve kupywalem go za 375K bo gram EURASAMI kupowylem realem np Pessotto za 58 mln Euro :shock: :shock: blasiego barcleona za 35 mln euro :D i kupywalem tevez itd :D
No jest sie czym chwalić :-D Ja tak robiłem w CM3 :P
Ale większa przyjemnośc jednak płynie z uzbierania tych 50 milionów żeby sobie uczciwie Puyola kupić :) Poza tym nie ma jak kupić za 1,5 m a sprzedać po roku jako mega gwiazde za 40 :twisted: :twisted: :twisted:


Obrazek
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:39

Radidam pisze:Nie jakims edytorem.,Tylko jak tam jest nowa gra wybiera sie lige wybieralem lige wloska i hiszpanska pozniej robilem z 7 managerow .valenci betisu barcelony realu interu milanu romy i robilem np na jakiego s zawodnikach zaoferuj innym klubom pozniej zaoferuj graczom prowadzacym druzyny dawwlem tylko juventus ppozniej bylem managerem juve kupywalem go za 375K bo gram EURASAMI kupowylem realem np Pessotto za 58 mln Euro :shock: :shock: blasiego barcleona za 35 mln euro :D i kupywalem tevez itd :D
Według mnie taka gra nie ma sensu, zabiera całą zabawe, a poza tym 0 satysfakcji... :?


non mollare mai
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:46

Chce sobie tak cały sezon przegrać a pozniej bede gral noramlnie.jak wczesniej gralem normalnie to mialem z tych zawodnikow robinho vicente za 60 mln euro joaquina za 40 mln alexa z feberbahce za 17 mln miguela za 8 mln i evre za 12 mln :D :D


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:05

Radidam pisze:Nie jakims edytorem.,Tylko jak tam jest nowa gra wybiera sie lige wybieralem lige wloska i hiszpanska pozniej robilem z 7 managerow .valenci betisu barcelony realu interu milanu romy i robilem np na jakiego s zawodnikach zaoferuj innym klubom pozniej zaoferuj graczom prowadzacym druzyny dawwlem tylko juventus ppozniej bylem managerem juve kupywalem go za 375K bo gram EURASAMI kupowylem realem np Pessotto za 58 mln Euro :shock: :shock: blasiego barcelona za 35 mln euro :D i kupywalem teveza itd :D
Nie zebym sie chwalil ale jak tak robilem w CeeMie 97/98 8)
Taka gra nie ma sensu bo nie dosc ze na poczatku sie wygrywa Juventusem to ty robisz sobie jeszcze najlepszy skladi i chwalisz sie ze wygrywasz po 10-0.

Tak jak ktos tu napisal taka gra nie ma sensu :twisted:

Pozdrawiam


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:12

Tak piszesz ze niema sensu a ty sam tak grales heheheeh :D
Grasz jakims Wigan co do nich napewno najwiekszy rzadziak by nieprzeszedl .Jak bmy gral w lidze angielskiej bym wybral np Tottenham :-D


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:14

Radidam pisze:Tak piszesz ze niema sensu a ty sam tak grales heheheeh :D
Grasz jakims Wigan co do nich napewno najwiekszy rzadziak by nieprzeszedl .Jak bmy gral w lidze angielskiej bym wybral np Tottenham :-D
Ej ale ja gralem tak majac 8/9 lat to wiesz :D :D To zagraj sobie wlasnie takim zespolem to zobaczysz jak sie fajnie gra 8) Tottenhamem gralem kiedys i sie fajnie gralo ale nie to co WIGAN

Pozdrawiam 8)


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:15

No i dobra zagram sobie jakims slabszym zespolem i zobaczysz i niebedziesz mnie atakowal :twisted: i zobaczymy :D
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2005, 16:47 przez Radidam, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:20

Radidam pisze:No i dobra zagram sobie jakims slabszym zespolem i zobaczysz i neibedziesz mnie atakwoal :twisted: i zobaczymy :D
ALe nie oszukuj :D Zobaczysz jak sie fajnie gra 8) Jak cos osiagniesz ( w co watpie :D ) to napisz na forum

Pozdrawiam 8)


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 13:28

A tam sie kłócicie popatrzcie na mnie jak rządze w LM moim Club Brugge :D


http://img95.exs.cx/my.php?loc=img95&im ... eal0pr.jpg


To sie nazywa radość po takim zwycięstwie bez przekrętów :D


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2005, 13:19

Ja teras zaczałem wymiatac Glasgow Rangers mam nadziejze ze bedzi spoko pierwszy mecz narazie zagralem i wygralem na wyjezdzie z Aberden=1-2 :D

Transfery narazie
Frank De Boer-Free
Mustapha Hadji-Free


Obrazek
ODPOWIEDZ