Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 20:15

A ja zaczolem grac teras Barca cudnie mi sie gra nimi 1 wazny mecz o punkty w lidze z krolewskimi 3-1 wygralem 2 z Werderem Brema w lidze mistrzow wygralem 4-0 i 3 z Virrarealem 5-0 :D


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:45

Gram w ta gre juz pare dni i juz mi sie znudzila :?
Glowny powod to maly realizm:
mianowicie jak to mozliwe... gram mecz dajmy na to z Leverkusen i wygrywam bez najmniejszego problemu 3:0.... przy czym Leverkuen nie oddal ani jednego strzalu na bramke :lol: Przeciez to smieszne i bez sensu !!! Co mecz to wysoka wygrana..... i tak w kolko :?


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 18:13

DamKam pisze:Gram w ta gre juz pare dni i juz mi sie znudzila :?
Glowny powod to maly realizm:
mianowicie jak to mozliwe... gram mecz dajmy na to z Leverkusen i wygrywam bez najmniejszego problemu 3:0.... przy czym Leverkuen nie oddal ani jednego strzalu na bramke :lol: Przeciez to smieszne i bez sensu !!! Co mecz to wysoka wygrana..... i tak w kolko :?
Mi się wydawało, że też tak będę miał. Kilka sparingów, eliminacje do LM (wygrana w dwumeczu z Benficą 9:1 :shock: ) oczywiście wszystko wygrywałem. Przychodzi pierwszy mecz w lidze i szok: 1:2 z Udinese. Potem 3:1 z Cagliari, i znowu 1:2 w plecy z Messiną :shock: . Teraz opracowałem lepszą taktykę i lepiej mi idzie. Ale kłopotów z relaizmem nie mam. Gram na patchu 5.0.2. Jak kupiłem grę to pierwszy szok: było po czesku :-D . Ale na szczęście wspomniany patch poprawił realizm i język na polski :-D i gra mi się bardzo podoba. Szkoda, że przy większej liczbie lig wolno chodzi :?


:roll:
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 20:04

ja też miałem kłopoty z realizmem. Najpierw gram Juve no i wygrywam z Milanem 6-1. Wtedy grałem w angielską wersje no ale zainstalowałem polską i postanowiłęm zagrać Lyonem. No wszystko ok. Wygrywam wszystkie mecze ale tylko do pierwszego meczu w LM. później przegrywam wszystko po kolei (znaczy 5 meczy). No to zagrałem Ajaxem no i to samo ale dopiero do 3 meczu w LM(pierwsza poraqżka w sezonie z Juve) no i dalej przegrywam i remisuje. Teraz gram Juve no i wszystko wygrywałęm ale do meczxu z Lyonem. Wygrałem go a Barca w mojej grupie przegrała z Wisłą ale się zacieło i włączyłem a save'a miałęm przed meczem. Musia łem znowu grać z Lyonem i pzegrałem do tego Barca wygrała 4-1 z Wisłą, po tym meczu już gra mi sie normalnie jestem co prawda na pierwszym miejscu ale mam tyle samo punktówe co Milan. Już nie mam kłopotów z realizmem a raczej z trudnością (tylko nie piszcie że widocznie wybrałem złe taktyki, trening itp no bo wcześniej Juve grałęm i wprowadziłęm wszystko to samo)


latek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 2
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 20:07

Witam! Ma problem z Football Manager 2005. Wgralem gierke i zaczalem grac. Fajnie sie gra. Pozniej zapisalem swoja gre w Manager'a , ale jak chcialem odczytac save to nie widzi plikow i nie da sie iodczytac wiec musze caly czas zaczynac gre od poczatku sezonu i to jest do bani. Jak mozecie to pomozcie mi bo nie wiem co robic. Dzieki zgory. Latek


latek
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 20:29

A ja właœnie awanswoałem do finału champions league Wisłš Kraków ! Może to niezbyt duże osiagnięcie dla was bo wy w tym cały czas siedzicie ,ale ja się cieszę .To mój 2 sezon Wisłš .W pierwszym doszedłem do ćwiercfinału hampions league ( w 1/8 wyeliminowałem juve - 4:4 na wyjeżdzie i 2:1 u sibie ,) male 1/4 inter mnie zdeklasował dwa razy wygrywajšc różnicš 2-3 bramek. Za to wygršłem mistrzostwo Polski. W tym sezonei lideruje w licze i mam 3 pkt przewagi nad Legia ,a zostało pare kolejek do końca. W ldize mistrzów wyszedłem z pierwszego miejsca w grupie z 12 pkt . Na 2. Arsenal, na 3. Milan na 4.Bayern. W 1/8 wygršłem dwa razy z CSKA Moskwa , w 1/4 przegrałem z Chelsea na wyjeżdzie 3:2 ,a usiebie wygrałem 1:0 , z W pół finale przegrałem na wyjexdzie z Arsenalem 2:1 , u siebie wygrałem 2:1 ,a karnych wygršłem 4:3 .Za 3 mecze gram z Leverkusen w finale champions league które wyeliminowało obrońcę trofeum -Man UTD( Juve gra w finale Pucharu Uefa ,głeboko wierze ,ze sie spotkamy w meczu o superpuchar europy ) .Trzymajcie za mnei kciuki :D :wink:


latek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 2
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 21:16

juz sobie poradzielme dzieki pewnej osobie :) i wresszcie moge sobie pograc


latek
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 21:49

:D :D :D WYGRAŁEM LIGĘ MISTRZÓW WISŁĽ KRAKÓW :D :D :D


W finale pokonałem Bayer Leverkusen w karnych 4-3 . W mecz było 1:1 - Dawidowski wyrównał w 89 min. Żurawski króelm strzelców ligi mistrzów i ligi polskiej którš też zdobyłem. :D Chcš mi dac honorowe obywatelstwo miasta :D


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 00:28

MOze mi ktos powiedziec jak przyspieszyc czasww tej grze ?


we believe.
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2005, 21:41

Najwiecej w Fm wygralem 9-0 w meczu juventus-parma U-20.Mam super skaldy jak w seniorach jak w U-20.Pochwale sie moimi skladami.

----------------------------buffon------------------------------------------
Miguel:D:-D (zebina) Cannavaro(thuram)Nesta(thuram) Zambrotta
------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------Emerson------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
Joaquin----------------------Ronaldinho---------------------Vicente
--------------------------------------------------------------------------
w ataku to gram roznie w kazdym meczu inny atak mam takich napastnikow:
Adriano Shechenko Trezegeut Del Piero Ibrahimovic Cassano

Rezerwowi
Camoranesi Rosicky Alex Zebina Pires Totti

Teraz U-20 moj naj skald wygrywam wszystko nimi

------------------------------Boneffoi czy jak mu tam----------
-Borla Tridon--------Heitinga--------Kompany---Jankulovski
-------------------------------------------------------------------
Olivera-------De Rossi--------Mascherano:D:D--------Kapo
-----------------------------------------------------------------
------------------Robinho-----------Tevez----Moj atak marzen :D

Osiagnelem to w 1 sezon niedziwcie sie jak :-D :D


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 09:40

Radidam pisze:Najwiecej w Fm wygralem 9-0 w meczu juventus-parma U-20.Mam super skaldy jak w seniorach jak w U-20.Pochwale sie moimi skladami.

----------------------------buffon------------------------------------------
Miguel:D:-D (zebina) Cannavaro(thuram)Nesta(thuram) Zambrotta
------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------Emerson------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
Joaquin----------------------Ronaldinho---------------------Vicente
--------------------------------------------------------------------------
w ataku to gram roznie w kazdym meczu inny atak mam takich napastnikow:
Adriano Shechenko Trezegeut Del Piero Ibrahimovic Cassano

Rezerwowi
Camoranesi Rosicky Alex Zebina Pires Totti

Teraz U-20 moj naj skald wygrywam wszystko nimi

------------------------------Boneffoi czy jak mu tam----------
-Borla Tridon--------Heitinga--------Kompany---Jankulovski
-------------------------------------------------------------------
Olivera-------De Rossi--------Mascherano:D:D--------Kapo
-----------------------------------------------------------------
------------------Robinho-----------Tevez----Moj atak marzen :D

Osiagnelem to w 1 sezon niedziwcie sie jak :-D :D
Radi oszukujac pewnie :D :D

P.S. Zna ktos jakas stronke gdzie jest patch do sciagniecia i nowe sklady :?: :?:

Z GÓRY DZIEKUJE :D

Pozdrawiam


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 10:13

Ja gram słabszym zespołem bo gra potentatami nie ma sensu bo mieżdż sie nimi każdego, ja szpilam Club Brugge, jest to mój pierwszy sezon i idzie mi znakomicie :D po 24 kolejkach mam 54 punkty i 10 przewagi nad drugim Gankiem (Anderlech jest 13 :D) w lidze mistrzów zająłem 1 miejsce w grupie (PSG, Liverpool i Ajax i ja) i w drugiej rundzie moim rywalem jest FC Kopenhagen z którym pierwszy mecz wygrałem 3-0 u soebie teraz czekam na rewanż. Kupiłem 3 piłkarzy : Ricardniho (wymiata), Goran Gavrancic z Dynama Kijów i Naohiro Takahara z HSV i wszyscy radzą sobie b.dobrze :) mój skład wygląda następująco :

------------------------------Butina--------------------------
Cornelis ---------Clement ----------Gavrancic -------Van der Heyden

Stoica ------------ Simons --------------- Nastja Ceh ------ Ricardinho

Bosko Balaban ------ Takahara


w odwodzie mam jeszcze: Chilaverta, Verheyena, Engleberta, Zigica, Blondela (znakomity lewy pomocnik) i Rozehnala :)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 11:30

pizmak pisze:
Radidam pisze:Najwiecej w Fm wygralem 9-0 w meczu juventus-parma U-20.Mam super skaldy jak w seniorach jak w U-20.Pochwale sie moimi skladami.

----------------------------buffon------------------------------------------
Miguel:D:-D (zebina) Cannavaro(thuram)Nesta(thuram) Zambrotta
------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------Emerson------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
Joaquin----------------------Ronaldinho---------------------Vicente
--------------------------------------------------------------------------
w ataku to gram roznie w kazdym meczu inny atak mam takich napastnikow:
Adriano Shechenko Trezegeut Del Piero Ibrahimovic Cassano

Rezerwowi
Camoranesi Rosicky Alex Zebina Pires Totti

Teraz U-20 moj naj skald wygrywam wszystko nimi

------------------------------Boneffoi czy jak mu tam----------
-Borla Tridon--------Heitinga--------Kompany---Jankulovski
-------------------------------------------------------------------
Olivera-------De Rossi--------Mascherano:D:D--------Kapo
-----------------------------------------------------------------
------------------Robinho-----------Tevez----Moj atak marzen :D

Osiagnelem to w 1 sezon niedziwcie sie jak :-D :D
Radi oszukujac pewnie :D :D

P.S. Zna ktos jakas stronke gdzie jest patch do sciagniecia i nowe sklady :?: :?:

Z GÓRY DZIEKUJE :D

Pozdrawiam

Pewnie delikatne podkrecenie skladu Edytorem ;)

A oto link do moim zdaniem najlepszej strony z dodatkami do FM
http://www.sortitoutsi.net/index.php


piotrek256

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 września 2004
Posty: 15
Rejestracja: 04 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 11:50

Ja sobie pocinam Aston Villa i mój skład w drugim sezonie wyglada nastepujaco:
Gk :arrow: Sorensen
Dr :arrow: O'conor
Dl :arrow: Bary
Dc :arrow: Bovo,Melberg
Mr :arrow: M.A.Santana
Ml :arrow: N.Mitea
Mc :arrow: F.Guarin
Fc :arrow: Robinho,L.Moor,J.P.Angel

W pierwszym sezonie kupiłem Mite za 7mlnE a w drugim za 12mlnE Robinho oraz Guarina za 1mlnE. Za darmo przyszli do mnie C.Bovo oraz M.Santan . Po sezonie przyjdzie do mnie S.Dalmat oraz Suzao. Sprzedalem D.Vassela za 11mln do Tottenhamu.

Teraz gram w PU w lidze jestem na 4 miejscu i musze awansowac do LM


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 12:01

Tak wszyscy narzekają że ta gra jest łatwa... Grałem sobie Juve pierwszy sezon skład marzenie zakupiłem tylko Evre z Monaco. Wszystko szło ładnie pięknuie aż do lutego 2005. Pierwsze miejsce w lidze (3 punkty przewagi nad Milanem który przegrał niestety tylko ze mną) 4 (słownie CZTERY) stracone bramki we WSZYSTKICH meczach do tej pory prawie 50 strzelonych itp. W 1/8 LM wylosowałem Milan (jakiś wredny bug który prześladuje mnie od bardzo dawna że losuję włoskie drużyny w 1/8 choć to nie jest wogóle możliwe w rzeczywistości) Pierwszy mecz na delle alpi 3:0 8) I wtedy stało się coś... Przegrałem u siebie 0:1 z Atalantą... Nie przejąłem się tym gdyż Milan też przegrał jakby specjalnie dla mnie. Potem 1:1 z Udinese i przewaga stopniała do 1 punktu. a potem stało się coś przez co nie gram już od miesiąca :evil: Rewanż 1/8 Ligi Mistrzów na San Siro... U mnie 3:0 więc byłem dość spokojny. Po 20 minutach było 0:2 więc byłem już wnniebowzięty. A potem zaszło coś przez co do tej pory gram tylko w Fife z gier sportowych. Mianowicie 1:2. 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2, 8:2!!!!!! 8:2 czy Wy to rozumiecie?!?!?! Łatwa gra? Nie zrozumiem tego nigdy. Iskra Oborniki lepiej by sobie poradziła. Nie wiem czy miałem pecha czy co to było (morale było przed meczem spoko, kondycja na 100% najmocniejszy skład na boisku) ale wiem że nienawidze tej gry :)


Obrazek
ODPOWIEDZ